121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #60318
    "Lelifteztünk a pokolba

    A Gears of War 4 nem mert nagyot újítani, de amit kapunk, az még mindig szórakoztató."

    Készen állok lelkileg és testileg is befogadni egy 7pontos játékot! :)

    Persze csak egy Raffia menet után...jajj annyi gémszem van végig se tudom játszani őket.

    Az tuti hogy legelőször a Bunker-t akarom, PC-n készen áll a játék, ma ahogy hazaértem mehet a rettegés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 11:09:35
  • Amiga
    #60317
    Na ezt az érzést élem most meg én is, és nekem is nagyon tetszik.
  • Totti5
    #60316
    A valóság pedig az hogy az új generációs cover shúter alappilléreit a Gears of War 1 tette le 2006ban, nem is akárhogy.
  • darkSectorxxx #60315
    Hát igen, vagy nyersz pár pixelt meg fps-t ugyanott, vagy ha jön valami játékbejelentés akkor a középső ujjadat mutatod a levegőbe, hogy kapjátok-be kit érdekel ezekután hogy a legalsó sorban milyen platform lesz feltüntetve?...:D
    Én ezt vártam mikor a Box-ot megvettem, soha ne kelljen néznem mi mire jön...mindegy, multikompatibillis vagyok, csak a játék címe kell semmi más. :D

    kuvajó érzés.
  • darkSectorxxx #60314
    A lényeg hogy ezzel jársz a legjobban.
    Kb az Upgrade árán vettél egy gépet amivel milliárddal több játékidőt kapsz, és új játékokhoz fértél hozzá...

    ha valakinél ez a dilemma hogy X1 vagy Pro Uppolás, akkor bocs de a Pro elég balfasz lépés lett volna. :D
  • Amiga
    #60313
    Csak azon a Forza Horizon 3 elég tréül fut.
  • darkSectorxxx #60312
    Most nem értem a hasonlatot. :D
  • Ulthane
    #60311
    A PS Pro upgrade.
  • darkSectorxxx #60310
    Oksa, most AAA téren gondoltam. :)
    Persze Vita, 3DS, android, IOS...stb persze, gyufáskatulya. :D
    De most inkább a nagy gépek, nekem a WiiU is kakukktojás, azt vaélamiért nehezen gondolom 4.-nek. :D
  • Amiga
    #60309
    Tehát az a vicces helyzet állt elő, hogy azért vettem xbox-ot, mert akartam egy pro-t.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.10.06. 10:57:56
  • Amiga
    #60308
    Igazából a játék a lényeg, nem a platfom. StarCraft 2-t és Civilization 5-öt laptopon játszok. Unchartedet, Bloodborne-t és Until Dawn-t PS-en. Forzát, GoW-ot, Halo-t X-en.

    Mikor-melyik játékhoz van kedvem, az a platform fog menni. Korábban úgy gondoltam, luxus a két konzol, de miután rájöttem, hogy gyakorlatilag a box árát képes vagyok a PS Pro upgare-ra elkölteni, nem volt kérdés, melyik éri meg nekem jobban.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.10.06. 10:56:35
  • ppista
    #60307
    Így van, de ha kimész ezek mellett az utcára akkor ne ijedj meg. Az a fényes valami az égen, az csak a mi jó öreg barátunk, a Nap.
  • ppista
    #60306
    Jó, de akkor ne állj meg, és vegyél iOS/Droid-ot, hiszen azokra is van rengeteg kihagyhatatlan. No meg egy brutál pc/mac is kell, meg az összes eddig megjelent konzol, hiszen tonnányi alapmű van azokra is, amik nélkül nem lehet teljes az ember élete.
  • darkSectorxxx #60305
    Nem kell elsőnek lenni, hogy valamiben a legjobb legyen egy játék, vagy te úgy érzed, de így ezt a koncepciót mindenki róla majmolja amúgy.
  • darkSectorxxx #60304
    Miért nem éri meg?
    Ha szubjektíven nézzük akkor os, de objektíven mind3 platformra még mindig húzós exek vannak.
  • Bandicoot
    #60303
    "Gears az minden téren a tps műfaj atyja, ennyi."

    Gyakorlatilag semmilyen téren sem a tps műfaj de még csak a coverlövöldék atyja SE. TPS jòòval régebb òta létezik. És cover lövölde is volt már elötte.
    Ennyi??? Az egyetlen "ennyi" az az hogy megint fing nélkül megy a 10-20 soros szakértés tőled. Ennyi....
  • darkSectorxxx #60302
    Én is így vagyok, csak én legalább 3 platformot érzek egy egésznek pc+xbox+ps...
  • ppista
    #60301
    Oké, így már érthető. Sajnos előbb-utőbb a kettő közül az egyik szinte csak porfogónak lesz, mert szerintem soha nem volt még ennyire felesleges egyszerre két gépet megvenni, mint ebben a generációban. Egy Bone/PS és egy WiiU már sokkal több értelemmel bír. Vagy egy bika pécé mellé egy PS4. Persze nem az én felfogásom az alapmérce játékszempontból, ezt teljes mértékben elismerem. Sőt!
  • darkSectorxxx #60300
    és=is
  • darkSectorxxx #60299
    Nem a resi és tps de neked mondtam hogy legyen kifogásom ellened, ha mondok valamit nem szabad hogy igzad legyen :D
  • Amiga
    #60298
    Felnőttem, személyiségfejlődésen mentem keresztül, és kicsit kezdem megismerni mindazt, amiről addig max (esetenként meglehetősen téves és homályos) elképzeléseim voltak. Lényegében ennyi. :-D

    A két gép játékkínálata nagyon szépen kiegészíti egymást. Kényelmi funkciókban a PS szerintem sokkal előrébb van, az tényleg "csak" játékra való. Viszont mióta megvan, eddig csak a X volt bekapcsolva. A Forza Horizonok és a Forza 5, a BC-s Mass Effect mentek eddig gyakorlatilag. :-D Nagyon feldob a gondolat, hogy idővel a Mass Effect 2-3-at is újrajátszhatom majd ezen a masinán.

    PS-re a Tomb Raider-t és a XCOM 2-t veszem legközelebb meg, hátha lesz rájuk karácsonykor discount. De most az X fog itt pár hétig pörögni, vagy amíg a Forzákban az első kraft meglesz, ami szerintem még elég sokáig ki fog tartani. Addig csak alkalmilag rándulok majd vissza a PS-re egy-egy UC4 multira, F1 menetre, Bloodborne bossra, ilyesmik. :-D
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.10.06. 10:43:37
  • SlickAdam
    #60297
    de hogy mondjak egy jobb COVER SHOOTERT: Uncharted 2

    vagy az se passzol, mert abban lehet ugralni?

    vegülis ott vagyunk, hogy nincs jobb Gears of War 1 a Gears of War 1-nel.:D lol
  • SlickAdam
    #60296
    nincs DE! TPS, meghozza a TPS-ek nagypapája.

    hogy te megint milyen hülyeseget (ezesetben cover shootert...) haluzol a TPS-be es az alapjan mericskelsz, az kb. rohadtul nem szamit.:)
  • darkSectorxxx #60295
    Megnéztem az télleg tps. de túlélős, nem sima shooter. :)
    De van...ja és Resiben nincs fedezékharc, vagyis nem feltétlen illik a sorba. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 10:31:19
  • SlickAdam
    #60294
    fogalmad sincs, mi az a TPS... loal.
    same old darky.
  • darkSectorxxx #60293
    Ha megmutatod wikin hogy a RE4 egy tps akkor ja, új bajnok van. :D
  • darkSectorxxx #60292
    Várom az ajánlatokat. :)
  • SlickAdam
    #60291
    RE4?
  • Ulthane
    #60290
    Azóta vett egy X1-et.
  • Ulthane
    #60289
    :(
  • darkSectorxxx #60288
    +1
    Én mindig magam értékelek. Nekem mindegy mi merre.
    Pazar látvány, erre én sem számítottam azért. Télkeg olyan mint a képeken amiket régebben linkeltél.

    Várom kurvára.
    És igen.
    Dara orrba, szájba, epic.
    Ugyanaz mint ps-en a God of War, csak az h&s, ez meg tps.

    Srácok a tps ez, erről szól.

    Eredeti topikban is jöttek nekem, hogy ők szeretik a tps-t de a Gears egy fos.

    Mondom igen?

    Mondjatok 1 tps-t ami jobb mint a Gears.1 címig jutottunk el, a Spec Ops ig a jó kis story miatt, ennyi, kéaz kifúj.

    Gears az minden téren a tps műfaj atyja, ennyi.
    Kész még akkor is ezt vettem volna meg ha tps-re szomjazom ha csak 3 pontot kapott volna...mert nincs más.

    Jó még a QB az jó. :)
  • darkSectorxxx #60287
    ;)
    Das miat felesleges letöltened.
  • Totya42
    #60286
    Számomra a 7 pont azért instant várás, mert már nincs annyi időm játszani, mint régen és rengeteg játék jelenik meg. Muszáj szelektálni valami alapján, mert minden úgysem fér bele. Tesztek alapján ez a Gears4 remek lesz nekem majd valamikor holt időszakban, mikor kevés játék jelenik meg, majd akkor pótlom olcsóért. Utóbbi időben mindent megvettem első nap, ami érdekelt és korábban kedvenc sorozatom volt, de pl. a Halo 5-öt is bánom, hogy teljes áron beleugrottam első nap. Nem volt az sem rossz, de nagyon közepes volt. Itt most várok szerintem. Amúgy sincs most meg a késztetés, hogy azonnal, de most rögtön.
  • ppista
    #60285
    Mi történt? A múltkor még teljesen természetesnek vetted ha itt beszéltünk az Ms-ről, meg az X1.-ről, még ha az negatív szövegkörnyezetben is volt.
  • ppista
    #60284
    Mondjuk azt nem értem, hogy mit vártak az emberek egy totálisan lövöldözésre kitalált játék ötödik!!! részétől. Megváltást? Ennyi van a sorozatban.
  • Totti5
    #60283
    Én nem értem hogy a 7 pont miért instant várás. Az egy magas pontszám. Ha annyira érdekelt mint az előzőek amiket előrendeltél és 1day toltad mint anno akkor ezt is tolhatod, ha nem akkor ennél is várhatsz, de ennek a pontokhoz nem szabadna köze lennie.

    " Zsigeri, erőteljes akciójáték-élmény"

    Kell énnél több? ó dehogy ez a Gears. Dara, trancsír, akció, dinamika, helly yeah baby!
  • Totti5
    #60282
    Jönnek a tesztek, nem jött össze a 6 pontod.

    További szép napot.
  • Totya42
    #60281
    Uhh gémeren 7 pont lett g365 gears4 teszt Várok asszem én is egy leárazást vele. Most úgy is Ride of Iron megy nálam ezerrel.
  • AntiHero
    #60280
    Jaja pre-order tema. Fent meg a varos latszik(mozog).

    Pedig a ps4 amugy nem is tolt teljes sebességgel sajnos :(.
  • Amiga
    #60279
    A véleményed érdekes kontraszban áll az enyémmel. Most vettem, egy csomó jó játék van rá, illetve a visszafelé kompatibilitásban is vannak ínyencségek. Attól, hogy ez egy PS-topik, még nem kellene a boxot flémelned. A leáld topikot megtalálod még a saját fórumon, ott érdemes inkább ilyeneket írnod, mert ide bizonyosan nem való.