121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #58276
    Ja meg is vettem mafiat 10kért.
  • Kandurex
    #58275
    Egybű
  • TDC Geronimo
    #58274
    greenmangaming akkor legit oldal? Beregiztem oda is, akkor mafiat onnan veszem. Pénzt egyből vonják vagy előtte?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.10. 13:13:08
  • SlickAdam
    #58273
    most nezem Saturn honlapjan, tenyleg csak az 500 gigas PS4 kerül 299 euroba, az 1 teras 349...

    50 pluszert ott az 1 teras Pro. gyogyik elegge.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.10. 13:06:56
  • Bandicoot
    #58272
    És mi van azzal a patchel aminek értelme is van,nevezetesen ami turbózza a grafikát 1080p-ben illetve a framerate-et?:)
  • darkSectorxxx #58271
    Residentre fel! :) 2060720. végigjátszás indul.
  • darkSectorxxx #58270
    Ja nem, azt értem, csak mondom hogy nem hiszek nekik már. :)
  • SlickAdam
    #58269
    tanulj mar meg angolul vegre baszki!
    mar miota mondom. 3 nyelvet is megtanulhattal volna azota.
  • darkSectorxxx #58268
    Hogy mi? :D
    Ez elírás nem?
  • TDC Geronimo
    #58267
    Report: PS4 4K HDR Patches Are Free, Despite Earlier Info
  • darkSectorxxx #58266
    Mondom ez egy nagyon balszerencsés ügy, itt senkit nem lehet konkrétan kaviccsal dobálni, minden oldalon van logikus magyarázat, egész egyszerűen a csillagok állása, ezt nehéz így megítélni...szar perse, nem kellett volna megtörténnie, de megtörtént, de szerintem kár keresni bűnbakot....(nem konkrétan neked mondom, hogy te keresel bűnbakot, hanem általánosan.)
  • darkSectorxxx #58265
    Amúgy azt mesljem el hogy balfaszkodtam a ps-nél mikor tegnap vettem Resi 4-et? :D (hálisten a support könyörületes, és segítőkész. :D)
  • arty
    #58264
    sajnos sokszor a poént is rosszindulatnak, személyeskedésnek ítélitek és szankcionáljátok, aztán nincs apelláta (ill. van, csak bünti jár érte :D) ... nekem ezzel van gondom :(

    (abban egyetértek, hogy moderáció kell és esetleg még azzal is egyetértek, ha Amigát vagy másokat zavar a stílus, akkor kigyomláltat egy hsz-t, sokszor tényleg kicsit tulzásba visszük... de szerintem ezt itt Tatyla simán tudta/tudja kezelni... legalábbis szokta, nem egyszer kaptam törlést, hajaj... ;) és megértem, ha 1-1 embernek bántja az igazságtalanság az igazságérzetét és szélsőséges lépésekre szánja el magát, amivel végül mindenki veszit.)
  • Tikal #58263
    Hűű, már ennyiért ilyen komoly bünti jár? Azért olvastam, olvasok sokkal komolyabbakat is nap mint nap Sg-n :D
  • MerlinW
    #58262
    [mély sóhaj]
    Komolyan ezt akarod játszani?

    Azt persze senki sem veszi észre, hogy mind itt, mind a PH!-n miattunk tud az értelmesebbje normálisan kommunikálni. Komolyan azt gondolod, hogy holmi hatalomvágyból és unalomból kattintgatunk végig naponta 100+ topikot hogy fenntartsunk egy emberi szintet? Hidd el, sokkal jobb dolgunk is lenne ennél és baromira távol állunk attól, hogy egy kicsit is élvezzük azt, hogy ritkítsuk a fórum népességét. Alapvetően nem is érdekünk, nem szeretjük csinálni.

    Harlekin téma: több helyen is leírtam, értem a poént - még ha le is kell alacsonyodnom arra a szintre, hogy nevetni tudjak rajta - de az ebben a stílusban a publikus fórumban nem fér el. A sajátban, gumiban nyugodtan, de az fórum arculatát romboló üzenetek mindig is moderálásra kerültek és fognak is. Ez a dolgunk, ez a ti érdeketek is.

    Nem történt semmi, kapott figyelmeztetést, senki sem mondta hogy menjen el. Tök felesleges a dráma, de mint írtam neki is, az ő dolga, az ő döntése.

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.09.09. 20:57:37
  • MerlinW
    #58261
    [mély sóhaj]
    Komolyan ezt akarod játszani?
  • darkSectorxxx #58260
    Azt hallottam lesz IMAX kimenete is. :D
  • Bandicoot
    #58259
    Tényleg,erre nem is gondoltam....
    Micsoda váratlan meglepetés lenne egy ps4-hez szánt wireless házimozirendszer a csodás új Gold fejes mellé...
  • darkSectorxxx #58258
    The Incredible Adventures of Van Helsing - PS4-re és PS4 Próra is megjelenik
  • arty
    #58257
    irónia? az mi?

    én egyébként azért örülök az optika száműzésének, mert a ps4el hdmin nincs 5.1-em (a ps4 manuálisan nem kényszerithető a (pcm)5.1 hang kiadására, automatikusan meg szarul ismeri fel az erősítőm képességeit(?))

    szóval végre igényes módon sztereóban játszhatok! (ha cserélek :D )
    az 5.1 parasztvakítás!!!
  • Bandicoot
    #58256
    Hogy mivan? Nem is vágtam hogy Slim-en nincs optikai kimenet...Ez valami vicc?:D
    Turtle Beach wireless tulajok (meg a fene tudja még hány olyan fejes gyártó van ps4-hez ami optikain keresztül kapja a minőségi hangot) eret fognak pattintani emiatt.....És most elnézve a netet már el is kezdték, joggal....De persze veteni kell majd a Sony Gold premium fejeseket a néppel. Akinek meg mondjuk van egy TB Elite 800-asa az menjen a picsbe....

    Az kimaradt ebből a kis ironikus listából hogy a plus áremelésénél milyen jófejek voltak mert fél AAA címet adtak ajándékba a hónapban...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.09. 20:00:58
  • arty
    #58255
    szerintem a sony mindent megtesz értünk!
    - most emelte a kiváló és nélkülözhetetlen psn árát, hogy még jobb lehessen
    - a ps4 operációs rendszere fantasztikus, kéthetente jön újdonság, alapvető funkciók pedig day1 ottvoltak benne
    - nincs eaccess, mert kapja be az EA
    - figyelembe vették a kritikákat és kikapcsolható lett a lightbar az uj kontikon
    - végre lehet nicknevet és régiót váltani
    - sokak kérésére és a bluray alapvető támogatójaként uhd-bd lejátszót épített nemcsak a pro-ba, de a slimbe is
    - a zavaró optikai kimenetet száműzték a ps4slimről
    - fizetős pecsek engedélyezése, sőt a gyakorlatot maguk is lehet majd követik, ez garantálja a javítások maximális minőségét
    - egyáltalán: a pro konzol ámblokk!

    úgyhogy no para, greatness awaits!

    a jófejkedő 2013as cég mára egy igazi büdös, önző kretén. mintha nem a pléjereknek köszönhetnének MINDENT, az egész rothadó multijukat megmentett.....ük. én értem ám, hogy a sony nem a haverom, hanem egy nyereségérdekelt kompánia, ám szvsz simán megengedhetnék maguknak a további jofejkedést, később még jól jöhetne, hogy a juzerbázisuk elkötelezett, lojális, esetleg mámrár fanboj ;)
  • Moby
    #58254
    Helyes döntés! Már párszor nekilendültem én is, de túl sokan kívánják, én meg vagyok annyira geci, hogy ne adjam meg ezt az örömöt senkinek :)
    Egyelőre.
  • darkSectorxxx #58253
    Ja hogy te eddig azt gondoltad hogy engem meg lehet sérteni? :)
    Ahhoz ti nem vagytok elegen! :D
  • Bandicoot
    #58252
    Azt is szögezzük le hogy szerintem nem akar senki -még én se - megbántani még akkor sem amikor kicsit "sok" vagy.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.09. 19:37:37
  • arty
    #58251
    - sajnálom
    - nagyon sajnálom, színfolt voltál
    - az sg moderátorok sokszor bizonyították már, hogy ánuszpumpát nyelt smasszerek. ez egyébként nem helyi specialitás, magából a moderátorságból jön. ajánlom a Kísérlet c. német filmet... ;)
    - gyere a leáldba!!! (lealdozott.hu) ki vannak éhezve egy xbotra, hogy szétmarcangolják... ;)) (viccnélkül :D )
    - maradj a friendem lájvon! mindig öröm látni, hogy a héten valaki 6.2x annyi acsit szerzett mint én (lófaszt :D )
    - vegyél ps4-et !!!! :)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.09. 19:34:10
  • darkSectorxxx #58250
    Azért az szögezzük le az engem bántókat ha minden kommentben 1 büntit kapnának, akkor itt mindenkinek 10 profilja lenne már. :D

    Azt sem akarom hogy vita legyen, de azt se hogy elmenjen innen bárki.
    Legalábbis ilyenek végett!
  • arty
    #58249
    mindenképp csinálnak SALE-t a kiadók - egy pro peccsel megtámogatott leárazás garantáltan nagyobb hírérték, ami talán eladásokban is materializálódik...

    ez pláne igaz a mostani, első körös kiadásoknál - a pro tulajok ki lesznek éhezve uj kontentre, esélyesen megvesznek olyan játékot, csak mert PRO-s, holott lehet egyébként ps4en elmentek "mellette" ...

    nyilván csak pecsből is bejön zseton, de hogy féreg lesz a vevő szemében a kiadó, az tuti és nagyon nem fog goodwill-t, brandet építeni - hogy ez mennyire fontos, az persze nehezen mérhető.... (későbbi játékuk hájpjához tuti jól jöhet)


    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.09. 19:26:33
  • Totti5
    #58248
    "Bethesda jelentette be, hogy a Sony nem támogatja a játék moddokkal történő kiegészítését, így sajnos ez a funkció se a Fallout 4-ben, se az ősszel érkező, felújított Skyrimben sem lesz ezen a platformon elérhető."
  • Bandicoot
    #58247
    Az alapján ami a moditopikban van ez a döntés illetve büntetés egy vicc. Ha ezek miatt ment akkor szó szerint az van amit írtam lentebb. Egy ténymegállapításért amiben igaza van és nem sért senkit,illetve a poénért amire többen is reagáltunk mikor írtad mit vegyél.

  • darkSectorxxx #58246
    Nem tudom mi volt, nem voltam itt, nem ítélkezem ez végett, csak mondom hogy szerintem senki nem ezt szerette volna elérni, nem úgy ismerem itt a fórumozókat meg modikat, én mindenkit szeretek, ti is szeressétek egymást, csak engem utáljatok. :D
  • Bandicoot
    #58245
    Abban ami először jelentve volt semmi sértő nincs, puszta tények a Sony mocsokmód el van kényelmesedve és szarik a felhasználóira rendszerint, csak nyomják a bullshitet ezerrel bele az arcba. Abszolút nem tesz jót hogy ennyire vezetnek az MS elött.
    Most persze megint sokan nyelik is a maszlagot ahogy nyelték a PS4 megjelenésekor is,aztán jön a pislogás meg a magyarázkodás hogy a játékélmény a fontos (de azért a pro-t megveszik a nagyobb teljesítményért-jobb grafikáért), nem baj ha valami nem tud stabil 30 frémet se.......

    Az ánuszpumpás dolog meg poén volt,ennyi erővel én is kaphatnék pirosat amiért afganisztánba küldenélek ájlávamerika pólóba....Vagy Arty is amiért szerinte ha odamész akkor idemenekülnek az ottaniak....Ezek poénok,totál felesleges lepontozni....

    Jó hogy nem tartunk ott hogy egy rossz szó a Sony-ra vagy a Ps4-re és büntipont ha jelent valaki (bár a jelek szerint ott tartunk)....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.09. 19:12:31
  • darkSectorxxx #58244
    Úgy nem baki, hogy a moderátorok nem ítélkeznek, nincs részrehajlás, ezt el kell fogadni, ezt Harlekin is elfogadta, írja ahogy néztem a kommentet, ha jelentés van, és az tartalmaz szabályellenes dolgot, akkor a moderátor kénytelen valamit lépni, ennek jutalma, mértékét nem tudom, azt nem tudom vitatni, de ez nem egy olyan dolog szerintem amit nem lehetne elsimítani egymás közt.
    Tény kicsit ingerültek vagyunk néha, de azért senki nem kívánja szerintem másnak hogy na takarodj sg-ről.

    Jó kivéve titeket ha rólam van szó. :D
  • Bandicoot
    #58243
    Sokszor összezördültünk, de ez még szerintem se fair pontozás bármennyire is ""kedvellek""....
    Semmi olyat nem írtál amin bárkinek megsértődni vagy felháborodni kellett volna. Nyeld le, moderátor baki és túlreagálás...
  • darkSectorxxx #58242
    Ő mondták hogy apróbb változások vannak ez mellett, csak ez talán a lényegesebb. :D
    De ja, nem mindegy hogy fekete vagy szürke. :)
    Viszont jó hogy plusz 1 lámpa világít a pofámba....nem értem, ha azt akarták hogy lássa a játékos a lámpa színét, akkor elég lett volna csak a falra nézni amit bevilágít a lightbar nem? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.09. 18:58:46
  • samsung123
    #58241
    A GS hírek kb annyit érnek, hogy azt se tudták megemlíteni, hogy a Dpad és a ikongombok alapszine szürke nem fekete már.
  • darkSectorxxx #58240


    pár évem van vissza erre a kis időre nem hagyom már magam.
    nehogy nekem itt eltunyuljon mindenki, edzésben tartalak titeket. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.09. 18:52:36
  • Bandicoot
    #58239
    "de nem tettem."

    Itt meg fórumozók milliói szisszentek fel egyszerre kínjukban.
  • darkSectorxxx #58238
    "Mint azt már tudtuk, ráncfelvarrást kap a DualShock 4 kontroller. A touchpad egy részét átlátszóvá tették, hogy a light bar fénye átvilágítson rajta, és a játékosok az eszköz forgatása nélkül is lássák, milyen színű épp. Ezen kívül nem végeztek más módosítást, vagy legalábbis nem olyan számottevőt, hogy érdemes legyen róla szólni. (Az eredeti kontrolleren még könnyen szétbomló gumi borítású analógok voltak, de a későbbi változatokon már sokkal jobb minőségű anyagot használtak, és ezt sem kommunikálták kiemelten.) Az ára 18 990 forint lesz."

  • Bandicoot
    #58237
    Azzabaj...Hogy Forza Horizon 3....Mafia 3....Watch Dogs 2.... VAGY Pro + Bf1 (ha jó lesz rajta)..... Egyszerre mind anyagi csőd és nemis igen megy.....