121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #57794
    yogos.
  • darkSectorxxx #57793
    Egyértelmű, meg a Das 3 pc-s textúrák? :D
  • TDC Geronimo
    #57792
    Ha nem lenne jó pcm amúgy én már csak a BF miatt is day 1 venném
  • Totti5
    #57791
    30 fps nem 24 lesz hanem fix 30.

    60 fps nem 52 lesz hanem fix 60.

    100 dollár nem sok érte, már ha ez lesz, de ennek kell(ene) lennie. 4kt kenje mindeni oda ahova akarja, jó ( mondjuk 3-4 ) pár évig nem fogok TVt venni, a mostani fullos, tökéletes mindenre amire használom.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.07. 22:16:00
  • TDC Geronimo
    #57790
    PlayStationDE says every game will get a better framerate at 1080p with PS4 Pro:
  • Seth
    #57789
    Na majd ha a Bloodborne 60fps-sel fut, meg csodabevilágítás lesz benne, már rohansz is a gépért
  • darkSectorxxx #57788
    :DDD
  • Totti5
    #57787
    Gémsztár lenyúlta már évekkel ezelőtt.
  • darkSectorxxx #57786
    Jaja.

    Most megint mondhatnám hogy:
    Darky papa megmondta:

    1. mondtam régen hogy valszeg fasznak nem lesz jó ez a váltás
    2. illetve megmondtam hogy menni fog a 4k, még ha trükkökkel is, de megy. :D

    Lehet majd hebegni meg habogni, de megmondtam. :D
  • mucsácsó
    #57785
    Hát nemtom. Szerettem volna, hogy megvegyenek kilóra, de eddigiek után úgy fest egy darabig még bőven maradok a "sima", proli PS4-es. :( :D



    ja és ... amúgy meg.... HOL A FASZBA VAN A ROKSZTÁR BEJELENTÉS?!?! :DDDD
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.07. 22:08:27
  • Moby
    #57784
    +1 :D
  • TDC Geronimo
    #57783
    Najó én húztam bf tényleg :D
  • darkSectorxxx #57782
    Meglátjuk.
    még kár ezekről túlságosan messzemenőleg "vitázni".

    láttuk, kibaszott fantáziátlan vásári külsővel van egy gép...majd tesztelik, élőben, kiderül mi merre hány méter....ráérünk akkor léni, úgysem jön semmi játék előtte, amire kellene majd. :D
  • darkSectorxxx #57781
    MEGVAN.

    Tudom miért van a 4k meg Youtube4K....
    Rájöttem!

    Csdak azért mert így a trailereket 4K-ban tudják reklámozni!
  • Moby
    #57780
    Akkor én vagyok a marika néni, mert ÉN nem tudom. Miben lesz jobb? Mert nekem DSR-ről pofáztak, amiből az következiok, hogy a fosfrém marad, csak a DSR miatt jobb lesz az élsimítás(ez el is hangzott), de ez konkrétan nem hangzott el, hogy ez az egyetlen alternatíva. Hapedig tényleg ennyi, nos, akkor egyszerűen ökörség megvenni.
  • mucsácsó
    #57779
    Valós. Igazából most ezzel tényleg két réteget céloznak meg, illetve próbálnak meg lefedni. Ahogy Moby is mondta, a böhönyei Pistikének atomfaszmindegy, hogy tűéles a FIFA vagy a kállofdáti képe, vagy csak egyszerűen éles... :D
  • TDC Geronimo
    #57778
    Nem mondták, de tudja mindenki miben lesz jobb 1080p tvn is. Max a marika néni nem
  • darkSectorxxx #57777
    Ha nem mutat majd 1080p-ben többet akkor semmi okuk nem lesz, én ezt fogom megvárni.

    De vicces mert a ps exclusive-okkal eddig is tökéletesen elégedett voltam fix fps....a multi címekből meg nem sok hat meg csak a látvánnyal.
  • mucsácsó
    #57776
    hájóóóvan háde megmondták hogy ez az advanced gaming technology már
  • Moby
    #57775
    >és a nép nyilván a PS4 Prót fogja venni.

    Hát szerintem nem. Szvsz a slim ps4-ből több fog fogyni. SEMMI relevánsat nem tud mondani a sony a bevezető konfon, hogy miért jó a ps4 pro.
    Oké eladják a 4k tévé tulajoknak a bullshittel. Azonkívül? Akiknek nincs 4k tévéjük? Ők miért adnának többet ugyanazért? Fut rajta ugyanaz a NBAFIFAFASZOM? Fut. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.07. 21:59:17
  • darkSectorxxx #57774
    Ő ennyivel előre?
    Miért még idén jön ez a szarvasaló? :D
  • darkSectorxxx #57773
    Nem tudom, velem egy baj van, én önző vagyok csak magammal foglalkozom, ezért csak az érdekel hogy 1080p+60fps ha van és élsimitás Ultra text...és enyi elég ennyi nekem....a 4k-t nem tudom feldolgozni.

    Mint amikor a közmunkásnak magyarázod a milliárdokat. :)
  • Totti5
    #57772
    Mindenesetre eladó patent PS4 garival. Privi.
  • darkSectorxxx #57771
    :D
  • darkSectorxxx #57770
    Egyetértünk menjen a 1080p élsimitás inkább, ennyi, 4k az maradjon a sokszázezres pc-knek meg a scorpionak vagy mittuomán.
  • darkSectorxxx #57769
    Ez a lényeg erről kellene beszélni az 1080p-t maxolják inkább ki ennyi pénzért az elég lett volna...persze HA válaszhatsz, hogy 1080p max vagy 4k és opcionális, mint a NI-OH-ban akkor KIrály lesz...nincs problem.
  • Moby
    #57768
    Ez nem tud 4k-t. Felejtsétek el. Natív 4k-t biztosan nem.
    Mondjuk túl sok 4k tévé nincs is, Meg kanapétávolságból kvázi gecimindegy. Inkább menne faszafrémmel 1080-ban. Ami lehet hogy megy is, de erről nem mondtak faszt sem. Az idiótabarmok. Mark Cerny egy barom. De ezt mondom már évek óta.
  • Totti5
    #57767
    MS 1 évre van. Addig a Sony elad még 20 milliót a PS4ekből. Xboxoból még kevesebb fog menni, mert szarrá lesznek alázva az összehasonlítós frém teszekben, és a nép nyilván a PS4 Prót fogja venni.
  • Bandicoot
    #57766
    Az MS gépét meglátták? Milyen gépet? Amit kamuadatokból összetákoltak mondatokban mint scorpio de szinte biztos hogy még 1 csavar sincs meg hozzá nemhogy a tech?
  • darkSectorxxx #57765
    Mert neked kéne emagyarázni hogy akinek van egy 970-ese már az minek vegyen egy GTX 1080-at? :)
  • mucsácsó
    #57764
    azééé me azon nem 4K-zol és nem olyan élesek a textúrák
  • TDC Geronimo
    #57763
    Szerintem egyértelmű hogy egy BF is pl 1080pbe fog menni és valószínű 60 közeli fpsel pcs ultra beállításokkal. Meg kb ez lesz sok játéknál is csak ezt nagyon szarul adták elő.
  • n000rbi
    #57762
    Látszott az erőlködésén, hogy maga Ház Bandi bá' se tudja.
  • darkSectorxxx #57761
    Van egy olyan utóérzésem, hogy a Sony most megzavarodott.

    A Microsoft gépét mikor meglátták elkezdtek kapkodni, belementek az erőltetett 4k-ba hogy ne nagyon marajanak le, még ha szarul is tudja 4k-t kell nyomatni mert eleve hátránnyal indulnának, a fejlesztési költség meg elment....azt most szerintem egy upgrade-elt 1080p-s gépből kaptak össze egy kezdő 4k-s dobozt....nem leszek tesztalany mikor megjelenik a Pro, megvárom a nyulak visszajelzését. :)
  • Moby
    #57760
    mondom: az ára jó. Az ára per tudása rendben van. Vinni fogják. Egyet nem sikerült elmondani szvsz: hogy akinek ma van ps4-e, az miért vegyen ilyet?
  • Totti5
    #57759
    Eladom a simát ( ha lehet ) és veszem ezt. Nyilván ezen fogom tolni nem a régin, de hát ez a Sony terve is. It iz printz moné.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.07. 21:52:23
  • TDC Geronimo
    #57758
    Amúgy jó ára van és ahhoz képest amit tud szerintem jó
  • Moby
    #57757
    Viszont olcsó. Szal vinni fogják.
  • darkSectorxxx #57756
    Nem is volt szó szerintem többről. :D

    DSDcorpio akkor mennyi lesz? 700 euro? :D
  • darkSectorxxx #57755
    Várj 1080p-ben nem tudjuk mit tud...