121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #115245
    Hát nem korlátoznak vele, csak szerintem is szar mikor nem lehet nyugisan kutakodni, meg felfedezni, mert egy halhatatlan ellenfél üldöz egyfolytában, iszonyat irritáló szerintem egy játékban az ilyen, Dead Space 3 is ilyen volt.

    Amúgy nem is tudtam hogy van olyan pecs az előzőkhöz hogy kiszedi ezeket az ellenfeleket a játékból.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.04.20. 08:18:19
  • hunbalee
    #115244
    Akkor ezt pcn kell majd tolni miután kipatchelték belőle. Engem ne korlátozzanak meg határozzák meg hogy játsszak egy játékkal
  • darkSectorxxx #115243
    Hát ezt rüheltem rohadtul a remake-ekben is....
  • hunbalee
    #115242
    A Sony a játékosok "nyomására" mégse lövi le a ps3 és ps vita storet..
    Mondjuk ez számomra wtf faktor, mert elképzelni nem tudom hogy még ilyen sokan vannak aki vásárolnak ezekre ami miatt érdemes még fenntartani..
    A másik oldalon is nagyon tolták hogy így bacward úgy backward (ami szó se róla egy jó dolog ha a régi kedvenceidet újra akarod tolni), de egy korábbi kiadványban volt hogy az xbox felhasználok kb 1%-a ha használja azokat a játékokat..
  • Kandurex
    #115241
    Baker papó szerintem is jól nyomta, a Resi2-3 viszont idegesítő votlt.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2021.04.19. 20:55:54
  • Evoluti0N
    #115240
    Engem nem zavartak Bakerék a 7-ben. Szal, ha vmi hasonló lesz, azzal megvagyok békülve. Mármint zavartak szó szerint. :D Úgy értem, h nem idegesítettek. :D
  • mucsácsó
    #115239
    vagy mint Nemesis a RE3-ban :( én is meglennék ezek nélkül, dehát úgy látszik nekik ez elengedhetetlen parafaktor (inkább irritáló.. :D)
  • n000rbi
    #115238
    Új RE8 gameplay revealben a nagydarab nőci ugyanúgy koslat utánad, mint Baker-ék, vagy Mr. X... Pedig azt hittem ezt végre elhagyják.
  • darkSectorxxx #115237
    Persze mehet. :)
  • AntiHero
    #115236
    Akkor kihagyom, köszi.
  • Evoluti0N
    #115235
    Igen. Itt a teljes játékból lehetett egy kis részt. Habár ahogy kezdődött, valszeg nem a legeslegelejétől.
  • AntiHero
    #115234
    Akkor ez tényleg a teljes jàtékbol volt egy kis falat?

    Nem olyan mint a resi 7 demo volt?
  • mucsácsó
    #115233
    hát, na igen... nagyon-nagyon minimál, a pocsolyákon látszik TALÁN valami, de amúgy semmi a kinti helyszíneken.. :D
  • Seth
    #115232
    Hát az RT , ha ez alapján kéne néznem,nem létezik :D. Talán majd a benti helyszíneken, kastélyban, katakombákban
  • mucsácsó
    #115231
  • mucsácsó
    #115230
    közben lepörögtt a Resi8 demo az imént - röviden; ODABASZ

    bővebben kifejtve: PS5-ön fülessel toltam, ray tracing on (fogalmam sincs hol lehet látszata, én sehol nem véltem felfedezni) - elsőre nagyon masszív Resi4 vibe a faluban, ami szerintem rohadt jó; elsőre nem volt para egyáltalán, bolyongtam a faluban, nem sikerült összeszednem a 2. kőbiszbaszt a kapuhoz, így elindultam a madárijesztők felé (erre kell menni) - na ott olyan dolog van, hogy én abszolúte nem vagyok félős sem játéktól, sem filmektől, de itt rendesen összeszartam magamat :DDD vicces volt... majd van egy eléggé epic átvezető, az asztalnál körbeülős - ezt NEHOGY elnyomjátok, mert nagyon durva :D
    sajnos ezután nemsokkal le is telt a 30:00 perc, számolja vissza a rohadék...

    a játék grafikai minősége szerintem nagggyon hullámzó, bárki bármit mond, rohadtul messzevan a nextgentől (ráadást OLED-en vagyok) főleg a farkasember jószágok textúrái/modellei szerintem kriminálisak, ugyanakkor a többi NPC modellje meg nagyon pöpecül kidolgozott, szal én ezt nem is értem... miért pont ami rádugrik, és közelről látod, az az elnagyolt?! meg 1-2 textúra gyengébb, de összeségében azért faszán néz ki :)

    RT nélkül nem próbáltam ki, nem tudom, van-e különbség..

    az biztos, hogy veszem day1, Resi7 után szerintem kötelező lesz ez is :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.18. 21:11:31
  • mucsácsó
    #115229
    +1, egyszerűen nem létezik jobb co-op a játékpiacon, és pont... alapmű, GOTY, minden :)
  • Evoluti0N
    #115228
    It Takes Two végigjátszva. Simán a legjobb kétszemélyes co-op játék, amit valaha játszottam. Annyi a változatosság és annyira épít az együttműködésre és mindegyik játékmeneti elem érdekes és jól kidolgozott. Kötelező darab.
  • Evoluti0N
    #115227
    Akkor lehet, h nem magyar profil mégsem. Passz. Amikor elindítom, akkor nekem még a visszaszámlálás van.
  • AntiHero
    #115226
    De a teljes játékot csak behúzzuk? :D
  • mucsácsó
    #115225
    szerintem is, nagy +1, nem fogod megbánni, ha OLED-et veszel, de tényleg...
    ne alkudj meg fostos Samsungokkal, egyik legnagyobb megvezetés amit műveltek a QLED nevű túlárazott retekkel - kanyarban nincs egyik sem az OLED-hez képest.. 340k körül volt BX meg CX is már, jobban jársz tényleg.. ráadásul a Q80T a tavalyelőtti Q70R-nek a megfelelője, csak mégratyibb paneles változata, mégdrágábban..
    a fogyasztói társadalom legnagyobb lehúzása és hülyének nézése az, amit a samsung művel, és ezt nem is tagadják egyébként..

    és igen, sajna ma már egy normálisabb telefon 300-400k, amit jó ha max 2 évre vesz meg az ember - ezt a tévét meg azért egy 5-6 évre legalább, szerintem..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.18. 13:02:19
  • Kandurex
    #115224
    Bár értem, hogy sajnálod, mert azért nem kevés pénz ez, de nem 300e forintnál indul a luxus a TV-nél. De tényleg. Pláne úgy a PC-s piacon ennyiért sincs jó videó-kártya, vagy a telefonok és sorolhatnánk. Valami rossz beidegződés nálunk, hogy drága a TV. Szerintem spórolj még. Ne alkudj meg, mert ezt nem 1-2 évre veszed, hanem akár egy évtizedre!
  • darkSectorxxx #115223
    Tuti nem játszom vele, ez csak ismerősnek kellett volna, vagyis én azt mondtam mikor kérdezte hogy este 19-kor kezdődik...

    Amúgy más jelentősége nincs.

    Már sok éve nincs olyan hogy valamit nem tudok eldönteni.
    Sok-sok-sok éve el tudom dönteni egy gameplay videóból, hogy az engem fog-e érdekelni vagy nem.
  • csgj
    #115222
    Hát, lehet, jobban járok, ha gyűjtök még pár hónapig, és akkor lecsapok egy Samsung Q80T QLED-re. Abban egész jó HDR van elvileg. Csakhogy jelenleg 250-270 ezer körül van az ára. De sosem vettem még ennyiért tévét. Kicsit már ez is a luxus kategória.
    A legjobb persze most az lenne, ha eltűnnének a pöttyök a mostani tévémről, és várhatnék még tovább az újítással. A beragadt pixelek mennyire tartósak? Csak mert ezek olyanok, hogy a háttér színével együtt változnak, csak mindig kicsit sötétebbek. Egyáltalán nem olyanok, mint a halott pixelek. Van fényük, és nem teljesen feketék.
  • Kandurex
    #115221
    Minek erőltetted? Nem akarod megvenni? Vagy bizonytalan vagy?
  • Mephike
    #115220
    200k pénzért kell, hogy legyenek hátrányok is. Szerintem egyszerűbb, ha körbenézel valamelyik webshopban, kinézel 3-4 Tv-t, ami tetszik számodra és az árazása is elfogadható. Utána pedig végignézed a különböző oldalakat, hogy mit írnak róluk.
    Nálam Nanoban ez van. De ugye ez nem mai darab és ha most kapható lenne, biztos olcsóbb lenne, mint 200k.
  • darkSectorxxx #115219
    Itt haver játszott vele hajnalban.
    Resi 8 demo
  • darkSectorxxx #115217
    Magyar profillal indította el az ismerősöm... ezért nem értem.
  • Kandurex
    #115216
    Amcsi fiókkal hamarabb tölthető, de hamarabb is van vége?
  • darkSectorxxx #115215
    Srácok télleg hajnali 2 óta van már Resi 8 demo?

    Mert úgy tudtam csak este 19-től lesz ma egészen hétfő hajnali 3-ig....

    Most akkor hogy van ez?
  • csgj
    #115214
    Azok közül mindegy melyik? Rtingsen általánosságban azt írják róluk, furcsa a local dimming (a feliratoknál zavaró), és a HDR nem épp a legfényesebb. (Mondjuk az aktuális tévémnél jobb, mert abban wide color gamut és local dimming sincs egyáltalán.)
  • Mephike
    #115213
    Ha nem akarsz többet áldozni rá, akkor én az LG NanoCell TV-ket ajánlanám, mert van itthon olyan is, és elégedett vagyok vele. De persze az OLED mellett nem rúghat labdába. Persze ez szigorúan az én magánvéleményem, és ebben az ársávban hatalmas a választék.
  • Kandurex
    #115212
    200-hoz már nem sok kell egy 55” B OLED-hez, picit még gyűjts :)
  • csgj
    #115211
    Így néznek ki. Van még egy karika alakú is, csak arról nem tudtam jó képet csinálni.
    A tévé youtube alkalmazásában láttam meg először, ott látni legjobban, de igazából mindenhol látható (PS5, böngésző, csatlakoztatott laptop stb.).
  • csgj
    #115210
    Akkor inkább új tv... 1-2 évet azért ez várhatott volna.
    Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy halott pixelek (mivel van fényük/színük, csak a többihez képest mindig sötétebb). Lehet, csak stuck pixel.
  • Seth
    #115209
    Garancián kívül azt cseréltetsz amit akarsz. Igaz, hogy egy új tv árának legalább 80%-ka, de van rá lehetőség :)
  • csgj
    #115208
    Azt nem csak sok halott pixel esetén csinálják meg? Nekem összesen van rajta három sötét (de nem fekete, inkább szürke) folt. Sokaknak nem lenne feltűnő (messziről pláne nem), nem biztos, hogy ezt cserélik... Engem viszont zavar.
  • hunbalee
    #115207
    Panel csere nem lenne sokkal olcsóbb? (Tesomék is nemrég cseréltették pedig az is volt vagy 4 éves tv)
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.04.17. 16:24:54
  • csgj
    #115206
    Sziasztok!
    Úgy látszik, pixelhibás lett a tévém, miután kicsit túl alaposan megtörölgettem. Három pötty jelent meg rajta.
    Újabb ok arra, hogy leváltsam, pedig csak 3 éves. (Samsung KU6300)
    A költségvetés nem enged meg drága tévéket. Maximum 200 ezerért tudtok ajánlani olyan 4K tévét, ami megfelelő gamingre?
    (És akkor már úgy szeretném, hogy 120 centi körüli legyen, a jelenlegi csak 100 centis. 120-nál nagyobb viszont nem férne el.)
  • hunbalee
    #115205
    Az Apple Arcade egyik legnagyszerűbb exkluzívja, a Skate City hamarosan a nagyobb platformokat is meghódítja.