121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #62255
    és hol tudom lakáskörnyezetben megnézni? ;)
    +éppen elég tudnom, hogy az lcd egy moslék, akár hogyan ragozza a csamcsung. szarból nem lehet várat építeni.
    a 4k képes gépet meg hagyjuk ;)))
  • TDC Geronimo
    #62254
    Társasággal kell tolni és nem rágörcsölni. Múltkor 3an nekiálltunk ökörködni scoutokkal amikkel sose játszunk és próbálgattuk a periszkópot, shieldet meg decoyokat :D



    Az a durva, hogy rá kellett jönnünk, ha mi nem csinálunk semmit akkor senki más. Tankok fél órán át életben maradtak, behemothot senki se szedte amíg mi szórakoztunk. Sok nub :y
  • n000rbi
    #62253
    Ja tényleg ki is ment a fejemből a skorpió. Akkor itt csak a Nintendo győzhet :) (tetszik a switch ötlete, kérdés, hogy a wiiu sorsára jut-e)
  • Moby
    #62252
    Nem, a bf jó, én vagyok egy rakás szar. Ezzel meg kellett békélni, nincs mese. Gyűlölöm, mert nem tudok vele jól szórakozni, de ez nem a játék hibája. Kiöregedtem.
    Nyugi, ms-nél ugyanez lesz a skorpionál. Be van borítékolva.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.08. 20:21:15
  • n000rbi
    #62251
    Akkor ez olyan, mint a BF nálad?

    Tényleg vicces egyébként, az MS egyesíti a hétszentséget is, a Sony meg még a saját vásárlóit is egymásnak ugrasztja :D
  • Moby
    #62250
    Egyébként tényleg óriási. Ott tartunk hogy a péhán azonos platformon belüli konzolos cibálja a másik konzolosra az ultimate ütőkártyát, a "JÁTÉKÉLMÉNYT" Visítok
    Az emberek képtelen elképzelni az életüket anélkül, hogy ne fájjon az ánuszuk valami miatt. Keresik, kutatják minden pillanatban, és elégedett fájdalom járja át a testüket, ha végre ráakadnak :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.08. 20:15:34
  • n000rbi
    #62249
    Pár napja még te rinyáltál, hogy minden a "PROdátorról" szól. Eldönthetnéd mit akarsz :)
  • Bandicoot
    #62248
    Majd pörgünk ha lesz pro. :)
    Vagy ha DS épp késztetést érez egy mindenre reagáló komment terrorra...

  • Moby
    #62247
    Faszásan. Ott a simakonzolosok szeretnék kitakarítani a progépeseket a topikból. Rendkívül szórakoztató


    /simakonzolosok....szal a prevgenesek, na :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.08. 20:07:37
  • spybot919
    #62246
    Sg már csak ilyen. Mindenhez van hozzászólás csak amihez kéne ahoz nem. Pedig ph n faszásan pörög a téma.
  • Bandicoot
    #62245
    Arra kötjük a péjest...
  • Bandicoot
    #62244
    Otthon sincs csak erről fingod nincs mert ahogy ezekszerint az oled nem a te árszinted úgy egy 2016-os va paneles suhd sem.
    Én meg 1080p-be nem ugrottam volna sde mellett 2016-ban úgy hogy a gép 4k képes...
    Ha a 4k oled elérhető áron (na nekem meg az esik ki) mozog majd nem kérdés a váltás. De az fhd oledből 55 colon elég volt 1 hét. A fekete és a szinek meggyőzőek főleg lekalibrálva. De az sde amit a pofámba tol ebben a méretben na az nem. És nem 5 méterről. Kb 2m. Ez van.
    Neked pusztulat az lcd. De a köpködés elött azért nem ártana megnézni is az idei prémium modelleket lakás környezetben.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.08. 19:58:47
  • LBandi77
    #62243
    Hát úgy hogy én meg beleugranék 1 nissan gtr- be.
  • spybot919
    #62242
    Oke tv ről beszéltek. De hogy kapcsolodik ez a ps forumhoz.
  • arty
    #62241
    bármikor beleugranék fhd oledbe, de nem az én (ár)szintem.... :(

    boltban okés az lcd is, otthon van a gond ;)
  • Bandicoot
    #62240
    Ójajj csak nem beleugrottál 2016-ban egy screendooros fhd oledbe és most akkor szarazelcédé! Talált?

    Felesleg védeni aki akarja élőben megnézheti bármely boltban ahol kitosszák. A tesztek pedig netszerte magukért beszélnek. Ennyike. Szürkeafekete és szarazelcédé mer csakazoled!!!44444 (fingnélküli)
  • Kandurex
    #62239
    Hát bizony, oled alatt nincs tv. Meg ívelt tv sincs. Tudják ezt az lg-nél is, a sík oled 600-tól kezdődik :((
  • TDC Geronimo
    #62238
    vótmá? Mind a 10 RE7 teaser összefűzve

  • arty
    #62237
    ójaj :D csak nem beleugrottál egy ilyen csamcsungba és most véded a vásárlást? :D

    talált?
  • Bandicoot
    #62236
    Jolvan.
    Látszik 1 másodperc közöd nem volt hozzá de a témához sem. A leáldos írásaidból is csak a niemand köpködés jön ki. Folytasd :)
  • arty
    #62235
    20 centiről vagy 4 méterről?
    mer a szürke (0.015 lol - hápersze. aztán setét jelenetnél, sötétben játszva meg csatakosra sírod a kanapét) az sajna a kanapéról is szürke .... ahogyan a felhő, a bevilágítási problémák és egyáltalán: a mesterkélt, ocsmány lcd-s kép, amit megnyersz a panellottóval. de tény: csak néccázezer :D

    (tényleg jobban járunk, ha az előítéleteidet nevezzük meg, ami miatt az lcd mellett döntöttél, mer ez így kezd kínos lenni :P )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.08. 19:24:51
  • arty
    #62234
    az megvan, hogy az esgén 2016-ban a mobilos oldalon még szmájlit se lehet betolni a háeszbe?
  • Bandicoot
    #62233
    Jaajaaa. Utálom őket. Szerencsétlen.. .
  • darkSectorxxx #62232
    Már megint mi rosszat mondtak benne?

    Nálam olyan nincs hogy a teszt nekem tetszik vagy nem.
    Hanem más emberek véleményét meghallgatom, meg van nekem is egy, és összegzem, ahogy itt a tietekét is, amit átgondolva beépítek az enyimbe vagy nem és abból lesz egy kialakult kép bennem, aztán én majd eldöntöm.
    De kimondottan ezt a videót nektek mutattam, nem magamnak.
    Kitér amúgy a BF-re is, hogy ott a multiról miért beszélt olyan röviden.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.08. 18:56:24
  • Bandicoot
    #62231
    Lolozz. Ettől még látványos sde van 50 col feletti fhd oledeken. Egymás mellett kitéve az suhd 10bit va ledekhez képest karcsú. Jobb fekete. És ennyi. 0.015-ös feketével lazán együtt lehet élni jobb élesebb kép mellett sde nélkül.

    Ips meg 8bit és egyéb ledek más tészta.
    Oled 4k meg horror még sajnos.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.08. 18:51:36
  • Totti5
    #62230
    Harmat gyenge a hang most is.

  • Kandurex
    #62229
    Attól, hogy igazad van, akkor se korrekt az összehasonlítási alap. Pont az ilyen videók szülik a mesterfajt.
  • Tatyla
    #62228
    Ne haragudj Dark de ezektől ha megeröltetném magam én is jobb videókritikát csinálnék, és ez rajtad kívül tetszik másnak is?
  • darkSectorxxx #62227
    Vegyétek vigyétek.

  • ppista
    #62226
    Nem kicsit ferdítessz, de ha lehet ez a téma ne jöjjön elő megint.

    Inkább az a DURVA hogy nyolc PS4-es ismerősöm közül hat eladta a gépét, hogy Pro-ra cserélje. Nekem egyelőre eszembe sincs, de a Nioh megjelenése előtt valószínűleg már én is számolgatni fogok.
  • balee4
    #62225
    Platinumshop már múlt héten hívott, hogy 100%, hogy tudják csütörtökre küldeni. Holnap azért felhívom őket.
  • arty
    #62224
    amugy azt tudtuk, hogy bandicoot utalja a feketeket, de hogy tevet is csak olyat vesz, ami meg se tudja jeleniteni oket rendesen, az DURVA!
  • Tatyla
    #62223
    Szerintem Titanfallt amint akciós lesz mi is behuzzuk nekünk a béta is bejött
  • spybot919
    #62222
    Titanfall nem fogott meg de ha ismerőseim azzal játszanának lehet beruháznék rá. Amikor nem titanban űlsz pont úgy néz ki ahogy az iw nek kellett volna. :)
  • Paranoia
    #62221
    nem bánod meg!
    én nagyon vágytam már egy pörgős multira ami NEM COD.(mw volt az utolsó cod amivel játszottam)
    bfet toltam sokat,sokáig,de nekem ez a vh1 sajnos nem jön be...majd akciósba behúzom persze
  • arty
    #62220
    "Oled 50 col felett 1080p-ben felejtő az idei prémium 4k ledekhez képest."

    lol
  • Moby
    #62219
    Sőt. Még komperzsön nélkül sem érdekel önmagában az a tény, hogy mit hoztak ki egy 480-ból. Tökéletesen hidegen hagy. Egyetlen dolog érdekel: a végeredmény. Ha az fasza, akkor oké. Ha meg nemfasza, akkor köpök rá, hogy így is szép eredmény egy 480-tól. Leszarom. Nem kértem, hogy az legyen benne. Jó végeredmény kérek, semmimást.
  • Moby
    #62218
    Fogalmam sincs hogy korrekt. Mindenkinek az, amire kíváncsi. Engem pl. tökéletesen hidegen hagy, hogy mit tud egy százharmincezres konzol egy százharmincezres pécéhez képest. Pécét sem akarok százharmincért venni, se konzolt. Nem azért, mert feltétlenül többért akarok, hanem mert nem ezt a célt kell megvalósítania. Mást lehet hogy éppen ez érdekel leginkább. téged meg pl az, hogy mennyire hangos. A negyediket az exkluzívok. Az ötödiket a fizetősmulti. Ésatöbbi. Egy videóban a látványt lehet leginkább jól megmérni, és ők megmérték.
  • Kandurex
    #62217
    Lehet, hogy azt nézték, de kíváncsi leszek, hogy lesz e esetleg olyan összehasonlítás, hogy nem a csúccsal próbálkoznak. Szerinted lesz? Így korrekt?
  • spybot919
    #62216
    Ahogy frissitgetsz rá 2 percenként változik. Szerintem valaki trollkodik :D