121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • spybot919
    #63017
    Csak etettemba trollt. Nyilván azért ennyire nem zavar mert tovább görgetek.
    @Moby ne rajtam vezesd le hogy bealáznak ph-n. :( nem a mondanivalóddal van baj hanem a stílussal ahogy előadod.
  • n000rbi
    #63016
    Ment pm.
  • Amiga
    #63015
    Aztán hó végén kimegyek egy bőrgatyában vadászni a Gellért-hegyre.
  • Tikal #63014
  • Ulthane
    #63013
    Férfivagy, vagy mifene. Hazaállítasz a tévével, és kész.
  • Amiga
    #63012
    Jól van, csak évődtem. :-)
    Amúgy egy ismerősöm az alap PS4-et is felskálázva tolja 4k-n és már úgyis eszement jó szerinte a kép, hiszek neki, mert miért ne. Én valószínűleg jövő tavaszig húzom be a magam Pro-ját, ha majd akkor azt mondjátok, hogy érdemes, de tévé szinten még egy ideig maradok az 1080p-n, mert kicsapná otthon a biztosítékot, ha évente/kétévente vennénk tévét. :-D

    @spybot... "leadtad a kérelmet"??? dafuq???
  • Ulthane
    #63011
  • Moby
    #63010
    Ne rendezkedj újfiú. Nem vágtunk a témádba evvel. Máséba sem. Amíg olvasó vagy, addig annak örülsz ami van. Ha nem tetszik olvasol mást.
  • Ulthane
    #63009
    Csináld meg, ha akarod, ne kérelmet adj le.
  • spybot919
    #63008
    Leadtam a kérelmet 4k tv topikra. Ezen ne múljon bazz. Aztán ki lehet élni ott.. :)
  • Bandicoot
    #63007
    Kiváncsi leszek az új címekre.
    Nóti beleszarhat. Lerakták az egyik legszebb tps-t a világon, minek b*szkodjanak.:)
  • Moby
    #63006
    A nóti beleszart ezekbe a peccsekbe.
  • Bandicoot
    #63005
    * én mondtam a pro kapcsán hogy inkább a 1080/jobb frém és jobb grafra kellene feküdni mintsem a paraszt4k-t erőltetni, és ezt tartom is. Persze öröm ha 1-2 játéknál van natív 4k. De a skálázott 4k nem ad annyit az 1080p-hez képest hogy megérje - megnéztem Uc4-et 1080-ról skálázva is. 4k tv-n van valamennyi különbség az 1440p-ről skálázotthoz képest de elhanyagolható.
    A tv inkább a pc miatt lett véve (+ennyi pénzért 2016-ban az fhd minden téren felejtő). De örülök hogy van ami a Pro-n is odavág.
  • Ulthane
    #63004
    Meggyött baszod. Először a boltból hazamentem, hogy áhh, nem kell ez nekem, ennyit nem ér egy tévé. Az árában szó szerint is 4k volt! , 20%-kal leértékelve! Aztán megettem egy tál bablevest, beültem a kocsiba, és visszamentem, hogy a jó kurva élet bassza meg, ezért dolgozom, ez a hobbim, még jó, hogy megveszem.

    S végre, nem úgy vettem tévét, hogy 2016-ban 14-es modellt, hanem 16-ban 16-os modellt.

    Alig várom, hogy menjek haza, és csak a tévét bekapcsolhassam. A sima full hd kép is kivájja a szemem!
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.11.14. 09:40:54
  • Ulthane
    #63003
    Én soha nem mondtam ilyet, a bejelentéskor leadtam elsőnapos rendelésem a Pro-ra. És a 4K-ra is azt mondtam, hogy huhh, ez állat jó lehet, és hogy legkésőbb az Andromedaig beszerzek egy 4K tévét. Hát tegnapig sikerült várnom vele.
  • Moby
    #63002
    >a 4k egy parasztvakítás

    Az nem én voltam. Én azt írtam korábban, hogy 4K nem egy nagy ugrás. És ez így is volt. A 4K lényege annyi, hogy onnantól nagy ugrás, ha meg van töltve tartalommal. A fosgraf 4K-n nem igazán javul semmit. Nagyjából 1 éve tesztelgetem a játékokat 4K-n. Nem nagyon kapott el a gépszíj. A BF1 volt az első cím(az FH3 volt a második), aminél térdreborultam a 4K láttán. Illetve egyáltalán a mai játékokon. A MA játékain. A tegnapiak javulgatnak, a tegnapelőttiek szart sem profitálnak(hacsak nem valami nagyon szépen rajzos, kvázi 2D, izé). A tlour 4k verzájával nekem sem lehetne eladni a 4K-t. Zsizsgésmentesebb. Oké. Ennyi. De bebaszod a recsitet, vagy a bf1*-et, és sírsz a látványtól. És a pro-n még nem is járunk natív 4K-n.


    *bf1 itt pécés verza értendő. Nincs meg ps4-re, így nem tudom milyen a pro változat, nem tudtam szerezni tesztre, így erről egyelőre nem nyilatkozom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.14. 09:33:47
  • Paranoia
    #63001
  • Amiga
    #63000
    Divatmajmok vagytok, bazmeg. :-)

    Ezer kommenttel ezelőtt mást se láttam, csak hogy ilyen-szar meg olyan-szar lesz a Pro, a 4k egy parasztvakítás, FORTHEPLAYERS, blabla.

    Most meg azt, hogy a Pro az isten és 4k alatt nincs gaming. :-D
  • Bandicoot
    #62999
    Ennyi.
  • Moby
    #62998
    Vannak persze. De ezek voltak eddig is. Meg lesznek is. Általában drágábban jobb panel kapható, vagy legalábbis magasabb kategóriában találni a jobb paneleket. De mindenki találhat ma már magának a pénztárcájának is megfelelő 4k tévét, nem az van mint 3 éve, hogy főleg csak horror input lagos, szakadt roncspaneles 4k tévék vannak belépőszinten. Mint ahogy azt itt többen vélelmezik. Ma ugyanazt meg lehet kapni ugyanannyiért, amit pár éve fhd-ben lehetett. Nyilván hasonlóan is skálázódnak ár/minőségben is.
  • Bandicoot
    #62997
    Azért képminőségben is vannak különbségek, az idei va paneles suhd-k köröket vernek például az ips-es szutykokra. Igaz ez tv frontra. Monitornál hosszú évek óta megy így.
    +edge led Qd. Fejlődik az csak lassan. Addig jó míg az oled4k elérhető nem lesz emberi áron.
  • Moby
    #62996
    Akkor demisztifikáljuk a 4k tévét, mer itt páran úgy gondolkodnak róla, mint valami jövőbeni, gyerekcipőben járó teknóról: a samsung legalapabb, belépő KU6000-es 4k tévéjének az input lagja 19ms. Most mindenki guglizza ki az aktuáltévéjének az inputlagját, és kacagjunk együtt :)
    Panelben 5 éves távlatban lesz előrelépés: a 4k oled. LCD-ben meg már 10 éve nincs. HDR-ben vannak különbségek tv és tv között, de lcd-ben a hdr jórészt csak egy posztprocesszált BS, mert a valóstól olyan kurva messze van a technológiánál fogva, hogy az egész kérdéskör erősen hajlik a kabarékategóriába. Amúgy a 4K előnye tökéletesen élvezhető HDR nélkül is.
    Notehát, amíg lépünk egyet valódit megjelenítőben, addig is akinek van rá érkezése, az inkább bámulja a szépverzát ha lehet, ne a zsizsikháborút, mer abból amúgy is sok volt az elmúlt 10 évben :)
  • Tatyla
    #62995
    Értsd már úgy ahogy kell, panel, input lag, stb...
  • Bandicoot
    #62994
    Tanusíthatom. Fhd plazmáról váltottam, fhd oledet 1 hétig nyúztam, végül suhd 4k lett. Minden téren odab*sz nem kell többé fhd semmilyen formában.
    Kár hogy az oled 4k még aranyáron megy.
  • Moby
    #62993
    Na. Srácok. Nemtudom miket olvastok össze. Elmentek, megveszitek a létezőlegolcsóbblegfosabbleghugyabb 4K tévét. Rákötitek a prögépet. Elindítsátok a jólpeccselt játékokat, és soha, de SOHA a büdös életben nem akartok visszamenni fullhd-ra. Mer az akkora minőségi ugrás, amit nem fog meglépni semmi egy akármilyen másik fullhd-ban. Persze ehhez arányosnak kell lenni a felbontásnak, az átmérőnek, meg a távolságnak. Szal nem hatméterről kell 40-es tévét bámulni, mer ott nem fog gyönni a csoda. Persze minél jobb tévét vesztek, annál nagyobb az ugrás is, de mindig lesz olyan, ami gecijó, és már nem bírtad megvenni :)
  • Moby
    #62992
    >de én a fullhd-n leraktam a sátramat.

    Ahha.
    Szal hány részlet van még hátra? Mer a gecinagy szakértésből a megint a lényeg kimaradt. meramúgy Darkynál ez úgy van, hogy elmenne ő 4K tévét venni, csak nem kell neki. NEM ELÉG JÓ NEKI.



    Visítokbazdmeg :D
  • Moby
    #62991
    >mi földi halandók is meg tudjuk venni a normális és nem csak nevében 4K tévét...

    WOT? NEVÉBEN 4K???? Ezek az ökörségek honnan jönnek? :D
  • darkSectorxxx #62990
    Akkor nem tudom minek nevezik, szóval érted, nem felbontásban jobb, hanem másban, a karakterek a textúrák az effektek stb....nem tudom miképpen nevezik ezt, de tudod mire gondolok szerintem.
    Arra amit a pro tus 4k-ban azzal szemben amit 1080p-ben....csak itt durvább az eltérés.

    "jaja jó homályfos volt mindkettő :D"

    Relative....1080p-s/720p-s kijelzőn igen, mert nem nativ volt....
    Úgy ahogy Uncharted 4 vagy BF multi.
  • TDC Geronimo
    #62989
    jaja jó homályfos volt mindkettő :D
  • TDC Geronimo
    #62988
    LOL. Ha IQt akarsz, akkor 4k tv. Persze ehhez kell a prő is
  • darkSectorxxx #62987
    QB-ért meg AW-ért is azért voltam oda, mert 720 meg 480p mellé inkább IQ volt.
    Vagy mittuomén minek nevezik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 22:40:19
  • darkSectorxxx #62986
    Ja hahaha.
    Minek is váltanék ugye ha én inkább IQ függő vagyok és 4k-s tv helyett inkább 1080p60fps/+IQ-t válastanám? Minek 4k?

    Majd ha 2030-ban lesz olyan gép amivel az IQ-t át tudják vetíteni 4k-ba akkor majd sorba állok.
    Ja meg nem ártana ha a tv adás is ugrana meg a filmekből is lenne mindenben 4k, mert a TV-t csak játékra nekem az luxus.

    Ezt a TV-t se a konzolhoz vettem eredetileg. Bárki is gondolta így.
    Főként a filmek miatt, meg jo volt smart a mindenféle oda-vissza kompatibillitás miatt, a játék csak mert van.
    Nekem kb évente kijön 10 játék, abből 6-ot végig is játszok.....4k-t nektek drukkolok, hogy legyen, de én a fullhd-n leraktam a sátramat.
    Nem is bántam hogy nem a 4k-s tv-t vettem, amit először kinéztem, mondjuk azzal amúgy is bajom volt csatlakozók szempontjából. :)

    Szóval nektek drukkolok, minnél előbb legyen olcsó, én viszont ráérnék legalább 10 évet.

    Ezért jó vén fasznak lenni, egyre jobban simulnak az élek az évek elteltével! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.13. 22:41:03
  • TDC Geronimo
    #62985
    Nem most kellett volna 720pről váltani
  • darkSectorxxx #62984
    Részemről 15 év.
    Én az 1080p-s Sony-t nem fogom cserélgetni 5 évente.
  • Tatyla
    #62983
    Majd kábé öt év múlva amikor mi földi halandók is meg tudjuk venni a normális és nem csak nevében 4K tévét...
  • Moby
    #62982
    Ezt nem tudom elmagyarázni, mert nincs triviális magyarázat rá, bele meg nem látok ilyen mélyen, nem a sonynak dolgozok hálisten :D De szebb, ezt meg tudom erősíteni. Nem atrtom kizártnak, hogy kompi módban is ugrik rá valami posztprocesszálás. Az végülis a kompimód felett is tud üzemelni, erőforrás meg van rá szabadon feszt. Gyakorlatilag alszik a gép még a propeccses játékok alatt is fhd-ban(mármint ami belül is fhd).

    Amúgy meg írtam tegnap vagy mikor, hogy vegyetek 4K tévét, mer azon gyön meg a jóság :) Meggyött? Meg. Ennyi :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.13. 21:36:44
  • darkSectorxxx #62981
    Aha, na mindegy, a lényeg a gameplay.
  • Moby
    #62980
    >Ugy, hogy nem a tevem skalaz szarul.

    Hát izé. Mivel a pro főskálázza 4K-ba, erről jelenleg aligha lehet bármilyen információd :D Amúgy ki tudod próbálni, de ahhoz a pro kimenetét manuál 1080-ra kő lökni, de ennyit nem ér az egész :) Szép azt kész.
  • Ulthane
    #62979
    En nem ertek hozza, de szebb. A DAs 3 is az volt. Szemmel lathatoan. Majd Moby elmagyarazza.
  • Tikal #62978
    Rohadtul ráférne, mert nagyon gyengus a grafika....