121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #59834
  • arty
    #59833
    ha iszonyat jó lett volna a port, akkor eladják mondjuk az összeladás 3%-át a sztórban, pécére
    3% miatt bele kellene tenni a még uj (és bugos és featureszegény) uwp-be/uwp-re írt app-ba iszonyat sok erőforrást... hát nem tették bele ;)
    valahol ez érthető... (valahol meg nem, de gyanítom, hogy a hosszabb távra gondolkodás max csak szlájdok szintjén létezik az emesnél, a gyakorlatban nemigazán látni a tetteket érte.... és végülis lehet, hogy erőből is le tudják nyomni a torkokon, akkor meg...)

    tulképp "mi" is megvettük, próbáltuk pécén, tehát toljuk a szekeret a "siker" felé :P
  • darkSectorxxx #59832
    Én nem értek ehhez, de mint kés a vajban olyan folyamatos a cucc. Mit érdekeljenek a számok.

    A textúra töltés inkább gond.
  • Moby
    #59831
    Jajmár. Ez, hogy az UWP miatt ilyen, ez csak mosdatás. Ők akartak, és tudtak volna sokkal jobbat is, de a fos uwp miatt saaaajnos nem tudtak. És ők annyit sírtak emiatt az ms-nek, de az ms ellenállt.
    Hátpersze.
    Ha egy cím szar, nem igazán érdekelnek a magyarázatok. Sem az, hogy ki miatt olyan amilyen. MINDENKI miatt. Mindenki miatt, aki nem tett érte, hogy ne olyan legyen. Mindenki miatt, aki hagyta. Mindenki, aki részt vett benne, hogy ez így megjelenhessen, egy tróger igénytelen büdösparaszt, és azonnal el kell takarítani a gémingből örökre. Mert az ilyenek csak szennyezik a közeget.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.28. 10:44:20
  • Amiga
    #59830
    Nem mindig nyilvánvaló dolog, de sokszor a konzolportot valóban kiadják egy harmadik félnek. Pl. a Warner így bukott az Arkham Knight pécés verziójával.

    Lehet, hogy valóban nem az A-team heggesztette a pc-s verziót, hanem külsősök vagy tartalékosok.

    Ha egyáltalán masszívan nemzetközi a probléma, és nem csak néhány user gépén jelentkezik, mert olyan cikkre még nem emlékszem, hogy elismerten rossz lenne a pc verzió.
  • arty
    #59829
    kontár=MS, aki a koncepciót ráerőszakolta a szerencsétlen devekre.... gondolom eddig a team one-ra heggesztette a játékot, most megkapták, hogy "ésazé üssetek össze egy pécéportot is a félkész UWP-s gennygombócunkra", pluszban.
    éstalánmég: "pluszember? az most nincs, de majd ha jól szerepel a cucc (lol!!!), akkor az FH4PC-hez már kaptok!"
  • arty
    #59828
    eltod magadról képzelni, hogy annyira érdekeljen egy játék, hogy 30al is nyomnád? ;))) neeee!! ;))

    (javárj, te nintendóztál is... hm... akkor neked van még remény! ;) )
  • Moby
    #59827
    Igen, az accountmegosztástól fosfrémes. Igen Totti, jól látod. Emiatt szar. Kizárólag emiatt. A kontárgecik meg valójában mesterek. Tökéletesen képben vagy :D
  • Moby
    #59826
    Remélem ezek a mesterek akkorát perecelnek ezzel a fostornádóval, hogy mennek a többi mester után a jópicsába krumplitkapálni. Oda valóak az ilyen mesterek.
    Kontártetvek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.28. 10:13:24
  • Totti5
    #59825
    Nálam tökéletes, atom frém, gyönyörű, hibátlan online és bugmentes minden. Imádom, mestermunka, tanítani való.

    Azért hozzá kell tenni, hogy nem semmi amit műveltek az acc megosztással, aztán a fele banda nem is tud vele játsznai. LOL. Így kell ezt, heppy géming.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.28. 10:13:33
  • SlickAdam
    #59824
    en evil within-t is letoltam 30-ban, mert balfasz banda krealta.
    FH3-at sztem en tolnam atom 30-al, 4K-bol le-DSR-ezve. motion blur asszondjak jo benne.
  • Moby
    #59823
    És ezzel akarják eladni a "play anywhere"-t. Szerintem menni fog ez is nekik! ^.^
    Ezek lassan de módszeres kiírják magukat a gémingtörténelemből. Nem kell ehhez már nekik a konkurencia sem.
  • Amiga
    #59822
    :-D

    Mondjuk tényleg durva akár csak benézni is a FH3 topikba... Kikapcsolt mikrofon, fps drop, játék közben (!!!) feldobott low video memory üzenetek (dafuq?). Ha ez nem szándékos szopatás, akkor nem tudom, mi az...
  • Moby
    #59821
    Ez mondjuk igaz, mer kb 4K-ban is ugyanúgy fut. Bármit csinálsz ugyanúgy fut. Kontár-team megoldja :D
    De nem, azé van egy határ. kutyába mégse megyünk le egyetlen címért.
  • SlickAdam
    #59820
    Pro szindroma.
    szuperior kepminösegert megeri.
  • Amiga
    #59819
    Azért rakott össze bizonyára félmillás gépet, hogy aztán 30 fps-sel nyomja rajta a játékokat... Erre tényleg elég lenne egy One is.
  • Moby
    #59818
    Azt meghagyom annak a maroknyi one-os tulajnak, akik che guevarás pólóban utolsó vérig küzdenek a túlélésért még pár hónapot a beköszöntő alkony előtt :D
  • SlickAdam
    #59817
    lokkoljad 30-ra baszki!
  • Moby
    #59816
    Ejj micsoda moslékturha lett a FH3 pécé portja. Fakéz Team újabb taggal bővült a playground games(aka turn10) személyével.
    Előbb a deus ex, most ez...még az kell, hogy a mafia 3 is szar legyen. Óriási mázli, hogy mostmár mindegy mi történik, a BF1 megmenti a második félévet a fostornádó pusztításaitól.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.28. 08:31:51
  • Seth
    #59815
    Na egyelőre én ezt a DQB-t hanyagolom, nincs nekem erra az építkezősdire, (mine)craftolgatásra energiám :D. A fáklyát elővéve pedig összevissza rángatózik, mire fel ? :)
  • Seth
    #59814
    Nekem meg Nyx a Kingsglaive-ből ugrott be
  • Zóanagyvarázsló
    #59813
    Három nagyobb pálya volt (levels), három-három részre osztva (stages). Azaz két hagyományos platformerpálya a "vásárlós csajjal" elválasztva, a végén a kínzókamrával. Rövid volt nagyon, a három élettel úgyis szívsz design nyújtotta el azt is, mint oly sok mindent. (Most lépjünk túl azon, hogy más játékok, mint a Golden Axe vagy a Commando eleve rövidebb C64-es verziót kaptak. Az előbbiből pár éve PS3-on játszottam végig az igazit, ami még durvább, mint az, hogy fizettem érte )

    Az akkor már ötéves Mario a 32 (OK, 8 világ, 4-4 stílusra többé-kevésbé különböző pályával) pályájával széjjelalázta méretre, persze warp zone-nal csalás nélkül 2 perc alatt az utolsó előtti pályáig juthattál, de ettől még ott volt a többi is benne.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.09.27. 23:15:51
  • TDC Geronimo
    #59812
    Ezért volt olyan ismerős...



  • ppista
    #59811
    Három kinzó pálya, csak a teljes játék egy kis szelete volt. A második részben viszont az volt a fő motívum.
    Emlékszem hogy a C1.-et újra kellet kezdenem, mert az első lövedékvásárlásnál rosszat vettem, és a fejem fölött repkedő bagolyszerű főellenfelet nem tudtam kinyírni felfeleívelő skuló hiányában.
  • arty
    #59810
    OFF: amugy creaturesben TÉNYLEG csak 3 pálya volt?!?!? :O többre emlékszem........
  • darkSectorxxx #59809
    Hát 60 dollárért részemről biztosan nem.
    Én nem is aggódok a Dice miatt, lesz elég ember aki megveszi majd, én nem is durcizásból nem veszem meg, hanem mert egyrészt nem fogok a multiért fizetni, pláne egy játéknál aminek a multija nem kötne le. :)
    Így is untig lesz mit nyüstölni.
  • Moby
    #59808
    Mármint hogy nem veszitek meg kettőbe hajtva Antiheroval? Szerintem valahogy túléli a dice. Valahogy majd csak kigazdálkodják
  • darkSectorxxx #59807
    Ezt én sem értem...csak abból látom hogy ez a cg film egy állítólagos kampány módot reklámoz, hogy a címébe oda van írva hogy "single player". :D

    Ebből én annyit szűrtem le, hogy semmiféle 1 személyes mód nem lesz, nem mutat egy adott karaktert, ez egy offline multi lesz.
  • darkSectorxxx #59806
    Én konkrétan a hulláján taposok. :)
  • darkSectorxxx #59805
    5.9? :)
  • Zóanagyvarázsló
    #59804
    Óriási hangulatbomba volt az első rész (most is az), de játékmenetben ma már sokkal több kell. És Ancel erre képes is.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.09.27. 22:12:59
  • Zóanagyvarázsló
    #59803
    A technológia nem egyenlő a filmmel. Csak egy része. Egyébként én nem tudom, hogy mivel vitte előre a filmművészetet technológialag, pedig a szintén faék Avatarnál (bírtam, jó kis látványfilm, de nem Mátrix vagy Terminátor) például egyértelmű, hogy miért volt innovatív. Vagy ha megnézek egy Hitchcock-filmet, na attól a rendezéstől borsódzik az ember háta (a minőségtől, az újítástól stb.), kb. Crytek vs Naughty Dog ;)
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.09.27. 22:11:46
  • Zóanagyvarázsló
    #59802
    Nem, nem kívánok senkit leszólni az ízlése miatt, de éppen azt mondom, a siker nem jelent sokat, de legalábbis nem mindent, mert gyakran még a szavazatok mögött álló vélemények sem annyira binárisak, mint maga a jegyvásárlás. Szinte senki nem képzel értéket a bulvár mögé, mert sikeres (vagy aki igen, azt most nem szólom le, ha már megaszontam :) Egyszerűen a helyén kell kezelni lenézés és túlértékelés nélkül, mert az utókor és a médiumra gyakorolt hatás gyakran felülírja a pillanatnyi sikert. Amúgy filmeknél is látszik, hogy egy-egy divatos filmet akár pár hét alatt a nyereségességig röpítenek, de ha rosszak a vélemények, bődületes lehet a zuhanás (Batman v Superman, Suicide Squad). Képlékeny a köz ítélete, no.

    A PoP-nál sok a csavar, némi malíciával említettem, hiszen valóban nem lett minden rész brilliáns - pláne Mechner nélkül. Viszont az AC azt a vonalt tényleg jórészt elintézte, bár a pihenőpálya nem feltétlen átok, de az nyilvánvaló, hogy Altair és Ezio kaszálásából nem lett több Herceg. (A 2008-as PoP már fejlesztés alatt állt, a folytatását lelőtték, és lett helyette a film miatt elkészített kétféle Forgotten Sands, szóval az AC óta vegetálás megy, ha technikailag jelentek is meg PoP-ok.)

    Én nem vagyok játékok ellen azért, mert sikeresek vagy nem. Egyszerűen csak a helyén kell kezelni a siker értékét és hatását. Olyan már van, hogy a hatásuk nem tetszik, akár még olyan játék esetében sem, ahol az eredeti megoldása bejött, de számomra rosszul másolták. (Az első Transformers amúgy szerintem sem volt rossz, de én Blu-rayen mégis inkább ezt vettem meg, lepörgött a múlt héten is, és ütött megint, hiába "fekete-fehér szar".)

    Na, ideje lesz keresnem egy C64-emulátort a C.R.E.A.T.U.R.E.S.-höz, ott a polcon az eredeti kazetta a "Pom-Pommal", így nem warez :)
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.09.27. 22:06:38
  • arty
    #59801
    "different protagonists"

    :(((((
  • ppista
    #59800
    Nekem a DQB a demo után kb. ötször jobban tetszik, de én alapból negatívan állok hozzá a háborús fps-ekhez, pláne ha Battlefield. Amúgy ebbe a trailer-ben a technológián kívül semmi egetrengetőt nem láttam. Vagy ha igen, az a Cod-okban már volt.
  • Amiga
    #59799
    Lesz az 6 is! :-)
  • Amiga
    #59798
    :-D
  • Seth
    #59797
    Van Dragon Quest Builders demó, már akit érdekel :)
  • Moby
    #59796
    Az hagyján, de már unfair amit művelnek a többi játékkal szemben :D
  • darkSectorxxx #59795
    5.5 :)