121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #62135




  • balee4
    #62134
    Most szereztem be én is, de megvárom vele a Pro-t :)
  • Hugh Hefner
    #62133
    Sziasztok!

    Próbáltam keresgélni google-n, de nem találtam egyértelmű választ rá:

    Lehet használni a PS VR-t, arra hogy Google Streetview-n mászkáljak, vagy youtube videokat nézegessek, vagy bármilyen vr tartalmat, ami nem a Sonytól jön?

    Olyat találtam, hogy rá lehet kötni a macre/pc-re, úgy elvileg meg lehet oldani, inkább az érdekelne, hogy ez hivatalosan támogatott lesz-e, vagy tényleg csak játékra? Nagyon szeretnék egyet venni, de ez elég nagy érvágás lenne, ha nem lehetne rábírni

    Köszi!
  • TDC Geronimo
    #62132
    Titanfallt azt hiszem veszem is proval együtt majd
  • balee4
    #62131







    Utoljára szerkesztette: balee4, 2016.11.07. 14:32:08
  • n000rbi
    #62130
    Ok, I'm in.
  • TDC Geronimo
    #62129
    We're also told that Mass Effect Andromeda has both an 1800p checkerboard mode and an enhanced 1080p mode
  • darkSectorxxx #62128
    Rossz hogy vége, viszont jó hogy most már nézhetem a többieket játszani twitch-en :D
  • TDC Geronimo
    #62127
    Games that have a dynamic resolution, or a lower resolution overall, suddenly find themselves running at a permanent, native 1080p. Games such as Titanfall 2 and Battlefield 1, which are both really good looking in their own right, suddenly look noticeably crisper and more atmospheric. Frame rates are tightened up as well, with Battlefield clinging to its 60fps closer than ever. Titanfall 2’s frame rate rarely wavered for me throughout the entire campaign on the standard PS4, but replaying areas on the PS4 Pro at a locked 1080p60 was really impressive.

  • darkSectorxxx #62126
    Ja kitaláltam a hülyeséget, olyanhoz is idő kellett, amit más a boss életcsíkjából lát. De azt gondoltam ha már így elkeztem végigviszem. hová siessek ugye.

    Max ha gebasz lett volna nézek youtube-ot, vagy visszalövöm a boss erejéig a kijelzőt.
    De mindegy megvan hálisten, még 5 van vissza, azt a 10 kör jön. :)
  • TDC Geronimo
    #62125
  • Kandurex
    #62124
  • darkSectorxxx #62123
    Hát mindannyian segítünk majd :)
  • Moby
    #62122
    Semmilyen platformon sincs belőle normális kiadás sajnos. Pécére sincs olyan, amit mindhárom részt tartalmazná a DLC-kkel együtt, illetve az első rész kontrolleres irányítása is csak utólag hakkolható bele. Szóval mindenképp indokolt lenne egy tisztességes kiadás, mégha nem is remaszter.
  • partizan182
    #62121
    Nemrég mondta az EA hogy nemlesz, az effortot inkább az Andromédába teszik. Imádnám énis a remasztert, de lássuk be, hogy az otromba random kártyapakk-nyitós mikrotranzakciós perk-system nem fejleszti bele saját magát az új ME-be (most mondtam valamit, de nem lepődnék meg ha igazam lenne).
  • n000rbi
    #62120
    ME1-3 remaster plz. Sose fogom máshogy végigjátszani őket, xbox one bc digitális verzióban nem jön a 2-3, csak lemezesen lehetne játszani... (vagy pc-n, ammeg nincs)
  • TDC Geronimo
    #62119
    Remélem valami hasonló kaliberű videót kapunk ma. Épp ideje lenne :y

  • Tyrant01
    #62118
    Nálam egy mérőszám van, hogy jó döntést hoztam vagy sem. A játékkal eltöltött idő. Nem tudom a PS számolja-e ezt.
    Pár játék, amit sokan szidtak mégis jól szórakoztam velülk:

    Titanfall: First played on 11 Mar 14 , Played for 743 hrs 7 mins
    Destiny: First played on 09 Sep 14 , Played for 2279 hrs 52 mins
    Division: First played on 08 Mar 16 , Played for 814 hrs 12 mins
    Utoljára szerkesztette: Tyrant01, 2016.11.07. 13:12:09
  • TDC Geronimo
    #62117
    Vársz. Én is várok egy megfizethető 4k+hdr megoldásra.
  • n000rbi
    #62116
    Oké, gamemode + hdr-re megoldás? Nincs egy kurva kijelző, amiért most pénzt adnék. Idővel lehet majd ez változik, meglátjuk merre megy innen a 4khdr történet.

    Just another day @work:


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.07. 12:52:48
  • TDC Geronimo
    #62115
    azt az artifactot megmondták max akkor látod, ha odamész 20 centire és belebámulsz vagy a master racenél szokásos ENHANCE módban mikor valamire rázoomolnak 500%os zoommal.
  • n000rbi
    #62114
    Má' ha éppen nincs black crush hdr-módban és nem artifactol a majdnem4k. Az a baj, hogy nagyon el akar szaladni itt a teknó, csak még a saját lábában botladozik.
  • TDC Geronimo
    #62113
    New characters, new worlds... A whole new galaxy! Learn more about Mass Effect: Andromeda later today #N7Day

  • TDC Geronimo
    #62112
    másfél óra és jönnek a pro tesztek.
  • TDC Geronimo
    #62111
    Megjött az emberek esze
  • TDC Geronimo
    #62110
    az a 4k+hdr jóval szebb, mint az 1080ps HD. Azért :)
  • Tikal #62109
    Angry Joe is a ttk-ra panaszkodik... többek között
  • Amiga
    #62108
    Majd partizhatunk, ha jössz. :-)

    Amúgy én sem gondolom, hogy rossz lenne, és vannak kifejezetten szép pályák is. Kicsit úgy érzem, ezt inkább tervezték körkörös rohangáészásra, és sokszor előfordul, hogy hátbalőnek. Talán a csapatmunka itt fontosabb, mint eddig a CoD-ban. Meg sok új kütyü van, ezeket is ki kell tapasztalni.

    Engem is a 2/10 borít ki, ugyan már voltak meccseim 1,75-ös K/D-vel is, ami bíztató, de azért itt könnyen lehet halni. Én is abban bízom, hogy a helyszínek és fegyverek mélyebb kiismerése segít majd. Kiváncsi leszek, mit jelent a gyakorlatban a prototípus-fegyverek készítése, de még egyik fegyverrel sem értem el a 14. szintet, ahol ezt kipróbálhatom.
    Apropó, fegyverek. Ez az egyik része a multinak, ami jobb, mint a BO3-ban. A fegyverhangok sokkal jobbak, hangosabbak, élesebbek. Nincs olyan érzésem, hogy műanyag játékfegyverekkel lövöldözök.
    És a team mission-ök is nagyon tetszenek.
  • mucsácsó
    #62107
    Szerintem jövök én is lassan, én is be fogom rántani, nem bírom ki egyszerűen bevallom :D
    Nekem a BETA is nagyon tetszett - kövezzetek meg... és igen, csúnyább mint a BF1, de BF1-et is imádom, nahát :D.

    Viszont egyetértek azzal amit írtál (csak nem ismertem ezt a TTK-t, mint fogalmat), én is ezt éreztem, hogy nagyon hirtelen halsz meg mindig valahogy. Viszont szokható, de órák kérdése. Atomdurván szoptam eleinte énis, ilyen 2 | 10-es statokat produkáltam, pedig nem vagyok balfasz szerintem, de egysezrűen nem éreztem. De aztán ahogy haladsz előre, jobban megismered a pályákat meg fegyvereket (!), jobban rá fogsz érezni. Valahol ez jó is, mert hiába CoD, nem az az easy to learn mégsem. Kurvára rá kell állni, de pár óra után már benne is voltam a meccsek végén a top3-ban mindig.

    Szóval jövök, de lehet várok még egy picit és majd használtan berántom :)
  • spybot919
    #62106
    gondolom én vagyok a fasz, hogy számomra teljesen kivehetetlenek az ms számok
  • partizan182
    #62105
    "Launch sales of Call of Duty: Infinite Warfare were down 48.5 per cent compared to last year's Call of Duty: Black Ops 3."

    Majdnem 50%, az nagyon sok. BF1/TF2 kifogta a szelet a vitorlából? A hate kamány eljutott a mainstream vásárlókhoz akik inkább szkippelik ezt az évet? Vagy csak kezd leereszteni a CoD lufi?

    Monjduk -50%-al is több mint szinte bármi más.
  • Amiga
    #62104
    Biztosan nagyon fog tetszeni.

    Sima PS4 nagyon nyikorog alatta, volt néhány fagyásom is, de így is nagyon szép és erős a hangulata.
    Még az új TR-t próbáltam ki, azzal is nagyon elégedett vagyok. Az UC4 szintjét nem éri el, de nagyon jól sikerült. Mintha a 2013-as részt látnám újra, ugyanaz a játékmechanika. Helyenként gyönyörű, Lara modellje álleejtős, az átvezetők minősége kifogástalan. Hiányzik az UC4 kifinomultsága, de az élmény így is AAA+.
  • spybot919
    #62103
    Akkor ez az inputlag teszt hogyan is működik? Hozzáértő elmagyarázhatná. Csak kiváncsiságból futtatnék le egy tesztet.
    link
  • Tatyla
    #62102
    XCOM2 megvan mert day one megvettük a cimborám már végig tolta akivel felesben vettük, ráadásul ez is kap pro támogatást így nem bánom hogy még nem láttam
  • Moby
    #62101
    Amúgy meg inputlagtól annyira nem kell darázni, nem olyan bonyás használható venni mamá.
  • Moby
    #62100
    No igen. Ez egy rohadt nagy kín. Nagyon sokan ennek a generációnak a kapcsán cseréltek kijelzőket. 1-2-3 éve. És most dobják el a sokesetben nagy gonddal kiválasztott, többszázeres tévéket, és kezdjék el a szopástengert előről. Nekem a 4K monitorvásárlás is egy agyfasz. Nem is bírom megugrani. Ami tetszene az gecidrága. Amit még jószívvel kifizetnék, annál nem jutok el a fizetésig, mert nem bírom magam rábeszélni. Oled emberi árban nincs, pedig az könnyen menne. Rakás szar az egész.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.07. 10:08:40
  • n000rbi
    #62099
    Ja, csak éppen ez még mindig nem elég indok, hogy a mostani 4k tv-kínálatba (a hdr mizériával, inputlag szarsággal vegyítve) beleálljak.
  • Amiga
    #62098
    Ez így már nekem is határeset. Ha nem lenne ott a többi módja, azt mondanám, rossz vétel volt, így ha a BO3-at sem bírtad, akkor ezt téníyleg hagyd ki.

    Ot lesz helyette az XCOM 2, na azt nagyon eltalálták. Kezdetben féltem azoktól a küldetésektől, amik időre (meghatározott számú körökre) mennek, de egyelőre ezzel nincs gondom. Mondjuk eléggé alacsony nehézségen tolom. A store-ban még mindig kapható a deluxe verzió, mindenképpen ezt ajánlom a kiegészítők miatt, így az alapjáték+SP-hez képest jó pár ezrest meg lehet spórolni. Érdekes amúgy, hogy elvileg ez előrendelői csomag volt, de benne maradt a store-ban. :-)
  • spybot919
    #62097
    Egyetértek. Amit korábban is írtam , az amúgy is szép igényesen kidolgozott játékok messzemenő szebbek lesznek a nagyobb felbontással. Amik alapjáraton igénytelen, rosszul kidolgozottak ott csak a hibákat fogja felnagyítani.
  • Moby
    #62096
    Abból nem látsz semmit. Rengeteg játékot megnéztem én is eddig otthon, de nem voltak túl nagy hatással rám. Nem is nagyon érdekelt. De a BF1 olyan evolúciós átalakuláson megy keresztül a felbontás emelésével, ami örökre beleég bárki szemébe. Aki nem vakparaszt persze, meg van némi igénye a látványra.
    Mondhatni a BF1 az első olyan játék, aminél a látvány olyan szintre emelkedett, amiben a fullhd már kézzelfogható limit. Méghozzá komoly hátráltató tényező. Ha zongorázni tudnám a fullhd és a 4k-ban mutatott látványkülönbségét, karácsonykor stadionokat töltenék meg a koncertjeimmel :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.07. 09:45:53