121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #64379
    EA: No new Battlefield for a couple of years, Battlefront 2 much bigger content wise
  • TomStorm
    #64378
    Még 6nap!
    TLG
  • Maxyka
    #64377
    hétvégén meg ingyen van a tf2 multi nem?
  • TDC Geronimo
    #64376
    Ebből a TFből lehetett volna sokkal nagyobb franchise is, ha nem cseszi el az EA... 2* is. Elsőnél a box exkluzívitással, másodiknál a kiadási dátummal + 0 marketingel. Szegény respawn csödörből vödörbe került
  • Moby
    #64375
    A respawnnál nem csak ezek az arcok vannak, hanem ott van példul az a Stig Asmussen, akinek köszönhetőek a God of Warok is. És ők most a naaaaaagy SW játékot nyüzgetik. Há csak nyüzgessék! És ha kész, akkor lehet tőlem MoHot, meg bármit csinálni :)
  • Totya42
    #64374
    Szerintem akkor is tök ugyanezt a játékot csinálták volna csak akkor Call of Duty: TitanFall lett volna a címe.
    Most, hogy újra az EA-nél vannak tök jó lenne, ha az EA odaadná nekik (pontosabban visszaadná nekik) a Medal of Honort, mert ugye az eredeti MoH Allied Assaultot is ők csinálták csak akkor még 2015 Inc néven tolták. De király lenne, ha a Respawnal felélesztenék a MoHot
  • Moby
    #64373
    A helyzet az, hogy én nagyon örülök hogy ez a csapat nem a leseszaromCOD-ot baszkurálja, hanem ilyet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.01. 22:05:15
  • Totti5
    #64372
    No, mégis mit látni ezen ami idegen a játékoktól?

    Mocsoksuljólesz.
  • mucsácsó
    #64371
    Ennyire fasza?! Ki kéne már bontsam :'DDD
  • TDC Geronimo
    #64370
    Mondtam :)
  • Bandicoot
    #64369
    Ezt a cspatot sikerült elűznie az Activision-nak..Olyan is a COD azóta...
  • Moby
    #64368
    TF2 credits lepörgött. ZSE.NI.Á.LIS.
    volt.
    Az év egyik legjobb játéka, és hosszú idő óta a legjobb militaryfps amihez szerencsém volt.
    GG RESPAWN!
  • Bandicoot
    #64367
    Ahh köszi,még nem táboroztam vele,pedig Pipi megérdemelné, jó szolgálatot tesz....
  • Bandicoot
    #64366
    Csak ha felfedezel.:)
    (illetve 1 mellékküldi is oda küdött de akkor már meg volt a hely)
    Pedig hivalkodó,hegyi út visz fel és ilyen romok meg daruszerűség van ott...Ilyen helyekre kapásból célszerű mindig benézni.
    A Choco-k alaposan felgyorsítják a felfedezést.:)
  • Seth
    #64365
    Ha chocoboval mész táborozni,akkor ott lesz az is, és lehet választani mit adsz neki
  • Bandicoot
    #64364
    Valahogy lehet de még én se jöttem rá hogy,már lvl 5...De menüből nem engedi,állva elötte nem engedi,nem értem pedig van ami boostot is ad neki.
  • TDC Geronimo
    #64363
    Hm én nem találtam meg a másik dungeont. Azokat csak úgy lehet, hogy felfedezel mi?
  • Bandicoot
    #64362
    Vagy sztorielem vagy titok amire rá kell jönni. Még semmi,de szerintem jobb is. Van azon a területen egy másik dungeon egy bánya aminek a mélyén olyan ellenfél van hogy besz*rsz, oda is csak jóval késöbb célszerű menni.

    / Leöltem az első éjszakai lvl 30-as démonom. Kemény volt de szerencsére összetákoltam magamnak 3 db 5-ös láncba csapó lvl70-es Fira-t. Az alaposan megkönnyítette a helyzetet.:)
  • TDC Geronimo
    #64361
    már lvl 2 lett. Etetni is lehet? :D

    Amúgy a 4 karakter tényleg marha jó. Megy a folyamatos oltogatás meg csipkelődés :)
  • TDC Geronimo
    #64360
    jólvan neked a TF2 kampánya is töltelék kampány volt a trailer megnézése után...
  • darkSectorxxx #64359
    Biztos én vagyok túl kritikus, de elkap a hányás ezt a trailer tekintve.
    Látszik hogy faszt nem tudnak kezdeni a jáátékkal, ha filmbe kell tültetni...

  • darkSectorxxx #64358
    Szavanként komment az jobb lenne. <3 :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.01. 21:00:53
  • Kandurex
    #64357
    25mbites az itthoni net, szal, 2~óra...lealtattam a gépet, addig megnézem az FF filmet, megen :)
  • TDC Geronimo
    #64356
    Hamar lejön nem? :P
  • Kandurex
    #64355
    Szép 10 gigás patch...
  • Kandurex
    #64354
    Nyah, települ az FF :()
  • TDC Geronimo
    #64353
    Az első dungeon végén a zárt ajtót vágod, hogy kell kinyitni? Majd később kell visszamenni?
  • darkSectorxxx #64352
    Hoppá!

    Rájöttem a nagy furfányosságra...lol még ilyet.

    Már értem miért írogatott mindenki Das3-azás közben a normál profilomra, hogy gyere party-ba....OMG....érdekesen működik a rendszer!

    Antihero .... megvan a magyarázat a hét elején észrevett anomáliára. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.01. 20:23:48
  • Kandurex
    #64351
    Na, készen vagyunk. Bekapcsolás.
  • darkSectorxxx #64350
    Miért? Téged zavar? :D
    Félreértetted! Én a termékekre írtam, hogy vedd videóra!
    Ne magadat.... :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.01. 20:18:55
  • Bandicoot
    #64349
    Akkor még ideálisabb a kép amit kaptál idegeskedés ellen...
  • Bandicoot
    #64348
    Ne lenne érv egy konzol vásárlása mellett az hogy a fizetős multi mellé jobb kínálatot kap rendszerint mint a másik konzolon? Mesélj még.
  • Kandurex
    #64347
    Szép lenne! Alsógatyában bontom :D
  • Kandurex
    #64346
    Hm, hát sokkal elegánsabb a gép élőben!
  • Bandicoot
    #64345
    Akad még hasonló.:)
    Choccoval mászkálj sokat,illetve adj neki enni,fejlődik (kajától gyorsabban),versenyekre és még harcra is jó :)
  • darkSectorxxx #64344
    Hejj, te srác, youtube-ra vele. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.01. 20:02:40
  • Bandicoot
    #64343


  • Kandurex
    #64342
    Na, kezdem az unboxingot :)
  • Maxyka
    #64341
    Ezt a finall fantasyt behuzom szerintem e hónapban de fej fej mellett a wd2-vel és csak egy maradhat :D
  • Totti5
    #64340
    Azt tettem. Annyira vesz valaki konzolt a gold miatt mint bárki a plus miatt, semennyire ( nincs olyan hogy annyira "se" vennék, mert ez nem igaz az Xbox1et jobban veszik mint a 360at az S modell nagyon sikeres ). Ez nem érv egy konzol mellett. Úgy sem fogja senki azt megkapni amire vágyik, ráadásul ha lemaradt az előző évekről akkor mindenről lemaradt ami eleddig volt, mivel az nem lesz újra így abban sem reménykedhet hogy valami amire vágyik lenne, mert nem lesz többé.