121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #62656
    Már töltődik :)
  • Bandicoot
    #62655
    No meggyütt.:)
    Este teszt. A Hdmi-re kiváncsi leszek pont ugyan akkak a fing madzagnak tűnik mint amit a sima ps4-hez adnak. A hdmi 2-esek a melóban vagy 3-szor vastagabbak...
    Rőhögnék ha 1.4 lenne...:)
  • Totya42
    #62654
    Váó. Eddig is bitang szép volt, de így meg aztán döbbenet. Meg is lesem.
  • Moby
    #62653
    Nincs itt valaki, aki állvánnyal használja? Ha tudnám, hogy nem lesz tőle hangosabb vennék hozzá azt is, de tegnap csak úgy állítva tudtuk tesztelni. Úgy viszont sokkal hangosabb lett.
  • Moby
    #62652
    Jobb lett volna, ha az az enyém, azon már ottvolt tegnap pár dolog a fiókomról :(
  • TDC Geronimo
    #62651
    ó igen





  • ppista
    #62650
    A totális döbbenet lett úrrá a topikon. Erre aztán senki nem számított. :)
  • SlickAdam
    #62649
    tehat nem adod el a tegnap megvett kütyüt meg par napig. aiight-aiiight.:D

    csacsi öreg moby :D
  • TDC Geronimo
    #62648
  • Totya42
    #62647
    Azt is felhúzták? Akkor már telepítem is.
  • spybot919
    #62646
    Esélytelen. Én nekem a bf1 re 9órát ír pedig 100as digim van utp kábelel a gépre kötve, hogy biztosra menjek. :D
  • Totya42
    #62645
    Mondtuk, hogy ez lesz. Jó tesztelgetést.
  • TDC Geronimo
    #62644
    rachetről is milyen képek vannak te atyaég :D
  • TDC Geronimo
    #62643
    Így lenne nekem ötösöm a lottón.
  • Moby
    #62642
    Na, reggel még kicsit tesztelgettük a motyit, sajnos már csak fhd-ra volt lehetőség, de jobbakat is láttam már (inf. higherframerate, stb). Naszal előugrott belőlem a techieguy, megnézem én ezt alaposabban, folytatom a tesztelgetés, vettem egyet én is hirtelen felindulásból Nemtudom meddig lesz meg, játszani nemigen fogok vele, mer nagyon nincs mivel, de ez most mindegy :)

    Este kezdhetem a letöltésgyötrelmet a szolgáltatáspokolból ismét. Hellyeah :(
  • TDC Geronimo
    #62641
    Ja és ez új demo, de japán only...
  • n000rbi
    #62640
  • TDC Geronimo
    #62639
    szar minőségű gif, de a lényeget látni. És ez még nem is a végleges pro patch, mert ez a demo azt hiszem. Megjelenésre ilyesmi support lesz benne, de decemberben jön egy patch megint, amiben lesz unlocked framerate meg ki tudja még mi prora.

  • TDC Geronimo
    #62638
    Kandur készülj. FFXV pro képek

    Van AF!!44 FF XVnél ez duplán dob rajta



  • TDC Geronimo
    #62637
    damn néztem pár dishonored 2 pros képet. Elég jól néz ki az is :y
  • Amiga
    #62636
    Javítani mindenképpen azzal lehetne, hogy több HP-t adnak az embereknek, vagy alacsonyabb sebzést a fegyvereknek. Az hozna némi mélységet a játékmenetbe.

    A korábbi részekhez képest sajnos a map-ok is el vannak rontva. Az egész olyan, mint egy darab sajt, nem tudsz egy fix helyet tartani, mert nyolcfelől rohanhatnak (beleértve ugye azt is, hogy két emelet magasan a falon). Ezért ha nem összeszokott csapattal mész, ahol folyamatosan védenek, akkor nem tudsz semmit kezdeni azzal, hogy hátbalőnek. Érzetre a map-ok kicsik és túlzsúfoltak.

    Míg pl. a BO3-ban a Combine vagy a Fringe, de sok más térkép esetén is volt két "végpont", amiket azért akár percekre is megszállt az egyik csapat, és próbálta a másik állását bevenni, itt ilyen nyomokban sincs. Csak mindenki összevissza rohangál, jobb esetben kettesével-hármasával, de valahogy inkább szerencse kérdésének érzem, hogy ki kerül a fegyverem elé. A K/D-m így teljesen hektikus, hullámzik össze-vissza, egyáltalán nem érzem, hogy a valós skilljeimet tükrözné, a térképek pedig olyan kicsik, hogy sokszor kb. 2-3 mp-re respawnolok a rohangászó ellenfelektől. Volt már többször, hogy azonnal haltam is szinte a respawn után.

    Összefoglalva, az IW most nekem egy
    - zseniális kampány
    - nagyon szórakoztató zombis kooperatív mód
    - rohadt szerencsétlen multi, ahol kisebb sebzésű fegyverekkel és nagyobb mapokkal lehetne menteni a helyzetet.

    Ettől még fogom tolni az IW multit (játszhatunk együtt hétvégén valamikor) ha már megvettem, de ezzel nem hiszem, hogy huzamosan tudnék majd 3-5 órákat játszani, mint a BO3 és AW esetén, mert egyszerűen elfáradok max egy óra alatt a szédítő rohangászásba és abba, hogy felcsesz a game. Próbálok kilockolni képességeket és fegyvereket, hátha tudok egy nyerő build-et építeni, de most az előző részek TDM-jét valóságos felüdülésnek érzem. :-)
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.11. 10:16:20
  • spybot919
    #62635
    Nem hiba ez. Direkt ilyen alacsony a ttk. "Azzal, hogy megvetted a játékot kijelentetted a fejlesztő felé, hogy erre tartasz igényt." Csúnyán szolva
    Túl nagy fegyver ROF , túl nagy a sebzés, alacsony reload. Fene tudja. :\
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.11. 10:11:40
  • mucsácsó
    #62634
    Ahh... ezek után nincs kedvem belépni multiba sem :D
    Láttam streamen amúgy, hogy csávó ilyen 52 | 3-as statokat tol R3K-val...esélye nem volt senkinek se :D ez így tényleg eléggé húzós... pedig nem tudom, BETA nem volt annyira gázos, csak nagyon toppon kellett lennnem hozzá, tényleg túlontúl pörgős... reméljük a fejlesztők fele azért ez eljut, és valamit kezdenek vele.. (bár nem tudom hogy lehetne ezt "javítani" ..)
  • spybot919
    #62633
    A fene. Utp kábel hiába. Nem tudok 3mb/sec nél többet kipaszírozni a psstore downloadbol... Egy év mire lejön bármi. hiába van 100/100as nete az embernek :D
  • Amiga
    #62632
    Nem untam meg az IW-t, hanem nagyon szomorú vagyok miatta.

    Mivel sajnos a játékmenet abból áll, hogy lövök-hal, lő-halok, nem tudnak igazi tűzharcok kialakulni. Tegnap este játszottam néhány partit, de egyszerűen nem tudok elmerülni benne, olyan gyors.

    Pár játék után betöltöttem az Advanced Warfare-t, a detroiti pályán kezdtem. Rámlőtt valaki, fedezékbe menekültem és fél percig lövöldöztünk egymásra a támadóval, mire lekaszáltam. És még a feleségem is azt mondta, hogy ég és föld a különbség, az AW-ben fogócskázni tudtam a támadóval, az IW olyan, mint egy pisztolypárbaj, azt leszámítva, hogy az esetek 60 %-ában hátbalőnek, ha nem szemből jön a támadó és meglő, akkor semmi esélyem nincs.

    Így ez a gyors halál konkrétan MEGÖLI a multit, és ha ezt nem javítják ki, akkor hónapokon belül gyakorlatilag mindenki vissza fog menni BO3-ra, mert ennek így semmi értelme.

    Hogy mást ne mondjak, a fegyverek tökéletesen feleslegesek. 10 tűzharcból 9-et az fog nyerni, akinek nagyobb a fegyvere tűzgyorsasága. Nagy, erős, lassú fegyvered van? Megeheted reggelire, hacsak nincsenek extrém skilljeid.

    Az ugrabugra meg az agyamra megy, minden eddiginél hangsúlyosabb.

    A kampány nagyon tetszik, de az a játék 5 %-a, a multiba menne a többszáz óra. Még adok neki esélyt, de egyre inkább azt érzem, hogy ha nem jelent volna meg idén a No Man's Sky, akkor ez a játék lenne a legrosszabb teljes áras vételem...
  • n000rbi
    #62631
    9:20-tól látható, miért csendesebb.


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.11. 08:28:03
  • Totti5
    #62630
    Ez nem hiba.
  • spybot919
    #62629
    Attól függ. Milyen tv d van?
  • Tatyla
    #62628
    Egyszer valaki linkelt egy egyéni tévé beállítást a játékgép opciónál, pls help
  • TDC Geronimo
    #62627
    ugyanúgy ,mivel egyiket se patchelték. W3 már nem fog kapni semmit, ezerrel dolgoznak a cyberpunkon
  • TomStorm
    #62626
    Witcher 3 hogy nem kap Pro Patch-et ezen nem is csodálkozom.Szerintem örülnek,hogy elértek egy 1080p szintet ilyen Frame-el:)
    Mondjuk azért kiváncsi vagyok,hogy fut Pro-n W3 és Alien Isolation így kapásból 2 cím ami eszembe jutott
  • darkSectorxxx #62625
    Úgy tudom pár játéknál mint a némelyik Call of Duty érthetetlen modon az eredeti 60 fps sincs meg a sima ps4-el szemben, ez is ilyen érthetetlen funkció. :D
    Valszeg javítják a hibákat hamar.
  • Evoluti0N
    #62624
    Ti próbáltátok a Netflixet Pro-n? Nekem vmiért nem működik. Villog a képernyő (hol fekete, hol szürke) folyamatosan és nem történik semmi. 3x is megpróbáltam. Nem tom, h mi lehet a gond. Max használom gépen továbbra is, de ha már itt a PS és akarok nézni valamit, akkor ne kelljen már átváltani a gépre. :D
  • TomStorm
    #62623
    Egy egész napi görcsölés után végre megjött a mail,hogy holnap hozzák(vagyis ma!)
    Csak azt elfelejtettem,hogy holnap meló szombaton napközben meg lakásom festem.

    De akkor se ért rá.Kellett azonnal:D
    Úgyhogy szombat estig csak pihen még a dobozban majd
  • SlickAdam
    #62622
    persze, hogy nem egy kategoria. konzolos frem ketszereseert (30 fremböl kiindulva) meg mindig naggyabol 2-szer annyi penzt kell beletenni a pc-be. es az uj PS4 tenyleg nagyon jo deal. rohannek is erte, ha lenne most olyan exklu, ami erdekelne (madárcicó lesz, de az raer majd jövöre).
    en inkabb csak nehany nagyon elegedett ujoncra gondoltam az elöbb, akik VEGRE maguk mögött hagytak a kinszenvedös pc-t.;) hehe
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.11. 00:18:40
  • Totya42
    #62621
    Szerintem itt senki nem mondja, hogy köcsög pc. Ha lenne rá zsém tolnám én pc-n is. De az azért még mindig egy kategóriával drágább.
    És joggal van mindenki megelégedve, mert a ps4 egy jó gép és a jó most kicsit még jobb lett minimális plusz árért (régebben ugyanennyi volt kb slimre cserélni, ami kb a nagy semmiért volt). Ha meg valakinek belefér a keretbe, akkor lehet 230.000Ft-ért gtx1080-ozni meg 300.000Ft-ért Intel Core i7-6900K-zni maradék 120.000Ft-ból meg a többi és akkor mehet a 4k 60fps meg ami a csövön kifér. A kettő még mindig nem egy kategória. De csak szigorúan szerintem.
  • mucsácsó
    #62620
    Meguntad az IW-t? :( :D Tegnap vettem meg :D majd valamikor felnézek a hétvégén!

    amúgy belenéztem a single részbe, hát eléggé ütős - klasszik COD igazából, kapkodod a fejed mert nem tudod hova nézz, annyi minden történik :D de nyilván semmi über-extra...
  • TDC Geronimo
    #62619
    Pedig állítólag lófasz meló bepatchelni pro supportot. Nem akarok mást csak downsampled képet meg stabilabb frémet.. BBből is eltűnne a shimmering, kurvajól nézne ki :(
  • SlickAdam
    #62618
    balfék From-ék a pacing-et nem tudtak meg egy uj jatekra se rendberakni, szerinted majd leallnak barmit is polirozgatni? :( jo lenne pedig, ja
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.10. 23:07:20
  • TDC Geronimo
    #62617
    BB meg DSre miért nincs patch... rohadnának meg