121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • spybot919
    #62095
    Látod látod ezért nem nézegetek 4k- tv.t Media m. és euronicsban is elfordítom a fejem mindig mikor arra járok!
  • Moby
    #62094
    Arról nem beszélve, hogy a nagyobb felbontás tényleg jobb. Sajnos ki kell mondani, de még a checkerboarddal is. Én nagyon kacsintgatok a 4k géming felé minden nap, mert aki egyszer látta pl. a bf1-et 4K-ban, és tolta, az többé nem akar fullhd-t látni. És nekem ott a 4k tévé a falon, szal szopatom magam rendesen, csak a monitorom nem 4k. Még.

    /jajeznemtudom mér arra lett válasz. A sajátomra lett volna.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.07. 09:36:15
  • Moby
    #62093
    Ma sokkal több információ lesz, de...
    Szerintem egyszerűen a stúdiók lusták lesznek 3 üzemmódra dolgozni. Biztos lesz olyan, ahol nyersz vele, de a legtöbb cím gyaníthatóan kimerül abban, hogy a promód leméretezve fullhd-ra. Illetve nemcsak lusták (azok is), de egyszerűen túl sokféle user experience lesz ugyanarra a címre. És ez nem pécé, a user kezébe az eszközök egyetlen permutációjában adható egyáltalán döntés (progép+fhd kijelző).
    Szóval problémás is. Így is problémás lesz, mert az már most látszik, hogy elindult a fragmentáció, és már most ott tart a dolog, hogy a usernek fingja nincs pontosan mit fog kapni a zsákból, ami a konzoloknál eddig egészen egyszerűen elképzelhetetlen volt. Szal ha már a sony kijelölte ezt a barom utat (4khdr), akkor legalább ezen belül konzekvensnek kéne maradnia. Vagy legalább valamiféle egységet képet kéne mutasson a platform.
  • spybot919
    #62092
    Azért van mert az étlag emberek nagy része próbálja meggyőzni magát, hogy jó döntést hozott és képtelen elfogadni az igazságot arról hogy rosszat. Mindig is így ment. Jó példa rá az a réteg akik pl only multiplayerért vették meg az IW-t. Inkább szétflamelik a fórumot ha bármi negatív kritika éri a játékot mint hogy elismerjék hogy szutyokba fektettek pénzt de önmagukat nem tudják becsapni. És ez most csak egy álltalános példa volt ez igaz más szoftvere és hardverre is egyben.
  • spybot919
    #62091
    Trollkodással nincs baj ha elegánsan jól csinálja az ember. De a személyeskedés az már nem trollkodás. U Chose :D
  • Moby
    #62090
    Én nem utazok tévében, szal semmiféle infóim nincsenek. Aranyos az aggódásod, de semmi probléma hálisten :) Kicsit elegem lett az sg-ből. Most is csak trollkodni téértem be picit így a prö wramupra, de annyira fáj a segge a topikban mindenkinek, hogy már erre sem kapható itt senki :( Vagyis Kandur kapható rá, de ő mindere kapható
  • n000rbi
    #62089
    Samuknál igen (legalábbis a KS8000-nél írták a tulajok gafban), LG oledben nincs game modeban hdr, ami már viccesebb :D
    Igazából azt nem értem, miért is kellene váltani 4k hdr tvre, ha az eddigiek alapján többet nyerünk fhd-n a proval? (jobb frém, jobb effektek, jobb iq vs nagyon ritkán natív 4k, de leginkább artifaktoló csekörbord + hdr, ami vagy működik, vagy nem)

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.07. 09:24:24
  • Moby
    #62088
    Szerintem ezekben game mode-ban nem is érhető el a HDR. Szal vagy HDR nincs, vagy latency pokol van. LCD-nél mondjuk amúgy is akkora parasztcsalogató fasság a HDR, hogy arra szavak is alig vannak. Mindegy, eladják majd most ezt is jól.
  • Tatyla
    #62087
    AW multi után nekem már a BO3 multi is egy szopólorrer volt de így legalább már tudom hogy így ezt már bottal se a kampány és a zombi mód sajnos nem ér annyit még szerintem még akciósan se már amennyire ezt le szokták értékelni lásd előző részek. Nekem a BO3 kampány is egy kész hányinger volt alig vártam hogy vége legyen és felesben vettük akcióban de már akkor mondtuk soha többet ilyen Cod, estleg egy WW2 ahol nincs ugribugri
  • spybot919
    #62086
    nem akarok belemenni de a rendes nativ 4k hoz nem 8 tflops kell? Mindegy majd a skórpióban már 6-lesz az close enough!
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.07. 09:12:02
  • Amiga
    #62085
    Megvettem és kipróbáltam a CoD: IW-t.

    A kampány nagyon jó lett, szép és látványos, sodró lendületű, az első fél órában szinte pislogni is elfelejtesz, annyira ütős. Erős része a játéknak.

    A zombi mód nagyon szórakoztató, a grafikája is szép, eltalálták mind a helyszínt, mind a játékmenetét. A nyolcvanas évek választása is telitalálat, a zenék piszok jók, a pályatervezés fenomenális.

    A multi pokolian nehéz. AW és BO3 után, ahol elég magas K/D-re jutottam, szopok itt, mint a torkos borz. A BO3-ból örökölt mozgáskultúra hihetetlenül bosszantó, a TTK (Time to kill) pedig olyan kicsi, hogy kb. rádlőnek és meghalsz, így a fegyverek tűzgyorsasága számít a legtöbbet. A repkedés miatt én is áttettem a jobb stick-re az ugrást, miután a killcam-ekből rájöttem, hogy sok ellenfelem ugrás és repkedés közben is tud célozni. Azért remélem, a matchmaking majd könnyebb elyekre is betesz, mert most a multi inkább bosszantó, mint szórakoztató. Bár az is igaz, hogy kell még idő megismerni a pályákat, de azért a korábbi részekhez képest ez most nagyon nehezen megy.

    Összességében vegyesek az érzéseim, de a kampány és a zombi-mód megmenti a játékot, a multinál ezzel a TTK-val kezdeni kell valamit, mert ez így túl dara.
  • Kandurex
    #62084
    OLED és természetesen csak sík (az íveltnél nagyobb humbuk nincs), sajnos ilyen kategóriában rögtön 600k+ felett nyitnak :(
  • n000rbi
    #62083
    Most olvastam egy tesztet róla, meglepő a 21.7ms input lag game modeban egy 4k tvnél (mondjuk azt nem írja, ogy HDR-t bekapcsolva mennyire zuhan meg)
    Részemről viszont csak oledre vagyok hajlandó váltani, azt meg még igencsak borsos áron mérik.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.07. 08:43:28
  • Bandicoot
    #62082
    Annál jobbat nemigen.
    Még normal árán se...
  • Bandicoot
    #62081
    Pspro vs ps4 beszélgetés 1-2 összehasonlitóval, Darky monológjai + kényszeres válaszai mindenre...De MINDENRE....És úgy ennyi.
  • Ulthane
    #62080
    Moby! Azt hittem elváltál, vagy valami családi gebasz van, mint az öcsédnél, Harlekinnél.

    Én viszont fogok. Tegnap néztem egyet a Media Marktban, Samsung EU 55 KS7000SXXH. 365 ezer forint volt akciósan.

    Ha tudsz valami jobbat, szívesen veszem a szakértő ajánlást!
  • Ulthane
    #62079
    De eladja két hét múlva.
  • Ulthane
    #62078
    Na, akkor legalább te fogsz végigkalauzolni a DLC-n! Csütörtökön jön a PRO, majd akkor megveszem. :)
  • n000rbi
    #62077
    Dark nem vesz pro-t, Moby meg fog.
  • Ulthane
    #62076
    Kicsit le vagyok maradva, valaki összefoglalná két mondatban az utolsó 407 olvasatlan hozzászólást Ulthanito kedvéért?
  • Tatyla
    #62075
    Ng+8-ban persze hogy 20 óra, te mazochista vagy...
  • darkSectorxxx #62074
    Dark Souls 3 DLC

    ....hááát, fasza volt végülis.

    Hát 9. körbe (ng+8) értem mikor megvettem a DLC-t. És elkezdtem a játékot HUD nélkül....és így mentem bele a DLC-be, előtte csak az opcionális boss-t láttam 1x mikor coopba gyors kinyírta Lbandi, meg a reklám videókat, azt ennyi.

    Most hogy ma végeztem a DLC-vel, ahhoz képest nem volt rossz, hogy mik voltak a körülmények, főboss meg ugye 3 phase-el rendelkezik....
    Maguk a bossfight-ok marha jók voltak, tetszettek, a pályák is szépek.
    Opcionális boss ~6.5 óra volt mire megöltem és a fő boss-t meg ~11 óra volt

    Határozottan visszautasítom azt hogy a FS kiadott volna egy 1-2 órás DLC-t. :DDDDD
    Nekem alsó hangon is volt vagy 20 óra kellemes (gyötrően kellemes) kikapcsolódást (hát persze még mitnem.... :D) nyújtott. :D

    Videók Twitch-en
    Videók Youtube-on

    Várom a másik dlc-t, addig az alapjátékot fejezem be hud mentesen.
  • darkSectorxxx #62073
    Az egyik felét a mostani témának értem, a másik felét nem annyira.
  • Moby
    #62072
    Na az lehet natív. Pre-prevgen, négyszer remaszterelve. Én mostanában ugyanezt művelem wii meg gc játékokkal (mármint viccenkívül tényleg)
  • Kandurex
    #62071
    Hát az nincs. De ne zavarj meg a flémelésbe!

    Egyébként lehet, hogy a lasszófasszal keverem és az lesz 4k native
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.06. 22:24:39
  • Moby
    #62070
    Apukádnak nem mindegy? Nincs is 4k tévéd bazzeg
  • Kandurex
    #62069
    Nekem aztat mondta apukám, hogy ott natív lesz! E!
  • Moby
    #62068
    Hooogyne tolná ki natívban. A kábel végén natív 4K jel van, igen :D
  • Kandurex
    #62067
    Szóval már a tények is smafuk mi!?

    De tényleg,.... ott az a nyavajás uncsi4, azt natívba tolja ki 4k-n, ...rüszüség ide, oda, az azért nem rossz...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.06. 22:16:02
  • Moby
    #62066
    Mindegy mit nézel, lényegtelen. Konzolnál az egész cuccra adják meg, ergo hókuszpókusz. Egy kutyaközönséges rx480 architekt, alacsonyabb órajelen.
  • Kandurex
    #62065
    Csak a tflops teljesítményt nézve...
  • Moby
    #62064
    Ne ökörködjél. Egy 480-at kapsz benne alacsonyabb órajelen. Az meg asztali órajeleken is egy 970 nemtöbb. Volt olyanom, teszteltem.
  • Kandurex
    #62063
    Egyébként még úgy utoljára a tesztek előtt. Én bízom benne, hogy jelentős előre lépés lesz a pro. Közel megkapjuk egy GTX980 erejét benne (4.6tflops/vs/4.2tflops), jó tudom nem csak így működik, de akkor is! Az a kártya több, mint 130e forint! Csak a kártya! Leiskolázza a GTX970-et amire tavaly még a race két kézzel verte rá a bránert....és ha még halk is lesz! Nyammm...!!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.06. 22:07:01
  • Moby
    #62062
    Ez viszont főpeccselték 60-ra. Az értelem első derengő-pislákoló nyoma.
  • TDC Geronimo
    #62061
  • Moby
    #62060
    Még nemtudom. Egy közepesen komoly gif flooddal ezért készülök. Annyit elöljáróban meglebegtetek, hogy confused travolta sűrűn a topik vendége lehet, de csitt, ettől többet nem mondhatok. Embargó van!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.06. 19:15:33
  • Totya42
    #62059
    A többség itt szerintem helyén tudja kezelni a dolgokat és nem támasztunk lehetetlen elvárásokat a ps4 pro irányában, hiszen nem hasonlítgatjuk a 130k-s konzolt 500k-s pc-hez. Plusz bőven lesznek tesztek holnaptól, ha esetleg le akarnánk mondani a semmibe sem kerülő előrendeléseinket. De ha megtévesztenek a tesztek és mégis valahogy nem fog tetszeni, akkor is vissza lehet mondani még napokig a kipróbálás után is. De persze ettől még igaz, hogy nem kell előrendelgetni semmit. Itt is éppen ugyan úgy tök felesleges, mert nem fognak kifogyni a boltok a készletekből, de ha igen, akkor is érkezik még belőle bőven.
    Mindenesetre a cinikus, szarkasztikus, arrogáns hozzáállásod felettébb szórakoztató.
  • Kandurex
    #62058
    Én se, pedig már vagy 10 éve? Legritkább esetben szoktam moderálni, amikor már tényleg túllépi a fórum határait a dolog. Amúgy az igaz, hogy nem vagyok egy egy ideges típus...
  • spybot919
    #62057
    Ezt komolyan kérdezed? haver ez az sg. Ha nem penny árusokkal akarsz beszélgetni akkor irány a prohardver. Itt max személyeskedés és flémelés vár.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.06. 18:48:22
  • TDC Geronimo
    #62056
    ?

    Nem látod miért jött ide? Akkor nem értem te is mitől vagy moderátor.