121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #59554
    Én megnézem sokszor. :)
  • Amiga
    #59553
    Vajon hány fps lenne egy 130 ezres PC-n? 10?
  • Kandurex
    #59552
    Hát legalább nem 20 alatt van,...már ez is fejlődés....
  • Amiga
    #59551
    :-DDD

    Azért itt az "early" szón van a hangsúly. ;-)
  • Moby
    #59550
    Ne bántsd őket. Hálátlan a hírhozók feladata, amikor csupa ilyen rossz híreket bíznak rájuk. Nekik sem lehet könnyű végigcsinálni ezeket*.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    *röhögés nélkül :D
  • Amiga
    #59549
    Nekem semmi bajom a DF-fel, csak leszarom őket. :-)
  • darkSectorxxx #59548
    Tudom Tudom, ez Moby-nak volt nagyarcoskodás...jó videókat tólnak. :)
  • darkSectorxxx #59547
    Na Das 2 eltólva estére, haveromat nézem most. :D
  • Totti5
    #59546
    Ami neked szar, másnak nem az. Mé mindig nem vagytok képesek felfogni hogy az ízlés nem egyetemes, hanem egyéni. Még mindig nem... valszeg sosem fog menni. Ez van, csak a baromságaitokból, gondolataitokból, feltételezéseitekből hagyjatok ki. Ha bajotok van írjátok, a témánál, max nem értünk egyet. Ha az a bajotok hogy nekem tetszik az ami nektek meg nem, akkor tehettek egy szivességet. Kb ennyire teszek rá, viszint ezt a hátulról odaszúrok random témánál amikor nem is volt szó semmiről dolgot utálom.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.25. 18:29:44
  • Totti5
    #59545
    Ne gondolkodj, nem kell, majd írd ha mondandód van, amúgy meg nem kell kavarni.
  • Moby
    #59544
    A számokból itélve ez nem konzoljáték volt :DD
  • Amiga
    #59543
    A DF-esek azok, akik megmutatják, hogy 60-ról leesett a frame 58-ra, ami alapján a sok divatmajom aztán fikázhatja a játékot.
  • darkSectorxxx #59542
    Kecseg banda....kik is a DF-esek? :D
    Térképen vannak a srácok? :D
  • Kongy
    #59541
    +1

    A sok szar promózásáért akár már pénzt is kaphatna, de ingyen csinálja.

    vagy nem? :D lehet fizetett marketinges a srác.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.09.25. 16:36:21
  • Kandurex
    #59540
    #59528

    Hm? Ja, semmi, csak megszoktam, hogy minden agyatlanságot szipi-szupinak állítassz be, gondoltam itt sincs sok különbség.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.09.25. 16:04:57
  • TDC Geronimo
    #59539
  • Moby
    #59538
    Ja. A hülye df-esek nem hallgattak Darksectorra!
  • Totya42
    #59537
    Na megvan a Rise of Iron Raid! Nagyon tetszett. Piszok jó lett. Destiny még mindig egy nagyon jó játék szerintem. Szerintem a legjobb coop shooter.
  • darkSectorxxx #59536
    Hálisten a FF XV-nek ahogy néztem az első 40 percét semmi köze a demohoz, ahoz amit ott láttam.

    Így azonnal kérem. :D
  • darkSectorxxx #59535
    "Viszont amitől félek és ők is megemlítik, hogy sokan fogják az egyszerű utat választani és annyi lesz csak különbség pro meg sima verzió között, hogy magasabb felbontásban fut"

    Bocs hogy most értik meg páran miért rágtam a szám eddig. :D
  • TDC Geronimo
    #59534
    lényeg hogy sokkal jobb, mint amire számítottak. Állóképen teljesen úgy néz ki közelről is, mint a natív 4k. Mozgásban már látni, hogy alacsonyabb, de sokkal jobb, mint a sima upscale, mert nem homályos. Viszont amitől félek és ők is megemlítik, hogy sokan fogják az egyszerű utat választani és annyi lesz csak különbség pro meg sima verzió között, hogy magasabb felbontásban fut. 1080p tvn ez downsamplinget jelent viszont minden marad a régi. Codnál is pro verziónál ugyanúgy 4X AF van csak...
  • Moby
    #59533
    Akkor majd hanggal...
  • darkSectorxxx #59532
    Csak azt írtam hogy aztarézfánfütyülőjét. :)
  • TDC Geronimo
    #59531
    12 percig van szó kb proról utána EGX
  • Moby
    #59530
    Beletekertem hang nélkül, és geow4-et láttam. WTF?
    :D
  • Moby
    #59529
    Ja, elég nehezen érthető. Illetve annyira mégsem, a jelenség neve fanbojság. Ami úgy igazán durva, hogy Dark még tolta is szebb vezárban, de ha a sony valagából húzzák elő ugyanazt szarabb minőségben, akkor úgy tapsikol hozzá, mint gyerek a vidámparkban :)
    Illetve az sem gyenge, hogy te ezt az egészet még meg is próbálod bevédeni. Elképesztő mit tesz veletek némi reklám, meg jól megvágott videó, egy jól csengő márknaév, és már zsebben is vagytok :D
  • Totti5
    #59528
    Mi a gondod?
  • TDC Geronimo
    #59527
  • Kandurex
    #59526
    Nem gyün a tableten a videó...végülis mindegy, a lényeg, h semmilyen 4k-ra nem alkalmas ez a gép. Azt hittem ez mindenkinél (kivéve Tottit) egyértelmű.
  • Moby
    #59525
    #59335
    Hát látod Dan Bull kétlem, hogy olvasna minket, és mégis rohadtul érti a dörgést. Főleg a "You console peasants have facts to face..." részt ajánlom tanulmányozásra! :P
  • Kandurex
    #59524
    Gúnyos röhögés... Látom még mindig Dani falva lakója vagy ;)
  • Moby
    #59523
    Gúnyos röhögés volt nem rácsodálkozás. De nem azon, hogy ultra 4K-hoz nem elég, hanem a prevgen kamu4K-hoz sem.
  • Kandurex
    #59522
    Honnan jön ez a rácsodálkozás, hogy igen, ez a teljesítmény nem elég a ultra 4K-hoz?
  • Tatyla
    #59521
    Általában nem tüntetik fel soha semmilyen játéknál
  • gibson9
    #59520
    Furcsa, nem láttam sehol feltüntetve. De biztos csak én néztem félre akkor.
  • Moby
    #59519
    Ott. Ki kell még ismerni a hardvert.
  • Moby
    #59518
    Az itt lényegtelen. A tűz az xboxosban is ottvan. Meg jópár effekt, amik hogy-hogynem, kimaradnak a PRÖverzából. Ami fütyül a rézfán ugyebár :D
  • Totti5
    #59517
    De, még a véglegesben lehet ott is tűz.
  • Kandurex
    #59516
    4K vs. PC Ultra 4k? Melyik agyament gondolta, hogy ez összehasonlítható alap?
  • SlickAdam
    #59515
    PROfi tüzoltok