121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #65747
  • Moby
    #65746
    Ez komoly, hogy mondjuk 20e ft spórolásért bevásárolod magad az ÖT évvel ezelőtti technóba?
  • Moby
    #65745
    Énsemtudom, lélegzetvisszafojtva várom a mélyanalízist
    Mármint ha publikus persze. Merthát el tudom képzelni, hogy ezek annyira insider infók, hogy csak NDA aláírásával tudhatóak meg a részletek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.14. 10:48:43
  • TBTPumpa
    #65744
    PS4 Karácsonyi akció az Aqua jóvoltából

    #65741
    Egy teljesen új Slim gép befigyel, olcsón, néhány exkluzív játékkal. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.14. 10:44:28
  • mucsácsó
    #65743
    Jön a Horizon + Prő bundle, vagy mi? :'D
  • Moby
    #65742
    Ó, pénzügyi és piaci elemzés. A leghitelesebb forrásból!
    Mi várható februárra? Mit vegyünk/ne vegyünk?
  • Evoluti0N
    #65741
    Vegyél máááár. :D
  • n000rbi
    #65740
    Jól van, beütött az Ueda feelin' és már nem akar ereszteni. Kutyamadár is egyre jópofább, ahogy haladok előre a játékban.
  • darkSectorxxx #65739
    Figyeld meg....és emlékezz februárra mit írtam majd. :)
  • Bandicoot
    #65738
    Amúgyis van a store-ban mit kerülni....
    Most nézem a hihhetetlen akciós lehetőségeket...Vedd meg az Evolve-ot csak háromezeröccázé tizenezer helyett (áthúzva)....És persze lévén multiplayer stuff még vegyedmellé a plust is.
    Cirka fél éve ingyenes a játék pc-n....

    És akkor felerőltetik az ilyen ARK szintű szarokat (pc-n megvan 5-6 óra után uninstall megvolt),és az optimalizálatlan mocskokat...Fordöpléjörsz vanik meg infrastruktúraüzemeltetés......Mehh...
  • mucsácsó
    #65737
    Jhah én is nonleathalként indultam, de már felbasztam magamat néha, úgyhogy megy a hent néha... :D de már rábasztam, mert high chaos van és rohad minden :'D amúgy énis benézek mindenhova, minden felszedek, amit csak tudok, stb... ez benne a szép szerintem főleg :)

    Igen-igen, és még szerintem lehet keveset is mondtál az 5-tel... nagyon durván összevan rakva, már-már ilyen From-szintű level dizájnt érzek :D zseniális.
    Picit félve kezdtem neki amúgy, mert nem gondoltam volna, hogy megüti az első rész nívóját, meg amúgy valahogy nem is nagyon nyomattak a játékról infókat, meg nem igazán fordítottak nagy gondot a marketingjére... csak így kvázi csöndben elkészült, és szétbasz mindent. :D
    viszont 3. rész már nem lesz, ha jól tudom :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.12.13. 23:31:34
  • TDC Geronimo
    #65736
    Engem a pályadesign döbbent le mindig, hogy 1-1 helyre kb 5 féle módon lehet bejutni/eljutni. Hihetetlen az újrajátszhatósági faktora főleg, hogy van egy másik karakter más képességekkel és másodjára lehet menni lethal runt.
  • mucsácsó
    #65735
    De komolyan, miért engedik ki az ilyen köpedék szarokat ki PS4-re? Esküszöm már simán olyan deja vú érzésem van, minthogy kb. szinte bárki bármilyen fost felrakhat ide is, mint ahogy a Google Play Store-ba is...györtelem... még egy förmedvény, amit csak lehet kerülgetni storeban...
  • ppista
    #65734
    A belsö tereken semmi gond. Ha kiérsz egy szabad területre, akkor érezhetöen lelassul egy pár másodpercre, majd valamennyit finomodik. Viszont a játék 80%-a épületekben, barlangokban, folyosókon játszódik, igy jóval kevésbé feltünö a gáz techno.
  • Moby
    #65733
    Valamikor majd rápróbálok, hátha... :)
  • TDC Geronimo
    #65732
    Hát én nonlethal runt megyek és mindent megcsinálok, mindenhova benézek stb.
  • Moby
    #65731
    deus exen lépj át. Nem jó sajnos :(
  • mucsácsó
    #65730
    Helyes helyes! Fú akkor én sietősnek érzem magamat, 6,5 óra után értem a 4. chapterhez :D na akkor kíváncsi leszek rá, holnap folytatom!

    ejj Moby nem tudod mit hagysz ki... :( Pedig kuuuurvajó, nagyon patentul összevan rakva. Ez az Arkane banda eléggé tudja mi a dörgés, kíváncsi leszek a Prey-re is tőlük.

    btw, Pro: lesz-lesz, nekem 1000%, csak nem tudom mikor...legkésőbb Horizonig. Azt már Pron fogom tolni, az ziher.
    valahogy meg kéne szabaduljak a mostani base PS4-emtől, csak hogy az istenbe... :D szegénykém most lesz pont dec.23-án 2 éves :(
    már bánom, hogy lecsúsztam a Black Fridayes 115k-s prorol :(
  • TDC Geronimo
    #65729
    Ez aztán igényes cucc. Sima PS4en 680p!

    Nagyon igényes a LOD is

  • arty
    #65728
    ki van zárva :)
    Jensen orgánumát akarom hallgatni 40+ órán át :) legkarakteresebb voice actor, ever :))
  • TDC Geronimo
    #65727
    deus exet nyugodtan kihagyhatod szerintem
  • arty
    #65726
    elsiklanak, hahh! :))
    napi 2 játékot kéne megvenni, a végigjátszásról nem is beszélve.... kihagyhatatlan (elsőt zabáltam), de csak majd jövőre.

    basszus, még a mankind divided is kimaradt, pedig azt anno-anno dayoneosnak terveztem :(
  • Moby
    #65725
    Ez nagyban függ attól, kinek mi az élvezhetetlen.
    20fps élvezhető?

    Vegyetek prót. Mondtammá? Mindegy. Vegyetek! :D
  • Moby
    #65724
    Nekem az kimarad. Az elsőt is eldobtam felénél. Steampunk. Nem megy be. Pedig jó lenne, csak a világa...nemmm. Nem megy.
  • TDC Geronimo
    #65723
    Nyomom, de itt sokan elsiklanak felette pedig kikúrt jó :)

    12 óra után 5ös mission elején vagyok. 4es küldetés eszméletlen jó volt, mint írtam. 3 és fél órán át nyomtam azt :D
  • mucsácsó
    #65722
    Sima PS4-en tényleg ennyire élvezhetetlen lenne a TLG? :( nemá basszákmeg.

    Dishonored 2 viszont szétbasz nagyon, nyomjátok!
  • TDC Geronimo
    #65721
    Most pont kamerára gondoltam, de amúgy ja. 30 frémmel jobb lesz, mint 25el
  • arty
    #65720
    "én se éreztem annyira gáznak"

    meh, büdös prótulajok beszélgetnek :D
    nekem meg marad a 25frém... :(
  • Moby
    #65719
    Ja. WD1-ben még faszavót.
  • arty
    #65718
    :((((

    mivel könnyed a wd1 is, még akció közben is minden 90fokos kanyart kézivel veszek ... mert ... FEELING :)

    :((((((((((((((
  • Moby
    #65717
    Fogalmam sincs milyen indíttatásból, de ha már a gépen van, gondoltam nyomok egy kört bf4-el, ha már nekem az úgyis kimaradt, legalább lássam milyen lett volna.
    Hát...egész jó :D

    Csak a WD2...na az nem halad :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.13. 22:48:33
  • Seth
    #65716
    99-es szinten max fél óra
  • n000rbi
    #65715
    TF2 kezessége után lehet nagyobb volt a kontraszt. Most átkapcsoltam az agyam Ueda-módba és máris sokkal jobb.
  • orichalcos
    #65714
    Attól függ a szintje, hogy mennyi plusz cuccot pakolsz bele. ÉN meg közben elértem mindegyik karakterrel a level 99-et, meg megvan az összes armiger fegyver. Jöhet a nagy teknős, de majd csak holnap, másfél két órányi harcnak nézek elébe. :D
  • Moby
    #65713
    Itt mindig is ennyi volt. Ennyiért vettem én is itt mindkettőt megjelenéskor.
  • Kongy
    #65712
    Ha valami akkor a zene verhetetlen a TLG-ben is, de így volt már ez a SotC-ban is.
    Nem tudom ki emlékszik erre, én a mai napig imádom

  • TBTPumpa
    #65711
    Már csak 128 000 Ft a PS4 Pro.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.13. 22:04:06
  • Kandurex
    #65710
    Meglesem köszi, de most TF
  • Bandicoot
    #65709
    Minél több elemet tolsz bele annál erősebb,magasabb szintű a varázs. És azt megfejelheted még ha valami stuffot hozáraksz (ezt is szintén lehet darabban fokozni).
  • TDC Geronimo
    #65708
    Amiket én láttam első 20 percet az alapján biztos voltam benne, hogy megveszem. Láttam kamera betegségeit, de én se éreztem annyira gáznak, mint amiket írnak róla. Persze még nem próbáltam, de az art, zene, animok, trico nekem baromira tetszik