121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #59874
    Nincs mérce benne, "kelleténél többet szívsz." Ki így szeret játszani, ki úgy. Van, aki hamarabb végez vele, van, aki nem.

    Annyira amúgy nem, mert mindegyik boss-t levágtam néhány próba után, ahol esélytelen voltam, eljöttem, és később mentem vissza, szóval no para.

    BB style forever. Igaz, Darky?
  • TDC Geronimo
    #59873
    Hm kellemes meglepetés. 1080p a WD2 sima PS4en is. Első 900p volt azt hittem ez is az lesz.

  • n000rbi
    #59872
    Kb. ordítva tépném le a fejemről a sityakot :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.09.28. 16:21:23
  • TDC Geronimo
    #59871
    dafuq. Be is szarnék :D

  • Amiga
    #59870
    Nem tudom, mi a bajuk vele... Valódi legalább, nem műnő. :-)

  • Totti5
    #59869
    WiiU kiváló játékgép. Ég világon semmi gond nincs vele.
  • darkSectorxxx #59868
    Kinézetre, amúgy kontroller. :)
  • Moby
    #59867
    Aham. Tehát akkor ez most vagy valami, vagy megy valahová.

    /amúgy ez nekem egy billentyűnek és egy egérnek tűnik, és rohadtul meglepődnék, ha kiderülne, hogy nem az!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.28. 15:34:11
  • darkSectorxxx #59866
    Azt hogy nem annak tűnik ami. :)
  • Myselor
    #59865
    azért a kelleténél többet szívsz a játékkal szerintem.de te dolgod bb style
  • Ulthane
    #59864
    This is Dark Souls!

    /de nyilván nem is kérdés, ha ti is eljutottatok...
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.28. 15:04:08
  • Myselor
    #59863
    majd meglátjuk .harmadik napja szopsz már ott
  • Ulthane
    #59862
    Az kurva szarul :( Még mindig nem jutottam el a bonfire-ig. De majd ma este, betekerek egy kézműves sört előtte, olyan laza leszek, hogy még egyszer nem verem szájon a kovácsot. :) Mindenkit szétszedek!
  • n000rbi
    #59861
    > Van, akinek a Wii U is jó konzol

    Nem tudsz te semmit se a Wiiu-ról, meg a játékairól.

    Sen's Fortress hogy áll? :)
  • Ulthane
    #59860
    Nem. Lófeje van, baltával faragott az arca, ha jobban tetszik úgy, és a teste is fájdalmasan átlagos. Lehet nekem van szerencsém, de én ennél jobbat szúrok! ;)

    / amúgy ízléseken nincs mit vitatkozni, ugye. Van, akinek a Wii U is jó konzol. TOPLEL ROTFELS XDXD 'HACSA XDXD *ahogy Moby szokta mondani)
  • SlickAdam
    #59859
    sex über alles.
    egy kontextusban jo csaj es barmi mas, akkor egeszseges esetben a csaj nyilasai kerülnek kielemzesre.
  • Moby
    #59858
    Örülök neki, hogy titeket az egészből annyi érdekelt, hogy miként lehetne kikormolni az auspuffját.
  • Amiga
    #59857
    Jó a videó, de két problémám van vele:
    - minek mutatják a játékot?
    - miért nem egész alakos, így nem látni a lábát.

    Viszont ahogy örül az intrónak, az tényleg felüdítő, valahogy így esett le az én állam is csak férfiba. Aki nem égett még ki, legalább a BF1 grafikáját, és az intro lendületét elismerheti. Még ha kodbamáláttukis. :-D
  • Kandurex
    #59856
    Jah, sry,... most férfi-állatra van állítva a gép

    várjál...konfigolom..!

    "tiszta cuki csaj"

    [szikrontolmács BE]

    "Szúrnám a púzóját"

    hát én megpróbáltam....
  • Myselor
    #59855
    nem vagyok oda a backdoor attackért de sunáznám mondhatjuk igen
  • Kandurex
    #59854
    "tiszta cuki csaj"

    [szikrontolmács BE]

    "rommá basznám a fingóját"
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.09.28. 13:59:46
  • Moby
    #59853
    Jajmá...:)
  • SlickAdam
    #59852
    Ulthane meg a velemenyei...
  • Moby
    #59851
    Aszondja Ulthane. Őt kérdezd :)
  • orichalcos
    #59850
    A csajt ismerem, tudom róla hogy rajongó, de a reakció videókat én csak akkor hiszem el valósnak, ha élő stream adásban csinálják max. Anélkül soha senki nem bizonyítja be róluk hogy nem megjátszottak.
  • SlickAdam
    #59849
    nem jo nö?
  • Myselor
    #59848
    szerintem tiszta cuki csaj.és jó látni hogy vannak még akik értékelik a játékokat várják örülnek nekik nem csak jaj hát szar helyen van a hud nem kell jaj hát van frame drop szar játék.túl színes túl sok fegyvervan fúj.szóval na az ilyeneknek való a játék:)
  • Moby
    #59847
    Elég jól nyomja a csaj a BF-eket ahhoz képest, szal egyátalán nem kizárt, hogy valódi rajongóval van dolgunk.
  • orichalcos
    #59846
    Nyilván igazi reakció videó, hát persze. :D Ettől függetlenül aranyos a csaj.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.09.28. 13:49:35
  • Moby
    #59845
    Na, pecsmegek :) Így örül egy igazi gémer a játékának :) Ok, tudom, nem jó nő, meg nem is soulsborne, meg etcetc, de ha van ennek az egésznek gémingnek bármi értelme, akkor ez az. Persze nyilván minőség is kell ilyen érzelmek kiváltásához, meg az sem árt, ha nem férgespatkányok heftölnek valami szemetet, mer az nem öröm.
  • SlickAdam
    #59844
    ha mar kiadnak ilyen kulonallo kütyüt a makacs venasszonyoknak, legalabb a billentyüket egymas föle pozicionalnak...
    vagy tudomanyosan ala van tamasztva, hogy a felfele nyil jobb ha kicsit balra van?
  • Moby
    #59843
    EMULÁTOOOOR? És mit emulál? :D
  • Kandurex
    #59842
    Minek? Versenyszerűen tolod az FPS játékokat konzolon? jobb játékélményed nem lesz, max. hendikepped...
  • SlickAdam
    #59841
  • darkSectorxxx #59840
    Emulátor, annyira működik csak. :)
  • JaSoN HuNTeR #59839
    Ez müködik? Billenytű és egér.
  • Myselor
    #59838
    az inside-ra nincsenek szavak.nekem nem a hosszával volt a problémám.a végével...dugják fel maguknak ezt a művészi lófasz értelmetlen foskupacot:)
  • Moby
    #59837
    Attól ez a tréler is jobb már :)
  • Kandurex
    #59836
    Elég hangulatos, jobban át jön, mint az Inside...remélem annál érthetőbb és két nagyságrenddel hosszabb játékmenetet kapunk!
  • Moby
    #59835
    >valahol ez érthető


    Nem, a szargyártás soha nem érthető. Maximum magyarázható.