121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #60358
    Darky, figyi. Amit te (és mi is) csinálsz, az csak esélylatolgatás, tények nélkül. Te abban hiszel, hogy nem lesz, mi páran meg abban hiszünk, hogy lesz. S ezt alapozzuk arra, hogy

    * egy konzolgyártó és fejlesztő sem szavahihető, mindkét oldalon láttunk már kurva csúnya átveréseket, legutóbb a Sony hitelességét aláásó No Man's Sky
    * a múltbéli tapasztalat (ld. X1-X360) is ezt valószínűsíti
    * 2 év múlva a PS4 már a generáció végét járja majd, s ugyanúgy, ahogy 80 millió Xbox 360 userre szart a Microsoft az X1 megjelenésekor, a Sony is fog a 60 millió PS4-re

    Semmiféle perek meg fogyasztóvédelem nem lesz.
  • Ulthane
    #60357
    Ennyi.
  • TDC Geronimo
    #60356
    Én azt már a prológ videón eluntam.
  • SlickAdam
    #60355
    fosiOS.:D
  • AntiHero
    #60354
    Na nekem iphone se-én Nincs. Sőt youtube videot se tudok berakni.
  • Tatyla
    #60353
    Nekem van szerkesztő telefonon is, cseréld le a 3310-est egy okos készülékre.
  • darkSectorxxx #60352
    Oksa. Igyekszem. De eskü nincsen mobilon.
    Értsd atr hogy rendesen telefonról.
    Van privát, meg válaaz erre és jó8 :(

    + Ulthane:

    Ja még annyit hogy Ulthane mondta a Gears x1-en nem néz ki úgy mint a képen.

    Rossz hírem van.
    De az mind pont x1 szint. :) van rendes stream is róla. Szerintem pc-t még nem is mutogattak eddig sehol. ;)
  • Tatyla
    #60351
    Dark légyszíves szedd össze a gondolataidat és egy max két postban írd le amit akarsz, komolyan mondom már én szégyenlem magam, de van telón is szerkesztés
  • darkSectorxxx #60350
    Bocs telón nincs szerk.... #
  • Tikal #60349
    már megint magaddal beszélgetsz. szerkesztés gombról már lecsúsztál? ...
  • darkSectorxxx #60348
    Ezért is mondtam, hogy a pro az kamu 4k kamu, 60fps-t kínál, de azt garantálni is tudja. :)
    Egyedül nekem mondom az a kérdés, iq-ban mit mutat vs szinten.
    Textúrák, vagy max a texek mellé élsimi, de Uncsi4 szinten nem is szükséges.
  • darkSectorxxx #60347
    Mielőtt félreértés lenne nem ping-pong flash-ről beszélünk, hanem teljes 60 solláros AAA játékról beszélünk, nem mintha Pont a flash kategória használná ki a pro exclusive-itást.

    Szóval, bármilyen teljes értékű játék vagy dlc, jön pro-ra és ps4-re nem akkor mind2-en leírjátok a számlaszámot és megy a támogatásom. Ja és itt nyilvánosan elnézést is kérek, ahogy szoktam ha tévedek. :)

    A pénz úgyis jó helyre kerül.
  • darkSectorxxx #60346
    Már csak azért is érdekes mert a store felület, frankón 1 és ugyanaz, a játék 1 és ugyanaz, a pro cuccok egy peccset jelentenek csak. :)

    De kíváncsi leszek, ez úgy illene, ha én nyerek kifizetitek az upgrade-em árát, de nem akarlak lehúzni titeket. :D
  • darkSectorxxx #60345
    Te figy az elsö pro exclusive játéknál.
    Ahogy jön egy cím, te szólsz, és neked, meg Ulthane barátomnak fejenként. Értsd fejenként. A számlátokra küldök 5-5 ezret, ezt itt mindenki előtt ígérem. Bármikor a genváltás előtt.

    Bármikor. :)
  • darkSectorxxx #60344
    Huh ez nehéz ügy lesz, na jó, ez az a kérdés amit addig nem hisztek el még nem telik az idő és nem látjátok.

    Ez 1000 hogy ilyen nem lesz, nem a pro-t csinálják előbb, ha meg igen visszabutítani vissza lehet.

    Más pro exclusive fícsör tilos.
    Nem a fejlesztők döntenek ezügyben.
    Ami az életben tuti, az az egyik ez. Ps pro csak réazletekben lesz erősebb szebb jobb. Ha ez nem így lenne akkor én futnék először venni pro-t. De nem.
  • gibson9
    #60343
    Én arra leszek kíváncsi, hogy amikot majd mégis jönnek pro exek akkor mit fog mondani ez a pár ember itt, aki azt hangoztatja hogy "tuti nem lesz", meg "1000%". Jah bocs tévedtem? :D
  • gibson9
    #60342
    Sajnos valszeg tényleg lesznek pro ex játékok. A fejlesztők lassan elkezdenek prora fejleszteni, aztán rájönnek, hogy ezt már nem tudják átültetni az alap ps4re. Hasonló esetnek mondanám a mortal X-et, amit új genre fejlesztettek, aztán be volt ígérve 360ra és ps3ra is, majd először csak halasztották a megjelenést, később pedig kaszálták is. Értem én hogy ott 2 genről beszélünk, de az alapja ez lesz annak is, hogy lesznek ps pro exek.
  • darkSectorxxx #60341
    Bocs, én veled vagyok mindenben, de az 100% hogy ps pro-n semmi ex nem lesz, de még csak tartalmi dlc ex is kizárt...ez nem ugyanaz mint amikor megígérik hogy csak 720 aztán 1080p. :)
  • ppista
    #60340
    Egyelőre én sem hiszek a Pro exkluzívokban, viszont ha három év múlva kijön a PS5., akkor sanszos hogy az új gépre megjelenő játékok, már csak Pro-n fognak cammogni.
  • Amiga
    #60339
    Amúgy olyan szinten belengették, hogy a Pro-ra nem jönnek exkluzív játékok, hogy azóta is sokan vették a sima PS-t. Nem hinném, hogy a Sony kitenné magát a pereknek és a fogyasztóvédelmi eljárásoknak, ha mégis jönne bármilyen csak Pro-s játék.

    Pláne nem annak a népharagnak, ami a sima PS-tábor felől jönne. Ennyire nem hülyék.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.10.06. 11:34:29
  • Amiga
    #60338
    Oké, mondhatsz bármit, hiszen az nem kerül semmibe, de a világon semmilyen bizonyítékod nincs rá, hogy valaha is jönne Pro-exkluzív játék. Vagyis Darknak van igaza, ha mégis bekövetkezne ez a pillanat, ráérünk eldönteni, hogy a játék megéi-e Pro-ra váltani. Addig viszont élvezhetjük, hogy egyszerre két platformon jönnek a jó játékok.

    Inkább játszom az FH3-at, mint hogy tördeljem a kezem, milyen Pro-exkluzívokról maradok le. :-D
  • Ulthane
    #60337
    Emlékezz vissza mi volt az X1-nél. No para, még 5-6 évig támogatjuk az X360-at, minden játék jön arra is, stb. Aztán egy évvel a megjelenés után szépen nem kezdett jönni rá semmi, mondván, nem elég erős a hardvere.
  • Totti5
    #60336
    Mit kezdjek vele?
  • Ulthane
    #60335
    Ő mondott már sokmindent.
  • Ulthane
    #60334
    Én nem mondtam, hogy csúnya. Másrészt, ne a hiper 16K-s kijelzőn készült képek legyen a mérce. Hogy X1-en nem így néz ki, tudom.
  • Amiga
    #60333
    Amúgy gratulálnék lis nekik, ha csak Pro-ra kezdenének fejleszteni, hiszen ez azt jelentené, hogy a 40 millió feletti piac helyett a két éven belül 20 milliósra tervezett piacra gyártanak. Amely piac masinája egyébként annyival nem is erősebb, hogy ne lehetne és ne érné meg a gyengébb gépre gyártani.

    Még csak azt sem mondhatom, hogy a gépet akarnák mindenképpen megvetetni, mert 5-6 eladott játék kiteszi magának a gépnek az árát is.
  • Amiga
    #60332
    A Sony-vezér a Sonynál dolgozik és ő azt mondta. Nekem ennyi elég.
  • Ulthane
    #60331
    Itt a pont!
  • Bandicoot
    #60330
    Killswitch.
  • Ulthane
    #60329
    Te a Sonynál dolgozol? :)

    Mérget veszek rá, hogy lesznek. Csak idő kérdése.
  • Bandicoot
    #60328
    Hogy mit mond a Sony az egy dolog.
    Hogy mi lesz az meg egy másik ami kiderül.
  • Amiga
    #60327
    Nem lesznek Pro-exkluzív játékok.
  • darkSectorxxx #60326
    ez amúgy, tök őszintén csúnya játék? :D

  • darkSectorxxx #60325
    1000%.
    Az majd a ps5 lesz. :)
    Nem fogják a régi játékosokat szemenköpni, ha igen akkor a sony mehetne nyugdijba, én meg 10+k-val többért megveszem majd AKKOR a pro-t. :)
  • Ulthane
    #60324
    Erre ne vegyél mérget.
  • darkSectorxxx #60323
    Ilyen nem lesz...ez 1000% :)
  • darkSectorxxx #60322
    Erre írtam hogy vagy szubjektíven nézzük vagy nem.
    Ha szubjektíven, akkor a Halo nekem most kiesik pl.

    Amúgy annyit hogy a Forza Horizon-t nem veszem én pl egy kalap alá a sima körversenyes játékokkal.
    Ez a FH lényegében nekem egy fél GTA.
    Annyira szórakoztató, hogy bármerre tudsz menni, és a kocsik viszont precízen tunningolhatók, mint régen én a Gran Turismo-ban láttam, ezernyi csúszka, ezernyi alkatrész.
    De télleg, mintha cakk-pakk egy rendes szimot bedobtak volna egy snadbox-ba....nagyon tartalmas...
  • Ulthane
    #60321
    Majd akkor nézel nagyot, ha az elkövetkezendő 2-3 évben jönnek sorra a játékok Pro-ra, amik PS4-re nem! Mert ennek úgyis ez lesz a vége természetesen.
  • Ulthane
    #60320
    Utáljuk az autós játékokat, szóval tök mindegy. :)
  • darkSectorxxx #60319
    :)