121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #66107
    Megneztem en is moziban ma. Bar en nem vagyok SW-rajongo, de tenyleg jo lett. Siman jobb, mint a tavalyi resz. Azt hittem ez annak lesz a folytatasa. Egy bajom volt csak vele, kurva hangos volt a film, de ez a mozi hibaja, nem a filme. Zavaroan hangos. Szo szerint remegtek a szekek egy egy nagyobb robbanasnal.
  • Moby
    #66106
    De miért vennél lemezt a boltban? Ennyi elégetni való pénzed van?


    /játékaim.hu-n bontatlan artbookos tizennégyfél. - RotTR
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.18. 19:48:04
  • TBTPumpa
    #66105
    Tomb Raider Definitive Edition-t kellene beszereznem. Ám lemezes boltokban már nem igazán van.
    Meg ott van az UC4, Rachet and Clank, Heavy Rain, Beyond:Two Souls is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.18. 19:44:29
  • Maxyka
    #66104
    Nem baj mert:
  • Moby
    #66103
    Lehet miattad nerfelték!
  • mucsácsó
    #66102
    nemvágom, még nem vótam akkó, csak 2 éve vagyok PS4 tulaj
    akkor is ez ment? :D azt mondjuk vágom, hogy eleinte ment a blue light of death, de többiről lemaradtam :D
  • Maxyka
    #66101
    Mennyi celeb van a zsivány egyesben te jó ég :D mads mikkelsen . Donni Yen azaz ip mester és még kitudja ki tűnik fel. Furcsa így a star wars
  • Moby
    #66100
    Orig ps4 launchnál merre vótá?:D
  • mucsácsó
    #66099
    vótmá? azért akad 1-2 eléggé lol issue :D:D



    kedvenc kommentem: "IT'S A FEAUTURE"
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.12.18. 18:48:50
  • mucsácsó
    #66098
    Őőö mi történt a patch óta amúgy?
    Lenyomtam 2 conquestet ma, de nekem nem tűnt fel változás _EDDIG_ :D
  • Bandicoot
    #66097
    FF XV-ben a pecás mókus nem egyszerű...:D
    A legocsmányabb mocsaras placc ahova még ágyukkal se nagyon merészkednék be ez meg ott pecázik...
  • Maxyka
    #66096
    Tehát a játékos bénasága miatt szar a bf1.

    Amit leírtam az jelen van és a spawn rendszer sem a játékosok hibája hanem a játéké.
    Nem azt írtam, hogy a játék szar hanem már nem találok benne sikerélményt és nem szórakoztat. Van egy adott játékstílusom amit játszani szeretek, és pl nem vagyok hajlandó shotgunnal rohangálni meg beállni a medic csordába. Azt a játékstílust amit én szerettem eddig játszani azt kiszolgálta, EDDIG! De patch óta már nem. Ennyire egyszerű. Nem is akartam ennyire túl misztifikálni.
  • darkSectorxxx #66095
    Ja hogy a patch, értem, hát az gáz ja.
  • Maxyka
    #66094
    Nem voltam a bétán. Megvettem mert mindenki másnak pozitív volt a visszajelzése. Jól is éreztem magam a játékban amíg be nem jött a patch. Valahogy eddig el tudtam viselni a fasszágait a játéknak: bele spawnol az ellenfélbe, az ellenfélt spawnolja beléd, le spawnolsz és már gránáton állsz, stb. Mert volt sikerélményem de ettől a sikerélménytől most fosztottak meg. Ja mellékesen még friend listről szinte mindenki abbahagyta a játékot (átmentek siegre patch óta ) ez is egy nyomos indok. És még megannyi apróság ami ilyenkor közre játszik. Siegen meg klikkesedés van kialakultak az 5fős party-k amikre csak akkor férek be ha éppen nincs 5. rankedre és kellene hirtelen egy ember. Szóval ott is marad a magányos farkas solo. Ezek után nem tudom milyen játék passzolna az igényeimhez.
  • Bandicoot
    #66093
    Tehát a játékos bénasága miatt szar a bf1. Oké.

    /Nincs semmi baja jelenleg az egyik legjobb multilövölde.
  • darkSectorxxx #66092
    Ja várj nem arra értem hogy vedd meg a TF2-őt 6-8k-ért, mert kb ennyi lemezen használtan.
    Hanem anno, mikor kifizetted a BF1-et 21k-ért akkor biztos voltál a dolgodban? Beta után is úgy voltál ezzel hogy ez kell, erre van szükséged? :)

    Honnan sejted ezek után hogy a FF vagy TF2 jobb-e? :)

    Jó én aláírom a spawn rendszert, meg a skint, meg fegyvert, de ez benne van a pakliban, kellett volna cod-ot venni, abban évek óra ugyanaz minden. :D

    / persze csak viccelek, elhiszem hogy nagy méreg, ha kiadsz pénzt arra amiben csalódtál, de hát ez van a legjobb amit mondhatok, hogy irány a használpiac és ha lesz 6-8k-d akkor TF2! :)
  • Maxyka
    #66091
    Innen jelzem megvan a battlefront is,
    Beleimmel mosták fel a padlót ez igaz. 1.8+ as kdr- arányom van ami szerintem azért átlag felettinek számíthat még konzolon úgyan ekkora minden fegyverrel. Azzal amit le nerfeltek 2.feletti kdr-em volt most meg 0.33-0.45 között mozog. És az a baj hogy nincs másik fegyver a játékban ami ilyen játékstílust kínálna. De ennek annyi.
  • Maxyka
    #66090
    Jelenleg a kasszába nem fér bele mert még mindig teljes áron árulják. Megkell várnom a januárt. :)
    Nem rendeltem elő a bf1-et csak simán megvettem. Indulás után kezdtem. Spawn rendszer nyomorékságaira már kise térek mert nagyon sok idegesitő dolog van ami rontja az élményt. De hogy az egyetlen fegyvert amivel hajlandó vagyok játszani a játékban és legendary skinem (sőt egyáltalán skinem ) is csak arra van, úgy szarrá nerfelik hogy nem lehet vele ölni. Joggal gurul el a gyógyszer.
  • Moby
    #66089
    Akkor most pattanj fel a jatekaim.hu-ra. Jó vadászatot! :)
  • Moby
    #66088
    Amikor a belednél fogva mossák fel veled a padlót, akkor egyik multi sem jó. És ez minden multiban előfordul.
  • darkSectorxxx #66087
    Mi akadályozott meg?
    Most halál komolyan kérdezem.... :)

    Azért rendelted elő a BF1-et, mert "HITTED" hogy jó lesz?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.18. 17:04:04
  • Maxyka
    #66086
    FFXV lesz ebből. Battlefieldet számomra mátol halott. És dühös vagyok hogy a pénzemből vehettem volna szórakoztató multiplayert is mint a titanfall 2-t vagy szórakoztató singleplayert mint a final fantasy.
  • Kandurex
    #66085
    Mondtam mán! Ne rohasszátok a cuccaitokat! Hörcsögtempó!
  • TDC Geronimo
    #66084
    Én már elég régóta szinte csak digitálisan vásárlok :P
  • darkSectorxxx #66083
    Melyik nem?
  • Kandurex
    #66082
    Szerintem azonnali anyázás jár már csak a digit megemlítéséért.

    Más: [feltűri az ingujját] Gyere FFXV itt van 2 hét szabadság!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.18. 16:45:23
  • Kandurex
    #66081
    Pedig már elszaladt rajta az idő, bár az a játék emelt fejjel tud öregedni.
  • Maxyka
    #66080
    Ez a bf1-úgy felkúrt. Jézusom. Komolyan mondom rég voltam már ilyen ideges. Legszivesebben kérném vissza pénzemet. De az én anyámat ha legközelebb digitálisan vásárlok Multiplayer játékot.
  • darkSectorxxx #66079
    Nincs rossz döntés. csak kevésbé elfogadott döntés van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.18. 16:37:28
  • Evoluti0N
    #66078
    Gratula hozzá! Jó döntést hoztál.
  • darkSectorxxx #66077
    LINK

    Értelem szerűen, te profilod lesz most a példában a C. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.18. 16:30:56
  • darkSectorxxx #66076
    Miaz hogy, még 1080p-ben is?
    LOL :D

    Te kis 4k-s, az 1080p neked már molyfing? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.18. 16:29:56
  • TBTPumpa
    #66075
    The Last of Us Remastered már megvan. Tegnap bele is néztem. Nagyon gyönyörű az a játék még 1080p felbontásban is. És az a 60 FPS... :)
  • Moby
    #66074
  • darkSectorxxx #66073
    Minden tökéletes, de Tblint magányos farkas, PSN nem játszik nála. :)
  • Tikal #66072
    kaphatnék egy kis utmutatást abban hogy hogyan tudok játékokat két gépen megosztani? Én venném a játékokat a saját gépemre/accountomra, és azt szeretném ha tesóm is tudna velük játszani az ő gépén. Ha jól értelmezem, akkor be kell az övén jelentkeznem Primary-ként, aztán amiket veszek, le tudja majd ő is tölteni, igaz?
  • darkSectorxxx #66071
    Gratula, ezernyi játék várja hogy megvedd. :)
  • arty
    #66070
    hát, nem gondoltam volna, hogy a végén erre billen a mérleg.... :D

    grat!
    ugorj rá a psn-re, fut most sok akció... pl nemtom multizni akarsz-e, de most 12k a magyar előfizu (amugy 15k/év), gondold át!
    ill. pár ezres le szokott általa még jönni az árakból a storeban, szal ha tervezed a játékvásárolgatást, akár 0-ra is ki lehet hozni. (khm.)
  • darkSectorxxx #66069
    "és ugye TUDJUK hogy az átlagjátékos egy teljes gen alatt se vesz annyi címet, amennyivel betelítené"

    Hát hogyne, persze, 5-7 játék a max. :D Még a külföldieknek is nehéz sorsuk van ilyen téren.
  • arty
    #66068
    nincs azzal gond, jópár játék elfér rajta, bővíés lehetősége is megvan és ugye TUDJUK hogy az átlagjátékos egy teljes gen alatt se vesz annyi címet, amennyivel betelítené :)

    2 TB esetén én is reklamálnék, hogy minek fizettetik ki velem, feleslegesen..... ;)