121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #59674
    Erre tényleg nem tudok mit mondani :D
    Ha a jövőben az lesz a reklám, hogy mindenből demot adnak ki, CSINÁLJÁK! De még ma kezdjék el! :D
  • Moby
    #59673
    Támogatom!
  • Tatyla
    #59672
    Gyerek hagyjuk már ezt a konzol vs PC témát mert innentől törlök minden ilyet és hasonlót
  • arty
    #59671
    jobb? hát a nettó játékidőd több lesz, az biztos ;)
  • Moby
    #59670
    >De ezt a frusztrációt te találod ki.

    Nagyjából ez az egyetlen téma, ami posztolásra késztet Téged is ;) Há most vagy nagyon kedveled, vagy nem. A használt kifejezésekből mintavételezve felgyülemlő fájdalom szaga terjeng a topikban :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.26. 12:54:37
  • Ulthane
    #59669
  • Ulthane
    #59668
    Sírkő baszod, sírkő!
  • Ulthane
    #59667
    Akkor innen értelmetlen, bármit is mond Moby. A Suzuki Swit topikba se rohangál be napont, hogy embere, X6 BMW-t kell venni, nem Suzukit...
  • arty
    #59666
    demo, beta=reklám, promóció, de nevezhetjók bárminek

    és a juzer szempontjából a legjobb "reklám"
    és ugyanugy extra pénzbe kerül a kiadónak, mint egy spot a barátokközt alatt ;)
  • Moby
    #59665
    Ennyire ne bonyolítsd a feltételeket. Mindenki hülye. Pont. :D
    Fájó pontra tapintott a doktorúr?:P
  • Amiga
    #59664
    Az én Win10-em a laptopról pedig rendszeresen eldobja a netet. Ötletem sincs rá. PS4, mobil megy rezzenéstelenül ugyanarról a hálózatról, a win meg levágja. Aztán közli, hogy nem találja a kiszolgáló dns-ét, majd rendszertelen időközönként megjavul, majd megint ledobja. Wifiről is, kábelről is. Ugyanekkor konzol és Android meg se reccen...Aztán jöjj rá, mi van.
  • Totti5
    #59663
    Sajnos sok a gány, bár ki mibe fut bele. Én folyamatosan szopok az ótókákkal, pedig mással PCn nem is játszok. Na nem mintha ezek konzolon jobbak lennének ( frém meg egyebek ), de az biztos hogy kormány / FFB, érzékelési hiba PCn van dögivel, aztán gyere rá mi okozza.. múltkor is volt. 1 hétnyi szüttyögés után kiderült hogy azért akad az F1-ben a kormányzás, mert az egér be van dugva. Ha kihúzom akkor jó... no comment. H mitől most sem tudom, pedig új wint is húztam.
  • ppista
    #59662
    Mint irtam egyik sem tökéletes megoldás, mert mindegyiknek van rengeteg negativ és pozitiv oldala. Persze ha tele van az ember lóvéval, és csak a játék az élete, az körbeveheti magát a világ összes kütyüjével, és örök gyerekkorban élhet.
    A pécé csak akkor gány ha gond van vele, viszont akkor nagyon. Ha pobléma mentesen teszi a dolgát, akkor nem.
  • Amiga
    #59661
    Örülök, hogy mindenáron meg akarod védeni a pécét, nagyon aranyos vagy, de én csak Moby félmillás masinájára reagáltam. :-)
  • SlickAdam
    #59660
    allandoan az allitgatasrol beszelsz.
    ha kepben lennel, tudnad jol, hogy 1-2 het pc-s tapasztalat utan körülbelül 5 percedbe telik belöni barmely jatekot megfelelöen. vagy tökölhetsz vele sokat, ha mericskelni akarsz, de az egy masik topik. tisztan jaccasrol vanik szo.
  • SlickAdam
    #59659
    konzol aron lehet nem lesz meg a konzolos minoseg, viszont 2 * konzol aron kb ketszer annyi fremet es/vagy sokkal jobb kepminoseget kapsz.

    az en karim nem csucskari (igaz bika) es nem erzem magam lekorlatozva.:)
  • Amiga
    #59658
    " fujjatok a mar sok eve nem helytallo "pc gány" szöveget"

    Vajon ezt melyik kommentbe láttad bele?
  • SlickAdam
    #59657
    az en igazam az, hogy fasza a konzol es a pc is. ti vagytok csak beszukulve. fujjatok a mar sok eve nem helytallo "pc gány" szöveget.:)
  • Amiga
    #59656
    Kiforgatod a szavaimat. :-)

    PC-n természetesen kerestem a legjobb beállításokat, miért ne tettem volna? A legtöbbek számára pc-n is alapból egy kompromisszumot jelent a játék, viszont ugyanazt a szintet, amit a konzolon hozol, drágábban hozod ki, ha pécén tolod.

    Így lemondtam az állítgatás lehetőségéről azért a kényelemért,amit egy konzol jelent. Nevezheted ezt lekorlátozásnak, de ilyen alapon a pécés minden nap lekorlátozza magát, amikor nem veszi meg a legújabb karit, hanem lebutítja a saját játékát, hogy futtatni tudja.
  • ppista
    #59655
    Amúgy ez vicces. Olyan mintha egy párhuzamos dimenzióban kommentelnénk, ahol nincs lehetöség a válaszokat elolvasni, igy mindenki fújja a saját igazát. :)
  • darkSectorxxx #59654
    Haverom szokta mondani:

    A a herkentyű bizgentyűjének a kallantyúja. :D
  • n000rbi
    #59653
    >vagy végig van +content az egész játék alatt?

    A többiek által leírt DLC-t területen felül az alapjátékba is kerülnek be új npc-k a dlc által, tehát még egy új végijátszás is lehet benne ;)
  • SlickAdam
    #59652
    meglepöen sokan hasznaljak a geforce experience-t.
    de meg ha kevesen is hasznalnak, attol meg ott a lehetöseg. latod ösztönösen allitgatnad te is, mert csak jo dolog az, ha szebb a jatek, nemde?
    konzolon meg nincs opcio. lekorlatoztad magad szandekosan. ettöl jobb dolog a konzol?
  • Amiga
    #59651
    :-DDD

    Igen... Mint a Macskafogóban: "valami izével belebeszélt az izénkbe". :-DDD
  • darkSectorxxx #59650
    "vagy ez vagy azután nyílik meg, kapsz valamit, azt vidd el valahová."

    Én sokkal pontosabb választ adtam. :D
  • Amiga
    #59649
    Levered Amelia-t, felveszed az Eye-t a Hunters Dreamben, aztán Cathedral Ward-nál elkapatod magad a láthatatlan Amygdalával, aki akkor támad meg, ha a kerítésnél fekvő hullához odamész.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.26. 11:30:40
  • ppista
    #59648
    De ezt a frusztrációt te találod ki. Szerintem senkinek sincs itt semmiféle komplexusa azért, mert PS4-e, esetleg majd Pro cucca van/lesz, és nem fog 4K/60-ban játszani. Nagyképüségnek tünik, de megvehetném a jelenlegi legbrutálisabb pécét, mint itt mások is, mégsem tesszük, mert valamiért konzolon szeretünk szórakozni. Ez a mi döntésünk, mert a sok kompromisszumos megoldás mellett ez tünt a legkevésbé gáznak. De ezt már tizezerszer kitárgyaltuk veled itt.
    Én sokkal inkább érzem a pécéseket frusztráltnak, föleg azokat akiknek csúcs gépük van, hiszen hiába van atomarzenáljuk, de pl. az U4. nem fut rajta, éppen ezért szar a játék.
  • Amiga
    #59647
    Gondolom minden pécés ezt teszi. :-)
  • darkSectorxxx #59646
    BSB vagy Amelia után nyilik meg kapsz egy tárgyat, ezt meg elviszed valahová.
    Neten van videó.

    Igazából ja sok új pálya, 5 boss, rengeteg új mob.
    Teljes értékű kiegészítő, nem DLC hanem kiegészítő. Nekem 100+ órát jelentett. :D

    Ez plusz 1 sirtáblát jelent, kb 6-7 lámpával, el tudod akkor képzelni mekkora területről beszélhetünk.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.26. 11:29:39
  • SlickAdam
    #59645
    "de ha multi, akkor is megteheted, hogy nem nézel utána, "miről maradtál le" "

    pc-n is megteheTED, hogy ralövöd a geforce experience auto settings-et a jatekra es nem nezel utana...
    basszus ezek az ervelesek, agyam kette all.
  • SlickAdam
    #59644
    130k-s pc-t ne vegyen senki konzol helyett. ilyet Moby se javasolna soha.
  • mucsácsó
    #59643
    Srácok, a BB DLC hogy van?

    Gondolkoztam, hogy berántom, most akciós, kőkemény ~2300 HUF.

    Anno átmentem NG+ -ba - és az érdekelne, hogy mikortól jön a DLC content? a plusz pályarész jön hozzá a játék végére, vagy ... vagy hogy kell ezt elképzelni? jó ez így NG+ -ban? :D
    vagy végig van +content az egész játék alatt? Egy kis felhomályosítást tudnátok adni? :3

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.26. 11:19:54
  • Ulthane
    #59642
    A sok hülyeségen kívül még egyetlen egy érvet sem mondtál, hogy miért vegyen 130ks konzol helyett valaki 130ks PC-t. De mindenki hülye, mert konzolon játszik, és nem 500ks PC-n.

  • Amiga
    #59641
    De csak akkor zöldebb a szomszéd fűje, ha látod a kertet.

    Én Pc-n pont azt nem szerettem, amikor vissza kellett vennem egy játék grafikájából. Mert azonnal láttam, milyen LEHETNE.

    Mint amikor étteremben rendelsz valamit, és amikor a pincér elviszi melletted a kaját a másik asztalhoz, azt mondod, "basszus, miért nem ezt kértem". Na konzolon ez legalább nincs, ott készen kapod, amit a fejlesztők megálmodtak. Ha exkluzív, nincs is miről beszélni, de ha multi, akkor is megteheted, hogy nem nézel utána, "miről maradtál le", mert nincs félmillás pécéd.

    A játék egy hobbi, amiben mindenki a pénztársájának és a vásárlási hajlandóságának megfelelő módon és mértékben keresi a számításait. Attól nem lesz *ar egy konzol, hogy egy erős pécés szemszögből nem hoz megfelelő teljesítményt. Sőt, még ekkor is a fejlesztőn múlik, mennyit áldoz fel az fps érdekében. A TLoU remastered hozza a 60 fps-t, bármelyik fejlesztő csinálhatna hasonló színvonalú játékot. De inkább beleteszi a legmodernebb middleware-t, egy tesszalációs rendszert vagy bármit, amivel megzakkantja a gépet. Ezért szídhatom éppen a gépet is, de valljuk be, az átlag pécét ugyanígy megzakkantják az új játékok. A DF-analízisek se a 150 ezres pécét teszik oda a konzol mellé. :-)
  • darkSectorxxx #59640
    Nem tök mindegy, amíg léteznem opciók és különbségek, addig emberek is lesznek, akik ezeket észre veszik. :D
  • Amiga
    #59639


    Emlékszem, amikor hazavittem az ATI HD6790-emet. ICQ3 hűtéssel, két slotot foglalt. Alatta a kétmagos 3 GHz-s intel (használtan vettem) és talán 4 GB RAM. Nyomtam rá egy 3D Markt-ot, vagy mi volt akkor. Nagyon magas volt a pontszámom, online mutatta is, mennyire király vagyok.

    Fél évre rá már nem voltam vele annyira király. Aztán eljött a nap, amikor elkezdtem visszaveszegetni a grafikát. A játék telepítése után órákat szórakoztam azzal, hogyan tudom az AA-t, AF-et és fps-t összehangolni. Kell-e nekem a +10 % látótávolság? A +20 objektum, amit kirajzol?
    Egy ponton már úgy éreztem, kezd elmenni ennek az íze. És kellene lassan új videókari. Meg egy proci. Meg egy alaplap.

    És akkor!!! kicsit belenéztem az akkor totálisan lenézett konzolos cikkekbe. Uncharted... Heavy Rain... Gran Turismo... The Last of Us.

    Megvettem a PS3-at, kitettem a tévére és hányingerem lett a recés 720p-től. Mi ez a szar, mondom? A játékok viszont ANNYIRA jók voltak, hogy úlléptem ezen egy pillanat alatt, illetve hamar rájöttem, hogy a legtöbb játék 720-ban is szuperül néz ki.

    És jött a PS4, ami az 1080p-vel már visszaadta azt az élményt is, amiért a PC-t szerettem, azokkal az fps-dropokkal, amik hadd ne mondjam, az esetek 90 %-ában a pc-men is ugyanúgy megvoltak, hacsak nem öltem a pénzt folyamatosan bele, vagy nem butítottam vissza a játékomat önként.

    Akkor meg miről beszélünk? Ár/érték arányban a legtöbb játékosnak tökéletesen megéri egy konzol, aki pedig megengedheti magának, nyugodtan tartson mellé (vagy helyette) egy high pc-t. Nem tök mindegy?
  • Moby
    #59638
    Vagy ez a mumusotok, és rajtam vezetitek le a frusztrációt. Tőlem mehet, eddig sem volt bajom ezzel :P Moby doktor minden nap rendel!
  • Ulthane
    #59637
    Én éppenséggel vehetnék, mégse veszek. Már elmondtam párszor, miért. Nem ér meg az a pár teszteredmény nekem + 400k-t. Abból veszek inkább bármi mást.
  • Moby
    #59636
    Én ide pécét nektek maximum komolytalankodni hozok. Azt akarjátok látni, mermittudomén. Kell nektek az érzés, vagy a tökömtudja mér :D
  • Ulthane
    #59635
    Pl. itt #59514

    Meg csomó más alkalommal, verbálisan.

    Csak azt nem akarod az istennek megérteni, hogy egy fél millás PC-t értelmes ember nem hasonlít egy 130-as konzolhoz. S nem fröcsög, hogy bezzeg a PC.