121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #64824
    Nem lesz otthagyás,szépe jönnek majd a gyengébb és gyengébb portok és rkényszerítik azokat is akik eddig hezitáltak hogy cseréljék az erősebb vasra. Abból a 40 millból elkönyvelheted hogy 2018-ra a java lecseréli a ps4-et.:)
  • Totya42
    #64823
    Nem fognak. Ps-en ott a 40milliós ps4 bázis és xbox-on is ott van 20-30milliós bázis, akiket nem fognak otthagyni még hosszú évekig. 2019-ig egyikük sem fog ugrálni és otthagyni a sima bázist.
  • Totti5
    #64822
    Most mondom hogy a skorpió eleve annak fog jönni, hisz ahhoz minden bizonnyal lesz valami VR, ami X1re meg nem valszeg nem lesz semmilyen formában.
  • Bandicoot
    #64821
    Az MS már 2018-2019-ben ki fog adni exkluzívot,hátrahagyva a One-t. Erre nyugodtan mérget vehetsz. (senkit nem hagyunk hátra...Ja persze,csak ez megint a megszokott MS mellérizsa aminél van nem kevés kiskapu).
    A Sony 2017-ben még nem, 2018-ban talán. A Scorpio mellett főleg hogy maximálisan kihasználják az új gépet.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.04. 19:40:44
  • Totya42
    #64820
    Nem fog jönni. 2017-ben biztosan nem. És mivel a scorpio 2017 végén jön így 2018-ban sem lesz még ilyen egészen biztos. 2019-ben következhet az be, amit mondasz, de akkor a sima gépek már 6 évesek lesznek és akkor már belefér.
  • Totti5
    #64819
    Főként az MSnél? mert mikor csinált ilyet?
  • Bandicoot
    #64818
    "Ps-en sem kötelező váltani és xboxon sem lesz kötelező. Akiknek a korábbi generációk megfeleltek, ők maradhatnak ebben a generációban a sima gépeken ugyan úgy."

    Nem adok sem a pro-nak, de főként nem a scorpionak túl sok időt és jönni fog rájuk a gyengébb platformon elérhetetlen-játszhatatlan exkluzív.
    Hiába az ígéretek, főként az MS-nél ugye....
  • Bandicoot
    #64817
    Akinek esetleg egy kis help kell RE 7 demo ügyben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A padláson van a vérrel falra írt üzenet melletti tv-k mögött egy műkéz ujjak nélkül. Felvenni,ujjat rábiggyeszteni. A vérrel írt szöveg lényegében az hogy 5 ember meghalt de senki nem mutatja sírjukat...Mindegyik emberhez van egy feladvány, oda kell menni ahol meghaltak (avagy a hullájukhoz-entitásukhoz) és az ujjal felszerelt kezet úgy forgatni hogy rájuk mutasson. Ha jó helyen járunk és jóra mutatunk egy hang és a gamepad vibrálása tudatja velünk hogy jók vagyunk. Ez után meg kell találni a hozzájuk kapcsolódó dolgot ami aktiválja gyerekkacajjal a következő feladványt. Köben a padláson lévő zárt ajtón minden megfejtés egy véres kéznyom, ha megvan az 5 kéz nyílik az ajtó. A feladványokat nem írnám le,max ha valaki kérdezné. Megszökni pedig: pincébe lejutunk a padláson talált kulccsal. Menjünk be a hullás ajtón és vegyük fel a csapkereket. NE menjünk tovább,vissza a zárt ajtóhoz...Ránkzárta Barker úr,és jön Jencike...A középső lógó hulla mögé bújjunk és várjuk meg hogy Jenci felálljon...Rúgjuk felé a hullazsákot mire Jenci kibillen az egyensúlyából mi pedig neki tudunk futni a torlaszolt ajtónak és kétszer X-et nyomkodva kirúgjuk. Célszerű használni a kereket és felvenni a skulókat. Irány vissza a pince a szönyikével. Rohanjunk be a hátsó szobába ahol eddig nem voltunk (sietve,gyorsan!!) polcról kulcsot gyorsan fel,gyorsfordulás és rohanás kifelé,Jenci ha közelítene pisztollyal sorozzuk hogy lassítsuk. Ha sikerült és Jenci nem ért hozzánk a kulccsal ki tudunk mászni a padlásablakon. Ha a feladványok is megvannak és a szobát is nyitottuk fent benne a stuffal azt is megkapjuk ha azzal mászunk ki
  • Totya42
    #64816
    Akkor meg pláne örülnöd kellene a jelenlegi helyzeten. Ha maradt volna minden ugyan úgy, mint a korábbi generációban, akkor most mehetne a nem átlag pc-t venni. Nem értem mi a baj.
  • Totti5
    #64815
    Te az átlagról beszélsz, Én meg nem az vagyok és itt senki sem ebben a topikban.
  • Totya42
    #64814
    Minden multiplatform játék kijön xboxra. Ugyan úgy játszatsz mindent egy platformon az xbox-on. Miután kijön a scorpio még utána is maradhatsz a sima xbox one-on és tolhatsz minden multiplatformot még mindig az után is szerintem évekig. Nem lett itt semmi sem elbaszva. Az, hogy kapunk választási lehetőséget immár az nekünk felhasználóknak csak jó szerintem. Ps-en sem kötelező váltani és xboxon sem lesz kötelező. Akiknek a korábbi generációk megfeleltek, ők maradhatnak ebben a generációban a sima gépeken ugyan úgy.
  • Seth
    #64813
    Akkor a játékmenet talán már nem lesz annyira monoton, bár ehhez a pályadizájn-nak is fel kellene nőnie, az is rémegyszerű és uncsi volt
  • Bandicoot
    #64812
    Na. Kimaxoltam a témát úgy érzem. Gyakorlatilag cirka délután 2 óta a RE 7 Demo elött ültem és toltam hogy mindenre rájöjjek. Meg lett az ujj titka, a falra írt szöveg és az üres könyv titka is, végeztem,kaptam egy piszkos érmét, és sikeresen megszöktem cakkumpakk. A végén kiírtak alapján a piszkos érme majd a fő játékban lesz jó valamire, és majd a demo mentéséből tudom hozzáadni.:)
  • n000rbi
    #64811
    Megy a psx day2 stream, egyelőre csak Destiny, amin mindjárt elaszom...

    Máris kezdődik a Horizon panel!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.12.04. 19:17:44
  • Totti5
    #64810
    Anyagilag nekem sem, ha kell megveszem évente ami van. Kényelem, következetesség szempontjából én egy platformon tolnám a multikat, nem össze vissza hisz az nekem az Xbox rendszere. Kényszerből most nem tehetem egy ideig.
  • TDC Geronimo
    #64809
    :o
  • n000rbi
    #64808
    IGN's Andrew Goldfarb played a Knack 2 demo at PSX

    The game openly acknowledges the shortcomings of its predecessor (one character says to Knack, “it’s hard to believe you saved the world. All you know are three punches and a kick”) and has actually added a pretty robust moveset for combat and platforming.
    [...]abilities include a dash, body slam, multi-punch, jump kick, and a few other basic combat moves.


    What makes the system more robust is a skill tree for upgrading any individual move or ability. Throughout Knack’s levels, you’ll collect Relic Energy, and you can spend that to increase power, range, or several other variables depending on your play style. You can also pick up additional, more advanced moves for Knack, like the ability to stun enemies from a distance or pull them closer to you from afar, Scorpion-style.
    Knack 2 isn’t necessarily going to reinvent the platformer, but it’s definitely trying to fix a lot of the problems that were present in the first game, and it’s clear that Sony’s Japan Studio has paid attention to player feedback.


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.12.04. 19:09:12
  • Moby
    #64807
    Nekem pl jó. Szal nem tudom kik azok a ti, de nem tartozom közétek!
  • Totti5
    #64806
    Sok kakaó lesz abbban. Belsős címek 4k lesz, multiplat az lesz ami, de valszeg több jobb mint a Prón, hisz a gép előreláthatólag jobb lesz ( CPU és GPU szinten is ).

    De teljesen mindegy, 1 évig a Pró a legjobb, utána valszeg más.

    Jó ez nekünk? nem. El lett baszva ez az egész ezzel az eltolt, kicsit erősebb, még erősebb dolgokkal.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.12.04. 18:49:10
  • Moby
    #64805
    Ez most nem az üvöltő fosgépesek témája. Ulthane generációt lépett. Ő azt látja, amit te csak évek múlva fogsz talán.


    /Egy kiállított demócuccon valami konzolboltban.
  • Kandurex
    #64804
    Na akkor mégis csak a Pro.
  • TDC Geronimo
    #64803


  • TDC Geronimo
    #64802
    30 fps jelenleg, de már írtam. frame pacing light módban csak átvezetőknél van gameplaybe nincs.
  • darkSectorxxx #64801
    Jó, nagylelkű akartam lenni.
    Nincs para, csak 4k gameing fogalom egy picit erős még, hiába jó a pro bizonyos játékokban. :D

    4K stream meg szerintem sci-fi. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.04. 18:23:07
  • Kandurex
    #64800
    4k még a Scorpion se lesz. Ahhoz sok kakaó kell.

    PC? Ugyan. Ez nem mérhető PC-n, talán a PC-sek 0.0001%, talán.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.04. 18:20:34
  • Kandurex
    #64799
    Igen?

    Eskü, mint ha azt olvastam volna, hogy lite módba 40-50FPS-el megy. Igaz, eszembe se jutott, hogy lite módba indítsam!
  • darkSectorxxx #64798
    4k gaming az pc-n van. :D
    Meg PSX nem tudom tud-e 4k stream-et. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.04. 18:02:28
  • TDC Geronimo
    #64797
    Toltam most én is. Én nagyon fosok az ilyeneken :(

    Amúgy szebb, mint volt a korábbi demo
  • Seth
    #64796
    De ott is frame pacing-es, Bone-on meg DF szerint nem létezik a jelenség
  • Kandurex
    #64795
    hüle!
  • Kandurex
    #64794
    Legstabilabban a Pro -n fut, igaz, Lite módban, de már az is alázza a bone -t.
  • Ulthane
    #64793
    Megneztem a PSX trailereit 4kban a teven. Te joooo kurva elet. A PS4 Pro es a 4k gaming a legjobb dolog, ami csak tortenhetett a jatekpiacon! Egyszeruen teljesen uj szintre emeli a videojatekozas elmenyet. Mass Effect, Death Stranding, uj Uncharted, TLOU2, mindegyik valami elkepesztoen nez ki, nem hittem el!

    Ha belegondolok, hogy gyerekkent meg a Ponggal jatszottam. Ez elkepeszto. Nem talalok szavakat.
  • TDC Geronimo
    #64792
    Annyira gyönyörű tud lenni ez a játék. Azt mondtam nem csinálok mellék küldetéseket. Hát jelenleg 5 óra alatt csináltam egy 20 perces főküldit, többi mind mellék :D Combat annyira jó, hogy bármit megcsinálok ahol harcolni kell :y
  • n000rbi
    #64791
  • Bandicoot
    #64790
    RE 7 frissített DEMO kivégezve, házból kijutva True endinggel.:)
    Kemény volt! Várom a fullgame-t!

    (az ujj továbbra is titok...)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.04. 16:01:15
  • SlickAdam
    #64789
    te cúna rasszcica!
  • Seth
    #64788
    Pedig jelenleg azon fut legstabilabban :)
  • Kandurex
    #64787
    Mondjuk megnézve elég csúnya különbségek vannak már a sima PS4 és Boxos között. Boxos lennék, nem lennék vidám gamer.
  • Kandurex
    #64786
    El se indítom, mert beránt :)
  • TDC Geronimo
    #64785
    Most értem FFnél lastellum városba. Mother of god hogy néz ez ki