121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #58515
    Nekem meg az első összehasonlítások.
  • darkSectorxxx #58514
    Vagyis akkor miért van Prő gép?
  • Totti5
    #58513
    Imádom! Jöjjön már a Pró...
  • orichalcos
    #58512
  • TDC Geronimo
    #58511
    Gameblog's worded impression after seeing FFXV on PS4 Pro

    Gameblog saw the PS4P version behind closed door at the TGS , the guy on the video is talking like he saw the best thing ever .
    From what he saw: the IQ is perfect and the draw distance is on another lvl , the PS4P pro version exploits the full potential of Luminous Engine . He also says it is the best PS4P upgrade he has seen (
  • orichalcos
    #58510
  • SlickAdam
    #58509
    jo reggelt napsugar!
  • darkSectorxxx #58508
    Hogy a viharba ne mondták volna, máskülönmeb az égegyadtavilágos semmi értelme a konzolnak.

    Nem visz 4k-t oké, de ha 1080p-nél csak 30fps akkor ugyanott vagyok mint a sima géppel lolkádék. :P

    Akkor miről beszélünk? Kamu 4k meg 1080p 30fps?
  • Totya42
    #58507
    De ehhez a gpu-hoz a proban elég lett volna a jaguár mondjuk 3ghzen ketyegve nem? Azt miért nem csinálták akkor? Úgy már megnőtt volna nagyon a tdp és melegedne?
  • ppista
    #58506
    Persze vannak mások is, de azok erősen "futottak még" kategóriák. Az biztos, hogy rengeteg igéretes project indult, majd tűnt el jeltelen sírba az évek alatt. Mint mindenhol, itt is kurva jó lenne, ha egészséges konkurenciaharc alakulna ki. Főleg konzolfronton.
  • yesname #58505
    "semmi gond nem lenne konzol fronton, ha meg tudtak volna egyezni Intel+nVidia-val a gyartok"

    Akkor lenne gond igazán. Amúgy meg akartak egyezni velük, csak éppen egyik sem volt (és nincs) versenyképes közös címterű APU-ja.
  • Amiga
    #58504
    Ejj, ez olyan erős oltás volt, hogy én is kialudtam. :-D

    Azért nem bánnám, ha az extra erőforrások ki is lennének használva rendesen 1080p-n.
  • Moby
    #58503
    Hát ha mondták volna sem értetted volna ugye, de nem is mondták. :D
  • Moby
    #58502
    Már megint nemtudom hogy keveritek ide az ISA-t. Mi köze van annak bármihez? Amúgy sem csak x86 kapható a piacon, csak ez van még versenyben. Vagyis már ez sincs. Az intel van versenyben. Ha az x86-ot gyárt, az van versenyben. Ha az itanium nem áll bele a földbe, akkor ma lehet, hogy IA-64 futna a konzolokban is.

    /a poszt amúgy is ilyen szempontból relevánsabb az MS-re, ott nagyobb a pénzügyi szabadsáhg, mégsem lépnek. Ő mondjuk dolgoztak intellel és nvidiával is, mindkettőre aztmondták sohatöbbet. Ing-gatya ráment az együttműködésre.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.13. 16:01:05
  • Moby
    #58501
    Addigra lesz új. "Elvileg". De itt nagyon sok a macskakaparás meg ez már vallási szinten megy, mer végül a polaris, a naaaaagy népgpu sem lett aztán annyira népgpu. Nem rossz, de ennyi. Hát a scorpio is ilyen. Van igéret, de hogy az gyártható lesz-e, meg mire lesz elég, arra semmiféle garanciák nincsenek. Valszeg ezért lett a ps4 pro is most. Ez legalább van. Olyan-amilyen, de van. Lehetett rá építeni marketinget: 4k, hdr.
  • darkSectorxxx #58500
    Mondták a fix 60fps-t, csak éppen.
  • ppista
    #58499
    Jelenleg a Sony lélegeztetőgépen van, és szinte csak a konzolból látnak normálisabb hasznot. Ezt az állapotot eszükben sincs egyelőre feladni holmi kísérletezések miatt. Nekik tökéletes az Amd megoldása, már ami az ár/teljesítményt illeti.
    Sajnos tényleg gáz, hogy jelenleg a piacon szinte semmi választási lehetőség nincs. Van az x86, és ennyi. Ebből így nem lesz innováció egy jó darabig.
  • SlickAdam
    #58498
    ugy tudom mar erkezöben az uj AMD architektura, ami pletyok szerint nem rossz (ertsd: elertek bizonyos Intel procik szintjet).
    szal mire jön a Skorpió (sokara), addigra lehet produkalnak emberesebbet.

    semmi gond nem lenne konzol fronton, ha meg tudtak volna egyezni Intel+nVidia-val a gyartok.
    (mint a Nintendo... [elszalad] ) :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.13. 15:38:49
  • Totya42
    #58497
    AMD nem tudott volna 3ghz-es jaguart szálláítani vagy mi? Mert, ha nem 2,1-en futna ugyanez hanem 3-on az már elég lenne szerintem. Vagy úgy már megfőne? Nem vágom. Ha ez a 2,1-es 8magos jaguar a max mobil cpuja az amdnek így 2016ban, akkor ott komoly gondok vannak. Ez esetben a scorpio hogy lesz 6TFlops? Vagy inkább minek? Mert ha ott is cpu bottleneck lesz akkor a gpu erő elvész.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.09.13. 15:33:38
  • Amiga
    #58496
    Azt nem teljesen értem, hogy a mobilchip gyártók miért nem jönnek be erre a piacra? Qualcomm például. Csúnyán tudnának tarolni, nem? Iszonyatosan megizmosodtak a mobilpiacon.

    Azt még megértem, hogy Sony nem fejleszt új cell-t, hiszen majdnem belerokkant az előzőbe. De nem lenne más, aki szívesen fejlesztene valami célhardvert? Motorola pl.?

    Vagy ennyire elszállt az intel és a nvidia?

    PC hardverben öt éve laikus vagyok, szóval bocsi ha túl hibbant a kérdés.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.13. 15:27:32
  • Moby
    #58495
    Nem nagyon van választás. Akikre egyáltalán építhetnek, azok is főleg döglődnek. A gpu piac, meg minden. Abból kell főzni ami van. lehetne másképp is főzni, több beszállítóval, de valszeg a még nagyobb kitettséget nem vállalja fel egyiksem. Ha az amd megizmosodna kicsit, az minden jó lenne, de olyan gecibénán tolják mindenhol, hogy az is csoda, hogy még vannak. És ha ebből se lesz nekik elég, akkor a konzolt mint platformot át fog kelleni költöztetni a felhőkbe, mert nem lesz értelmesen árazható, dobozolható termék. Vagy felveszik a faarcot, és bekopogtatnak az intelhez meg az nvidiához, de akkor 1000$ alatt nem lesz konzol, mert egy esetleges egyeduralom esetén nincs az a rossz forgatókönvy, amit ne lennének képesek alulmúlni, ha az árazásról lesz szó.
  • Amiga
    #58494
    Értem. Ez eléggé FAIL, de ez van...

    Most úgy okoskodok, hogy ha visszaadom a PS4-et és veszek egy pro-t, akkor kijövök talán úgy 70 ropiból, ami még vállalhatónak rűnik.

    @TDC Geronimo, ebben az esetben a multi, ami most 900/60-nal megy, 1080/60-on lesz... az már elég jól hangzik.
  • TDC Geronimo
    #58493
    Pron tuti 1080p lesz minimum, mivel alapkövetelmény a full hd ress.
  • Moby
    #58492
    >miért nem kap erősebbet?
    Azért, mert...
    .
    .
    .
    .
    nincs. A beszállítónak(azaz az AMD-nek) nincs ebben az architekturában erősebb gyártható vasa. Más architekturában talán lenne, de azok annyit fogyasztanak, amivel konzolképtelenek. Ezért lett a komunnikáció központjában ez a checkerboard rendered 4k-s, hdr-es őrület, ahhoz ugyanis nem kell más, csak erősebb gpu. Na az meg lett. Ez mamá nem úgy van, hogy rendelésre fejlesztődnek ezek, hanem fejlesztődik ami fejlesztődik, aztán a célt meg ahhoz igazítják.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.13. 14:56:35
  • Amiga
    #58491
    Azt nem értem, ha a cpu már most szűk keresztmetszet, miért nem kap erősebbet? Olyan nagy az árrés az erősebb modellek és eközött?

    Amúgy én annak örülnék, ha 900p-ről felvinnék a multit natív 1080-ra, azt talán elbírja.
  • Moby
    #58490
    Csodálatos...lenne, de ők is arra jutottak, hogy sajnos ez nem nagyon tűnik lehetségesnek a kula cpu miatt.
  • Amiga
    #58489
    Há de de. :)
  • darkSectorxxx #58488
    Há de nem? :)
  • n000rbi
    #58487
    FFXV ps4 slim


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.09.13. 13:33:56
  • n000rbi
    #58486
    Minden világosabb lett, most már a Start sem fekete alapon van és gondolom valami okos úgy gondolta, hogy ez így lesz jó. Úgy fél év múlva majd beteszik a választható szín opciót :D
  • Amiga
    #58485
    :-D
  • Amiga
    #58484
    Nem te csúsztattál, hanem az 58407-es lista összekombinálása azzal, hogy fél-egy évet késnek a játékok. Bocsánat, amiért félreérthetőenfoglamaztam meg ezt a gondolatot. Nem te vagy más csúsztatott, hanem a vita kezdett olyan irányba menni, ahol már csúsztatássá válik néhány tény vagy észrevétel összekombinálása.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.13. 12:38:51
  • TDC Geronimo
    #58483
    Azt nem értem miért kellett megváltoztatni
  • n000rbi
    #58482
    Nem rossz ez a 4.00, de a fehér notification-öktől hányok.
  • darkSectorxxx #58481
    Megnyugodtam hogy a mai játékoknál a csúsztatás a legnagyobb probléma. :)
  • Bandicoot
    #58480
    Amiga....
    Csùsztatás??
    Akkor ha én csùsztatok ùgy megkérdem az általad felsorolt játékok közül melyik az amelyik lassan 6 év késésben van (igen a guardian először 2011-re volt bejelentve megjelenéssel ps3 exkluzìvként), és mikor itt a megjelenés még mindig hùzzák valamint amit mutatnak nem fejlődött semmit és prevgen konzol szint? Melyik másik exkluzìv ilyen?
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.13. 12:02:45
  • Moby
    #58479
    >Mibe kössön az ember bele, ha nem abba, hogy késnek. :-D

    Hát hogy túrja az orrát, vagy tudomisén...majdnem végtelen a lehetőségek tárháza :)
  • Totti5
    #58478
    Ok.
  • Amiga
    #58477
    Szerintem kimaxoltuk a témát. Nem nagyon érdekel, mit csinál a rohattMS. Az ő játékaik nem csúsznak, mégis megkapják a delayed plecsnit a hírekben, amit maguk a fejlesztők jelentenek be, részemről erről ennyit.

    "ReCore has been delayed to the “latter half of 2016”, Microsoft has confirmed. The Xbox One exclusive had been due to launch this spring."

    Innen fogva erről részemről nem érdemes vitatkozni, ez már csak játék a szavakkal, hogy mi-hová volt bejelentve. Nyilván aki 2016 tavaszára várta a ReCore-t, ugyanúgy csalódott, függetlenül attól, hogy nem kapott napra pontos megjelenési információkat.
  • Totti5
    #58476
    DCbe nem kell belekötni, azt is a Sony szépen elintézte ( meg a fejlesztőket is ), mi hazudozás volt körülötte. Jót tett neki? dehogy tett... buktak. Ez se nem példás, sem nem követendő, még ha később adagoltak hozzá rakat DLCt és frissítést. Nem így kellene működnie, hanem úgy mint a Horizon 2-3. Az példás. Nem, nem kell most szem szeretni az MSt, nem erről van szó, ők is balfaszkodnak eleget másban, de ebben a dologban, ebben a genben pont nem.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.13. 10:51:44