121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #59754
    Hát vágjalak a falhoz, youtube, hivsz társan átfusz a játékon ennyi. :D
  • Amiga
    #59753
    Én vágom, kiplatináztam. De valóban közel sem volt az élmény a BB platinájához.
  • ppista
    #59752
    A szövetségben megszerezhetö cuccokért. Pl. 30 szörös nyelv a Setét hold társaságnál 3. szinten elérhetö Menydörgés és Tojásszag varázslatáért. Négyszer már eljátszatták velem ezt a "mókát" a Fromnál (kivéve BB mert ott faszául megoldották). Eddig és ne tovább. Ráadásul maga a játék sem húz már be, azokkal az unalmas helyszinekkel.
  • Amiga
    #59751
    DaS 3-ban rengeteget kell farmolni a covenant itemeket, mert csak azokkal válthatod ki a covenant rewardokat (gyűrűket), amik nélkül nincs platina...
  • darkSectorxxx #59750
    Kell farmolni? Mit?
  • darkSectorxxx #59749
    Jó én napi legalább 8 órás fizikai munka után ülök gép elé, egy normál játékos ezt az időt nyugodtan 4-edelhetné is :)

    Én türelemmel kompenzálom azt amit más tehetséggel ér el.
  • Amiga
    #59748
    Mi a gond a farmolással? Nekem 30 óra alatt megvolt...
  • ppista
    #59747
    Kb. nekem is ennyi idö volt. Az eddig megjelent összes Souls-ot kiplatináztam, BB-t is, de a harmadik részt ha fizetnének sem hoznám 100%-ra, köszönhetöen többek között az elbaszott farmoláskényszernek.
  • Moby
    #59746
    Arra ma már én nem lennék képes. Tényleg nem. A das3 43 óra alatt pörgött le a steam szerint összes bossal. És már azt is hosszúnak éreztem.
  • darkSectorxxx #59745
    Hallod, BB ben a 20-30 órás harcok után mit gondolsz nekem milyen soknak tűnt ez a pár menet? :)
  • Amiga
    #59744
    Jó a hangulata a DaS 2-nek, én még nem játszottam végig. Most egy hajónál vagyok valamilyen barlangban, és szerintem van itt egy boss a tatfedélzet alatt egy ajtó mögött, csak még nem mertem bemenni hozzá. :-D
    Mondjuk DaS 3 óta nem indítottam el, pedig már jobban értem, milyen tárgy mire való.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.27. 10:01:41
  • Myselor
    #59743
    tőlem van
  • darkSectorxxx #59742
    Nem tudom, az igaz hogy béna voltam sokszor. :D
    Mindegy. Ütsz, gurusz továbbmész. :)

    Akiket láttam ellene, Bandi , nem én stílsomba harcoltak, csak le kellet fordítanom az én nyelvemre a bossz tempóját :)
  • Moby
    #59741
    Hány trial&errorból jött ki végül? Ötezer? :D
  • darkSectorxxx #59740
    Kértem mentést ez a Fume miatt, ezt kaptam :D

    Újra el lettek osztva a pöttyök.
    Stamina kell, a többi tökmindegy, Bandi segitett kb mire osszam el NG+ mentés volt.
  • darkSectorxxx #59739
    Köcce reggel a buszt majdnem lekéstem. :D
  • darkSectorxxx #59738
    Ő. Magamról?, de nem óda szerintem ;)
  • darkSectorxxx #59737
    :) thx nem ma. Te öltöztettél fel, én mondtam hogy tök alapra állítsd be, de állok elébe, az csak hogy a stam milyen max lasabban ütöm, kerülgetésre maximum kiismertem ha nem sietek, kerülgethetem neked órán keresztül. :) még kevesebb gurulás elég, meg nem kardozok 2-es kombót hanem 1-est, megvan a save, hétvégén levehetem a gyűrüket nekem mind1, mert ezt az állapotot kellett elérnem érezni a sebességét a boss-nak. Ma pihi, tegnap az életemmel játszottam, nagyok kész voltam, ma lazulás, max holnap talán, de inkáb. Szombatra :D
  • Ulthane
    #59736
    Sierra! :) Ohhh, a Phantasmagoria életem egyik legjobb játéka volt. Te jó ég! Azt a fosást, amit levágtam azon. Állat kurva jó volt.

    "Poor old Carno did not know what to do with the death of his wife".
  • Amiga
    #59735
    Gratulálok! :-)
  • Amiga
    #59734
    Ugyanez a jelenség a könyvkiadóknál is megjelenik, akik a nemzetközi bestsellerek bevételeiből finanszírozzák magyar írók megjelenéseit. Mondhatjuk pl., hogy "A szürke ötven árnyalata" egy merő iszonyat (bár ez is szubjektív), de sokan megvették, ezzel lendítve előre az ipart és teremtve lehetőséget arra, hogy a bevételekből mások is profitálhassanak.

    A lényeg az, hogy a jó játék fogalma is szubjektív (nem technikai oldalról nézve, mert ott azért jobban megfogalmazhatók alapvető elvárások), így amikor legyekről beszélek, akkor azzal elítélek játékosokat, akik egy produktumot megvettek. Amikor pedig elítélem őket, azzal azt fejezem ki, hogy az én ízlésem jobb, ami arrogáns, mert az én ízlésemet az én életem, személyiségem és érdeklődési köröm formálja, míg az övét a saját háttere, és ezt a hátteret nincs jogom semmibe venni.

    Ám ezt mondanám a Transformersre is. Beviszi az embereket a moziba, kikapcsol, szórakoztat. Elsőrangú látványfilm. Az első rész hanghatásai technikailag szerintem a valaha készült legjobb filmek hangjai között vannak, és be lehet vinni rá egy gyereket is, mert nem félelmetes. Nyilván, nem mindenkinek fog tetszeni, de megint csak nem legyekről beszélünk, ha valaki megnézi. Fanyaloghat a kritika akár az egész franchise miatt, de ez sokszor csak annyit jelent, hogy a kritikus nem érti a műfajt, amiről ír.

    A SuperFrog és Mario keveredése a mondatomban annak köszönhető, hogy a mondat két felének megszületése között eltelt némi idő, később láttam én is, hogy zavaros lett a gondolat, hiányzott belőle egy pont és még egy félmondat. :-)

    Az AC és PoP-os részét nem értettem a mondatnak, ez szarkazmus? Elég sok PoP-rész jött ki, de a végére meglehetősen kifáradt a sorozat. Amúgy AC, Division és a többi franchise sikere tartja értékesen a céget, különben talán a Vivendi már tényleg megvette volna. Vivendi kezében pedig már kivérzett egy rendkívül jó csapat (Sierra), aminek szerintem mindannyian nagy vesztesei vagyunk.
  • Ulthane
    #59733
    250-es karaktere van? Hogy a francba?
  • LBandi77
    #59732
    Nézd Darky,fasza volt meg minden de azért 250-es karakterrel el is várható,nekem még sose volt ilyen erős karakterem 1 from játékban sem."itemek nélkül"
    2 darab gyűrűt rakattunk föl veled hogy gyorsabban töltődjön az állandóan elfogyó staminád,meg föl is öltöztél hogy ne legyen one hit kill.
  • Totti5
    #59731
    "A Transformers sem viszi előre a filmművészetet"

    Dehogynem, technológiát amivel és ahogyan készül viszi előre.
  • Ulthane
    #59730
    Miért kéne, hogy személyiségformáló hatása legyen egy filmnek? Ez a szórakoztatóipar, szórakoztasson! Nem kell minden egyes médiumnak dosztojevszkiji magasságokba emelkednie. Jól is néznénk ki, ha így lenne!
  • Ulthane
    #59729
    Ez az óda kiről szólt?
  • LBandi77
    #59728
    Gratulálok.Na gyerünk tovább a kék smeltert nagyon közel van azt is látni akarom.
  • darkSectorxxx #59727
    Ja és még elnézést, azért hogy az utolsó körben mikor megöltem 5x hozzám ért!
    Soha többet nem fog előfordulni!

    Nem nagy dolog, csak lehet ha legközelebb FS játékokról beszélgetünk, egy hangyányit kicsit elfogadóbbak lesztek ha magamról feltételezek valamit. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.27. 02:34:01
  • darkSectorxxx #59726
    FINISH HIM! :D
    Legyőztem, a magam butuska módján, de legyőztem, bár ez már látszott az első 5-10 körben hogy nem sok esélye van a tagnak.
    Most elnézést minden kedves nézőtől, hamarabb szerettem volna likvidálni.

    Sajnos nem azért de meló után, most pláne aug 22.-e óta minden nap melozok non-stop, egy mosott szar voltam.
    De szó szerint, ma éjjel végeznem kellett, mert holnap Forza Horizon 3.

    Még 1:58-kor kiterült, de a jó az egészben hogy mittuomén pár óra gyakorlás ráment, mosottszar vagyok, a kezem görcsben van, mert 2 gombot nyomtam végig.
    Ezt ha kipihenem magam egyik alkalommal eskü ráérek, megölöm úgy hogy hozzám sem fog érni.
    A gondot a gömbök okozták, közben arra is találtam egy 99%-os módszert...nem kedveltem meg jobban a játékot, nem fogom előről elkezdeni, de a boss kedvenc lett, amúgy is szimpi volt, ezért akartam megküzdeni vele.
    Nekem ez már elég is, ha mást nem is látok.

    Tehát akkor itten van a ma, azaz tegnapi, vagy mittumomén milyen felvétel....
    Anyáztam, pc masterrace a játék viber üzenetekre néha kilépett asztalra, voltak menetek amik ez miatt szakadtak félbe, de meglett.

    Na hát akkor itten van-e, tudom nem olyan mint élőben, de ha lezs egy szabad napom! egy egész amikor nem kell felkelnem dolgozni, bármikor ha lesz ilyen és kialszom magam ezt lenyomom élőbe még1x bárkinek. Már a kellékek, meg karakter, tárgyak sem fontosak.

    Namindegy, Ma végre ha tök fáradtan is 2 monsterrel felturbózva de úgy fekszem le, hogy megcsináltam. Saját magamnak megcsináltam.
    És úgy, pont úgy ahogy elterveztem a másokat látva neten. :)
    Nagyon tisztelem a Boss-t, de csak 1 maradhat!

    Nem igérek semmit, de ha ettől létezik a das2-ben még erősebb boss, lehet elugrok még1-hez!
    De nem biztos, majd meglátjuk. :)
    Na majd holnap lehet kérdez-felelek a témában, ma megyek a gecibe, bedőlők az ágyba....ez a holnap lesz a 38. napja hogy egyfolytában melózom, véget ér ez az ördögi kör elvileg szombaton, de most még bírnom kell. Megyek a gecibe aludni. :D

    Mondtam, páran nem hitték el, itt van:
    Fume Knight (bbstyle)....RIP.
  • darkSectorxxx #59725
    :)
  • TDC Geronimo
    #59724

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.27. 00:34:10
  • Zóanagyvarázsló
    #59723
    Bármit várok, hátha lesz belőle valami, ha rajta van a Sony-logó, ez lesz belőle. Nálam elképesztő szinten leépítették már a márkát a rengeteg töketlenkedésükkel, pedig nagyon vágytam erre is meg a Neóra is.
  • Zóanagyvarázsló
    #59722
    Nem vagyok én a szabadpiac ellen, és azt sem mondom, hogy nem kell a játékiparba. Egyszerűen csak a minőségnek nem fokmérője a sok vagy kevés légy önmagában, minden mástól függetlenül. (Az egyén szempontjából meg mindegy is.) A Transformers sem viszi előre a filmművészetet, sokan váltanak rá mozijegyet, de még azok többségében sem vált ki személyiségformáló hatást, ellenben akkor és ott az az aktuális látványfilm, ami megy.

    A példáid nekem zavarosak, mert az rendben van, hogy a Superfrog ütött Amigán, de ettől még Nintendón a Mario is. Sőt, a kettő közül az utóbbi szabta fazonra az egész műfajt. Mire a Superfrog kinn volt, már annyi Mario volt, hogy nem is tudom, melyikhez hasoníltod. A Dizzynél is hasonló a helyzet, volt több része a C.R.E.A.T.U.R.E.S. előtt, és inkább szinte egy platformerbe oltott kalandjáték, Clyde Radcliffe kalandja meg egy standard ugrabugra 3 pályával. De C64-en nagyon ott volt, és a három kínzós képernyő volt ott a lényeg. A második részben rá is feküdtek arra a vonalra.

    De mondok én is példát: PS2-n a Ty the Tasmanian Tiger simán jobban fogyott, mint az ICO, kapott több folytatást is. Mára a játékosok tudatában is a süllyesztőbe került, és túl sok alkotót sem inspirált, egyszerűen csak inkább a kor divatos igényeire szabott termék volt, az ICO meg nem egy eladásnövelő checklistek kitöltésén alapuló alkotás volt.

    Persze a lényeg, hogy hála az Assassin's Creed sikerének, mennyi Prince of Persiát kapunk! De legalább a Rayman az extraporfitjukból van, mert különben tuti nem lenne egy 2D platformerre pénze a Ubinak. Kellenek a multimilliós játékok a nagy kiadóknak, hogy tudják finanszírozni a többi projektet a hatás nem mindig közvetlen vagy egyértelmű.
  • Amiga
    #59721
    Mondjuk tény, hogy a játék csak háromnegyed képernyőn futott a chat miatt, ez így szokatlan volt kissé. :-D Legközelebb azt hiszem, csak a laptopon hagyom bekapcsolva... csak akkor meg közben nem látom, ha írtok. :-)
  • darkSectorxxx #59720
    Na go akkor lássuk miből élünk.
  • darkSectorxxx #59719
    27. perctől érdekes..."Ittál-e ma már" gameplay. :D
  • darkSectorxxx #59718
    Na elhalgass. Te győzted le, mi pont hogy zavartunk a chat-tel, különben no damage lett volna. :D
  • Amiga
    #59717
    Kedves volt, köszi szépen! :-) Örülök, hogy lement elsőre a bloodstarved, szerintem csak miattatok. :-)
  • darkSectorxxx #59716
    BSB drukkerolás
  • Kandurex
    #59715
    0 day semmiképp. Meglátjuk mit mondottok.