121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #61895
    Frankó lett COD, kedvelik a single storyt.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.04. 22:02:41
  • arty
    #61894
    hany konzolod van a tv alatt? ;)

    innen mar kitalalhato, h egy hataron tul szamit a meret, jo dolog a slim...
  • arty
    #61893
    lol

    neked nyilvan a tartalmatlan szaggatos hugy, ami 5 evente kijon gt neven, mondanod se kell :)) az mondjuk tetszik, h picit latom a frusztraltsagot, de egyelore gyoz a HIT :)) nademajd gt7..ize sport megjelenes utan :))
  • spybot919
    #61892
    Diablo3 jön a necromancer... Ésssss ennyi. Mikor javítják már ki hogy consolon végre szerver tárolja az adatokat, hogy ne lehessen szét hackelni..
  • arty
    #61891
    aztarohadt, ekkora fakezu baromallatokat... ps4pro es vr es dugdosas :DDD

    koklerek.
  • n000rbi
    #61890
    Na egy utolsó, gyors unboxing:

  • darkSectorxxx #61889
    Hát picit furcsa. :D
  • TDC Geronimo
    #61888
    tv hangszoron gamelni te atyaeg. Nincs is ennel nagyobb bun :p
  • Kandurex
    #61887
    Nem. És igen. Esténként csendesebbre van véve a TV és a PS simán leordította. És ha hiszed, ha nem, nem sokan szeretnek állandóan egy tökfödőt a fejünk tartani játék alatt!
  • AntiHero
    #61886
    Until Dawn 12$ (PS+al 10$)

    USA storon. :)

    Ennyiért mindenkinek megéri. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.11.04. 17:48:19
  • Paranoia
    #61885
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BíííííTííííí Nooooo
  • spybot919
    #61884
    Amikor azt írják a konzolhoz a shopban hogy ajándék két játék? akkor bármilyen játékra gondolnak vagy egy adott listárol? platinumshopban van egy kb 10db játék lista és csokolom de a konzolvilágon nem találkoztam listával akkor most hogy is van ez?
  • balee4
    #61883
    Hívtak platinumból, hogy kedden kapják meg a gépet, így 100%, hogy csütörtökön megkapom. :)
  • TDC Geronimo
    #61882
  • spybot919
    #61881
    végül is a ps zúgása is egyfajta hang :D
  • TDC Geronimo
    #61880
    Mit nem szeretsz? hang nélkül játszol? :D
  • Kandurex
    #61879
    A faszomat! Nem szeretem!
  • Kandurex
    #61878
    fasza!
  • TDC Geronimo
    #61877
    Hang... felbaszol egy fülest és játszol vagy 5.1en és megoldva a dolog -.-
  • spybot919
    #61876
    Már volt. Menüben halk! :D
  • Kandurex
    #61875
    Kezd unalmas lenni a csomagolgatás! Ne csomagolgassanak! Tesztet nekünk ízibe a hangjáról!!
  • spybot919
    #61874
    Normális fülhallgatót is adhatnának végre hozzá :D
  • TDC Geronimo
    #61873
  • n000rbi
    #61872
    Rágódik a tököm a méretén, azért szúrtam be a videót, hogy legyen mihez viszonyítani.
  • Totya42
    #61871
    De tényleg belegondolva ma már én is mindent digitbe veszek felezve, s a kontrollerrel kapcsolom be a gépet, szóval konkrétan miután bekötöttem hozzá se nyúlok, rá se nézek :) felőlem csillag alakú is lehetne. Viszont jó hír, hogy a pro-n is már gombok bannak és nem érintős izék, szóval ez már tuti nem fogja kidobálni menet közben a lemezt senkinél sem, aki még lemezt használ. Még 3 nap és lejár az embargo és remélem lesznek részletes tesztek a játékok különbségeivel. Kíváncsi vagyok. Amit eddig láttam netem az alapján az image quality elég meggyőző. Jó lesz ez.
  • Totya42
    #61870
    Szerintem nem nagy. Mondjuk szerintem az XO sem nagy. Meg nem nagyon értem miért tényező a mérete, hiszen olyan óriási sosem szokott lenni egyik sem, szóval berakja az ember a tv alá a polcra és annyi. Fura mennyit rágódnak sokszor a gép méretein. Szerintem a pro is pont akkora, hogy egy későbbi slim verziónak semmi értelmét nem látnám, ahogy szerintem a ps4-nél sem volt sok értelme a ps4 slimnek, mert az alap is már tök kicsi volt.
  • Tatyla
    #61869
    Eddig bármit rendeltem a futár mindig felhívott előtte
  • Bandicoot
    #61868
    Remélem annyit megtesznek hogy értesítenek a futárnak átadásról vagy hív a futár mikor hozhatja...Nem csak úgy beesik egyszercsak én meg várjak otthon random....
  • Tatyla
    #61867
    MM megrendelés él annyi hogy lehet csak péntek vagy hétfő lesz belőle de 120-ért már kivárom ha már eddig kibirtam :(
  • n000rbi
    #61866
    Nem kicsi.

  • TDC Geronimo
    #61865
  • darkSectorxxx #61864
    Ja mondjuk ez is igaz ennél már az sem, akkor marad a maradék. :D
  • Kandurex
    #61863
    Magas labda volt
  • Kandurex
    #61862
    Elektromos zaj? Digitális jelnél?
  • Bandicoot
    #61861
    Ezért mondtam max strapabíróság, emiatt nekem amit a PS4 mellé adtak hama szintű madzagok.:)
  • Tikal #61860
    hát ha állandóan basztatod a kábelt, akkor lehet hamar tönkremegy, de valójában teljesen mindegy milyen kábelt használsz, ezek nem analóg kábelek :)
  • darkSectorxxx #61859
    Ja így értem. Hát Pro-hoz alap lesz szerintem a 2.0-ás hiszen alatta nem tudnád kihasználni. :)
  • darkSectorxxx #61858
    Én sem igazn értem, max az árnyékolást tudom elképzelni, elektromos zaj ha befolyásolja, azon kívül más nem jut eszembe segítség nélkül. :)
  • Bandicoot
    #61857
    Strapabírás,esetleg "zajszigetelés".
    De lényegében ezt leszámítva parasztvakítás 10ezrekért (most mondjuk 1-2 méterről beszélek) HDMI kábelt venni, semmivel sem lesz szebb vagy jobb a kép (ugyan azon verziónál). Legyen aranyozott és ne full noname hogy nedögöljön meg pár hajlítástól,kibehúzkodástól és csókolom. Lehet kapni ilyen csodás audioquest kábeleket amik hangzatos képminőséget meg csúcshangzást és kutyalőcsét ígérnek, 10k körül van 1.5 méter,ráadásul a legtöbbjén megtévesztésből ott figyel hogy highspeed meg 4k...Közbe 1.4-es kábelek, és azon túl hogy szép a csomagolás meg strapabírók,gyakorlatilag semmit nem adnak...

    A tévénél inakustik star 2.0-kat használunk maximegbízható strapabíró... És kerül vagy 3ezerbe / méter...:)

    1.4-essel viszont nuku 4k/60hz/rgb/hdr, max 4k 30hz.
    Ezért volt fura hogy szinte kiemelve szerepelt hogy van 4k meg hdr ha van hdmi 2.0....

    Egyébként HDMI kábel különbségekkel (mi a különbség az 5 dolcsis és a 100 dolcsis között képminőségben) több oldal is foglalkozott. Gyakorlatilag egyöntetűen megállapítva hogy semmi.
  • Totti5
    #61856
    Félmegoldás.

    VideoGamer.com @VideoGamerCom
    Gran Turismo Sport will not be fully playable in VR, will have a specific 'VR Tour' game mode - Yamauchi