121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #57994
    akkor en 3 db-ot veszek. le lehet archivalni ezt a kommentet.:)
  • Amiga
    #57993
    Ha a pro fix 60 fps-sel meghajtja az UC4-et, W3-at és BB-t, akkor a karácsonyfa alatt a helye, számomra ez nem kérdés.
  • Totya42
    #57992
    Hát ezeket most nem tudom megnyitni. Majd otthonról...
    Nem tudom amúgy. Tippre semmiben. Csak új design. Sony jó dolgában már nem tud mit csinálni. Fülest, kamot meg mindent kiadnak megint redesignelve. Fene tudja.
  • Moby
    #57991
    Jól hangzik! Miben tud többet mint a tied?
    Drága lesz? Mikor tudom megvenni?
    Hm?


    Valaki?
    Link esetleg? idáig jutottam.Na ez nem az. Merre tovább?
    Hm-Hm...


    /najó, ha nagyon akarom azért találok infót, persze nem a szonitó. A 180 eurós platinumheadset az valami vicc ugye?
  • Totya42
    #57990
    A képen, amit linkeltél :D :D :D
    Nekem van sony kamom a Killzone bundleből. És nem így néz ki. Szögletes designes. Ez meg henger.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.08. 12:52:18
  • Moby
    #57989
    PSVR miatt. Új design miatt.
    Mittudomén. Jön egyáltalán új kamera? Hol van? :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.08. 12:48:35
  • Totya42
    #57988
    Jó hát, ami kell az kell na. De azért csak jobb lenne 130körül.
    Néztem a fülest az tetszik (na jó elmegy kat). Ha a Turtle Beach 500asom total elszaródik, akkor majd ilyet veszek. Viszont minek adnak ki kamerából is újat? Van pshez kamerám. Megjelenés napján volt összekötve a géppel addig míg kipróbáltam azt az előre telepített akármit. Végigpofoztam a monyókákat a képernyőn, fetrengve a röhögéstől. Azóta a kamera a polcba bebaszva :P Minek jön ebből is új? :O
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.08. 12:48:15
  • Moby
    #57987
    Hát it should be az biztos. Ahogy minden más is...Nem az MS-től vették át a kommunikációs igazgatót véletlenül? :)
  • Moby
    #57986
    Hát nagyon fontos volt, hogy mark cerny elcsukló hangon ájtatoskodjon a HDR-ről. Az új füles meg kitérdekel? 4K tévéből sokkal több van, mint fülből! :D


    /amúgy nagyon hasonlít az xbox one fülesére. Ezt csak úgy szörmentén jegyzem meg :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.08. 12:36:52
  • TDC Geronimo
    #57985
    Ja az egész ahogy le lett kommunikálva az egy nagy nulla volt a sony részéről. Ezért ez a nagy zavarodottság. A következő napokban/hetekben kitisztul majd
  • TDC Geronimo
    #57984
    It makes a ton of sense on a 1080p TV - they did a bad job communicating this.

    That's like asking "is there a difference between FXAA and Super-Sampling"

    It should be much cleaner.
  • Moby
    #57983
    Azt amúgy láttátok, hogy van új füles, meg kamera? Mer én ezeket csak fotókon látom, de mintha nem is léteznének...
  • Moby
    #57982
    Mert ha 130 helyett mondjuk 145 lesz akkor inkább nem is vesztek?
    Jajhagyjatokmár... :D
  • Moby
    #57981
    Ez kb ugyanaz, minthogy mi interpolájon felbontást/mozgást/akarmit. A konzol, vagy a tévé?
    Tökmindegy a user szempontjából.
  • Ulthane
    #57980


    Ez a hónap kommentje!
  • Totya42
    #57979
    Nálam is 130k a plafon. A felett köszönöm nem kell, azért nincsen habzsi dőzsi.
  • Moby
    #57978
    Most is ez történik, csak a lánc egy másik pontján. "Valós" HDR képes megjelenítés nem létezik, bárhol állítodik elő, be kell transzformálni a valóság dinamikatartományába.
    A usernek nem hótmindegy mindez mikor történik? De.
  • Moby
    #57977
    Felskálázás.
  • Tatyla
    #57976
    Én lehet nem ugrok bele ebbe day one ha 130k felett lesz akkor inkább kivárok valami bundle akciót
  • Totya42
    #57975
    Amiért be is perelték őket nem? Jól le kell kommunikálnia ezt akkor a sonynak. Nem lesz egyszerű.
  • SlickAdam
    #57974
    mindegy. nekem esetleg 1080@60 miatt kene a gep tartosan, de mar most megmondom nektek, hogy a CPU miatt az csak ritkan lesz meg...
    pl 60 fremes W3 frissitesre ne is szamitson senki.
  • TDC Geronimo
    #57973
    Az, de a végeredmény a lényeg és azt lent olvashatod. KZSF is ezt használta.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.08. 12:04:06
  • SlickAdam
    #57972
    tehat vmi trükkös 4K aza 4K.

    jajjjmar ez a szenvedes...
  • TDC Geronimo
    #57971
    R6 siege is ilyen techet használ konzolon.
  • SlickAdam
    #57970
    checkerboard 4K?

    vatdasnizül iz det?
  • Totya42
    #57969
    Na a DF jó véleménnyel van róla az jó. Most akkor vagy jó vagy landolt a táska pénz :D Lenne már November és nyomnám az IWt az új gépen már na meg az MW:R-t is.
  • TDC Geronimo
    #57968
    Digital Foundry: Three hours with PlayStation 4 Pro

    I went into the PlayStation Meeting today as a sceptic, believing that the hardware may not be up to the task of powering a 4K display. The good news is that several hours later, I emerged from the event impressed with the quality of the experience and respectful of the wizardry utilised to make this GPU punch above its weight.

    Speaking to developers on site, several aspects of the checkerboard technology came into focus. Up until now, we've seen it as a software post-process upscale, but in actual fact, it's one of a number of new custom features backed into the PS4 Pro's GPU and as such comes with zero cost to game developers. We also understand that while it is a hardware feature, game-makers do seem to have a certain level of control - which may perhaps explain why different games exhibit varying levels of artefacting.

    But the key takeaway is this - while the PlayStation 4 Pro GPU lacks the horsepower to render out challenging content at native 4K, the presentation we've seen on a number of titles clearly shows a worthwhile, highly desirable increase in fidelity over 1080p - one that does put a 4K screen to good use. Switching between full HD and checkerboard 4K, the increase in detail is simply stunning.
  • Totya42
    #57967
    Pedig egyszerű. Remasterelték a ps4-et. A neve azért nem ps4 remaster, mert az hosszú
  • TDC Geronimo
    #57966
    PS4 Pro Share Button improvements
    - 4K screenshots
    - 1080p30 GameDVR
    - 1080p60 RemotePlay/SharePlay and online YT and Daily Motion broadcasting [Twich @ 1080p30]
  • yesname #57965
    Ja. A számolás igyekezett szimulálni valamilyen HDR hatást. Ennyi volt nem több. Sem a videókimenetek nem voltak képesek HDR tartomány kiküldésére, sem amegjelenítők azok megjelenítésére. Na az az igazi bullshit.
  • Moby
    #57964
    Ez az egész nagyon zavaros egyelőre. Vagy én nem figyeltem a csodálatos színvonalú konfon, de nekem az egész nem tiszta. Sem az nem derült ki, hogy lehet-e, lesz-e pro ex, sem az, hogy mi a tököm van nem 4k/hdr-ben. Egyáltalán semmit nem tudni. Csak annyit, hogy 4k, meg hdr.
  • Moby
    #57963
    Mióta világ a világ soklakizom. Bár volt 3 év (2011-2014) amikor nem volt játékra alkalmas pécém egyáltalán. De 1 év olyan nem volt, hogy ne lett volna legalább 1 aktuálgen konzolom.
  • Amiga
    #57962
    Amúgy akkor a Pro (neo) november 10-én jön kb. annyiért, amennyiért az alap PS4 jött 3 éve. Ha jól értem.
    És gyorsabban fognak futni rajta a játékaink. Már ahol a 30 fps lockot feloldják.
  • Moby
    #57961
    Hát az egész BB a hatodik gépen ment le. Az volt meg a legtovább (vagy az első).
  • Totya42
    #57960
    Gondolom csak exeket játszott rajta azok meg szökőévente jöttek. Két ex megjelenés közben meg eladta, mert ne porosodjon/álljon benne a pénz.
    Jó hát különbözőek vagyunk. Én, ha van rá zsé megveszem első nap. Játszok vele, amíg játszok, aztán ha már sok év múlva nem akkor bebaszom a szekrénybe a többi közé.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.08. 11:38:49
  • Amiga
    #57959
    Vett egyet minden NG+-hoz? :-D
  • Totya42
    #57958
    Na ez a beszéd. Ennyike. Nem kell itt tökölni. Úgy is kell az exclusive-okra, s akkor meg már legyen day1. De most szerintem ne cserélgesd majd :) Úgyis lesz, ami bejön majd rá Neked és kell úgy is, mert játék függők vagyunk.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.08. 11:33:44
  • TDC Geronimo
    #57957
    ps vr 399, előrendelhető 133kért. nincs miről beszélni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.08. 11:32:12
  • Totya42
    #57956
    Én hétig számoltam.
  • Moby
    #57955
    Hetet.