121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #58594
    :-DDD
  • TDC Geronimo
    #58593
    nem is értem ki fog slimet venni, amikor egy kicsit drágábban mindjárt itt a pro
  • Moby
    #58592
    Jó reggelt kivánok kedves Amigaúr :)
    Merre jártál az elmúlt hetekben? Volt egy kis tütü? :D
  • Amiga
    #58591
    Official SONY usb-adapter jön?
  • Moby
    #58590
    A slim holnaptól kapható. A pronak meg nyilvános az ára. Ahogy nézem az árak sem mentek lejjeb. Nem fog itt történni semmi. Százezer alatt nincs konzol boltban(új). AZalatt meg már madár kérdése. Mindegy, ti dolgotok. Pár ezer forintért nem bámulnám a falat két hónapig az tutter :D
  • darkSectorxxx #58589
    Hát majd kiderül, szerintem nem. :D
    Most amit adnak attól lejjebb már hová menjen?
    Van így is dupla árrés a 2 gép közt. :D
  • darkSectorxxx #58588
    Igaza van Moby-nak miért nem vártál novemberig? :D
  • Bandicoot
    #58587
    Most még van ára. Pro közeledtével + slim érkezésével 70-et se adnának (max ha találsz birkát) egy 1terás 1216-ért...

    Nekem is kiment az 500 gb 2 napja még jò áron.
  • Moby
    #58586
    Minek adtad el most?

    Más. Elvileg ho9lnaptóél kapható a slim, meg a ds4 usb adapter. Utóbbit valaki veszi? Érdekelne egy beszámoló.
  • Kandurex
    #58585
    még hiányzik is,...nézem a TV alatt és üres :( pedig úgy megszoktam, hogy ottan ül....
  • Tatyla
    #58584
    Elkelt a PS4, hosszú két hónap következik :O
  • n000rbi
    #58583
    Ja, nem rossz. Ami hülyeség, hogy az új Quick menü a ps-gombot hosszan nyomva jön be, a "home" pedig azonnal (ahogy eddig). Fordítva célszerűbb lenne.
  • AntiHero
    #58582
    Battlefield 4’s DLC is currently free on PS3, PS4, Xbox 360 & Xbox One
  • AntiHero
    #58579
    Azért mikor kiment "vidékre" nem kicsitt szebb volt a játék. Amit lattam a videon varos részletet, erdőt, gyárat az faszan meg volt csinálva.

    Harc/lopakodas kicsit fura. Meg az is, hogy ellok az ellenfél és gondolkozik ahotival a kezében. Pedig szarrá lőhetne. Nem tudom milyen nehézségen tolta, de így túl konnyünek tünik.

    Aztan lehet cssak azert mert ez mar joval a játék kozepen van. Aztan erősek vagyunk.

    Tuning is van. Minden van.
    Multi lesz ebbe amugy?
  • Moby
    #58578
    Tudnám én ezt még fokozni, ha kapnék rá lehetőséget :D
  • Amiga
    #58577
    Nekem bejönnek az OS-update újításai
    Szokni kell, de nem rossz. A mappáknak külön örülök, nagyon hasznos. :-)
    A BioShock Collection pedig már csordogál is lefelé, pénteken visszatérek Rapture-be. :-)))
  • Kandurex
    #58576
    Pro -n vállalható lesz a
  • darkSectorxxx #58575
    Szent isten, de zavaró.
  • Totti5
    #58574
    PC, egér.
  • Bandicoot
    #58573
    Na ez ìgy már faja köszi!
  • darkSectorxxx #58572
    Mik ezek a kamera rángások?
  • AntiHero
    #58571
    Nekem teljesen bejön. Azért mikor rohangál a városban eléggé kivannak dolgozva az udvarok, házak. Csúnyának hat a videón néha de bőven jó ez nekem.

    Pre-order. :)
  • Totti5
    #58570
    Na itt van, szimuláción tunning verda. Simán kurvajó. 6:35

  • TDC Geronimo
    #58569
    RGBt én átállítottam autoról fullra és így sokkal szebb. Színek is meg nem olyan világos
  • arty
    #58568
    jaguár is négymagos és kettő van belőle... gondolom ezeket is pont ugyanugy össze lehet ragasztani ;)
    nem ideális, de mivel kisfogyival nincs nyócmagosa az amdnek...

    (amugy kiváncsi lennék a cpu kihasználtságra ezekben a gépekben... 1x4-en fut a játék azt valszeg maxolja, 1x2-n az os, és itt a maradék 1x2-n mi fut? eleve nem gyors magok ezek, ehez még hozzájön, hogy adatot cserélni a másik 1x4es blokkal k. lassú... majdnem 10x annyi idő, mint saját l2 cacheből ahogy olvasom... olvasnék 1x valami mélyinterjút valami prő ND devvel)
  • TDC Geronimo
    #58567
    na most már jó. Úgy néz ki amíg nem voltam online DSbe valami megzavarta viszont akartam invadelni és ki is fagyott
  • TDC Geronimo
    #58566
    őőő elkúrták a videófelvételt is? Nyomom share gombot utána elmentem négyzettel mint régen és ilyen 4-5 seces videókat ment el wtf? Istenem ezek...
  • n000rbi
    #58565
    Nagyon úgy tűnik, hogy megtekerték a kontrasztot, hogy a paraszt örüljön a "szebb" képnek hádéer nélkül is. Most valahol ott lehet, ahol az x1 kontrasztja, ott 86-ra kellett állítanom, míg ps4-en 100-on volt jó, most ps4-en is le kellett vennem kb. 86-ra...
  • Moby
    #58564
    >The number of CPU cores 4

    Oszt ez vajon miként futtata vóna ps4 kódot csillagom? :D
  • arty
    #58563
    "Azt nem teljesen értem, hogy a mobilchip gyártók miért nem jönnek be erre a piacra? Qualcomm például. Csúnyán tudnának tarolni, nem? Iszonyatosan megizmosodtak a mobilpiacon."

    Jah, félwatton ők gyártják a legerősebbet, de 20 wattra semmijük nincs.

    "Azt még megértem, hogy Sony nem fejleszt új cell-t, hiszen majdnem belerokkant az előzőbe. De nem lenne más, aki szívesen fejlesztene valami célhardvert? Motorola pl.?"

    Dzsiziliárd dolcsiba és évekbe telne, miközben az árrés kb 3.56% lehet a terméken.
    Ez mamár ugy van, ahogy moby írta... ha tetszik valami valaki polcáról, akkor azt be tudod tenni a konzolodba, esetleg minimális módosításokkal.

    "Vagy ennyire elszállt az intel és a nvidia?"

    Egyiknek gpuja nincs, másiknak cpuja nincs (ami elég erős, de közben nem atomdrága. ill vidiának csak cpu-ból csak arm-ja van, ami ide vérgyenge sajna).
  • arty
    #58562
    :DDDDDD
  • AntiHero
    #58561
    Megnézzuk mit tud. Ha mar ingyen van. :D
  • arty
    #58560
    ár. 399-be ez fért bele ...
  • arty
    #58559
    "de azok annyit fogyasztanak, amivel konzolképtelenek."

    A12-9700P - "4" mag, 2500-3400mhz, 15W amiben már a 384 séderes gpu is bennevan. az első ps4 jaguárja is 15w volt ...

    ezzel ellenben 399 dolcsiba tuti nem fért volna bele a pró, márpedig az nagyobb marketingizé, mint a hatvanfrém-pecs :/
    evvan.
    jaguár szerintem 1 dollárból legyártható 14 nanón, azaz cpura a 399-ből kettőt ... KETTŐT kellett áldozi :D

  • TDC Geronimo
    #58558
    Nekem haver küldött pcre, de marhára nem érdekel
  • AntiHero
    #58557
    You have been invited to the For Honor Closed Alpha

    Szept 15-19

    :3
  • TDC Geronimo
    #58556
    ott lesz a pro :p
  • Moby
    #58555
    Legkúlabb tréler eddig a játékból! GG Guerrilla!
    Ez a theme meg szimplán mindent üt. Még a killzónváros-újrafelhasználással sincs bajom :)
    Egyetlen apró bajom van csak az egésszel: kár, hogy nem jön pécére :D
  • TDC Geronimo
    #58554


    igen igen...az a zene... :)
  • TDC Geronimo
    #58553
    ja és psn is szar, store is. GG sony. Remélem jövőre emelkedik PS+ megint