121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #65787
    Igen ez így van de van akinek az számít hogy garis a gép meg hogy új.A 3 játékot meg ha 5 k/ db számolod akkor már majdnem 50k a különbség és ez nem elhanyagolható dolog valakinek.
  • Moby
    #65786
    Aki nem a pixeleket és a és a frémet számolgatja annak a racionális döntés az xbox360/ps3, milliónyi filléres játékkal. Nem a ps4 slim. Csakhát ez a baszni is meg szűznek is maradni érvrendszer ez minden bizonyítási kísérletnél akkorát perecel, mint a ház. De tőlem eltáncolhatjuk minden alkalommal.
  • TDC Geronimo
    #65785
    Milyen játék nélkül :DD

    Ezt a baromságot honnan veszitek. Amilyen játékokkal én most ősszel játszom az mind pro supportos és nem 2 játékról van szó.
  • Bandicoot
    #65784
    Nem annak a sima ps4 jóval olcsóbban akár használtan lévén ugyan azt kapod. Max nagyobb. A méretváltás megér +20-30 ezret de a dupla teljesítmény, több évvel fejlettebb teknó nem?...
  • LBandi77
    #65783
    Milyen következmények?
    Ma ha veszel 1 slimet 3 játékkal(AAA) 100k.összedugod a cuccot és játszol.Vagy veszel 1- pro-t 130- ér játék nélkül,szerinted aki nem a pixeleket meg az fps- t számolgatja annak nem a slim a racionális döntés?
  • mucsácsó
    #65782
    Már most érződik a gap a két gép között... és ez egyre durvább lesz... de jó, persze lehet homokbadugni a fejünket és szajkózni, hogy faszság a Pro meg csak a 4K miatt van :'DDD ok. bírom az ilyen videókat amúgy :D

    @dark: miért várjunk februárig Proval? már izzad a tenyerem az infóhiányban...! :D
  • Moby
    #65781
    Én ezt megértem. Van is erre kifejezésünk: rossz döntés. Következményekkel.
  • Tatyla
    #65780
    Final Fantasy XV helyzet jelentés:
    Tegnap felfarmoltam magam 58-ról 98-ra többiek 95, holnap éjszakai dungeon és szerintem utána nekimegyek a teknősnek...
  • Kandurex
    #65779
    Tényleg, kb. 3 fokkal...ennyit számít?
  • n000rbi
    #65778
    Hidegebb van a szobádban :) (ja és ment egy pü)
  • Kandurex
    #65777
    Érdekes, tegnap este elég hangos volt a Pro, kb. mint a régi fat, a TF2 alatt, ma meg 5óra játék után is tök kussba van...
  • TDC Geronimo
    #65776
  • TDC Geronimo
    #65775
    Hú téged azt jól félreinformáltak. GS? :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.14. 12:53:04
  • orichalcos
    #65774
    Meglátjuk, ha gyorsan lemegy, talán belefér majd a Level 120-as Naglfar is.
  • Bandicoot
    #65773
    Az én kedvencem hogy a ledes fhd és a 4k között nem lát különbséget max az fhd javára... Néha beleolvasok de a hajamat tépem és hanyagolom a topikot. Végig megy az önigazolás arról miért nem éri meg a pro, miért felesleges a 4k tv. Közben ips-es fhd lg tévék és slim mögül irogatnak. A ps4-re 20-30 ezreket megérte ráfizetni a 0 teljesítménykülönbségért. De a pro friss teknója és kb dupla ereje nem éri meg és a 4k is értelmetlen merafullhádéazisten.... A topik gazda meg random törölgeti a pro mellett érvelők hozzászólásait - slim tulajként...
  • Bandicoot
    #65772
    A kő legalább hallgat és nem ont 20 soros monológokat a semmiről.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.14. 12:16:33
  • LBandi77
    #65771
    Nagyon sokan gondolkodnak így és veszik is a slim+ játékok 100- ért,többen mint pro-t(magyarországon)
  • arty
    #65770
    90e+3játék? az mondjuk elég jó ajánlat... hol?
  • SlickAdam
    #65769
    darky te olyan buta vagy baszki, mint egy darab kö.
  • darkSectorxxx #65768
    Komolyan nem értem a problémát, de mindegy.Majd megoldod egyedül.
  • SlickAdam
    #65767
    irónia... az
  • arty
    #65766
    a februári infók február 1.-től publikusak!
  • darkSectorxxx #65765
    Mit nem értesz¿ Amire válaszoltam olvasd el pls.

    Ott volt hogy a ps4 és pro közt csak over van, erre írtam, hogy ENNYI ERŐVEL PC-N a configok közt is csak over van, utána írtam, a mondat vét....remélem így leesett az irónia.
  • darkSectorxxx #65764
    Amúgy grat hozzá, a te döntésed a 45k meg szerintem is gecisok és ehhez van 3 gémsz.
    Sima ps4-et meg újonnan valszeg ha találsz is, már nincs akcióban.

    Szóval mindent szemügyre véve totálisan érthető a dolog.
  • SlickAdam
    #65763
    "A sima pc és a high end közt is csak overlock van. De amúgy nem."

    he?

    "Télleg oltári nagy baromságok vannak neten."

    a profilod pl? :D
  • darkSectorxxx #65762
    A sima pc és a high end közt is csak overlock van. De amúgy nem.

    Télleg oltári nagy baromságok vannak neten.

    Van oldal ahol a pro alatt a slim tulajdonságai vannak be-copy-zva.

    Hogy totál érthetö legyen, a ps4 azt ismere, ps4.

    A slim az kibaszottul ugyanaz, kb mint régen egy ps3 vagy x360 slim. Elvileg olcsóbb legyártani gondolom, kisebb, halkabb, kevesebbet fogyaszt.

    Na de a pro, a pró-ban egén más a helyzet.
    Emeltek a procin, kicserélték a gpu-t.
    Ezért teljesítményben a duplát tudja.

    Felvétel, stream magasabb minőségben megy.
    Játékokban ha van peccs, akkor magasabb grafikai minőségben fut, több élsimítás, fps.

    Hogy laikusok értsék, pc viszonylatban olyan mintha egy i5-ös géped lenne egy kb rx 260-al, és húznál a procidon az rx 260 helyett meg beraknál egy rx 470-et.
    Csak hasraütés szerűen most írtam egy példát.

    Az hogy az árkülönbözetet megéri-e, azt embere válogatja.

    Megtévesztő, mert a slim egy ps4, ellenben a fasza marketing miatt pro stílust kapott, csak 1 bemarással a pro-val szemben....nagyon megtévesztő tud lenni.

    Szóval ez van, egy normál ps4 elég lett volna biztos forrásból ha találtál volna, kurva nagy az árrés a 3 gép közt, és a slim rossz helyen van éppen.
  • SlickAdam
    #65761
    és ha van egyéb draga hobbija is?
    pl ev vegen sokan rakattannak a karacsony dologra. megis lehet, hogy jatszani szeretne meg 24.-e környeken.
    AGYFAAAAAASZ.
    de igen, PRÖ kell.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.12.14. 11:55:09
  • Moby
    #65760
    Najó, az elsőt kihúzom. Akinél minden fillér számít, annak a videójáték amúgy sem való. Vagy valami előző generáció sok olcsó cuccal. Esetleg. Aki nem tud venni egy slimet, az meg tud venni egy pro-t is. Maximum pár játékot később vesz meg olcsóbban.
  • Moby
    #65759
    A legnagyobb vicceket ott olvastam. 4K, HDR tévé mellé megvette a SLIMET!
    Mert így meg tudta venni az egy 1éves psnplus és még egy játékot. Amit nyilván nem tudott megvenni pro mellé, hiszen csak a 300k-s tévé fért bele, 20K már nem, de így legalább a tévének sincs a világon semmi értelme.
    És megmagyarázza! BETONKEMÉNY!
  • Moby
    #65758
    Ha valakinél minden fillér számít, megértem. Ha valakinek csak arra kell, hogy évente kétszer valamit mocskoljon rajta, megértem. Ma, játékra, nincs jogosultsága egy műszakilag elaggott, kissé bizonytalan jövőjű, ehhez mérten mindösszesen 20-30%-al olcsóbb gépet venni, AMI!!!!
    (és itt ez a leglényegesebb az egész kérdésben)
    1-2 év alatt, ha valaki tényleg játszik is, a teljes platform költésének az 1-5%-a lesz.

    EZEN? ÉRDEMES? SPÓROLNI?
    Ez Komoly? Az egyetlen dolgon, amit nem tudsz megváltoztatni? Amit nem lehet peccselni? Ami évekre ugyanolyan marad?
    EZ KOMOLY?
  • Bandicoot
    #65757
    Azt nem értem akkor minek teszi fel a kérdést. Pár idióta önigazoló slim tulajon kívül a ph-n MINDENKI a Pro-t mondja... n
  • Evoluti0N
    #65756
    Mindenki győzköd, h hagyd a Slimet, Prot vegyél. Ha ennyi ember nem tud meggyőzni, akkor nem tudom, h mi kéne, h megértsd, nem érdemes Slimet venni. :D
  • Bandicoot
    #65755
    Lesz még önigazoló hiszti mikor jön a horizon és szembesülnek vele hogy minden amit mutattak pro-n futott...:)


    Szerk.: Ja a húzott cuccok jellegzetessége hogy kevesebb hőt termelnek halkabb működés mellett jóval nagyobb teljesítmény mellett... Gamekapocs és egyéb szakik jól megmondták a ph ps4 topikjában is....Miután megvették a slimet és magyarázni kell a kapufát...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.14. 11:19:51
  • Moby
    #65754
    >Öt évvel ezelőtti? Nem 2013-as a PS4? Az még csak 3 év. :)

    A gpu egy 2011/12-es 7850.
    A pro-é egy 2016-os polaris.

    >Illetve számos hazai oldalon azt írták, hogy a PS4 Pro hardvere ugyanaz, mint a sima PS4 hardvere, csupán húzva van a proci és a grafikus feldolgozó egység.
    Hazai oldalakat nem olvasunk, mer akkora fasságokat írnak, mint a ház.
    Értem, hogy az fps nem mérvadó. Csak akkor majd nem kell nyifogni azon sem, amit tegnap linkeltem.

    Az a baj, hogy ahelyett, hogy kérdeznél, marhaságokat olvasol, meg Darksectorral beszélgetsz konzolhardver témában. Oké, hogy a pénzügyekhez borzasztóan ért, ezt adom is, de ilyen miben mivan meg mit tud, na ez nem pénzügyi kérdés.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.14. 11:14:32
  • Bandicoot
    #65753
    Aquaban veszed 128. Vársz akcióra lesz az 115-120 is - volt már ennyi.
    A ps4 már most döglődik, megjelenésről megjelenésre könyvelhető hogy ilyen vagy egyre szarabb lesz a helyzet. 5 éves teknó annak is elavult.
    + a pro legalább érni fog valamit használtan.
    A slim szart se, amint felmennek a használt pro-k...
    Gyakorlatilag kidobod a pénzt az ablakon spórolás miatt.
    Ha elég neked a ps4 akkor vegyél ps4-et 60 körül sok játékkal. De én még mindig azt mondom 1-2játék kezdetnek és egy akciós pro.

    A pro nem éri meg a többletet - mondják a slim vásárló önigazolók. De az megérte a többletet hogy kisebb a gép de egy hangyafasszal sem tud többet a ps4-nél....:)
    A slim pénzkidobás nem több.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.14. 11:13:42
  • ppista
    #65752
    Szerintem jól döntöttél. Feleslegesen dobnál ki jelenleg 45000-et az ablakon. Viszont amikor majd jönnek a szemmel láthatóan kategóriákkal jobban kinéző és futó játékok Pro-ra, akkor ne a Sony legyen a hunyó amiért neked sima van. Ez a felállás szerintem pár hónapon belül aktuális lesz.
  • Totti5
    #65751
    Hónapokig lehet ezt húzni akkor sem lesz változás, de előrébb nem jutottál hiába linkelsz be naponta boltokat.

    Van 45 ezred és játékokra pénzed vagy nincs? ha nincs vegyél bundlét ha van akkor Prót.

    Csak vedd meg, ha meg nem akarod akkor ne vedd meg, várj.
  • TBTPumpa
    #65750
    90 000 Ft-ért veszek új PS4 Slim-et 3 játékkal. A Pro változat pedig 135 000 Ft + játékok.
    45 000 Ft-ot spórolok a gépen és ahhoz nekem még játék is kell, mert önmagában az alapgép ugye nem tartalmaz játékot.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.14. 11:06:30
  • TBTPumpa
    #65749
    Öt évvel ezelőtti? Nem 2013-as a PS4? Az még csak 3 év. :)
    Illetve számos hazai oldalon azt írták, hogy a PS4 Pro hardvere ugyanaz, mint a sima PS4 hardvere, csupán húzva van a proci és a grafikus feldolgozó egység. Ebből nekem az jön le, hogy ez is 2013-as tech, csak overlock-olva van.
    Persze én nem értek hozzá, számos oldalon ezt írták, nem tudok nyilatkozni róla, hogy ez mennyire igaz avagy sem.
    Én csak játszani akarok, mert ez a Konzol lényege, az most hogy 1080p vagy 4K, 30 FPS vagy 60, annyira nem mérvadó számomra.

    Pro-t akkor vennék, ha lenne hozzá játék, de az még nincs hozzá.
    PS4 játékom pedig már van (The Last of Us Remastered, UC 1-3), úgyhogy már nagyon szeretném végigjátszani őket.
  • Bandicoot
    #65748
    A legszarabb vétel amit csak vehetsz. Jó buta döntés.

    60-ért 1216-os ps4... vagy 120-130 között pro.
    80-90-ért a minips4 lószart nem ér és csak egyre szarabb lesz a helyzet rajta. 20-ast spórolsz a gépáron....Megérné?...