121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #61054
    te már csak tudod ki hogy miért...
  • spybot919
    #61053
    Ne legyen félre értés. Aki megvette pc-n a gta5-t az csak az online miatt. Állítólag ebben is lesz gta5 féle online mód viszont aki csak sztorizná az tuti torrent :)
  • arty
    #61052
    elnézve a pécés gta5 eladásokat én se értem... pontosabban de: most eladják konzolra, utána újra pécére (lásd te is 2x vetted meg a gta-t....)

    undormány :(
  • mucsácsó
    #61051
    a bicska kinyílik az ember zsebében ettől a tipik gémszar bullshit stílustól... :D

    persze no offense dark, tisztellek, de a GS tényleg a "gémingsajtó" - igen-igen, sokak szerint maga a szó létezése is vitatható - egyik legalja. :S :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.10.19. 08:37:25
  • Totti5
    #61050
    RDR témában különösen felháborító gémsztárt linkelni ( meg úgy bármi amit ebben a témában kiböfögnek ). Amúgy mire buzdít most? várd meg PCre, vagy vegyél Xbox Onet?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.19. 08:22:37
  • Tikal #61049
    Azt hiszem meg van a hétvégi program: dollár trilógia meg once upon.....:D
  • darkSectorxxx #61048
    RDR:

    "A Rockstar Gamesnek számtalan klasszikust köszönhetünk már, de számomra ez volt talán az első olyan alkotásuk, ahol úgy éreztem, hogy valami igazán különlegeset hoztak létre. Amellett, hogy egy kiváló, tartalomban gazdag játékról van szó, a Red Dead Redemption története egyszerre humoros, tragikus, inspiráló, de talán a leginkább keserédes. Mindenkinek ajánlott, aki még nem próbálta, abban meg csak reménykedni lehet, hogy a folytatás felér majd ehhez a történelmi mérföldkőhöz."

  • darkSectorxxx #61047
    Ő, de volt. Emlékszem, most nem tudom ki mutatta itt sg-n, de volt valami kép egy boltról asszem, lehet amazon, ahol volt kis jel hogy pc-s bvonatkozású DR tartalmat tettek ki...persze amúgy hivatalosan lószart nem jelent, csak azt hittem megint olyan találgatás, mint a többi találgatások 50%-a, ami utólag beigazolódik.
  • Totti5
    #61046
    Nem volt semmi utalás.
  • darkSectorxxx #61045
    Nem, hivatalosan nem, csak dobálóztak annak hitte képekkel, infókkal, utalásokkal.
    Én csak reménykedtem...

    Ja én is ezt mondom, vagy 20k-ért egy használt olcsó xbox, azt eladni utána.
    Win10-re még stream-elni is lehet x1-ről, ha van ismerős.
  • Totti5
    #61044
    Nem volt szó arról hogy az RDR lenne PCre.

    Aki tolni akarja ott az Xbox One BC verzió.
  • Totti5
    #61043
    "Nem tudom mit csináltak eddig."

    Nem értek a végére a GTA5 profit összeszámlálásával.

    1 év, nincs messze.
  • darkSectorxxx #61042
    Látod ez lenne a legszebb, ha mindenkinek legalább 2 platform lenne....:)
  • Kongy
    #61041
    Én pécés vagyok elsősorban, de a polcon porosodik egy ps4 is, épp ez ilyen esetekre :D
  • Bandicoot
    #61040
    Ha ez igaz akkor bánom hogy ezt a bandát támogattam kétszer is a GTA V-nél konzolon és pc-n egyaránt a pénzemmel.....
    Bőven szép eladásokat produkált a GTA V is pc-n. Elég gáz hogy ennyire hanyagolják a platformot, holott ezen a platformon lehetne maximális minőségben tolni a játékot. A RDR első része is többet érdemelne,az pont az a cím ami megérne egy remaster-t legalább pc-re hogy élvezhető rendes minőségben lehessen kitolni, de nem, ráerőltették egy alkalmatlan platformra, olyan is lett... Nem kéne megismételni...

    Szerk.: Én bízom benne hogy a nép hangja győz és gyorsan bejelentik hogy jön pc-re,illetve hogy legyen értelme (elég hülyén festene hogy az első nem a második igen kijön) gyorsan kipattintják a RDR remaster-t (pc-re is)....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.18. 18:52:37
  • darkSectorxxx #61039
    FF XV is konzolos lesz, a motor miatt meg kapacitás, ilyen is van ez tény.

    Hát lewarezolni akiket én ismerek nem szokták a mai gémeket.
    Inkább ez a kiharcolom hogy legyen steam-re és akkor irány a 3rd party bundle vagy kulcsos oldal.

    A store-al is ez a sokak baja, hogy nem tudnak mukolni benne, közösködésbe meg nem nagyon vannak otthon.

    Állítom pc-sek közül a steam-esek 90%-át ha megkérdeznéd, az egyik fele azt sem tudná, hogy a store az csak egy vásárló felület, és maga az Xbox App a kliens, ami több kicsit mint egy kliens.
    A másik fele, meg azt mondaná, azt hiszik, hogy ez mg mindig egy GFWL dolog, ami régen egyszer bukott.....
    Sokan fogalmuk nincs mi az amitől óckodnak.
    De a win10 is ilyen, nekem 1.5 vagy 2 éve megy és semmi gond.

    Mások írkálnak hogy ez meg az a játék nem fut, én bármit azok közül leszedtem steam-ről, még csak hibaüzit sem dobott, futott, mint kés a vajban.

    De mindegy, ha engem megkérdeznek elmondom amiket tudok, csak jókat, ha meg nem, hát had ócsárolják, nem fontos használni aki nem akarja, csak sok jóból maradnak ki....win10+xapp már csak a Gears meg Forza miatt is megéri.
    De sokan arra várnak, hogy úgy is jön steam-re mint a QB meg a RotTR....

    Hát persze ja.
  • AntiHero
    #61038
    Mert lewarezolnák.

    Jo nyilván nem ezért nem jön.
  • darkSectorxxx #61037
    Hát aki finnyáskodik, nekem is van pár haverom, így kell őket elfogadni.
    60fps meg steam alatt nincs élet pc-n.

    Holott a live kliens brutál fasza....
    Mindegy, én PC-re is elbírtam volna a kollekcióba legalább az első rész felújított változatát.

    De tény hogy van olyan is aki szapulja majd hogy fúj, konzolos pénzverde, meg ignytelen szarrágók, a pc-t leszarják, stb.

    Igazuk is van!
    A játék ipar pénzből tartja fenn magát.
    Tökéletesen igazuk van, aki nem áldoz a luxus hobby-ra az nem kap.

    Én mindig azt szoktam erre mondani, h én elmegyek valahová dolgozni, én is a legtöbbet fizetőhöz fogok menni.

    Bár szerintem itt inkább az van mint a GTA5-nél, hogy na majd kicsit később.
    De akkor is csak a 2. részt tudom elképzelni.
    De ja ebben igazat tudok adni, hogy sokszor, szar store, szar portok, azt amikor egy játék csak konzol azonnal aláírások mennek, utána meg menjen steam-re, azért gyüjtenek aláírásokat, és ott meg miazhogy elkérnek 30-40 dollárt, majd jó lesz bundle-ba 1-5 dollárért, ez a véglete a felhasználóknak, valóban azért valjuk be nem árt ha kicsit szenvednek.

    De vannak akik rendesen meg is vennék, haverjaim, azok miatt rossz, nekik rossz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.18. 18:34:04
  • Kandurex
    #61036
    Egyébként most én vagyok bajba :( a Lost Odyssey-re fejben megint nagyon rápörögtem...csodálatos 10 pontos JRPG, az egyetlen játék ami az FF VII -et megtudta szorongatni kategóriájában....csak hát boxra van.... meg ugye bone-ra,....de nagyon nem akarok érte venni egy pihe-puha lágyságot...PC-re sincs :( ejjj....
  • darkSectorxxx #61035
    De vazze n egyrésdzt pöckön nyomattam volna HD-beba, vagy ha mindenre jött volna egy remake...ez is fasza sde még 1 év!!!??? :)
    Ja és pre-order lesz, csak a címe végett, nem is érdekel milyen bugok lesznek benne.

    Eskü ez most történt hazaúton:

    Haverom hív, hallom-e mi történt.
    Mondom ja Rockstar akciózik.

    És azt hallottam-e hogy mit jelentettek be?

    Mondom nem, mert ma nem olvasdtam híreket, de tippelek egyet:
    Mondom RDR2 mind3 nagy platformra....

    Ja mondja, ebből 1 betalált.
    És akkor azt mondja nekem, hogy REMÉLI, AZ RDR 2 A GTA 5 RENDSZERE ALAPJÁN KÉSZÜL MAJD!

    Én síri csönd 10mp-ig.
    Mondom, aha ja persze, biztos. :D
    Bármit is jelentsen.

    Én viszont már akkor megvettem volna még1x ha csak kinézetben változna a régi első résztől.
  • Kandurex
    #61034
    Nem arról van szó, hogy szép öröm a káröröm, de egy két önjelölt race-elő, aki egész évben tolja a fasságokat a PC-vel kapcsolatban (nem alaptalanul, tény), de néha nem árt beleszállni egy két pofonba, mint pl. Bloodborne, Detroit, GoW4, FFXV most a RDR2, meg aztán ki tudja? Lasszófasz?....kell ez nekik,..;)
  • Tatyla
    #61033
    Mert nem érdemlik meg :P
  • darkSectorxxx #61032


  • darkSectorxxx #61031
    LÚZERSÁG tombol!

    "Call of Duty: Infinite Warfare - minden PS4-es játékos kipróbálhatja a bétát

    Bár korábban csak az előrendelők számára hirdette meg a bétát az Activision, most úgy döntöttek, hogy minden PlayStation 4-es érdeklődőt beengednek a szerverekre"

    És bameg megvárták még sokan ez miatt előrendelik. :D
  • mucsácsó
    #61030
    jah ezt néztem is, hogy írtad... :D és bejött...
    lottó skillek, vagy insider...? :D
  • ppista
    #61029
    Nekik ez alanyi jogon jár, hiszen kifizettek százezreket egy gépre.
  • mucsácsó
    #61028
    jhah hát fáj nekik, hogy nem tudják lewarezolni meg szétmoddolni és szétcsítelni magukat :\
    (tengermély tiszteletem ofkorz annak, aki nem ilyen :))
  • Kandurex
    #61027
    Only konzol egyelőre...bírom ilyenkor a hőbörgő master race -seket ;), na de hát, ha egyszer az a mester faj, akkor az, nincs apelláta!
  • Seth
    #61026
    #61003 :D
  • TDC Geronimo
    #61025
    2017 ősz az Rnél 2018ra át is csúszik. Nem tudom mit csináltak eddig.
  • AntiHero
    #61024
    Nem tudom, de 20.-án trailer :o
  • mucsácsó
    #61023
    tényleg csak egyetlen egy kérdés: hol a picsában van a pre-order gomb? :) :D :D
  • TDC Geronimo
    #61020
  • Amiga
    #61019
    most működik
    kb ugyanaz az akció, amiben én vettem a boxot (hú, de jó vétel volt, azóta is nyúzom :-))
  • darkSectorxxx #61018
    Ja halottam, nekem tegnap nem jött be az oldal. :)
  • spybot919
    #61017
    emagon akciósak a konzolok ha valakit érdekel.
  • AntiHero
    #61016
    Ezaz..tök szimpi néhány boss.
    Van ugye akivel targyalunk is.
    Siman lehetett volna mindegyik bosshoz 2-3 rendesen felépitett + küldi. Meg mondjuk 1 bosshoz tartozna 2db terulet foglallas max.

    Na akkor jó lenne ez a játék. Panasz nem lenne rá.
    Grafikat leszámítva.
  • darkSectorxxx #61015
    Mindegy, mire végzek a betervezett 3 játékkal, esetleg 4-el, addig jó lesz az is, engem igazából csak az zavart igazén. :D
  • Seth
    #61014
    Nekem már csak a finálé van hátra. A sztori viszi valamennyire előre, de az a legnagyobb baj, hogy túl sok karakter van benne. A boss-ok be vannak mutatva kb 1 percben,aztán utána hűvösre vannak téve :)

    #61007
    Semmi sem változott szerintem
  • darkSectorxxx #61013
    Meg is van.
    Nem PS Pro, vagy Scorpio, vagy VR, vagy PC-t kell majd vennem....

    "Számozás helyett alcím lesz az új Beyond Good & Evil címében, és az első, apró részleteket valószínűleg még a Nintendo NX a hétre várható bejelentése során megtudjuk - itt fogják azt is leszögezni, hogy a játék kizárólag a japán cég új platformjára készül, amit már nem először hallunk. A Ubisoftnál dolgozó források szerint 2018 nyarára tervezik a kiadást."

    Hanem Nintendo-t.