121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #62616
    elöbb kicsit elmosolyodtam magamban. hogy ugye köcsög pécé, latvany fikkantás meg a "kötelezö" fejlesztgetés, de azert örül itt is mindenki, hogy felfrissitette a kis "videokartyajat". több a pé. több a frém. több az Á-Á. hihi.:D nem, tenyleg nem akarok pc-s vérpistinek tünni, de most tenyleg ez vanik a topikban.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.10. 23:05:36
  • TDC Geronimo
    #62615
  • TDC Geronimo
    #62614
    Gafon olvasom pro topikokat. Ahogy nézem mindenki maradéktalanul elégedett és a 90%nak 1080p tvje van csak
  • darkSectorxxx #62613
    DS III NG8+ - DLC - NHUD nélkül kivégezve....asszem ~180 óra alatt megadott a játék mindent amit lehetett....:D még ha BB-ben 2.5x is több időt eljátszottam, asszem megérte megvenni. :D
    No Damage nem menne minden boss-nál (túl precíznek kellene lenni, túl sok időn át), pláne ezen a szinten, tehát azt nem vállalom már be 10. menetre....asszem a DLC folytatásáig max elkezdek itemeket összeszedegetni. :) Szép volt, ahogy a BB-né, ezt a No HUD-on kifejezetten élveztem, sokkal tisztább tőle a kép, és ahogy a DLC-nél alapon így mentem be, már biztos hogy a 2. kiegészítőnél sem fogom visszakapcsolni, sőtt, Das 3-ban már valszeg soha, mert már felesleges....:D

    2. DLC-t várom szeretettel, ennyire gyönyörű boss-t mint ami a DLC végén van rég láttam FS-ben, sőt, megkockáztatom hogy a legszebb és legélvezetesebb a Sister boss! Ugy az egész FS történelemben!
  • Amiga
    #62612
    Ehh, nehéz időszak valóban...

    Ja és az Infinite Warfare... Ahhoz képest az Advanced Warfare multija istencsászár.
  • TDC Geronimo
    #62611
    jóvanna ne legyél már ennyire hiperérzékeny, mint amilyen az elmúlt napokban :P

    Más.. DS3 dlc milyen lett? Tartalmilag mennyi? Holnap nekiállok.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.10. 22:18:18
  • Bandicoot
    #62610
    " majd az egyén eldönti."
    Tehát ahogy mondtam. Van aki szereti kidobni a pénzt.:)
  • Amiga
    #62609
    Lehet, hogy visszakérdeztek volna:

    "Na és, gyökér, a Pro-n hogy fut a Horizon 3?"

    Szóval nem feltétlenül kell másokat lenézni. ;-)

    Bandicoot meg gondolom arra céloz, hogy 50-55 körül két év garanciát is adnak a használt box mellé, azért nem éri meg újonnan venni 80 körül. Én pl. nem bántam meg, hogy most nem a Pro-t vettem, az ELITE: Dangerous mellett úgysincs időm már szinte semmi másra.

    Pro ráér karácsonyra, vagy jövőre. Nem ma fogok rádöbbenni, hogy "de szar az alap PS4-en játszani". :-)
  • Totti5
    #62608
    Azt majd az egyén eldönti. S a legjobb Xbox konzol a piacon, azt veszik. Sikeres. Más nem számít. Ha valaki akar akkor nem S használtat is vehet annyiért amennyi.
  • Bandicoot
    #62607
    Nem írta hogy S,de az amúgy is még nagyobb loserségre vallana amennyibe kerül és amit nyújt,kismilliószor inkább egy sima alap One 50ért.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.10. 21:28:06
  • TDC Geronimo
    #62606
  • Totti5
    #62605
    Kizárt hogy S annyi lenne, szóval nem és nyugodtan vegyék csak, nincs azzal semmi gond,
  • Bandicoot
    #62604
    Van aki szereti kidobni a pénzt. Miközben a Pro miatt még jobban zuhan majd az ára, a phn már most 50-55k-ért tiptop One-t veszel akár még garival is,és mégis van olyan dgen aki megveszi boltból újonnan....
  • SlickAdam
    #62603
  • Tatyla
    #62602
    igen,nagyon durván néz ki mondjuk már nem volt gépem megjelenéstől de a cimborám már végig tolta és érezhető jóval a különbség.Ja és szerintem nagyon halk a gép kilépek játékból asztalra majd vissza és semmi szenvedés akadozás,egyelőre ennyi mert még csak BF1 ment más nagy véleményt nem tudok elmondani,kérem kapcsolja ki...
  • Moby
    #62601
    Má láttam, elnéztem :D
  • SlickAdam
    #62600
    nem neked ment baszki :D
  • Moby
    #62599
    Na én meg pont ezt vártam. Erre írtam, hogy a géppel nem hoz vissza. Kicsit vártam, hogy majd egy korrekt ajánlatra előugrik belőlem az őskonzolos, és rádumál, de kibontottuk, megnéztük, kipróbáltuk a gépet, és nem történt semmi.
  • SlickAdam
    #62598
    nekem is ismerös az erzes. mindig elöjön, amikor "ganyolok" valamit a pöcön, mert nekem is konzolos a szivem. de mar meggyöztem magamat eszervekkel, hogy ez csak buta ellenallas.
  • TDC Geronimo
    #62597
    Ja ma voltunk konzolvilágba is. Kint vártam 5 percet ezalatt 2en jöttek ki xboxal. Majdnem mondtam nekik hát györekek ma jött a pro legyen má' eszetek
  • Moby
    #62596
    Semmit nem csinálok konzolon :) Ja igen, amit még akartam írni: az egész konzolpiacon ma ez a gép messze-messze a legkorrektebb ajánlat. Sajnos a szolgáltatási háttér viszont egyre nagyobb szakadék túloldala. Az konkrétan helybentopi, és valahol a pöcegödör alján stoppolt be. Ez mostanra iszonyatosn szembetűnő. Megvszed a kapható legjobb konzolt, és beloggolsz a digitális pokolba vele. Őrület.

    /nem vártam csodát, ezt is írtam. Sem azt, hogy emiatt fogok gépetvenni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.10. 20:54:56
  • TDC Geronimo
    #62595
    Nem tudom mondom. Mikor PCt kitolom tvre és kontrollerrel tolom akkor is tudat alatt az van hogy ez pcn megy és nem konzolon :D

    Pron olyan nagyon nem fognak elmaradni a multi címek sem.

    Nem tudom megmagyarázni :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.10. 20:54:05
  • SlickAdam
    #62594
    en is szeretem a konzolokat (hogy remenykedtem, hogy odabaszos upgrade legyen a pro... na nem pc-t levaltando, de jofele. igen, meg mindig a lofasz cpu-n vagyok kiakadva), no de ha jatszol, akkor igazabol nem sokat szamit a rendszer, meg hogy milyen formaban elnek a trofeak, ...

    baratok (multi) meg exek. ezek valos ervek. viszont ha bika pecevel rendelkezve konzolra veszi az ember a multiplat cimeket, az sztem elegge inszéjn.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.10. 20:54:12
  • Bandicoot
    #62593
    +1
    Hiába tolom pc-t 4k-ban és hiába csilivili. Kismillió dolog van ami miatt mindig lesz konzol. Majd ha ezek megszünnek, talán nem lesz...Majd talán.
  • TDC Geronimo
    #62592
    Én szeretem a konzolokat. Sok a barát is ott, szeretem a rendszerét, a trófeákat, az exeket, a beépített felvevőt (tudom ez van mind pcn is). Lehet fura, de most is mikor bontottam a konzolt olyan voltam, mint egy gyerek :p

    Nehéz megmagyarázni, de nekem itt mindig lesz konzol bármilyen gépem is lesz
  • SlickAdam
    #62591
    es olyan pecevel, ami neked van, megis mivel tudnak még konzol mellett tartani? :)

    vagy mar csak multizol konzolon?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.10. 20:47:51
  • TDC Geronimo
    #62590
    Továbbá láttál 1 játékot, launch gamet. Abban is biztos vagyok, hogy később egyre jobb pro ficsőrös játékok jönnek, amik még több extrát pakolnak bele ala Paragon. Folyamatosan jelentik be a régi még indiefos játékokhoz is, hogy jön hamarosan a pro patch.
  • TDC Geronimo
    #62589
    Istenem... Olyan PC mellett, ami neked van mégis mire számítottál? Mivel csábítsanak vissza konzolra? Nem értelek komolyan..
  • TDC Geronimo
    #62588
    Amúgy ja. Ezért az árért ez egy killer gép.
  • Moby
    #62587
    Na, hát sajnos egyelőre nem tudunk mást megnézni (infamous ugyan már elindul, de már nincs idő rá). Én nem érzek ebben semmi prémiumot az igazat megvallva. Ezzel a géppel engem nem csábítanak vissza konzolra, bár ez nem is volt a tervek között. Talán jövőre vagy azután néhány jobban sikerült exkluzív után könnyebb szívvel veszek majd gépet, de ennyi. Legalább azon már nem kell izgulni, hogy leüvolti az ember fejét. A visszapeccselt játékokból többet kellett volna lássak, de ez a knack túl jó képet nem festett úgy az egészről. Ha higher framerate tényleg higher, de szó nincs hatvanról, meglehetősen biceg. A 4k meg rohadtul nem 4K. Szal ez a mindenből a a majdnem. Valahol legalább kéne egy nagyjából szabványoknak megfelelő pont, de olyan nincs. Mindazonáltal a régi ps4-nek innentől semmiféle létjogosultsága nincs.
  • TDC Geronimo
    #62586
    Tatyla BF1et próbáltad? Azt mondják sokkal élesebb a kép (1080p+) és jóval jobb a frém CQ 64be
  • Paranoia
    #62585
    paragon-t nem tudom játszik e valamelyikőtök,de ott nagyon durván látni a változást
    gyönyörű
  • Moby
    #62584
    Nem, talpot azt nem vettem. Mondjuk nem tudom mihez vettem volna
  • Kandurex
    #62583
    Na, úgy látom csak sikerült egy prémium gépet ebben az árkategóriába összeraknia a Sony -nak. Most már csak egy remek FF kell és...JÖVÖK FIÚK!
  • Bandicoot
    #62582
    Méretben ugyanakkora ks7000 kb 50-80k-val olcsóbb. Ks7000-ről meg bőven találsz infót. Techradaron idén 4. Hely, 2 4koled és a ks9500 előzi meg. Rtingsen is ar értékben első, összesítettben szinte csak 4k oled van elötte (ott az unks8000 szerepel -usa- ami nálunk az ueks7000 -eu-)
    MM akcióban volt nemrég 365ezer az 55-ös és 3 killa alatt a 49-es.

    Az egyedüli gyengéje a ks8000-hez képest a fix talp.
  • n000rbi
    #62581
    Talp nincs hozzá alapból (gondolom nem vettél), simán az oldalára állítva meg gondolom elzártad a levegő útját az egyik oldalon.
  • Moby
    #62580
    Módosítok. Fekve sokkal halkabb a gép. Eddig állítva volt, most elfektettük, halkabb knack alatt 4k-ban is.
  • Totti5
    #62579
    Lehet, de játéka válogatja, van ami csak 720pt enged, mivel a kedves fejlesztő dönti el mit enged.
  • Jinchuu
    #62578
    Lehet rajta, 1080/60 streamet tolni, de egy jó internet kapcsolat se árt mellé. :)
  • Totti5
    #62577