121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #59714
    Elvileg elindítottam. :-D
  • Seth
    #59713
    Oké, ne kezdjük el újra. Amúgy beszerzed?
  • Kandurex
    #59712
    Nem. Már eleget károgtam a kérdéskörben.
  • darkSectorxxx #59711
    persze 2 monitorom van
    ITT leszel látható:
  • Seth
    #59710
    Ha azt írtam volna, hogy ez az első, már kezdted is volna, fogadjunk :)
  • Kandurex
    #59709
    Eszembe se jutott kioktatni, csak kíváncsi voltam.
  • Amiga
    #59708
    Ha tweetelek pár percet, valaki bejönne megnézni, hogy történik-e valami? :-D
  • darkSectorxxx #59707
    Ja akkor mindenki happy lehet. :D
    Látom vagy stream-en írtam is neked. :) Ulthane idegei a végletekig vannak feszülve. :D
  • Seth
    #59706
    Ja igen, van benne erre is lehetőség, akinek ez a káosz nem tetszik, sőt ahogy néztem videókat, csak így lehet igazán eredményesen egy célpont különböző testrészeit támadni, szóval valószínűleg használni is kell
  • darkSectorxxx #59705
    Ja de látom nem megy most.
  • darkSectorxxx #59704
    Nekem fekszik tempósabb mint a menükezelő alkalmazással irányítani. :)
  • Seth
    #59703
    4-től kezdve az összessel.6. rész az alltime favorit.
    Ne akarj most kioktatni FF.ekről, jrpg zsánerről, mert tökéletesen otthon vagyok bennük. Én nem vagyok az a fajta,aki sír hogy már nem körökre osztott. A Kingdom Hearts-re emlékeztet a harcrendszer,ami szintén nagy kedvenc, szóval tetszik , olyan jó kaotikus :D
  • ppista
    #59702
    A lávás boss-t a zsákutcás trükkel lehet kinlódásmentesen kinyirni.
  • Kandurex
    #59701
    Játszottál FF játékkal? Vagy ez az első?
  • Seth
    #59700
    És már pénteken tolhatjuk, hurrá....ja nem :D
    [még mindig fáj]
  • Kandurex
    #59699
    Ezt az FFXV harcot még nem sikerült megfejtenem, semmilyen taktikai lehetőség, csapdosol, teleportálsz, nagyokat nyögsz...e mi?!...beff.?..
  • darkSectorxxx #59698
    Das 1 retro percek folytatódik!
  • darkSectorxxx #59697
    Engem pl nem zavar, de értelmét nem látom, szerintem minden full tiszta mindenkinek, a konzol mit tud mire elég, meg a pc is...:D
    Szerintem kár hetente elmesélni ugyanazt amit mindenki tud. :D

    Mindenki látja a félig vizzel teli poharat, csak másképpen értelmezik, félig üres/félig tele.
  • Jinchuu
    #59696
    PS3 esetében nem lehetett átrakni a vinyót, mert azonnal formázta is meg mivel nem egyezett az új gép adataival a régi. Ez szerintem a PS4 esetében is igy van, de nem próbáltam még majd most Pro-nál kiderül. :)
  • Moby
    #59695
    Nem. A ps4 filerendszere egy valós idejű enkriptum, aminek a kulcsösszetevője a junik hardverazonisító. Csak az adott gépben nyitható.
  • Tatyla
    #59694
    Nem, az egy másik fórum
  • TDC Geronimo
    #59693
    Hát mivel a HDD is ugyanaz elvileg benne meg az OS is így szerintem simán átrakható
  • Amiga
    #59692
    Én meg pont azt mondom, hogy a kábeles lehetőség szolgálhat arra is, ha nem AKARSZ vinyót cserélni. :-) De logikailag nem zárja ki a HDD-cserét...
  • n000rbi
    #59691
    Pont ezért írtam, hogy valószínűleg nem véletlenül van a kábeles migrálási lehetőség.
  • Amiga
    #59690
    Van egy LAN-kábeles lehetőség, de mivel alapból 500 GB-s vinyóval adták a PS4-et, ebben pedig 1 TB-s van, joggal feltételezhetik, hogy az ember inkább átjátssza, mintsem beletegye az új gépbe a kisebb vinyót. A kérdés konkrétan az, hogy a nagyobb vinyó áttehető-e, vagy az architektúra eltér annyira, hogy újra kelljen az OS-t rakni?
  • n000rbi
    #59689
    Valószínűleg nem véletlenül.
  • Tikal #59688
    jó kérdés. állítólak kábelen kell majd áthúzni a cuccost....
  • Moby
    #59687
    Az sajnos...de már végigviszem.
  • TDC Geronimo
    #59686
    deus exet én pára napja vittem végig. Elég hígfos volt :(
  • Moby
    #59685
    Még ne jöjjön, este már horizon3 zümmög, és még a nyúlszexel sem végeztem...
  • TDC Geronimo
    #59684
    The science of The Last of Us

    Spoilerbe raktam, mert a youtube kép is az. Hátha van még olyan elvetemült, aki nem tolta...


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.26. 15:07:19
  • TDC Geronimo
    #59683
    Nem tudom ez volt-e már. Lesz még elvileg egy meg gondolom launch trailer.

  • TDC Geronimo
    #59682
    Inkább legyen már október és jöjjön a mafia meg a BF
  • Moby
    #59681
    Szerintem az én posztjaim száma a legkevesebb :D
  • TDC Geronimo
    #59680
    ja nem moby ámokfutása csak... :D
  • TDC Geronimo
    #59679
    105 hsz. wtf... Dark te voltál?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.26. 14:11:00
  • Amiga
    #59678
    Akkor azt mondjátok meg, hogy szerintetek... ha kiveszem majd a 2 TB-s vinyót a jelenlegi PS4-emből és átpakolom a Pro-ba, akkor az ott azonnal és simán működik tovább, vagy nem úszom meg a migrálást?
  • Ulthane
    #59677
    Miért? Megy a duma, anyázás nélkül, nem mindegy, hogy miről? Témába vág, eszmét cserélünk. Erre van ez a fórum, nem?

    Amúgy egyszerűbben is megoldható, mint a törlés: Moby-nak adunk egy permaban PS4-et, amíg nem veszi majd meg a Prót egy hónap múlva, és máris megtisztul a topik a PS4 vs PC témától.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.26. 13:37:06
  • darkSectorxxx #59676
    :D
  • Kandurex
    #59675
    (Tatyla ez a hozzászólás tiszta lesz, mint a papok gatyája )

    Nekem a DaS 3 -nál fájt, olyannyira, hogy nem is voltam hajlandó megvenni....(legalább is nem PS-re)

    Egyébként úgy érzem a Pro a legjobbkor jön.

    A prevgen elég erősnek számított (X360,PS3), tulajdonképpen a skálázódása olyan 10-12X különbség volt az előző generációhoz, a mostani meg talán 5X? vagy 6X? A Pro -val azt a teljesítményt kapjuk, mint amit a kezdetekkor kellett volna, ezt mindenki készségesen elismeri, mindegyik tábor. Tehát hol is leszünk? (potom pénzér*) Ha ez a Pro, nem most, hanem 3 éve jött volna ki? A generáció közepén! Amikor a legjobb, legszebb dolgok jönnek a konzolra. Most lesz a legjobb konzolosnak lenni, mind HW, mind SW szinten.

    *Tételezzük fel, hogy a Pro HW 3 éve olyan 170-190k között lett volna, most 130 környékén reális az ára...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.09.26. 13:06:36