121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #60932
    A legfőbb pontok is sok másból tevődnek össze. Valszeg a WD2 nem lesz technikailag gatya, bughalmaz. Valszeg gameplayban is több, okosabb lesz. Hogy a story milyen lesz nem tudjuk. Mafia 3at letoltad, tudod a storyt? végig jó volt? WD2?
  • Bandicoot
    #60931
    Kár hogy igényes sztorira és szereplőkre nem futotta csak erre a klisés divatszemétre még klisésebb ripacsokkal.
    Amiben a Mafia 3 kimagaslik abban a WD 2 agyonelvérzik... És ez pont az a pont ami a játék egyik legfőbb pontja...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.14. 18:43:18
  • Kandurex
    #60930
    A Bay Bridge jobban néz ki, mint az RL! :)
  • Totti5
    #60929
  • darkSectorxxx #60928
    PS Plus befigyel!

    SG-s Csapat toborzása indul!!!!


  • spybot919
    #60927
    Szép és impozáns. Kár hogy maga a játék hipszter stílusban készül. Ezt a hackerkedős dolgot inkább tudnám a WhoAmI, vagy MrRobot féleképpen elképzelni vagy egy kicsit steampunkosan. Persze akkor még elrugaszkodottabb lenne a valóságtól de hát na
  • TDC Geronimo
    #60926
    WD2 real life vs ingame


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.14. 16:51:43
  • darkSectorxxx #60925
    Persze, én írtam nemrég Anti-nak is, hogy nem mindenki allergiás egyformán erre.

    Csak én x1-en úgy képzeld el, hogy már az első egy percbe észrevettem.

    Evil Within-t ezért hagytam anno abba. Játszhatatlan.

    Itt nem annyir necces, de ahogy fogalmaztál ilyen ragados, taknyos érzés, húzo a kart, o próbálod, de nem tudom időbe odatenni ahová akarom, aztán addigra egy szarvaz a játékban 3x körbe fut. Sajnos én tps-be ez az egyik halálom, amikor ez van.

    Szóval 1 szó mint 100, lag van, csak emberfügő, ki mennyire lesz rá alergiás. :)
  • AntiHero
    #60924
    Engem az idegesít a tomb raiderben mikor előre ugrok mindjuk egy ledöntött fán. (Lépkedünk rajta ugye szakadék felett)
    Aztan ahogy ugrok előre lara tök más iranyba érkezik és leesik.

    Ugyan ez falmászás + ugrasnál is jelen van.
  • Totti5
    #60923
    Nekem sem volt semmi gondom vele X1en.
  • arty
    #60922
    viszont van aki tudja tolerálni, van akit meg a sírba visz és akár gémbréker is nála :)

    engem eleinte zavart a lassutaknyos irányítás, de kb óra után már fel se tűnt, asszimilálódtam, a végére pedig kb el is felejtettem, hogy ez probléma lett volna a játékban
  • darkSectorxxx #60921
    Most sajnos kénytelen vagyok ezen ellentmondani én is, és veled egyet érteni, Brutális érzésre, mikor te analoggal rántanál headshotra, de bármire, mindegy, és a lagg mitt nem tudsz precízen , mert csúszik jobbra, ballra, de senki ne menjen messze, kapcsolja be mondjuk az Uncharted-et, löjjön le egy mérkőzést, utána irány a Tomb-ba és adj neki.

    Tény hogy valakit nem zavar.
    De én pl a fightos részeket kukázhatom ez miatt, mert irritál a célzás, de ha beértek az oszlopos részhez ahol rengeteg kommandós támad, fogja érezni mindenki.

    Nagyon más amúgy.
    Pl sokszor x1-en még a karakter hasát is 2-3másodperc volt mire oda tudtam lőni.

    Szóval végigmegyek, de a lövéseket már élvezni nem fogom ezért is megyek alap fokozaton.

    Szóval bocs skacok most ebben Gero-val értek egyet, hangsúlyozom, úgy hogy a videóban konkrétan mondják is, illetve mutatják is, x360 vs xr késést, ott lelassitva mutatják, szóval van lagg, max valakit ez még nem zavar.

    De nagyon szép példa még az Evil Within...az inputaggos játékok hercege. :)
  • TDC Geronimo
    #60920
    Ez nem érzékenységről szól. Input lagot egyből észrevenni és rengeteget ront a játékélményen
  • arty
    #60919
    valami ótóka remélem lesz a repertoárban ;)
  • Myselor
    #60918
    vagy lehet hogy te nemvagy olyan érzékeny kislány mint itt sokan
  • AntiHero
    #60917
    Hat én 18%-nál tartok most, de nem tünt fel. :o
    Most mar tenyleg azt hiszem, hogy én a hibákat nem veszem észre, csak játszok. :D
  • darkSectorxxx #60916
    Rise of the Tomb Raider

  • darkSectorxxx #60915
    Sajnos.

    Ha jól tudom X360 és PC-n megy jól a célzás.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.14. 01:48:22
  • TDC Geronimo
    #60914
    TR ugyan olyan input lagos psen is, mint boxon volt
  • darkSectorxxx #60913
    Húha, nálam ez olyan mint boxon sajna...:S ez amúgy nem normális...sajna.
    Mindegy, ha az aimot 75% körülire teszem, akkor még úgyahogy tudok célozni, de ettől sajna veszít megint a játék részemről az élvezetből, így könyebb fokozatra tettem, mert a nehéz részeknél kettétörném a netet ha ilyen irányítással kéne játszanom, csak ezután próbálj ki egy Uncharted-et, hogy pl ott milyen a célzás. :)

    De ez a lag az irányításon is érződik, olyan nehézkesen reagál.

    Mindegy, 1x lenyomom azért, de 100% nem lesz ebből!

    Viszont pirospont azért az egyediségért, hogy a pisztoly, vagy puskák hanga a KONTROLLEREN is nyomatható, érdekes mikor lősz és a kontroller adja le KÜLÖN CSAK A FEGYVEREK HANGJÁT!!! :D
  • TDC Geronimo
    #60912
    Remélem a PS4 pro megérkezik 10én hazánkba és nem az lesz, mint a PSVRal
  • darkSectorxxx #60911
    "But that’s not all. Also as part of tomorrow’s update rollout, v2.50 also introduces improvements to your audio experience. Once updated, the PS4 Media Player will not only support High-Res (FLAC) audio files, but will also upscale your non-FLAC music to near high-resolution audio quality.

    The latter is thanks to Sony’s DSEE HX™ technology. What this means is any MP3s or AACs – files whose space-saving compression strips out some of a song’s subtleties – played through your PlayStation 4 will be automatically upscaled. It means your compressed music will now sound much richer as a result. You can get a more in-depth breakdown on how the technology works here.

    PlayStation 4’s Media Player v2.50 update will be available for free to all PS4 owners from tomorrow, 13th October."
  • darkSectorxxx #60910
    "A PlayStation VR hivatalosan arra készült, hogy PlayStation 4-gyel használjuk. Csak a Sony konzoljával teljesen kompatibilis, játékok hozzá csak PS4-re fognak megjelenni.

    Ugyanakkor van egy funkciója, a Cinematic mód, melynek köszönhetően egy virtuális térben ülve játszhatunk egyébként nem VR-kompatibilis játékokat, nézhetünk filmeket, satöbbi. A PS VR egy külső doboz segítségével működik, amihez két HDMI kábelt kell csatlakoztatni. Az egyik kábel egyik vége a tévébe, a másiké a PS4-be való, azonban a Cinematic mód úgy is használható, ha az eszköz PS4 helyett PC-ről, Xbox One-ról vagy akár Wii U-ról kapja a képet. Nem valódi VR, de mindenképpen egyedi élmény."
  • darkSectorxxx #60909
    Remélem is. :D
  • AntiHero
    #60908
    Hat szerintem tuti nincs. Mert faszán tudok íjjal is lőni.
  • darkSectorxxx #60907
    Lehet azota peccselték, nem tudom, majd ha lesz szabadidőm és belejátszok megmondom milyen, mivel emlékszek az x1-re. :D
    Ott milyen volt. :D De ha lesz egyből érezni fogom az biztos.
  • AntiHero
    #60906
    Én nem tapasztaltam lagot.
  • darkSectorxxx #60905
    Ja bocs akkor az értéket írtam el. :D Igazad van. :D ja már értem mire írtad. Köszönöm a korrigálást. :)
  • darkSectorxxx #60904
    Igen úgy tűnik...ezért ma meg kell halnia valakinek! :D
    Ha végre nem twitch-et néznék, talán megtapasztalhatnám, de mindegy most már végig kell vinnem, így vagy úgy, de így kicsit sírni fogok közbe...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.13. 20:12:34
  • Seth
    #60903
    Ugyanolyan input lag, mint One-on? Haha, vicc
  • partizan182
    #60902
    Dheogynem. Csak nem az 1080 feleződik hanem az 1920 ;)
  • darkSectorxxx #60901
    ezt hogy érted most? vr nem 2 feles képet állít elő?
  • partizan182
    #60900
    Tan neked egymas felett vannak a szemeid?

    Kalibralast mivel tolod? Csak ugy szemre?
  • darkSectorxxx #60899
    Hátha az nem 540 pixelt küld a szemedre. :D (vagy ez 2x 1080p-ben tólja?)
  • Kandurex
    #60898
    Kíváncsi vagyok, de szerintem én meg várom a következő VR eszközt a Sony -tól.
  • darkSectorxxx #60897
    érdekes dolgok vannak benne....



  • darkSectorxxx #60896
    külön külön, jaja, mert nem mind a 2-höz jobb ugyanaz, filmeknél picit más kell. :)
    Dde lassan összemazsolázom a configot és elküldöm txt-be. :D

    Én amúgy mindenhez szinte mást használok.
    Ps4-et is belőttem kicsit, így sokkal faszább. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.13. 18:37:32
  • Totti5
    #60895
    Ha lesz rá játék mármint amire gondolsz, akkor az élmény csak még jobb lesz, hisz az új perspektíva adott már jó ideje, az nem fog semmissé válni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.13. 18:31:46
  • mucsácsó
    #60894
    Okok, várom akkor a konfigot :) külön profilt használsz te is a filmre meg a PS-hez / játékhoz? Asszem a játék-módos profilt érdemes berhelni PS-nél, mert annál a legalacsonyabb a válaszideje a tévének - vagyis mintha anno ilyesmit hallottam volna

    PS VR-ra meg rohadt kíváncsi vagyok, bár én anno az Oculus Rift DK2-es hullámvasutas demótól majdnem összeokádtam magamat :D:D

  • Bandicoot
    #60893
    Majd ha a lilaköd szakasz véget ért és játék is lesz rá, akkor lesznek érdekes tapasztalatok....:)