121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Janey
    #60892
    Kíváncsi vagyok hogy a Driveclub VR mit okoz nálad.
    Én kormánnyal próbáltam és egész beleéltem magam, viszont vannak akik szó szerint majd összehányják magukat alatta.
  • balee4
    #60891
    Földbedöngölő, leírhatatlan és még fokozhatnám. Ugye én VR szűz vagyok, szóval csak sejtésem volt mire számíthatok, de ez, ez vmi hihetetlen, minden várakozásomat felülmúlta. Az Until Dawn Rush of Blood olyan mintha benne lennék a játékban, szó szerint rosszul vagyok a hullámvasúton mikor megy lefele... Kibaszott jó az irányítás pedig egyelőre, mivel csak egy Move-om van sima kontrollerrel tolom. Igaz pixeles egy kicsit, sőt a PS4 menü sem olyan éles, de annyira beleéli magát az ember, hogy leszarja a grafikát. Majd még írok, ha kipróbáltam a többi játékot. :)
  • darkSectorxxx #60890
    Halo-t mutattam hol vedd vagy vetesd meg. Akadály nem lehet már. ;)
  • darkSectorxxx #60889
    Azok a színek.
    Ps4 menüben is kalibráltam kicsit.
  • darkSectorxxx #60888
    Azóta volt firmware update is. Rá kell majd lesnem, de már régen beállítottam egy jót, elküldöm pm-be, kicsit tér el csak a gyáritól, de mikor néztem a derült égből fasírt 2-t, folyt a könnyem a gyönyörtől. :)
  • Amiga
    #60887
    Köszi az infót!
    Még nem másztam ki a Horizonból, meg behúztam fillérekért pár klasszikust (pl. Red Dead Redemption, Mass Effect), de tervezem, hogy fejest ugorjak majd a Halo univerzumba. Örvendetes hír, köszönöm. :-)

    ON:
    Balee, a PSVR-re én is nagyon kiváncsi vagyok, jöhet a beszámoló!! :-)
  • arty
    #60886
    könyörgöm írj már 2 oldalt az élményekről :)) (oculust, htct probáltad előtte?)
  • spybot919
    #60885
    Igaz. Az hogy nincs több silver bronze meg gold pack , helyette egy van battlepac néven az egész pozitív mondjuk ezek az szimplán átszínezett skinek nem túl kreatívak de majd meglátjuk.
  • arty
    #60884
    off: Amiga! mákod van, 1 év után az MS a napokban rendberakta a visszakompatibilis halo reachet :)) immár végre one-on is jól fut, jobban, mint anno a 360as, indulhat a héló-maraton ;))) csak mert multkor szóbakerült... hja és a reach a legjobb halo szvsz :)
  • TDC Geronimo
    #60883
    Rengeteg apró ui tweak, átvariáltak csomó gadgetet, unlock részt, battlepack rendszert stb.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.13. 14:52:42
  • spybot919
    #60882
    Jogos. Nem hosszú távra tervezek csak amíg meg nem kapom a tizenharmadik havit
    Kicsit feljebb adtam és 115ért vettem egy lg-t. Remélem ideiglenesen megteszi. Betekintési szög jó, filmet meg nem nézek rajta. Csak a konzol miatt kell és ennyi de ha még is nagyon rossz lesz akkor vissza jövök sírni ígérem :
    @Geronimo
    Ezek a "új" funkciók nem újítások csak nem tették elérhetővé a bétában nem? Mint a siege of shanghai -os béta. (kb semmi nem volt benne még normális textura sem de attól még kész volt)
    Első konzolos fps- amit várok siege óta a BF1. Már nagyon kíváncsi vagyok. Mondjuk ezt a battlefront os ui-t hanyagolhatták volna. Ha netalántán jó lesz a konzolos community végre ott hagyhatom azt a bughalmazt.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.13. 14:44:46
  • partizan182
    #60881
    Nyilván abban gondolkodj ami belefer, de azzal tisztában kell lenni, hogy az olcsó tv igazán jó sosem lesz.

    Lehet hogy az input lag ok, de egy ido után zavarni kezd majd a DSE, homogenitas hianya, banding, hogy 60hzes panelen rángatnak a filmek, a kukas betekintési szog stb.

    Egy szazassal feljebb sokkal kevesebb a kompromisszum.
  • TDC Geronimo
    #60880
    Toltam 2 kört BFbe. Hát DICEosok nem keveset melózhattak az utolsó 1 hónapban, mert jóval polírozottabb, mint a beta volt. Jelenleg úgy néz ki a legjobb állapotban lévő BF lesz megjelenésre. Azt már mondanom sem kell, hogy néz ki és hogy szól. Rengeteg apró tweak került bele betahoz képest és rengeteg új cucc.
  • mucsácsó
    #60879
    azt a konfigot dobd majd át plíz! :D már egyszer küldtél valamit, azt nagyjából beállítgattam. vagy ugyanaz? :D
  • darkSectorxxx #60878
    Igen, tv tesók vagyunk. :)
    Nyomtam rajta egy filmet. Derült égből fasírt 2.
    Beállítottam netes leírás alapján egy filmhez való configot, és kifolyt a szemem a színek láttán, brutális látvány volt, mikor az erdőbe vannak és ott van az a kis beszélő eper. :) ott lehet tesztelni a képet, mindenféle szín van ott. :)

    Thx a köszöntőt, benne vagy a 8 napban. :)
  • darkSectorxxx #60877
    Gratula.
  • balee4
    #60876
    Nálunk egyelőre nem jelenik meg, és nem is tudni mikor jön.
  • TDC Geronimo
    #60875
    Miért nem? Ma van a megjelenés nem?
  • balee4
    #60874
    El sem hiszem, hogy sikerült szereznem. :) (Ugye nálunk egyelőre nem kapható.)





  • mucsácsó
    #60873
    Dettó. Eddig mindenki aki vendégként látta, az el volt tőle ájulva :D szóval jha, nagyon ott van a toppon tényleg, a Samsung meg a többi hulladékgyártó elbújhat mögötte... :)
  • n000rbi
    #60872
    +1 itt is egy 55w829b, VA panel, lcd-ből nem találsz jobbat ezeknél.
  • LBandi77
    #60871
    +1 a sony-ra nekem is az van csak 8-as széria,akárki jön hozzám "azta kurva milyen képe van"szóval szerintem jó tv.
  • spybot919
    #60870
    MI tévé 100k ért? az konzolra nem jóóóó inkább gyüjts hozzá még egy fél milliót ott kezdődik a belépő kategoria konzolra.
    íronia sry Próbálom megfejteni hogy milyen szempont felett hunytam szemet mert én csak annyit néztem ,hogy normális kép frissítés, full hd, 8ms vagy azalatti válasz idő, game mod,mert ennek a 100k -s tévék is megfelelnek.
  • mucsácsó
    #60869
    Én UHD-ben nem igazán vagyok jártas, viszont SONY Bravia W705B-vel tolom egy bő másfél éve, és szerintem a létező legjobb választás (meg nyilván azóta vannak újabb modellek is), ha elég a HD a PS4 mellé :) Imádom azt a tévét! Filmek is gyönyörűek rajta, odabasz az a tévé rendesen. Úgyhogy SONY cucc mellé SONY dukál :P

    @dark: asszem neked is olyan van, vagy volt, igaz-é? :D jhah és utólag is Isten életessen, tegnap nem igazán voltam fórumközelben :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.10.13. 11:58:04
  • Amiga
    #60868
    Én egy 100 centis Sony Bravia-t vettem 100 ezerért, 150 lett volna a rendes ára, de kiállított darab volt, ezért engedtek belőle. Semmi baja, gari is van rá, nagyon jó vétel volt és a netes gaming tv top 10-ekben is szerepel.

    PS4-hez a Sony Bravia tévéi szerintem tökéletesek, én legalábbis nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.10.13. 10:05:54
  • Was
    #60867
    Hát én meg úgy vagyok vele, hogy tudtam, hogy többszázezreket nem fogok TV-re költeni, mert egyrészt nem tehetem meg (családom van), másrészt minek, hiszen 5 év múlva meg kb. OLED-re, vagy akármire lehetne cserélni megint, amikor már normális ára lesz. Szóval ugyanúgy vagyok vele, mint a mobillal, hogy azt se veszek 200k-ért, mert 40k-ért is lehet, ami hozza a 80%-át tudásban.
    Ezért kinéztem egy olyat, ami jó lesz PC-re, konzolra, és vettem fél éve egy jóformán belépő szintű 40" -os Samsung TV-t 138k-ért (igaz akcióban, mert máshol 167k volt) és a következők szerint választottam:
    - input lag : Game mode- ban: 26.2 ms, PC mode-ban: 38 ms
    - tudja a 4k-ban a 60Hz-et
    - Chroma: 4K @ 60 Hz @ 4: 4: 4 és 1080p @ 60 Hz @ 4: 4: 4
    - PVA panel

    A HDR akkor még egyáltalán nem fért volna bele egy ilyen árkategóriába.
  • Bandicoot
    #60866
    Uf950-es 4k oledet elvétve még találni az valòban 5 kilò körül mozog, viszont kezdetleges, nem véletlenül már nemigen árulják és ennyiért az fhd modellek mennek.

    Ennyiért ha 4k kell akkor sokkal inkább ks7000.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.13. 09:18:55
  • bexinho
    #60865
    Bocs, hülyeséget írtam. Pont pár napja nézegettem, hogy az oled technológia hol áll, milyen árban lehet már hozzájutni. 450-500e körül lehet fhd oledet kapni, 4k-ban 650től kezdődnek (nyilván a többség 1000e fölött van). Sajnos az emlékeim próbálták szépíteni a helyzetet az elmúlt napokban... :) 50"+-t adom. De ez nagyban függ a szoba méretétől.
  • Bandicoot
    #60864
    400-500 körül oled 4k-t?? Hol???:)
    Mutasd.:)

    450 körül kezdődik egy 55-ös FHD oled...

    430 egy ks7000-es 4k led. Ami már korrekt minden szempontbòl. Ez alatti 4k tv-k rendre elvéreznek valamiben (magas inputlag, 8bites panel, nuku valòs hdr, stbstbstb)...
    Oled 4k olyan 6-8 kilò körül indul....

    55 col alatt meg értelmetlen a 4k-ròl beszélni hacsak nem 1 méterről bámulod.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.13. 09:08:42
  • bexinho
    #60863
    400-500 körül már oled 4k-t kapsz. Ha csak fhd 4k kell, akkor 200 körül bőven hozzá lehet jutni jó minőséghez. Bár azt adom, hogy nem 1-2 típust és nem 1-2 tesztet/véleményt kell vásárlás előtt elolvasni. Ha 200-250-re leugrik az oled 4k ára, én akkor fogok tvt váltani. Önmagában a led 4k szép, de nem hiszem, hogy a hétköznapokban olyan mértékű ugrást okozna látványban és élményben, mint egy oled 4k.
  • Bandicoot
    #60862
    200-ért hulladék 4k-t kapsz.
    400 alatt 4k-ban gondolkodni pénzkidobás.

    Egyébként meg ne a Sony-t nézegesd. Réges rég harmatosak tv-ben, az áraik pedig az adott tévékhez képest mindig egy kategòriával feljebb vannak (értsd túlárazott).
    Mondom nézegess ki pár jòárban levő modellt és olvass utánk tüzetesen (tehát nem 1 tszt vagy vélemény alapján dönteni).

    Egyébként én is tartom, 100 pénzért csodát nem kapsz űjonnan, a rendes fhd is 150-200 körül mozog.
    Én azt javasolnám ha "csak" 100 pénzed van hogy ne dobd ki feleslegesen hanem gyűjts, vagy hardverapro és keress egy nem agyonhajtott plazmát.
  • spybot919
    #60861
    Magasabb ár nem mindig garancia a minőségibb termékre... Nyilván nem 120centist akarok venni 100ért csak egy 80-ast. az bele esik abba az árkategóriába hogy megengedhessem magamnak a közép kategóriát. És az is biztos hogy input mértéke csak akkor fog kiderülni ha már megvettem és kipróbáltam. Majd próbálok valami Sony-t válogatni. Saját konzoljukon csak eldöcög De megeszem a kalapom ha 200 alatt nem kapni olyan tv-t ami jó lenne hozzá, vagy mindenki gazdag körülöttem ? Úgy tudtam a kétszázas ár az már a 4k-
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.13. 07:01:46
  • partizan182
    #60860
    Valaszido: mennyi ideig tart a pixelnek atrakni magat egyik szinbol a masikba. Minel nagyobb annal zavarobb a motion blur (huzza a labda a csikot a fociban)

    Input lag: a jel beerkezesehez kepest mennyivel frissul a kijelzo tartalma. 50ms korul meg vallalhato, 30 alatt kifejezetten jonak szamit.

    100 korul sajnos olcsot kapsz, jot nagyon nem, szvsz 200 alá nem szabad menni tv vasarlaskor :(
  • Bandicoot
    #60859
    Javaslom ha kinézel egy modellt keresgélj rá neten véleményekre. A legegyszerűbb módja a vásárlásnak és valamennyire a legbiztonságosabb is. Nem kell elkapkodni,olvasgass utána nézz ki több típust,stbstb...

  • darkSectorxxx #60858
    Nyugodtan, rengetegen 30ms-el játszanak vígan: 0.030másodperces késésel játszanak, szerintem a PsNow megy 500-800 ms-ummal.....(jó esetben)
    És még azt is vigan elirányítom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.12. 21:06:19
  • darkSectorxxx #60857
    ja én is eddig jutottam csak. :) Jól néz ki, csak picurkát üresnek érzem még mindig...nem egetverő a BF4 single sem, de az még 1 körre lekötött, ebbe nehéz lenne beleélnem magam. :D Legalábbbis amit láttam a stream-ből, amíg néztem. :)
  • spybot919
    #60856
    Szóval akkor nyugodtan ajánlod azokat amikre 8ms-van írva nem lesz gond? csak az erősitette a félelmemet ,hogy azt írták , hogy igazából nem annyit produkál egyes tipusokon amennyi rá van írva. de akkor megnyugodtam hogy ez nem mérvadó.
    És a kép frissitési aránnyal mi a helyzet?
    UI: azt irták hogy a válasz idő és input lag két külömböző dolog., mert akkor megint zavaros
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.12. 21:02:08
  • AntiHero
    #60855
    Jól néz ki amugy. :)
  • darkSectorxxx #60854
    Hát...hát....
  • n000rbi
    #60853
    Kapott early accesst ez a bohóc: