121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #64299

  • Moby
    #64298
    Még szerencse, hogy a szájgolyó nem akadályoz a gépelésben :DD
  • Moby
    #64297
    Szinte minden nap nyomom :D
  • Kandurex
    #64296
    Nah itt a gép. Meg még valami.

    Hát,... ugye megjött GLS futár,

    ...az volt a furcsa, hogy halk zene áradt a transzporter felől!
    Oda megyek, és bumm!! Kicsapódik az ajtó, bent harcsa-bajszos fekete bőrkabátos urak lassúztak, a furgon tetején pedig egy kis diszkógömb forgott! Az egyik kilépett, és egy PS4 játékot tartott a kezébe, majd csillogó szemmel azt mondta: "ez előhozza a rejtett dolgokat"

    Megjött az FFXV.
  • arty
    #64295
    szép, véres, oldalnézetes... vs. rövid, bénácska harcocska. nos, ennyiért nekem balra billen :))

    inside már régóta megvan :)) mondom, NINCS játékom!
    (bfront is max hétvége, esetleg péntek - neked mikor lenne tuti jó?)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.01. 08:56:48
  • Moby
    #64294
    Az egy fos.

    /ott az inside, az legalább egynek jó
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.01. 08:55:24
  • arty
    #64293
    asszem berántom a shadow of the beastet (2200ft), ugysincs elég játékom, szabadidőm pedig mint a tenger..... :D
  • darkSectorxxx #64292
    Analóg karra én megoldottam:



    Itt lehet rendelni: 700ft.....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.01. 08:42:03
  • Moby
    #64291
    Boldog születésnapot Kongy!

    Maala: nem nagy deal. Nem nagyon van használt kontroller eladóban, ami van azt sem venném meg. 60-ért találsz kontrollerrel is.
  • n000rbi
    #64290
    >a kontrollerek, főleg a korai modelleknél eléggé koptak

    Van ahol meg nem (pl. nálam ez a probléma nem létezett soha)
    A sony arról híres, hogy szereti a lottózás örömét adni a usereknek egy-egy újabb hw kiadása esetén.
  • arty
    #64289
    ha csak pár címre kell, anyagilag nyilván egy használt, sima ps4 a "legjobb" vétel

    amit tudnod kell: ps4-ből 4 revízió készült, CUH10xx, CUH11xx, CUH12xx, CUH20xx (ez utóbbi a slim)
    a fogyasztás folyamatosan csökkent, ahogyan a hangerő is - noha darabonként is van szórás

    a kontrollerek, főleg a korai modelleknél eléggé koptak, ha nem védte őket gumibizbasz
  • arty
    #64288
    hogy miért fps, szvsz egyértelmű .... VR :)
  • darkSectorxxx #64287
    + HBD Kongy úrnak! :)
  • Maxyka
    #64286
    Hát ez a final fantasy film minősége simán veri az idén megjelent filmeket. Nagyon ott volt :D Ha a játék fele ennyire jó akkor instantbuy lesz ez nekem decemberben.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.01. 02:40:14
  • TDC Geronimo
    #64285
    BSZN!
  • TDC Geronimo
    #64284
    Ha csak ff xv miatt kell neki akkor valóban jó az 50ks
  • Totya42
    #64283
    Ez szerintem butaság. Ha tud venni egy jó állapotú sima ps4-et 50khuf-ért az nagyon is jó vétel. És miért ne lenne jó állapotban, hiszen jó konstrukció nem nagyon tud mi elromlani benne. Írta, hogy nem nagy konzolos. Szóval 127khuf vs 50khuf azért nem mindegy. Persze nekem is prom van és szerintem is az a jobb választás, de én nyomom is éjjel nappal, amikor csak időm engedi. Egy egyszeri, alkalmi játékosnak nem biztos, hogy megéri a felár. Egyénfüggő szerintem.
  • TDC Geronimo
    #64282
    Későbbi chapterek rövidebbek meg ugye ott már lineáris az egész elvileg. Meg aztán ilyen sidequesteket ki akar tolni 100 órán át :D

    Combat menti meg azokat most, mert az viszont kikúrt jó. Most már vágok mindent és egyre több technika ki van unlockolva. Durva dolgokat lehet művelni
  • TDC Geronimo
    #64281
    Ha most veszel gépet csak a PRO. Semmi más.
  • yesname #64280
    Mindenképpen érdemesebb a Pro-t választanod ha anyagilag rendben van, mivel többet nyújt Full HD-ben is.
  • Totya42
    #64279
    Bandicootnak is: Most nem pont erről az ismeretlenről írtam. Hanem úgy általában sok helyen látom, hogy nem használják sokan, hanem inkább csak nyomnak egy fotót telefonnal. Más fórumokon láttam, hogy sokan ilyen telefonos képpel kérnek segítséget más játékban vagy valami eredményt akarnak megmutatni, persze semmi nem látszik rendesen az ilyen fotókon. Csak viccesen fura.
  • Maala
    #64278
    Hali,

    Nem vagyok nagy konzolos, eddig csak egy WiiU-t vettem a Xenoblade Chronicles X miatt, de most FF XV miatt belevágnék egy PS4-be is. Mivel egyelőre FHD tévém van, így használt nemprő-re gondoltam, pl. ez jó üzletnek hangzik? Mivel nincs benne kontroller, azt mennyiért lehet nagyjából használtan kapni, kb. úgy, mint xbox kontrolereket (PCm-hez az van).

    Illetve, ha már itt vagyok, offban megkérdezném, hogy egy PS3-at mennyiért tudnék nagyjából eladni, öcsémnek adtam a régi gépemet, cserébe megkaptam a PS3-ját, de kb amivel játszanék PS3-on, az már vagy kijött PC-n (ugye az FF-ek), vagy játszható PS4-en is (pl The Last of Us).
  • Seth
    #64277
    Le volt tiltva a megjelenésig mindenféle share funkció, a screenshot is
  • Bandicoot
    #64276
    Mit vársz egy olyan lifeless lénytől aki annyira kiismerte már a játékot ennyi idő alatt hogy végig tud rajta loholni 10 óra alatt....

    Vagyis kábé egy ilyen lénytől:

  • Totya42
    #64275
    Tök fura, hogy csomóan nem használják a beépített képkészítőt. Pedig mind ps-en mind x-en van. Oké, hogy videó felvevésre nem használják, mert arra a dedikált eszközök sokkal jobbak. De képet lőni vele sima liba. Mégis sokan így telefonnal ráfosnak :) Érthetetlen.
  • Bandicoot
    #64274
    Van hozzá season pass, de a tartalma még kb ismeretlen.
    Annyit tudni hogy a főszereplő társainak ad külön sztorikat + addonok lesznek.
    Illetve még egy valami amiről semmi infóü csak annyi hogy "expansion pack".
  • Bandicoot
    #64273
    Sosem értem meg ebben mi a jó....
  • Seth
    #64272
    Speedrun materiál :D

  • Maxyka
    #64271
    Ez a játék gondolom nem fog dlc t kapni? Nincs is roszabv mint amikor egy jó sztori véget ér :(
  • Bandicoot
    #64270
    Mármint mi ilyen hosszú? Az FF XV? Hát ha úgy tolod mint az IGN és még páran akkor 30-40 óra. Ha felfedezel, rámész a mellékes dolgokra például halászat vadászat (és még a fene tudja mik lesznek) akkor szerintem ez is 100+ lesz mint a W3. Ha minden chapter csak megközelítőleg lenne ilyen tartalmas és hosszú akkor lazán megvan a 100+.
  • Bandicoot
    #64269
    Persze,bár a múltkor ízekre szedték őket mert jókora marhaságokat írtak le egy tévéről,de elolvastam/megnéztem ezt a kis szösszenetet,gyakorlatilag nemigen látom át hogy ezeket a dolgokat miért kellett bárkinek is elmagyarázni...:D

    Az UC4-et akárhova állítod a HDR egyszerűen szar benne. Egy mosott fakós fos lesz a kép tőle. FF XV HDR-el rendesen tündököl, gyönyörű.
  • Maxyka
    #64268
    Amugy ez milyan hosszú? Szeretek sok időt bele tolni az ilyenekbe. :D witcher3 nocimment :)
  • Moby
    #64267
    Apropó. Ez megvolt?
  • Bandicoot
    #64266
    Jó ezek a menj XY helyre összeszedni valamit tényleg.:)
    De a vadászat meg a többi nem árt,kell a fejlődéshez (+acsi,gyakorlás,főleg a keményebbek)...:)
  • TDC Geronimo
    #64265
    4k 60al? Na azért ne túlozzunk. FF XV nagyon sok helyen igen jól néz ki. Chapter 1et toltam le én is 6 óra alatt, de arra már most rájöttem, hogy a sidequesteket hanyagolni fogom, mert az a legótvarabb része az egésznek.
  • TDC Geronimo
    #64264
    rainbow 6 year 2 roadmap

  • Bandicoot
    #64263
    Pár kép.:)



    Illetve 1-2 hete írtam hogy az UC4-ben a HDR fakó és sokan reklamálnak a fórumokon, míg más játékban pc-n például nincs ilyen gond. Az FF XV-ben lévő HDR is zsír,abszolút nem fakó,odab*szós.:)


  • mucsácsó
    #64262
    na mosmá' offisöl:

    PlayStation Plus - Free PS4 Games Lineup December 2016



    Stories még talán jó is, meg akartam még anno venni - másik viszont offos - legalábbis részemről biztosan... :D
  • Bandicoot
    #64261


    De aztán ne hőbörögj a teknó miatt napokig,én szóltam.
    Egyébként nem tudom perpill ez a stuff 1080p-ben hogy fest,de van egy gyanúm hogy most az fhd tulajok jobban jártak, 1080p supersample valszeg eltünteti azt a recehalmazt amit a játék felmutat 4k-n...
  • Bandicoot
    #64260
    Na végeztem a chapter 1-el. Nekem 8óra 40 perc kellett, igaz ebben van vagy 1 óra peca meg flipperezés, de ennyi az annyi ha valaki felfedezget mindent, és csinálja a mellékes küldetéseket beleértve a vadászatokat,és minden egyebet.
    És még így sincs ez az első placc kimaxolva, a megtalált dungeonban egy igendúrva ellenfél várt akihez majd soookkal sokkal késöbb kell visszajönni, cirka 1 másodperc voltam neki csapatostul....
    Eddig nagyon faja a stuff, amibe bele tudnék kötni az tényleg a teknó,ennek a látványnak a pro-n natív 4k 60fps-el kéne lazán futni a highon beállításon is. Kicsit recés, kicsit homály tud lenni ez van. Néha viszont kifejezetten szép,sokat dob azt art rajta és az animok. Illetve még egy apróság, a HUD-ot kár hogy csak menüből lehet ki/be kapcsolni, amikor nincs harc semmi szükség rá és csak zavar ha fasza képet akarok lőni. De így kb ennyi. Eddig patent nagybetűs FF játék. És a monumentális dögök is iszonyatosak,rendesen Dragons Dogma érzés küzdeni velük. Faja