121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #58316
    Nekem ez annyira nem királyság. Mármint lehet, hogy az, de nincs már semmilyen egyértelműsítés előtte. Sőt, amit eddig láttam, az alapján még japó szinten sablonosnak is mondanám. Ettől ma már a géming sokkal-sokkal színesebb. Pixelgrafikás cuccokból ömlenek tengernyi érzelmek, stb.
  • TDC Geronimo
    #58315
    bf1 <3
  • SlickAdam
    #58314
    marpedig ez gyönyörü.
    ez a kiralysag, nem a military niga, aki 2 masodpercenkent nyakonszur valakit (az mi gameplay mi?!)
  • darkSectorxxx #58313
    +1 szerintem is, ettől független megveszem a SOTC emlékeire alapozva. :)
  • Moby
    #58312
    Ez gondolom a japóságával fogja, mer a graffal nem, abban a pár pecben mutatott hümpülümpü (non)gameplayyel sem fogja. Elviszi a hátán az art, meg a zenék talán. Én is egyre szelektívebbé válok ezekre. Egy journey pl, még nagyon működött, de az ABZÜ-n 20 perc után bealudtam, soha többet nem vettem elő, és most is csak ez a poszt jutatta eszembe, hogy létezik. Persze 3 perc alapján nem lehet véleményt mondani, de hogy ennek sokszorosan nagyobb a füstje mint a lágja, az azért tisztán kivehető.
  • darkSectorxxx #58311
    Tudsz néha kicsit pesszimista is lenni, kicsit mosolyogni, vagy csak az ünneprontás? :D
  • Totti5
    #58310
    Ennek semmi köze ahhoz hogy mivel nyerték el. Itt az van hogy 1 ( nagyon hosszú ) generációt csúszott.

    Shadow of the Colossus brutál graffal jött amikor megjelent...
  • darkSectorxxx #58309
    Ico meg SotC sem a grafikával nyerte el a rajongók tetszését. :)

    Bár személy szerint azt gondolom, ez megint egy lila felhő lesz, túl sokat beszélnek bele, azt nagy csalódás lesz majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.10. 21:40:04
  • Moby
    #58308
    3 perc után kinyomtam. Hánytatóan szar a kamerakezelés. Amúgy persze tök egyedi, meg nagyon japó. Nagyon jók a zenék. Azt semmiképp nem mondanám, hogy szép.
  • Totti5
    #58307
  • Moby
    #58306
  • Moby
    #58305
    Figy, ha nagy, hozd el. Nagyon fasza cuccaim vannak hozzá. Lekapok belőle szemre ha kell, ütök rajta lukat, kap kieghűtést, bármit átalakítok rajta. Gánymester mindig rendel, ha ps4-ről van szó!
  • TDC Geronimo
    #58304
    akkor azt mondjátok az új gép csak 2 mm-el magasabb, mint a mostani? Mert nekem tv alatt van és nem sok hely van már a tv és a gép között
  • darkSectorxxx #58303
    Az nem rossz ha ez kitart addig míg az első launch játékokkal kiderül mi merre. :)
  • TDC Geronimo
    #58302
    ja már néztem köszi
  • Tatyla
    #58301
    576-ban érdeklődtem olyan 60k-ért vesznek be egy alap PS4-et, na én mondtam hogy 1TB az nyomja kicsit fel az árat,szóval olyan 65-70 körül ki lehet belőle szállni.
  • Tatyla
    #58300
    Plusz csinálhatsz a végén egy inicianizálást ( ez gyári beállítások visszaállitása)
  • arty
    #58299
    imádtam azt a pályát - tény, kevés interakciót kaptál a csőben, de mégis pici változatosság... ha chaptert ujrajátszanék, az lenne az :)
  • Totti5
    #58298
    Egy átkocsikázós madagaszkár volt, ami nekem fájó pont, hogy kvázi nagy terület amiben nem volt igazán semmi a kötelező 3 "eldugott" kincs mellett, ami a lineáris részeken is ugyan úgy voltak ott. Bár mivel semmi nincs az UCban ami miatt érdemes lenne nyitott területben ténykedni, ótózás miatt került csak bele, hogy ne csak szinematik lineáris legyen ha beleülünk. Jó volt szó se róla, csak a TR után fura.
  • arty
    #58297
    a tények ellened beszélnek:
    - játék alatt -30% fogyasztás
    - minusz 8 dB hang, állítólag az xbox one szintjére ment le (=perfekt)
    - ujdonság ereje: 3 ezerrel tényleg drágább a slim...
  • Kandurex
    #58296
    Szép,.....csak a téli pályán meguntam a genyóba...."deríts fel 3 farkasfészket"....anyáddal!
  • TDC Geronimo
    #58295
    Hogy megy ez az accokkal, ha eladom pst gépen deaktiválnom kell a konzolt? Otthon van USB2es külső vinyóm arra azt hiszem át lehet menteni a komplett gépet, accal, beállításokkal mindennel együtt.
  • Ulthane
    #58294
    Van valaki, aki otthon van tevepanelekben? Mit erdemes manapsag venni? Vilag eletemben Samsungos voltam, szamomra az A teve, de lehet, hogy elhaladt az ido felette(m).
  • Ulthane
    #58293
    Slim egy totalis ervagas. Kurva draga, vekonyitottak rajta, egyertelmuen meg fog főni a konzol. A vastag valtozata se nagyon birja, meg kisebb hazban megolvad majd minden. Slim kuka. Csakapro.
  • arty
    #58292
    elvben biztosan überelnék az uncsit - többfrém, több poli, nagyobb texturák, komplexebb bevilágítás/séderek
    gyakorlatban viszont "semmit" - sima multiplatform fejlesztőként nem hiszem, hogy annyi erőforrást kapnának, mint kaptak az uncsihoz, hiszen "tucatfejlesztőként" akkora eladásokra sem számíthatnának. itt azért ők a sony üdvöskéi ;)

    plusz oké, elvben megcsinálták - az a kérdés, tudnánk-e csodálni ennyire?
    nem-e relativizál egy kicsit az ember, amikor a "kicsi", "olcsó" ps4en nézi ezeket és tudja, hogy ND? ;)
    én bizton elfogult vagyok velük szemben ÉS minden képkockát azért is nézek hitetlenkedve, mert ez abból a gépből jön ki, amiből mondjuk a .... senkit nem akarok megbántani, szal legyen a... fallout4? :D
  • TDC Geronimo
    #58291
    majd last of us 2 a pron :)
  • Bandicoot
    #58290
    Én a mai napig arra lennék kiváncsi hogy mit hoznának ki ND-ék egy pc-ből, ha a ps4 fing hardverével ilyet tettek.... És persze UC4 lesz az első amit betolok majd az esetleges Pro-ba...Remélem azis kap annyi féle opciót mint a TR és nem csak a nullasemmi 4k-t erőltetik.:)
  • arty
    #58289
    nem könnyű összevetni a kettőt... az első képed pl szenzációs, fal + fény a falon, perfekt!
    de uncsiban van ilyen meg ilyen... nem kevés. (igen, ezek nem épp screenshotok)

    tr-t uc4 előtt játszottam, ámultam és bámultam, legszebb ever.
    de amikor uc4et játszottam, nem éreztem, hogy "áh, ilyet már láttam" ... hanem megint: legszebb, ever ;)

    de hogy megint mondhassam, ahoz valszeg uj konzolgeneráció kell majd .... :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.10. 16:43:59
  • Bandicoot
    #58288
    Nem tudom One-on milyen a TR. De pc-n főként ahol a képbe belép bármiféle fényforrás, odavág de legalább szinten van az UC-vel.
    Az anyagok minőségével sem volt baj,ha ránézel azokra a kövekre,ruha fegyver és egyéb darabokra, valódi ingame arcokra...:)

    Összképileg persze UC4, de mint mondtam és mint mutatom a TR is oda tud sokszor vágni az Uc4 látványának. És akkor még hozzájön hogy ezek ingame shotok,nem photo mód ahol az UC4 még bevág pár extra textúrát,élsimítást,LOD-ot..:)

    Nekem mindkét játék bejött és etalon. Ha választanom kéne akkor UC4. De a TR-nek sem kell szégyenkeznie.


    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.10. 16:08:00
  • arty
    #58287
    szvsz sandbox nem volt az uncsiban, csak egy széles cső :) hálistennek!

    bár oneon játszottam a tr-t, az uncsiban olyan magas az anyagok minősége, annyi asset van és ettől olyan változatos minden, hogy szvsz ezt még évekig nem lehet felülmulni összhatásban - tombraider sokszor elhanyagolt, suta (ez van, a nagy, "sandbox" táj tipikus velejárója... pedig ez még csak nem is nagy)

    df megírta, hogy hatalmas előrelépés a pro által nyujtott képminőség, nyilván a ps4hez viszonyítottak (mi máshoz kéne? látványt tekintve egy 400 dolcsis konzol nem a 1080al küzd)


    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.10. 15:55:46
  • Bandicoot
    #58286
    Van akinek ez több, van aki ezt élvezi.
    + látványban a fényekkel odab*sz (pc-n).
    Én jobban élveztem ezt így mint az UC4 sokszor kamu-céltalan sandbox jellegét....


    (a pro dologra pedig: ezért volt ott hogy MAJD HA :), viszont DF 3 órát töltött a pro-val és az alapján ment a dicsőítés főleg a 4k-ról )
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.10. 15:15:19
  • arty
    #58285
    van amiben több? értelmetlen, gyűjtögetés-kraftolásban, nudliszendbox-wannabee pályatervezésben? :D

    totya42-nek pedig igaza van, én nem mertem survivoron kezdeni és nem igazán nyujtott kihívást a végétől eltekintve
    sajnos játék közben már nem lehetett váltani, én meg még1x a kétórás tutorialt nem akartam végigcsinálni :D
  • arty
    #58284
    senki nem kapott még prót
    slimet kaptak, df meg is írta, amit meg lehetett (fasza, kivéve az optikátlanságát és a bluray olvasó hangosságát)
  • Totya42
    #58283
    Klassz játék xo-n végigzúztam kétszer is. Annyi, hogy egyből survivor nehézségbe kezdjétek majd, mert az első három nehézség az nagyon könnyű és úgy unalomba fullad hamar.
  • Bandicoot
    #58282
    Jó stuff vigyétek (nem feltétlen a gyüjtőit..:D) . Simán méltó helyen ül az Uncharted 4 mellett. Van a miben több és jobb,van amiben gyengébb kevesebb. Ha meg a pro megkapja a pc szintű látvány világot tényleg, akkor oda is vág az Uc-nek.
  • TBTPumpa
    #58281
    PS4 tábornak is kijut a perecből:
  • Bandicoot
    #58280
    Egyelőre a Digital Foundry is elvan a nekik küldött pénzesbőröndökkel és agyondicsőitik az egész Pro cuccot meg a felskálázott 4k-t....:)
    Majd ha elfogyott a küldött pénz illetve majd ha lesz reális felhasználói élmény akkor lesz erről is infó.

    Első körben a slim-re leszek kíváncsi amire kijelentették hogy kevesebet fogyaszt és mély kussban van.:)
  • Kandurex
    #58279
    Arról gyütt valami, hogy milyen meleg/hangos/prüszkölős/csattogós stb. a Pro? Mert az alap finoman szólva is üvöltött az éjszakába.
  • Moby
    #58278
    Egybű vonja. A kód majd jön, ha lesz.
  • Bandicoot
    #58277
    MÉG nincs ott ugye. Addig még toljk ahogy bírják.
    Majd ha kijön a pro akkor zuhan a ps4 ár a mélybe.