121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #64339
    Azt letoltam már, de az olyan mellékküldetés volt amit társ adott, az más tészta :p
  • ppista
    #64338
    Egyszer a büdös életben értelmeznéd a hozzászólásomat, az (bármilyen hihetetlen) boldoggá tenne legalább öt percre. Persze erre esélyem sincs.
  • Kandurex
    #64337
    Itt a Pro, itt az FF...és tolom a gyurmát a kölkökkel :S

    Még 1h...
  • Totti5
    #64336
    Nem a Gold játékok miatt vesz valaki konzolt. Nem is lenne értelme, hisz nem is tudja mit kap. Ez csak egy extra.
  • ppista
    #64335
    Mint irtam, azért volt "fasza gyerek" a Sony, mert a PS3-mal majdnem becsödőltek. Az Ms sem azért adja most a havi játékokat, mert annyira elkötelezett a konzolos társadalom felé, hanem mert akkor annyira sem vennék a gépeit mint most.
  • Bandicoot
    #64334
    Ahogy elnézem nem fogod te hanyagolni a mellékküldetéseket...Csak annyit mondok: Deadeye...
  • Kandurex
    #64333
    Nos reméljük nem így lesz, mert akkor érzékeny búcsút veszek a konzoltól és jöhet a PC. Meg a warez. Csak, hogy érezzék a törődést.
  • mucsácsó
    #64332
    Igen, ki lehet fogni igazából. De valóban ritka, szerintem is ... meghát ugye digittel az a fos, hogy az tényleg rajtad rohad meg - persze adott esetben ez akár még jó is lehet. :)

    de jah, kövi genre - ha lesz ... márpedig lesz - tuti kifogják nyírni a lemezeket, és full digit lesz az egész kóceráj szerintem... vagy annyi lesz a "lemez", hogy belebasznak a dobozba egy kódot, aztán szevasz :)
  • TDC Geronimo
    #64331
    Most jutottam én is oda. Sokkal jobb ez a zóna :D
  • Totti5
    #64330
    Ez azért nem így van, csomó játék eleve nem jelent meg boltban és nagyon jó akciiók vannak. Amikor vettem Mad Maxot 4900ért a bolti ára több mint a duplája volt.
  • Bandicoot
    #64329
    A plus discountok sem érnek szart sem,állandóan nézem. Ami plus discountba kerül azt boltban már rég jóval olcsóbban ha nem feleannyiért veszed.... És még ugye ott a használtjáték piac, amit megkísérelt az MS hazavágni de nem sikerült - talán majd a következő genben és a Sony ahogyan a fizetős multiban úgy ebben is "felzárkózik"....
  • Bandicoot
    #64328
    A Sony gyakorlatilag pöffeszkedik. Nem véletlenül mondtak nemet a férgek az EA ACCESS-re mondván nem éri meg....Persze hogy nem éri meg - nem éri meg nekik hogy szarrágyalázzák a plus kínálatot és hőbörgés legyen.
    Pedig rohadt jól jönne az access ps-re is....
  • darkSectorxxx #64327
    Más volt ja, most szar psplus felhozatal és fizetős multi, hát hogyne lett volna másabb, másabb volt kevésbé kapzsi.

    Hálisten ellensúlyozzák a rendes akciók.
  • Totti5
    #64326
    Egészen más volt a PS3+ üzletpolitika, helyzet, időpont és felhozatal mint ami most van. Össze sem vethető.

    Azt nem lehet mondani hogy azt a 12 ezeret vagy mennyi árát ne hozná vissza pillanatok alatt, mert az év 12 hónapból áll és 24 játékról van szó ami közt minden van. Az értéke a játékoknak tetemes, hogy kinek mi NEM tetszik meg egy egészen más dolog. Nyilván lehetne úgy pozícionálni a dolgokat hogy ne 2 indie játék legyen / hó ( ami persze hülyeség mert 2 indie cím is lehet kikúrt jó és van is egy csomó ). Nem mindig van így de most pl így van és ez az amit a Sony rosszul csinál és az MS kevésbé botlik bele, bár ott nem is tud, mert eleve 4 játék van a BC miatt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.01. 18:08:03
  • Bandicoot
    #64325
    Final Fantasy Chapter 2 tényleg rövidebb volt jóval....Viszont:
    Chapter 3 - The Open World

    Atyaég mennyi tennivaló és mekkora map...És Choccobooooooooo-k
    EZ FINAL FANTASY!!
  • darkSectorxxx #64324
    US:

    Battlefield 1 - 40 dollár
    Titanfall 2 - 36 dollár
    Dishonored 2 - 40 dollár
    R6Siege - 25 dollár
    Mortal Combat X - 24 dollár
    Witcher 3 - 20 dollár
    Street Fighter V - 20 dollár
  • darkSectorxxx #64323
    Pusztuljanak meg-e?
    8990 a TR? fuck.
  • ppista
    #64322
    Mondjuk mióta suttyomban bejelentették a multi fizetössé tételét, örülhetünk a párezres játékoknak is.
    Miért mindig akkor jófejek a multik, amikor szar van a palacsintába náluk? Lásd a pl. a PS3 esete a Sanyinál.
  • Kandurex
    #64321
    A Sony már nagyon rég eldöntötte, hogy a Plus fizetése kizárólag a multi miatt történik. Egy pillanatra sem szabad azt gondolni, hogy bármilyen más dolgot is kapsz még.
  • mucsácsó
    #64320
    Ez mondjuk tényleg kurvagáz. Meg ez a Plus is tényleg egy harmatos lófasz, hogy kvázi minden hónapban (1-2 kivételével) telefonos (vagy még "jobb" esetben flashjátékokkal) indiefossal próbálják kiszúrni az ember szemét. Nem mondom, hogy nem voltak jobb hónapok, de úgy összegezve egyik Plusos címnek se vettem még nagyon hasznát. Jó tudom, jön a válasz, hogy akkor nem kell akkor előfizetni rá... :)

    Így meg is fontolja az ember... jó lenne, ha lenne egy olyan "Plus" változat is, ami tényleg csak multira van kigyezve, mondjuk félárért :'D őszintén néha olyan szar játékok vannak (ami tényleg a flashjáték kategória), hogy még a Libraryba se rakom be, mert nem akarom ott kerülgetni feleslegesen...nem is értem, hogy hogy kerülhetnek ilyenek fel PSN-re egyáltalán...na mindegy.

    Vagy még esetleg az ilyen nagyobb Plus-os discountok miatt éri meg Plusozni... de az is ritka, ami TÉNYLEG annyira megérné. Fene se tudja már...

    Viszont a Rise of the Tomb Raider 9000-ért az annyira nem rossz ajánlat a mai napra, talán... főleg ha felezni tudsz valakivel :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.12.01. 16:18:22
  • Bandicoot
    #64319
    De még mimindent adnak! Egy újabb szutyok plus kínálatot a megemelt ps plus ár mellé karácsonyra, egy akció amiben ha megveszel egy feltolt árú játékot kiválaszthatsz egy másik egyébként mára olcsó játékot. A Titanfall-t kitolom 3 hónapig multiban aztán többet be nem fizetek a plus-ra ha ezt ilyen formában folytatják.
    A csodás sony fórumokon és youtube decemberi plus videójuk alatt teljesen jogosan aprítja őket a nép,de némán pöffeszkednek,leszarják.
  • Kandurex
    #64318
    Óóó, igen. Hmm... mondjuk az eddigi körökre osztottság miatt szerintem ez nem működhetet, de itt lehet.
  • Seth
    #64317
    Nem fejlodnek a karik a beallitot erteknel feljebb. Vannak ilyen orultek, akik level 1 karakterrel akarjak leverni a szuperbossokat
  • Kandurex
    #64316
    Ez mit jelent?

    “Level Cap Creation Feature."
  • TDC Geronimo
    #64315
    On the eve of Final Fantasy XV‘s launch, Square Enix hosted a live stream featuring a special “Mystery Disc” created for the event. Said Mystery Disc ended with a boss battle against Square Enix president and CEO Yosuke Matsuda. Speaking during a Famitsu live stream, Final Fantasy XV director Hajime Tabata, that boss fight will be released as downloadable content for the game.

    Outside of this, Tabata also spoke about the free “Holiday Pack” downloadable content. It’s due out before the end of the year, and will implement “New Game Plus” and a “Level Cap Creation Feature.”
  • ppista
    #64314
    Ehhez már tényleg vastag bör kell a pofára. Egyik kézzel adunk a közelgö Karácsony alkalmával, a másikkal meg el is vesszünk a lelkes játékosoktól.
  • Evoluti0N
    #64313
    Szegény zsiráfok. :(
  • TDC Geronimo
    #64312
    Most tolom első dungeont. Marha jó hangulata van és a karakterek folyamatosan pofáznak :)

    Combat meg még mindig kurvajó <3

  • mucsácsó
    #64311
    Digit Flash-Sale is van, Inside-ot pótolja mindenki (2700 HUF), akinek esetleg kimaradt :)
  • Seth
    #64310
    Ingyen, aha. Megnezted milyen szepen feltoltak az arakat ? :)
  • TDC Geronimo
    #64309
    Elkezdődött a karácsonyi vásár. 48 óránként új akció. TR van most akcióba és egyet fizetsz mellé lehet választani +1 játékot ingyen pár közül

  • darkSectorxxx #64308
    Te örökké fogsz élni. :D
  • Kongy
    #64307
    Köszi a köszöntéseket srácok :) Minden évben el szoktam ilyenkor mondani, hogy kis 12 évesként regisztráltam ide, egy kamu születési dátummal, és ma töltöm ez alapján a 116. életévemet :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.12.01. 12:42:15
  • TDC Geronimo
    #64306
    Én tegnap FF alatt direkt hallgatóztam. Ventin kívül semmi.
  • n000rbi
    #64305
    Kíváncsian várom.
  • Kandurex
    #64304
    Hm? Még irodába. Estére tervezem a szájgolyós partit.

    Remélem olyan gépem lesz, mint a Tied, mert egyébként felgyújtom a KV székházat.

    Szerk: nem mintha közük lenne a géphez, de attól még gyújtogathatok
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.01. 12:19:00
  • Moby
    #64303
    Nos?
  • arty
    #64302
    az valami horror, nem? nem bírom idegekkel úgyse.... nekem a tlou is egy helyen füles nélküli, nappal kinszenvedés volt :))
  • Moby
    #64301
    És a SOMA?
  • Kandurex
    #64300
    HBD Mr. Kongy!