121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #62376
    Olyan csodálatosra kalibráltam a színeket benne, hogy azóta sem láttam szebbet. Fix60. Ehhez képest minden visszalépés lett volna. Mondjuk a lábam így sem gyökerezett a földbe tőle, de legalább evvel az elképesztő minőséggel búcsúztam a szériától.
  • Ulthane
    #62375
    Bf1, reggel azt inditom. :)

    Kurva mindegy, h a konzol fele nem megy, a lenyeg, higy kussban van. Nekem tok mindegy, hogy Kojima raelvezett a cpu magra, es pasztakent hasznaljak, amiatt kussol, vagy mert a fele konzol nem megy, vagy mert vegre megtanultak az aberralt japok tervezni. Nincs hangja. Ez a lenyeg.

    Amigy csak egy picivel nagyobb, mint a sima ps4. Kurva szep. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.11.09. 21:26:56
  • Kandurex
    #62374
    Hopsz, bizony, fél-üzemen van, naná, hogy kussol.
  • Kandurex
    #62373
    Pedig, ha nem leírtam volna már vagy 3X-or :/
  • Evoluti0N
    #62371
    Nincs rá szó. Itt a PC. Van egy csomó játék, ami tervben van. Szóval nem arról van szó, h nincs mit játszani. Mégis olyan izgatott vok, mint egy kisgyerek.
  • Bandicoot
    #62370
    Nem volt semmi gondom a Das3-al ps4-en mikor kitoltam párszor, ennél jogtalan a "hálisten".
    ENNÉL.:)
  • Tikal #62369
    hogy várja mindenki mint a jézuskát 6 évesen :D
  • Moby
    #62368
    Mit nézzek egy streamen? :) Eddig normális minőségben streamelni sem tudtatok, én meg nem láttam a das3-at konzolon (hálisten). Azt fogom látni, hogy mennyit fejlődött a streamelés a pron. Ha szebb a kép, az maximum annyit jelent, hogy valamit hangoltak a kimeneten, de amihez nincs propatch, az pixelre megegyezik a sima ps4 változattal. A progi nem is tudja, hogy nem sima ps4-en fut. A CU-k fele a gpu-ban élből le van kapcsolva. Semmit nem számít, hogy így milyen a hangja. Retrózni ezek szerint jó halk :) Tegyél be olyat, amihez van propatch.
  • Ulthane
    #62367
    Van kulonbseg. Nem placebo. Bezd meg a twitch streamen sajat szemmel.
  • Bandicoot
    #62366
    Ebben a pillanatban jött nekem is..:-O
    Na megpróbálom emailben (és holnap telefonon) elérni őket hogy a cím nemjó.
  • Moby
    #62365
    Compatibility módban fut. Sem a képe nem élesebb, éshát persze, hogy halkabb(a gép fele alszik comp. módban). Nincs hozzá propatch.
    Mindenestre a placebohatás ezek szerint elsőrangú!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.09. 21:07:30
  • Totti5
    #62364
    Mondtam hogy nem kell parázni az MMel.

    Tervezett kézbesítés dátuma:2016.11.10. (Csütörtök)

    Árufizetési összeg: 120,060 Ft
  • Ulthane
    #62363
    Hat nem. Elesebb a kepe, osszessegeben szebbnek tunik. Es nema csendben van a konzol,kozben.
  • balee4
    #62362
    De kár, hogy lemondtam az előrendelést, eredetileg én is innen akartam venni. Mennyivel olcsóbban megkaptam volna. Ráadásul én még azt sem tudom, hogy holnap megkapom-e, semmi visszajelzést nem kaptam. Holott elvileg a Platinum is GLS-sel szállít. Jó igaz telefonon azt mondták, hogy holnap megkapom. Lehet túlaggódom az egészet. Na majd reggel kiderül, akkor szokott küldeni SMS-t a GLS az időpontról.
  • Moby
    #62361
    Annak mi értelme? Ahhoz nincs patch, pont annyi, mintha egy sima ps4-en futna.
  • Tatyla
    #62360
    Ne mond le közben megjött a mail MM-től ők is holnap hozzák így a supergamerest lemondtam
  • Bandicoot
    #62359
    De most te nem a MM-ból várod? Vagy azt lemondtad? Írtad hogy jött a számla..Nekem is,de agyalok hogy lemondom, mert b*sztak átírni a címet,az meg fain lenne ha mindenféle értesítés nélkül kivinnék...
  • Ulthane
    #62358
    Tolom streamen a Pro gameplayt. DS3
  • TDC Geronimo
    #62357
    Ja meg menü sebessége? Boot idő? Játék közben lépj ki menübe és lépegess mindenfele. Sima PS akkor elég sokszor összefosta magát
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.09. 20:43:45
  • TDC Geronimo
    #62356
    Kz vagy doom megvan? Azokkal teszteld.
  • Ulthane
    #62355
    A legjobb hir: jatek kozben meg semm nyikkan a konzol. Nem porog fel, nem sivit, tok kussban van!

    Erre nem szamitottam!
  • Totti5
    #62354
    Nem mondod komolyan hogy odavoltál az infók miatt, erre gépet sem veszel a héten? LOOL
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.09. 20:35:00
  • Kandurex
    #62353
    Hát kicsit irigy vagyok rátok :( na mindegy, várom a system seller FFXV -et, ha nem lesz az...akkor nekem csak jövőre lesz....
  • TDC Geronimo
    #62352
    Ismerős? :D

  • Tatyla
    #62351
    Én tőlük is megrendeltem és jött a GLS-től mail hogy holnap hozzák csak tényleg tartják e a 2 éves gyártói garanciát vagy csak vetítenek?
  • darkSectorxxx #62350
    Végső Bossfight Dark 3-ban HUD nélkül....minden boss megvan beleértve a dlc-t is. :)
    Final Fight. :D
  • TomStorm
    #62349
    Pár órája rendeltem meg tőlük a Pro-t.
    Úgyhogy pénteken kiderül,ha ideér akkor ezentúl csak tőlük rendelek!!
  • Kongy
    #62348
    Egyszer rendeltem tőlük mindössze egy PS3 játékot, minden rendben volt.
  • Kandurex
    #62347
    Egyszer egy DaS2-őt. Rendben, gyorsan megjött. De ez csak egy mintavétel.
  • Bandicoot
    #62346
    3-5 óra a Crytek szerint, de már volt aki ki is vitte 3 óra 18 perc alatt. Nem csoda hogy kuss van ps vr vonalon holott már megjelent egy ideje.....
    Majd a Resi 7 talán mutat valamit....De utána...??
  • Totti5
    #62345
  • Tatyla
    #62344
    valahol írták hogy 3 óra.
  • Tatyla
    #62343
    Supergamerröl kinek mi a véleménye rendelt már innen valaki?
  • TDC Geronimo
    #62342
  • Totti5
    #62341
    Meg ez is. Tippek? 2,3,4 óra?


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.09. 19:09:40
  • Evoluti0N
    #62340
    Arriving tomorrow
    On the way
  • Totti5
    #62339
    Itt van ez is!

  • TDC Geronimo
    #62338
    New #PS4 Sharefactory Update 2.0 adds animated GIFs, Photo Mode, PS4 Pro Support,
  • TDC Geronimo
    #62337
  • Totya42
    #62336
    Holnap jelenik meg. Nekem jön is holnap. Meglesem milyen.