121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #60565
    Harc a régi FF-at fogja jelenetni, meg pl asszem a Star Ocean volt ilyen.
  • Kandurex
    #60564
    A harc még mindig kérdéses . A grafika nem rossz, bár részleteiben, minőségében érződik rajta, hogy szüksége van a Pro erőre. Az öreg Locus, Nocus, Victus,...fasszomtuggya....úgy néz ahogy végre kell...nem az az ocsmány buzerátor...
  • darkSectorxxx #60563
    jujj. :D
    ja az picit kicsinek tünik igy első hallásra, de lehet csak nekem fura, bár igaz én elég rendesen gyúrtam a stamra, nekem szerintem ilyen 50 vagy a felett. :)

    Lehet a 29 nem egészen mindig elég itt már neki...

    Ha a rendszer egy számítás alapját, egyenlet alapján kalkulál full el tudom képzelni, kb mintha nem fejlesztenél HP-t a főboss-ig, akkor ott is értelemszerűen akkora ütés mint fejlesztés mellett azonnal megölne, vagyis itt a stam kicsit tunningolása lesz a kulcs. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 09:19:57
  • LBandi77
    #60562
    29
  • darkSectorxxx #60561
    Ja akkor passz, csak arra tudok gondolni, hogy mert boss, nem sima mob, és a játék így számítja ki a staminát, de érdekes azért mondjuk. :D

    Még pls annyit irj meg a staminád mekkora?
    Értékben, ha a statnál nézed.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 09:08:33
  • LBandi77
    #60560
    Mindegy milyen a pajzs ha paryzol vele nem számít a %
  • darkSectorxxx #60559
    Ja és ilyeneket ne pls, mert akkor kénytelen leszek megvenni. :D Huh amúgy a védelmezők érdekelnek majd benne engem nagyon, az összes FF-ban azokat szerettem.
  • darkSectorxxx #60558
    Aha, ja ez igaz, de boss, valszeg az ütése hárításához ekkora energia szükséges, amúgy te nem sima első végigjátszásban vagy, szóval, itt annyira nem lenne furcsa jelenség, mikor az ütése kapásból sebez neked kb 30%-ot az életedből. :D

    100%-os pajzs is levenne ennyit?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 09:00:56
  • LBandi77
    #60557
    Inkább az a baj hogy nem tudom miért de nézd meg az első sikeres parryt leüti úgy a staminát hogy arra sem marad hogy megszúrjam parry után,ez nem tudom miért van eddig ezt nem tapasztaltam,meg is haltam 4x.
  • darkSectorxxx #60556
    Ügyes, ügyes. :)
    csak így sebződsz ám. :D
  • darkSectorxxx #60555
    ŐŐŐŐ izé oksa mit írtam tegnap neked a chatben? :)
    Jó akkor megint igazam van, mint mindig. :D

    Hajrá várjuk a stream-et. :)

    //addig nézek valamit....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 08:47:14
  • LBandi77
    #60554
    Itt 1 kis inspiráció
    Utoljára szerkesztette: LBandi77, 2016.10.08. 08:22:13
  • Ulthane
    #60553
    Már jön le a Dark Souls...

    Nito ma meghal.

    Remélem Dark grafikonján a tegnapi nap kiemelt helyet kap!



    A közvetítés délután kezdődik.
  • TDC Geronimo
    #60552
    Ja felnőtt noctis normálisan néz ki. Kérdés, hogy mennyit fogunk azzal játszani
  • n000rbi
    #60551
    Olvasgattam ma ezt a topikot a gafon. Határozottan jobban bejön, mint amit eddig láttam. A karakterek továbbra sem, de a későbbi, felnőtt főhős már fasza.

  • darkSectorxxx #60550
    régen ez volt kb amit mutogattak
  • TDC Geronimo
    #60549
    FF XV végleges build első 45 perc spoiler nélkül. Gafon vannak összehasonlító képek gifek korábbi verziókkal. Durván sokat javult a graf és a performance is az elmúlt pár hónapban

  • TDC Geronimo
    #60548
    Ott hagytam abba, amikor megszólalt a paint it black. Damn son. Libabőr :D

    Holnap folyt köv
  • TDC Geronimo
    #60547
    Ja a napszakváltozás el van nagyon kúrva viszont... Toltam 2 órát holnap sajna meló, de... A story, történetvezetés, karakterek, voice acting, átvezetők, ZENE egyszerűen ZSENIÁLIS. Lincoln egy kibaszott terminator :D A gunplay is eszméletlen jó. Vannak betegségei, de ezek a dolgok kárpótolnak mindenért. Remélem holnap már tolhatom 30as lock nélkül, mert elég sokszor érzem, hogy fos a pacing
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.07. 22:45:31
  • Seth
    #60546
    A külső teres össze vissza változó fények engem is zavarnak, valami nagyon nem stimmel vele. Nameg esőben a skybox nagyon csúnya.A tükröket,tükröződő felületeket megfigyelted? Valamit nagyon elcsesztek annál is
  • balee4
    #60545
    Na igen, az mekkora játék volt, és micsoda befejezése volt!
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2016.10.07. 22:23:22
  • balee4
    #60544
    Nekem is lefagyott kb fél óra játék után. Csak nekem csalódás a játék grafikája? Szerintem elég szarul néz ki, legalábbis közel sem olyan mint a videókon. Ami a legzavaróbb, hogy iszonyú kicsi a látótávolság, szinte az orrom előtt rajzolja ki a tájat, meg az árnyékok felbontása is nagyon alacsony. Belső tereken mondjuk jól néz ki, de maga a város ronda. Meg folyamatosan váltakoznak a fényviszonyok, már azt hittem a HDR zavar be, de kikapcsoltam a TV-n, meg PS-en is, de most is csinálja.
  • darkSectorxxx #60543
    The Bunker Part 2 4k stream. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kideritjük mi történt a halott anyám tetemével...:D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.07. 21:34:26
  • darkSectorxxx #60542
    Madafakjje, oksa akkor várok első tapazsra. :D
  • TDC Geronimo
    #60541
    na első crash meg is van. Remélem le is maradtam valami cinematicról
  • darkSectorxxx #60539
    Igen szó volt róla régen de ne tudd meg milyen gagyi. :D
  • darkSectorxxx #60538
    :) stream? hang nem szükséges. :DDDDD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.07. 20:37:34
  • AntiHero
    #60537
    Ahogy itt olvasgattam, sg-n...csak nekem tetszik eddig. XD
  • Tatyla
    #60536
    Kijött egy mafia 3 mobil játék is ma Mafia 3:Rivals címen
  • Seth
    #60535
    Hát lehet nem lesz orgazmus :D
  • TDC Geronimo
    #60534
    Na lássuk

  • darkSectorxxx #60533
    +1
  • TDC Geronimo
    #60532
    Na este kezdem én is mafiat végre
  • n000rbi
    #60531
    Ma hánytól megy a műsor?
  • Ulthane
    #60530
    Akkor vajazóval szétvágjuk őket!
  • darkSectorxxx #60529
    Akkor szia-miáú :)

    Antihero:

    The Bunker után alig várom. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.07. 13:30:27
  • AntiHero
    #60528
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mivel egy cia-s ugynok meséli a story egy részét. Meg a papbácsi az elejét. De az első 2 órában majd meglatod miről beszélek.

    Egészen film szerü ez a történet mesélés. Olyan igazi mafiás.
  • Amiga
    #60527
    És mi van, ha Moby és Harlekin sziámiak?
  • darkSectorxxx #60526


    + #60524:

    Ja ezt baromi sokan benyalják.
    Hogy a sok fényerő miatt szar lesz a kép. nagyon nem ugyanúgy jön le, ha normálon vagy kicsit húzva látod ugyanazt mint drasztikus B mellett.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.07. 13:14:04
  • darkSectorxxx #60525
    Figy ez marha egyszerű.
    ha én azt mondom hogy te a tesóm vagy, kb 0 ember fogja megkérdőjelezni, ha nem ismeri a családtagjaimat, nekem ezt mondták, de lehet azok, lehet nem. :D

    Én régen azért poénkodtam velük mert a stílusuk eléggé hasonlít egymáshoz. :)
    Franc tudja, én addig hiszek mindenkinek, amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője, kivéve abban ami fulll logikátlan.

    Ha pl azt mondja valaki, hogy egy 2 kg-os fém golyót rátett a vízre és úszott a vizen akkor kösz baromság.

    Ebben meg aztán ha nem jársz utána max arra tudsz hagyatkozni, amit mondanak. :)
    Én elhiszem, nem láttam okát rá hogy ebben hazudjanak, meg szerintem nekik sem volt okuk rá, mit nyernének vele ha hazudnának?
    Semmit.

    Aztán akár ennyi erővel egyazon tag 2 külön accja is lehetne, bár azt tisztelném ha erre képes a látszat kedvéért hogy magával beszélget. :)
    Ha tippelnem kéne szerintem azok, méghozzá Harle az idősebb szerintem, de ha nem tesók, akkor is a tippem hogy H idősebb.
    Moby szavain nehezebb kiigazodni, mikor komoly, és mikor ironizál. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.07. 13:12:19