121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #57554
    csak gariztatni ne kelljen .... (ph-n a kormányos topikban voltak horrorsztorik)
  • arty
    #57553
    még1x, mert látom nem tudod kontextusban kezelni a hszeim: a te/ti baromságotok volt piedesztálra emelve, miszerint fuj drága bio, majd a mégdrágább és szarul is futó betmen meg "király" :D engem a problémakör egyáltalán nem érint, a partvonalról ordítok csak, hogy "legyen má' eszed!" ;)))
  • Harlekin
    #57552
    Amit eddig vettem tőlük az mindig hibátlanul megérkezett! Micro,hűtő,gps,vízforraló.....
  • n000rbi
    #57551
    Szvsz Inkább 220volt.hu. Gépet és több objektívet is vettem már tőlük, Nikon dombornyomott garancialevél, minden fasza.
  • Ulthane
    #57550
    OFF

    Vennétek fényképezgőgépet az EMAG-nál? Van valakinek személyes tapasztalata?

    ON
  • Ulthane
    #57549
    Várd ki a végét....Pár óra alatt megszokod, s utána majd nézek nagyot, hogy elpicsáznak. Eljutottál az első bossig?
  • Totya42
    #57548
    holnap este 9kor kezdődik a tánc XD
  • Totya42
    #57547
    a kettős mércédre mindenesetre sikerült :P köszönjük emese XD
  • Kandurex
    #57546
    Ja már látom, valami humbuk gyártó, humbuk terméke, így már érthető a vérgagyi kinézet és kamu fotó....de mit keres ebbe a topikba?
  • arty
    #57545
    én azért írtam, amit írtam, hogy alátámasszam: engem SEM érdekel, csupán az ellenkapányotok visszásságára kívántam a figyelmet felhívni :P
  • Totya42
    #57544
    bionál pont azzal jöttetek, h kiafaszt érdekel a pcs, meg minek hozzuk fel meg blabla... most akkor valid vagy mi. vagy csak a soccer kettős mércéd
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.06. 20:41:42
  • arty
    #57543
    durvul!

    az első nagy dögöt a templomban még én is MAJDNEM levertem...!
  • mucsácsó
    #57542
    na, toltam most egy kicsit a Lotfallent, ha már így ingyér' osztogatják plusban :)

    hááátátőőőőőőőőőőőőőő, nem is tudom... ha ezt most BB és DS3 előtt tolom, akkor nagyon nagyon tetszett volna, de így azért eléggé necc... fura ez az esetlen, suta, és földhözragadt mozgás és harc, néha mintha lassított felvétel lenne...és nem, nem a nehéz páncélzat miatt van, levettem, és így is ezt érzem.
    plusz bugos, meg eléggé fura, hogy akár hátrafele is tud ütni az ellenfél, hiába előre üt :D:

    mindegy, ínséges időkre talán jó lesz, de nagyon picsa, hozzám se tudnak érni az ellenfelek, mert olyan lomha és kiszámítható az egész :D vagy durvul majd azért ez?
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.06. 20:23:36
  • arty
    #57541
    - betmeneket már letoltam "remazterben"
    - bioshockot ellenben 360on lőttem végig, egy ezresbe fájt a "remazter preorder (pc)"

    valójában egyik sem érdekel/érint, ellenben had mutassak már rá a kettősmércétekre, újra és újra
  • Totya42
    #57540
    Nekem nem kell vigasztalnom magam, mert pont leszarom mindkettőt. Ahogy elnézem neked kell vigasztalnod magad a bioddal együtt
  • Bandicoot
    #57539
    Azt postázzák a szakállas gyökérnek a No Man's Sky élén, bár szerintem az utóbbi időkben kapott párat postacsomagként a rajongóktól..
  • arty
    #57538
    Drágább, fosfrémes = szarabb. De vígasztald magad, hogy néhol ezt is pimpelték - csak mint a Bio-t :P
  • Totya42
    #57537
    Végig sem nézted a videót. Jobban néz ki. És nem olyan minimálisan, mint a bionál. Ennyike...
  • Kandurex
    #57536
    Onnan? Beh, szerintem ha onnan rendelsz egy ánuszpumpát fogsz a csomagban látn!
  • Totti5
    #57535
    Értjük mi hogy fosok a Bio játékok... nem kell ragozni.
  • arty
    #57534
    ___MINDENNÉL___ fontos a 60fps, mert jobb érzés játszani.
    és persze, hogy könnyebb a célzás is jobb frémmel - a bioban kell is, de a batmenben se ártana a harcokhoz....

    de mindentől függetlenül ez egy PLUSZ.
    a betmennél mi a plusz? hogy ráadtak a dzsókerre egy uvzöld inget? ;)))
    ha valamihez, na AHOZ lófaszt nem nyultak, ha képesek 30frémmel kiadni....
  • arty
    #57533
    43.300ft a végár, szállítással, áfával, vámmal :DDDDD
  • Totya42
    #57532
    Mert nem egy copypaste fosadék mondjuk úgy. Amúgy rohadt fontos ennél a 60, meg a bionál is, mert ugye refleksz twitch shooterek... Ja nem...
  • arty
    #57531
    hogy tud jobb lenni egy szarfrémes, drágább verzió? :DDD
  • Bandicoot
    #57530
    Nem...Meg is veheted...Innen...
  • Kandurex
    #57529
    Ez PS.

    Izé...inkább paint.
  • LBandi77
    #57528
    Dark soulsban földhöz baszni meg jól megcsavarni jó a 10-ezres is.Viccet félretéve én is vettem 150-ér kormányt meg 55-ér headsetet de ez az én értékrendembe nem fér bele.
  • Bandicoot
    #57527
    Ki. Például ennyi pénzért veszek egy csudálatos napelemes 5.1-es ébresztőórát, ami az ár/érték kategóriában ennyiért kb azonos szinten szerepelne a 45ezres kontrollerrel..Használhatnám nap mint nap...valamivel többet is tudna mint jóval olcsóbb társai...noszahát megéri a többszörös árat, mert profi és a többi ébresztőóra kőkorszaki mellette!!!...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.06. 19:44:06
  • Bandicoot
    #57526
    Annyira mégsem mint a One.:)
  • Totti5
    #57525
    Nade neked nem kell kiadni, kiadod más kacatra...
  • darkSectorxxx #57524
    :D
  • Bandicoot
    #57523
    Ha kiadnék egy ilyen "kacatra" 45ezret én se engedném el...:) Sokezres gamer billentyűzet is van?

    Vga-val összevetni meg....Loal.
    Nem egy kategóriát képeznek. Ahogy egy mobillal sem. Egy szaros játékirányító perifériáról beszélünk nem többről.
  • Totti5
    #57522
    PS4 is.
  • darkSectorxxx #57521
    Ennyi pénzért én sem ereszteném el. :D
  • Totti5
    #57520
    Amit nem kötelező megvenni és a 180 ezres Nvidia VGAt sem, és a 200 ezres mobiltelefont sem.

    Viszont én azóta nem nyúltam a simához, mert annyira jó az elite, hogy minden más mellette kőkorszaki.

  • darkSectorxxx #57519
    A One konzol is drága volt a tudásához képest anno. :D
  • Bandicoot
    #57518
    Nem vicc, az MS aktuális gamercucca aktuális aranyáron. Annyira szánalom kategória mint a 30-40ezres gamer billetyűzetek...
  • LBandi77
    #57517
    Hát én azt hittem csak vicceltek ezért utánna néztem tényleg 45 ezer 1 kontroller.Itt már tényleg elgurult a gyógyszer.Erről egy klasszikus jut eszembe."miért beépített tv van benne?"
  • Totya42
    #57516
    A copy paste bionál ja jobb.
  • Totti5
    #57515
    Nyilván annyit tud, hisz vannak rajta gombok... Az Elite kontroller lényege nem az hogy annyit tudjon, hanem hogy sokkal többet tudjon, profi háttértámogatással és kosztümizációval.

    Honlapján van ár. 23 982 Huf.