121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #60398
    Há bakker tudtaménezt? Már ezt is futószallagon nyomják?. :D

    Amiga:

    Ja ennyire nem emlékeztem a szövegére, ámde van.ak fasza videók is. Pl a NFS mostani része. :D
  • AntiHero
    #60397
    Sirius mondja mindig a baratnőjére.

    Lehet sok sirius videot nezek estenkent. Rámragadt. :D
  • Amiga
    #60396
    Ott van a videód közepén, amikor arról beszél, hogy mindenki legendary fegyverekkel rohangászik. :-)
  • TDC Geronimo
    #60395
    Az elején a WoDról beszél ami a mostani előtti kieg, de hagyjuk az offot.
  • darkSectorxxx #60394
    Az ki? :)
  • Amiga
    #60393
    Te vagy a fasza Ödönke13...
  • darkSectorxxx #60392
    Várj akkor nem a legutolsó dlc ez?
    mert elég lehangolóan mesél...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 14:45:54
  • TDC Geronimo
    #60391
    Már magyarul se értesz? :D
  • darkSectorxxx #60390
    Asszonypajtás, ez vajon honnan van? :D

    Este PC-n lezavarom:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 14:42:07
  • AntiHero
    #60389
    Oooh :o

    De kár, hogy holnap dolgozok. Így max az elejet tudom reggel megnézni. :(

    Hetvegen meg asszonypajtás napok. Nehéz lesz ez a pár na. :D
  • darkSectorxxx #60388
    Én nem értek a wow-hoz hálisten....

    Ez kamu?
    Vagy szub rage?

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 14:37:18
  • TDC Geronimo
    #60387
    "Hallom háklisten a legutolsó kieget sikerült elcseszniük"

    Nem tudom ezt megint hol olvastad, mert sajnos pont az ellenkezője van. Lassan olyan leszel, mint pachter. Mindig az ellenkezője van annak amit állít. Nem vélsz felfedezni hasonlóságot? :D ne válaszolj! :P
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.06. 14:33:20
  • darkSectorxxx #60386
    Úristen a wow. Na azt rühellem a legjobban.
    Hallom háklisten a legutolsó kieget sikerült elcseszniük. Bár ez rosszabb a cod-tól ez szerintem soha nem szűnik meg, az internet előbb megy tönkre mint a wow. :D

    BF1-ből ha lesz 1 dolláros csomagban, ez a movie maker része tetszetős, amivel elbohóckodnék.
  • TDC Geronimo
    #60385
    Sajnos úgy néz ki nem, mivel a sok láma wow kieggel baromkodik...
  • darkSectorxxx #60384
    Bocs, lehet sértő de ezt amúgyis tudtam, majd pont te nem leszel ott BF1 launch-nál. :D
    A régi csapatodból összejön majd legalább egy 4-es Squad? :D

    #60383.... mindenképpen megveszem csak idő kérdése mikor lesz ubi szezon.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 14:23:23
  • TDC Geronimo
    #60383
    Final Fantasy XV Hands-On: I Couldn't Put It Down

    After years of delay, Final Fantasy XV will finally see the light of day on November 29. And an extended hands-on demo with the $60 Final Fantasy XV has pulled off something I never expected — it's reinvigorated my interest in the title. I've gotten a chance to see what Final Fantasy XV has to offer beyond just pretty graphics, and beneath its shiny exterior beats the heart of a very ambitious role-playing game.

    I got to take a deep dive into Final Fantasy XV at a Square Enix press event today (Oct. 5). Unlike FFXV’s E3 demo this past June, which was one enormous battle scene, I got to play from a combat tutorial all the way through Chapter III of this seemingly massive title. What I played was an ambitious and tremendously entertaining combination of Western world design and Japanese character-building. If you ever wished that Final Fantasy and The Witcher could have a baby, it’d look a lot like FFXV.
  • TDC Geronimo
    #60382
    Szabit BFre vettem ki :P
  • darkSectorxxx #60381
    Vegyek ki szabit péntekre vagy éjféltől játszható lesz? :D
  • TDC Geronimo
    #60380
    Nem spoileres, mert inengine, de ahogy nézem ez direkt a trailer miatt lett így összevágva.
  • darkSectorxxx #60379
    Ő mondanám hogy igen, de nem.
    Ez most nem olyan aminek a megszűnésének örülnének a vásárlok.

    Ez most más.
    Több mint esélylatolgatás. :)
    Figy.
    Ez nem PS3 meg PS4 hogy egyiket elhagyjuk másikat támogatjuk. :) Itt van egy PS 4-es trend, és a fejlesztők csak ahoz kapnak szabad kezet hogy magát azt a valjuk be kis plusz erőt mire használják el.
    Olyan nem lesz hogy Uncharted 5 csak Pro-n lesz, mert az nem egy másik gen, nem másik platform.

    Store, rendszer, minden full ugyanaz, detto ugyanaz.
    Ez csak annyi, olyan mintha pc-n állítgatnád a csúszkát, hogy low vagy high, vagy Ultra.

    Ebben az egy dologban annyira biztos vagyok hogy 10k-val mertem fogadni rá. :)
    Mondom, ahogy eddig is valahogy ráhibázok ezekre a dolgokra, ha csak 0.1% esélye lenen ennek, hogy a sony megkockáztatná hogy a dühödt lakossáág porig égesse a sony székházát, én lennék az első.

    Microsoft Scorpio-nál se hidje senki hogy bármi exclusive lesz rajta. <+
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.06. 14:17:35
  • TDC Geronimo
    #60378
    launch trailer

  • darkSectorxxx #60377
    Bocs nyomi androidos vagyok. :D
    Nekem ilyenek nincsenek.
  • Bandicoot
    #60376
    Inkább külön topik kéne neki ahol majd olvassa aki kiváncsi erre....
  • TDC Geronimo
    #60375
    Na már mennek mafia 3 streamek. Csomó twitches kapott early accesst -.-
  • Amiga
    #60374
    Én biztos vagyok benne, hogy imádni fogod a Pro-t. Amúgy nekem is a PS4 a szívemnek kedves konzol, a 2-300 órámat a Bloodborne-ból, az öt UC4 végigjátszást senki nem veszi el tőlem.

    De a hajamat leteszem a Forza Horizon 3-tól, szóval igen, nekem most ez volt az értékarányosan jobb döntés. Aztán ha rámszakadna a pénzeső, úgyis vennék még egy Pro-t is. :-)
  • Totti5
    #60373
    Minek kellene rá játék? hova? jöttek rá játékok 2014ben még. Meg volt a generációváltás 2013ban.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.06. 13:57:07
  • Ulthane
    #60372
    Támogatás van, csak játék nincs már rá. A régi szarokat kavargatják rajta, azt adják Goldban, amiket már mindenki végigjátszott három éve. Ja nem, 4 éve.
  • Ulthane
    #60371
    Én azt mondom, hogy jól döntöttél, ha soha nem volt korábban boxod. Én az X360-at imádtam, PS3-am későn lett, 2012-ben csak. Most fordult a kocka, a PS4-et imádom, és a box a futottak még konzol.

    Hozzáteszem, az új gen előtt X1-et akartam venni, de elment a kedvem attól, amit láttam, meg ahogy kommunikálták. És jól döntöttem.

    Mindenki játsszon, amint akar. Én a Próra benevezek, mert a jövőbe mutat, és pillanatnyilag ez lesz a legmodernebb konzol.
  • Totti5
    #60370
    "ugyanúgy, ahogy 80 millió Xbox 360 userre szart a Microsoft az X1 megjelenésekor"

    Teljes körű a támogatása a 360nak a mai napig, az Xbox Live még sok évig az lesz. Havi gold játékok, akciók ugyan úgy jönnek mint X1en.

    MS kiadott exeket a prevgen gépre is pl Rise of Tomb Raider, Forza Horizon 2 csak hogy kettőt említsek.
  • Amiga
    #60369
    Azt ne felejtsd el, hogy nekem a box totálisan új, ezért nekem lehetőségem lesz a Halo-és GoW-kollekciókkal az egészet az alapoktól, az X360 legjobb pillanataitól kezdeni.

    Hosszan tudnám sorolni, miben jobb a PS4, és a jövőben a multiplatformokat is arra veszem meg (hacsak az általam korábban - talán hibásan - lesajnált DF ki nem hozza, hogy az X-es verzió jobb vétel). Elmondhatom, hogy a boxot kizárólag az exkluzívok és a legjobb 360-asok miatt vettem meg.

    De nincs is ezzel gond. Én a GT6-ba is több, mint 12 ezer km-et toltam (és kiplatináztam), Driveclubot kiplatináztam, a Forza Horizon után megjelenése óta csorgatom a nyálam, illetve a "sima" Forzák is nagyon tetszettek.

    Azokat sem ítélem el, akik Pro-ra váltanak és nem akarnak boxot, sok kommenttel ezelőtt direkt úgy fogalmaztam, hogy NEKEM ez most jobban megérte. Ettől én nem vonom kétségbe, hogy sokakat hidegen hagy a box. Azt sem vonom kétségbe, hogy ezt a generációt elvesztette a PS-el szemben.

    Viszont most nekem iszonyat felüdítő megismerkedni ezekkel a játékokkal, illetve a jövőben megjelenők miatt is dörzsölhetem a kezem. Pro-ra meg így is bármikor válthatok, de most totálisan elmúlt az inger. Még a 360-as FH is nagyon nagy élmény, most azt mondom, még egy kis teknó a gépbe nekem végülis nem annyira fontos.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.10.06. 13:29:48
  • Ulthane
    #60368
    Nekem nincs bajom az X1-gyel, csak feleslegesnek tartom. A dashboard botrányosan szar, az igaz, rángatja magát az analóg kar ide-oda, nem lehet navigálni rendesen, borzasztó, na. A Twitch indítása is fapados, nincs share gomb, a store botrányos lett.

    Multiplatform címet tuti PS4-en tolok, az X-exkluzívokat meg nem szeretem (Halo, Forza). A GoW jó volt régen, a harmadik a kedvenc részem, de ez már nem érdekel, valamikor majd akcióban jó lesz 2 ezer forintért.

    Ettől függetlenül ott van nekem is, ha csoda történne, és jönne valami normális X1 exkluzív, megvenném, de addig csak másodlagos platform nálam. Olyan, mint a PC a konzolok mellettt.
  • n000rbi
    #60367
    ...és tényleg nincs szerkesztés. Pedig a mobil sg oldal híresen jó, ott nem lehet gond :D
  • Amiga
    #60366
    Csak a kiadó a SONY. A fejlesztést nem felügyelte. A játék nem exkluzív, megjelent PC-re is. Amúgy minden okés a mondatodban.

    Tudomány! :-DDD Ezen szakadok. Ami itt folyik, az nem tudomány.

    A gyökereimet nem felejtettem el, Amigás vagyok, de imádom a Spectrumos és C-64-es játékaimat is. Az elmúlt évből egyetlen kommentemet sem tudnád idézni, amiben azt yrom, hogy a boxos játékok nem jók, mert mindig is tiszteltem minden játékplatformot.

    Az MS-től sok szempontból herótom van (múltbéli tapasztalatok :-DD), viszont a magyar supportjuk kb. fényévekkel adott többet nekem két perc alatt, mint a Sony-é, amikor az általad is említett NMS miatt hozzájuk telefonáltam.
  • Ulthane
    #60365
    Sony-exkluzív cím, a Sony felügyelte a fejlesztést, tehát az ő felelősségük. És ők a kiadó is.

    Nemrég még egész más nótát fújtál..most lette egy új konzol, és elfelejtetted a gyökereidet.

    A múltbéli tapasztalatról annyit, hogy szinte minden tudomány a jelenleg tudásából prognosztizálja a jövőt, nyilván nem alapozhatok sejtéseket arra, ami még nem történt meg.
  • TDC Geronimo
    #60364
    Bah steamen is éjféltől unlockolódik, de holnap reggel 5kor kelés :(
  • Amiga
    #60363
    Mind a három érv csak annyit jelent, hogy jár a szád a semmire. :-) Amúgy a három "érv" valójában csak egy "a múltbéli tapasztalat". Éééés, ami a legviccesebb, az NMS-sel példálózol, ami nem a Sony, hanem a Hello Games hitelességét ásta alá. :-)

    De tényleg, kérnék egy listát a Pro exkluzív játékokról, különben csak a szátok jár.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.10.06. 13:07:14
  • Ulthane
    #60362
    Király, köszi!

    Most már tuti megvárom vele a Prót!
  • TDC Geronimo
    #60361
    mafia 3 ps4 pron

    “I’m always excited about new technology because it means we can push our art even further,” Blackman says. “For the PS4 Pro specifically, we’ll add some graphics upgrades.”
  • Amiga
    #60360
    Azt fogják mondani, hogy "nah, lássuk, megéri-e ezért frissíteni, vagy várjuk ki a PS5-öt".

    De ez egyelőre nekem sci-fi, mindenhol az az ígéret, hogy a Pro a PS4-család tagja marad, egy platform. Amúgy a Pro tényleg nem ígér annyival többet, amennyi a két generáció között van, szóval nem is értem a problémát, itt nem "new platform", hanem "better experiences for the hardcore gamers" a jelmondat.

    De egyelőre tényleg idétlen a vita, vagy esetleg mutatnátok egy youtube-linket, ahol a jövő évi Pro exclusive termést meg lehet sasolni?
  • Ulthane
    #60359