121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #57594
    Ki mennyit tolta BF betat? Nálam 37 óra rank 61, de még nincs vége...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.07. 17:19:09
  • Moby
    #57593
    Nincs az AMD-nek 4K képes cucca. Arra úgy lennének képesek, ha látványban bemennének a currgen alá, erősen.
  • mucsácsó
    #57592


    még a nevére leszek kíváncsi...mert hogy nem Neo lesz, az is tuti :D
  • darkSectorxxx #57591
    Marha egyszerű, mivel döntésképtelen vagy, velem vedd meg a Resident 4-et!
  • Totya42
    #57590
    Ugyan így vagyok vele én is. Jó is meg nem is. Persze, ha dúskálnék a pénzben, akkor nem izgatna. Mondjuk akkor összeraknék fél milkából egy rendes gamer pcét és nem a 100 rongyos konzolon vergődnék.
  • TDC Geronimo
    #57589
    Idén jönni fog
  • mucsácsó
    #57588
    Tény, bár eléggé rövid gen lenne 4 év után... sztem egy 5öt azért kikéne húzni alsóhangon - még ha nem is egy 7-8at, mint ahogy legutóbbi :D
    de valszeg nem lesz annyi se.

    na majd este kiderül, most már én is kíváncsi vagyok. részben örülnék is a Neonak, részben meg kurvára nem :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.07. 16:37:41
  • Totya42
    #57587
    Az lenne amúgy a legjobb megoldás.
    Jövőre már mindkét gép 4 éves lesz. Simán nem lenne baj egyikből sem akkor már.
  • Totya42
    #57586
    4k-ra szerintem kevés lesz azzal a pletykált felhúzott jaguár cpu-val.
  • mucsácsó
    #57585
    Vagy nem lesz itt semmiféle Neo meg PS4k, hanem egyszerűen majd szimplán egy PS5 valamikor jövő karácsonyra... :'D
  • Totya42
    #57584
    Ideje volt már. Nem volt jó senkinek sem az a rengeteg kamu gameplay korábban.
  • Totti5
    #57583
    Kérdés hogy akarja eladni.

    1, úgy mint az MS hogy ez 4K-ra, új genes kijelzőre szánt eszköz

    2, vagy úgy hogy fordöpléjersz vegyed mert ezen 60 fps, csilli villi nem úgy mint a PS4en, mór pówer, bettör expíriensz
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.07. 16:30:21
  • arty
    #57582
    na, az "ütne" :D

    (de ha jobb cpu-val IS jönne emiatt (zen), akkor én azt mondom mindenki jobban járna... és akkor 2013-2017, már majdnem 4 teljes év.... eh, ezért nem értem, miért nem lehetett 5 évet kihúzni, az már tényleg nem lett volna sok :( )
  • arty
    #57581
    kivisz egy kamutrélert, ami azt mutatja, hogy NEO-n _mennyivel_ szebb lesz minden... (valóságban pedig 5 neo se bírná el az adott rendert)

    totti: már a gameplayben se lehet hinni, anno a farcryból is volt gémpléj, aztán mégis van video, hogy a végleges sokkal butább (ergo eljátszott gameplay, nem valós)

    ---

    esetleg itt lehetne értelme valami coop cuccot mutogatni, egyik ps4en, másik neo-n játszik.... átváltanak más appokba, stb - hogy látszódjon a sebességdifi, esetleg beszéljenek a frémkülönbségről, felbontásdifiről, mittomén. ötletem sincs, mivel lehet eladni egy félgent.... ;)
  • Totti5
    #57580
    Bejelentik hogy 1 év múlva jön a Neo akkor amikor a Skorpió?
  • Totti5
    #57579
    Már szakított pl Watch Dogs 2, ja amúgy egyre több kiadó nem ad már ki bullshotokat sem, kezdik egyre jobban elhagyni a 360/PS3 fotomód, renderelt 10 évet.
  • Totya42
    #57578
    Abból következtetve, hogy azt mondták, hogy akkor mutatják be, ha már van mit gondolom működő géppel prezentálják a cuccost sok-sok játékkal, amik ugyan lesznek sima ps4-re is, de gondolom megmutatják mennyivel jobb neo-n. Csak nem ilyen kamu ms bedobás lesz, mint a 6teraflops és ennyike. Meglátjuk.
  • Moby
    #57577
    Ebből az egészből egyetlen dolog érdekes nekem: tudnak-e működő gépet mutatni, vagy csak egy ócska paperware-launch-concpet lesz, kamuhegyekkel?
  • Moby
    #57576
    Mit kéne kivinnie? Neo exkluzivitás nincs. Mit vigyen?
  • arty
    #57575
    tippeljünk: vajon szakít a sokéves hagyománnyal az UBI (többiek dettó!) és ezúttal KIVÉTELESEN nem valami kamuszart visz promózni?

    sajnos ezért nincs mamár ezeknek a bemutatóknak jelentősége... aki csak a felét elhiszi, azt is átb*sszák :(
    pedig én szívesen követném a versengést, hogy ki mit tud kihozni 1-1 gépből... de így ennek semmi értelme, egy tetves koncepció-hajhászás az egész event (nem csak ez, MIND)

    a lényegi infó egy tweet pár karakterében elfér: címek, rilizdétek, pont.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.07. 15:44:06
  • Totya42
    #57574
    Kíváncsi vagyok már nagyon. Jó hír, hogy megy a sok multiplat fejlesztő is. Anno mondta a sony, h akkor mutatják be, ha már van sok minden, amit be tudnak mutatni rajta. Remélem jó lesz.
  • TDC Geronimo
    #57573
    hmmm, hype? :)

  • Amiga
    #57572
    Ez rossz hír, mert az ilyen X turn dolgokat nagyon utálom. Rákényszerít a rush-ra, miközben a saját játékstílusom közelebb áll a XCOM 1-hez. Hm. Annak a DLC-jében voltak ilyen időre menő feladatok, meg a bombahatástalanítós dolgok. Ehh, akkor frusztrálni fog tényleg. :-(

    Hát lehet, hogy akkor a XCOM 2-ből még egy leárazást is kivárok, mert az időküldetéses nyomást tényleg nem szeretem... Még egyszer-egyszer hagyján, de ahogy nézem, ezt a rendszert a neten is sokan nem szeretik.
  • yesname #57571
    Arról van szó, hogy sok küldetést X turn alatt kell befejezni. Az óvatos sokkörös biztonsági játékot hivatottt eliminálni, ami az XCOM 1-et eléggé könnyűvé tette. Ha ennek voltál a híve, akkor frusztrálni fog. Egyébként jobb, mint az első.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.09.07. 14:45:07
  • Tikal #57570
    mi a baj velük?
  • Amiga
    #57569
    Ó értem, tehát itt nem arról van szó, hogy minden kommandós küldetés időre menne?
    Már az X első részében is választani kellett a küldetések között úgy emlékszem, csak ott ez arra volt hatással, hogy melyik országgal milyen a XCOM viszonya, és ebből eredően milyen bónuszokat kapunk.
  • Bandicoot
    #57568
    Az hogy időre megy, annyit takar hogy rajtad áll melyik küldetéseket illetve mit csinálsz.
    Mondjuk van 3 küldetésed a mappon. Az egyikre van 5 egységnyi idő a másik kettőre 2-4 egység. Kiválasztod amire 5 egységnyi. Ezután a másik kettőt már nem tudod csinálni mert azok ideje ugye letelt. Viszont mondjuk azt tudod hogy megcsinálod a 2 egységest. Ezután az 5-ösből maradt 3 a 4-esből 2 egységnyi időd amìg le nem járnak. Vagyis minden dolog amit csinálsz adott egységnyi időt vesz igénybe. Beosztod, taktikázol mi a fontosabb mi nem. Nem pedig leb*sznak és van mondjuk 30 perced hogy végigmenj a pályán (van ilyen is de ez hálisten ritka).:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.07. 13:00:52
  • Bandicoot
    #57567
    Biot ismered.
    Xcom 2 pedig a jelenleg kaphatò egyik legjobb körökre osztott taktikai ( ha úgy tetszik stratégiai) rpg szerűsége. Ha ez a műfaj bejön, nem kérdéses. Ugyanakkor konzolon nem tudom milyen lett.
  • mucsácsó
    #57566
    Nézzetek szét store-ban, eléggé jó árak vannak itt-ott. Ratchet & Clank pl. 5999 HUF. :P meg hasonlók.
  • mucsácsó
    #57565
    XCOM2 mellett/ellen én sem tudok érvelni - max ellen, de az is csak azért, mert engem totálisan hidegenhagy az egész IP... számomra egy 0 az egész, 1 percet nem bírnék vele játszani.

    Így már csak ezért is maradna a Bioshock részemről - főleg hogy írtad is, hogy nagyon imádtad, így pláne :D ráadásul a 2. rész is _SZERINTEM_ jó lett, legalábbis én nagyon élveztem. Laposkásan indul, de aztán egészen korrekt kis játék kerekedik ki belőle. Nyilván nem olyan ütős, mint elsőre az 1. rész, de nekem bejött. Meg állítólag a DLC is nagyon jó hozzá, elvileg az is bennevan a csomagban.



    btw, totál más: Overwatchban az Eichenwalde pálya szerintem iszonyúan istenkirály lett, nekem ez a pálya tetszik a legjobban : ) nem is játszom azóta máson :'D brutál szép és hangulatos, gyönyörűen egyben van... valahol itt kezdődik az, hogy dizájn... ;)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.07. 11:28:20
  • arty
    #57564
    a bio2 bár nem AKKORA szám, mint bioshock-játék, de ahogy írod "imádom a franchise-t" - ergo neked "kötelező"
    (és talán a bio1/3-ban is elbóklászol pár órát, lehet utóbbiból a dlc-ket anno nem is játszottad, stb)

    xcom2 mellett nem tudok érvelni ;)
  • Amiga
    #57563
    Van egy óriási dilemmám.

    Szeretnék venni egy játékot (arra van keret most) de KETTŐ érdekel és nem tudok közöttük dönteni.

    BioShock Collection: PS3-on végigvittem az első és harmadik részt, de nagyon érdekel 1080p-ben és imádom a franchise-t, jólesne benne kalandozni újra, és kicsivel barátságosabb az ára.

    XCOM 2: az első részt imádtam. A másodikra írják, hogy mindenben jobb, de nehezebb is (az oké), illetve valahol olvastam, hogy időre mennek a küldetések, ez nem tudom, hogy mit jelent és nem tudom mire vélni (ettől félek). Illetve a fullos verziója minden DLC-vel kicsit drágább, és nem tudom, ha nem lesz belőle preorder, akkor a csomagból pontosan mit bukok. Ez hó végén jön, szóval mehetne a jövő hónap elején is a fizuból, de nem tudom, mit jelent itt a preorder. Drágább lesz a játék megjelenés után, vagy külön kell majd vásárolgatni a dlc-ket?

    Segítsetek dönteni. :-)
  • Amiga
    #57562
    Nagyon szép a Journey, ha majd látod, gondolj bele, hogy gyakorlatilag egy az egyben ugyanilyen szép volt PS3-on is, én még ott játszottam vele, aztán PS4-re is megvettem.

    Ez egy jó pluszos hónap volt, ahogy telik az idő, szerintem több hasonló lesz, mert már egyre több mindenből lehet válogatni.
  • Ulthane
    #57561
    Én BB után játszottam vele, és nagyon lomha volt. De szerintem ingyen simán megér egy misét, lehet le is töltöm, és újból elkezdem. A Journey jobban érdekel, pár hete kis híján megvettem. De így jó, hogy nem tettem.

    Az első bossal kicsit szívtam, volt benne szerintem 6-8 próbám, mire rájöttem, hogy kell kinyírni.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.07. 09:15:42
  • Ulthane
    #57560
    http://www.220volt.hu/Canon+PowerShot+SX60+HS+fekete
  • Amiga
    #57559
    Lords of Fallen-t ma reggel próbáltam ki én is, a templomi boss-t le is vertem, de csak másodjára, mert spórolni akartam a gyógyitallal és beszívtam egy amúgy könnyű csapást.

    Nekem nagyon tetszik a grafikája. A harc nehézkes, de örülök azért ennek a játéknak, ilyenkor megéri pluszosnak lenni.
  • n000rbi
    #57558
    Egy linket dobhatnál azért, hogy miről is van szó.
  • Ulthane
    #57557
    Egy bridge gépet akarok venni természet- és asztrofotózáshoz, 65X-es optikai zoommal. De a kérdés szempontjából kvázi mindegy, hogy milyen a gép. :)

    Megelőzve a challenging kérdést: igen, ezt a gépet pont erre találták ki, és azért nem veszek a tükröshöz ilyen objektívet, mert az 1.5 millió forint lenne legalább, a gép meg 140-ért tudja ezt. Ebben verhetetlen a piacon.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.07. 08:53:30
  • n000rbi
    #57556
    Mit akarsz venni, valami mirrorless csodát?
  • Ulthane
    #57555
    Én is vettem, de ez a gép jelenleg sehol nem kapható Magyarországon, csak náluk. 220voltban sincs. Nekik meg van raktáron. Nem azért venném, mert olcsó, mert semmivel nem olcsóbb mint máshol, és örömmel fizetek valamiért többet, csak tuti jó legyen, de nincs. :( A japán földrengés miatt azt se tudják megmondani, hogy mikor lesz.