121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #60852
    BF1 STREAM (SINGLE)
  • darkSectorxxx #60851
    hu télleg. :D csak ugyanilyen pózban kéne egy :)
  • Seth
    #60850
    Kicserélhetted volna a modellt a fagyitölcsér csöcsü, régi modellre :)
  • darkSectorxxx #60849
    Grat.
  • balee4
    #60848
    Na elvileg holnap hozza a futár a VR-t! :)
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2016.10.12. 19:24:02
  • darkSectorxxx #60847
    Jó, jogos, de ezt tudtam pikk-pakk csinálni csak. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.12. 19:21:25
  • darkSectorxxx #60846
  • Seth
    #60845
    Az inkább egy Commodor 64 shot :)
  • Totya42
    #60844
    Boldog születésnapot Dark!
  • darkSectorxxx #60843
    :DD



    Playstation 1 screenshot:

  • Bandicoot
    #60842
    A válaszidő mánia a gamereket behülyítendő faktor,így lehet csilivili szemeteket eladni többszörös áron (Pl Acer Predator Z35)...
    Egy profi gamer egy versenyen vagy online még profitál belöle,zavarhatja a magasabb válaszidő. Egy átlag gamer főleg konzolon még 50-60 körül sem fog szinte semmit érezni,nemhogy 8ms-al.....

    A pc is jelenleg egy ~20ms válaszidejű tv-re van pattintva, és makulátlanul elvagyok mindenféle inputlag észlelés nélkül fps-ekben (pl BF-ek)..... Abszolút nem érzek semmi számottevő különbséget eközött és az 5ms válaszidejű monitorom között....

    Amivel tv-n mocsokmód az egekbe tudod repíteni a válaszidőt, az az ha a képjavító technókat nem kapcsolod ki,avagy nem game módban tolod.. Nálam is game mód 60hz ~20ms... Interpolálva ~120ms (na ez már érezhetően input lagos).... Game módon kívül ~110ms (szintén érezhető)...

    Én is azt hittem régebben hogy ezek a 30-40ms-es válaszidk amiket egyes tv-nél írnak,sok.....

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.12. 18:44:55
  • Kandurex
    #60841
    Konzolon? Még a 60 -an se vészes! (nyilván e fölé már nem célszerű menni)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.12. 18:30:24
  • spybot919
    #60840
    Bocs az offért vagy ha volt már erre a kérdésre válasz.
    Elég komoly dilemmával állok szemben, szóval szeretnék a konzol mellé egy tv-t úgy hogy be is csattogtam az 'euroba' megnézni a választékot. Igazából egy kaptafa szokásos full hd 80-100cm képátló között de , megakadt a szemem ezen a válaszidős dolgon. 8ms válaszidős tvk vannak nagyrészt 100e körüli árkategoriában. Én fps-játékokkal játszom ez mennyire befolyásolná? Olvastam elég komoly negatív kritikákat erről a 8ms válaszidőről input lag érezni fogom hogy késik stb stb. Kinek van erről tapasztalata? esetleg mit ajánlanátok. Eléggé elbizonytalanodtam.
  • TDC Geronimo
    #60839
    BF1 4K képek. Damn son...
  • darkSectorxxx #60838


    Tegnap láttam elugrottál pihizni már, szóval majd bepótoljuk. :D
  • Seth
    #60837
    Boldog szülinapot Dark!
  • darkSectorxxx #60836
    Itt is
  • TDC Geronimo
    #60835
  • n000rbi
    #60834
    Na akkor itt is boldog szülinapot, Dark!

  • TDC Geronimo
    #60833
    40gb töltés 47gb install, ha ezt kérdezted
  • Totti5
    #60832
    Hány csiga?
  • TDC Geronimo
    #60831
    Csorog BF lefele (PC). Nem vártam ennyire játékot évek óta :y
  • darkSectorxxx #60830
  • Amiga
    #60829
    Boldog születésnapot! :-)
  • darkSectorxxx #60828
    + Gero, Anti....
  • darkSectorxxx #60827
  • Totti5
    #60826
    Ezek a játékok amik már olyan szint hogy mindegy. UC, TR, GeoW és még sok minden olyan grafikai minőség hogy lehet ide oda tologatni a mércét, de azzal sokkal előrébb nem leszünk már.
  • Totti5
    #60825
    Több nagy nyitott tér van, titkokkal, mellékküldetésekkel, eldugott helyekkel, élővilággal. A játékban ahogy haladunk előre kapunk eszközöket, melyekkel vissza lehet menni és bejutni olyan helyekre ahol előzőleg nem lehetett. Teljesen más mint az UC. Vannak szakaszok amiben hasonló, de a TR elég nyitott és nem csont lineáris.
  • TDC Geronimo
    #60824
    BSZN!
  • AntiHero
    #60823
    Boldogat Dark!!
  • Kongy
    #60822
    Boldog születésnapot Dark!
  • AntiHero
    #60821
    Régészkedés kimerül abba, hogy ősi nyelveket tanulsz meg van kis millió felfedezhető barlang (de tényleg baromi sok!)

    Gyakorlatilag az előző tomb raiderben látottakat szorozd meg mennyiségben 3x. (barlang \craft \felfedezni való)
    Elvileg nem ismétlődnek a barlangok és érdekesek is.

    Majd kiderül. Eddig újjat nem mutatott, de ettől függetlenül jobb mint eddig és érdekes\szép. De semmi extra "húúú ilyet még nem láttunk" dolgok. :)

    Túlélés meg..háát kb minden szakad le körülöttünk és minden 10. percben filmszerű momentumok vannak eddig. (2 órát toltam)

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.10.12. 12:44:03
  • darkSectorxxx #60820
    Nem, ugyanaz a mechanika, de végülis túl kell élned a harcokat. Annyi hogy itt konkrétan lesz ilyen túlélősdi a dlc révén. :)

    Tartalmilag más, csak annyiban változott, hogy itt vannak pl npc-k, kicsit mintha a pályaszetkezet összetettebb lenne.

    Kicsit más minden, de alapjába véve TR 2013.
    Egy haverom azt mondta, igaz hogy TR 2013 directors cut?

    Mondom frankón nem.
    Valami hasonló, nem tett újabb 180 fokos fordulatot a játék, csak egy kiforottabb bövebb 2. rész. És szerintem kötelező vétel a stílus rajongóinak.
    Én x1-en kb a feléig jutottam, de az tetszett.
    Nem minden tetszik, de a játék egészében szerintem kihagyhatatlan.
  • Tikal #60819
    Nekem ez a túlélés már az előzőben sem jött át, se a régészkedés :D Ebben a részben akkor valóban ezt csináljuk már? ...
  • darkSectorxxx #60818
    Bocs, God of War lesz a mennyezet szerintem, horizon a sandboxban lesz nagyob dobogós helyen.
  • darkSectorxxx #60817
    U4-től nem is szebb, itt az hogy öszetettebb cserébe.
    Olyan nem lesz hosszú évekig ebben a stílusban.
    De ha nincs ps-ed akkor ez a legszebb. :)

    De egymás mellett egymást egészítik ki.
  • mucsácsó
    #60816
    Hát, olyat grafikai szintet szerintem Horizon-nál fogunk max látni legközelebb.. :( :D de tény, hogy az UC4 (grafikai) minősége toronymagasan veri az összes jelenlegi (konzol)játékét... :) átvezetőkről nem is beszélve... az az a játék, amikor már-már alig hiszed el amit látsz, és már azt akarod hinni, hogy "úristen, ez nem lehet ennyire szép egyszerűen... " :D

    Szóval jah, ez az egyetlen baj az UC4-el, hogy utána minden "ronda" :'D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.10.12. 11:53:59
  • Amiga
    #60815
    UC4 elérte nálam azt a minőségi szintet, hogy ha most már csak olyan színvonalú játékok jönnének, az már nekem elég. :-)
  • AntiHero
    #60814
    Tegnap jatszottam vele. Baromi jó játék. De emlekszek anno az uncharted 4nel mondogatták milyen szep is ez a játék.

    Haat amugy szép tényleg. De unc4 azert szebb.

    Itt az tetszik amugy, hogy tenyleg régészkedünk/kraftolunk/túlélünk. Ebben nagyon erős a tomb raider.

  • darkSectorxxx #60813
    Kifényképeztem a TR-t, akit érdekel és van mind2 platformja.....
    Irányítást mintha téleg megoldották volna X1-en vagy nem tudom, de egyforma az irányitás sebességre meg minden mint ps4-en....ha valaki még nem vette volna meg eddig.

    Rise of Tomb Raider X1 & PS4