121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #67067
    Gyanúm szerint olyan mellélövés lesz, mint az idei Mirrors Edge Catalyst.
    2008-ban a DICE fejlesztett egy olyan játékot, amely bár megosztó volt, mégis új élményeket adott, teljesen új volt és sok játékos szerette. Azóta a DICE-től sokan leléptek, jobb sorsú fejlesztőcsapatokba.
    2016: Mirror's Edge Catalyst megjelent. DICE játék ez is (tehát azt is mondhatnánk, hogy az eredeti fejlesztőgárda készítette), ám mégis olyan ez a játék, mintha valami kőgagyi csapat készítette volna, akiknek odaadták a Frostbite motort gyakorlásképp. Szinte kiöltek mindent abból a játékból, amiért a 2008-as Mirror's Edge szerethető volt.

    És mivel a BioWare-től is számos kulcsember lelépett az elmúlt években (gyakorlatilag az eredeti Mass Effect trilógia rendezője, írója, producerei), így biztos vagyok benne, hogy ez a végeredményen is látszani fog. Már csak névben lesz Mass Effect és sokan a BioWare logó miatt azt fogják hinni, hogy ez az eredeti fejlesztőgárda játéka. Persze vannak ott olyanok, akik dolgoztak az eredeti trilógián is, de biztos vagyok benne, hogy közel sem lesz akkora eresztés, mint az eredeti trilógia bármely része. De majd a marketing eladja és az EA-nak úgyis a befektetők számítanak, nem a játékosok.

    Horizonban bízom. Killzone játékokkal nem játszottam, de eszméletlenül néznek ki azok is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.31. 21:07:33
  • Bandicoot
    #67066
    Mass Effectre van egy gyanúm hogy hasonló lesz mint a DA: I.. Akinek az bejött annak jó lesz,akinek nem annak nem.
  • Bandicoot
    #67065
    Ha a WD2-re gondol akkor az én voltam,és tartom is amiket írtam. Majd ha valamikor lesz egy nagyon nagy pangás és a FF XIII széria FFVIII is kivégezve talán beszerzem újra extraakciósan,de platina akkor se lesz. Szóval szerintem rám gondolt. Vagy arra amikor 1-2 rossz szájízű dolgot írtál.:)
  • Evoluti0N
    #67064
    Horizon sztem jó lesz. Mass Effect? Nem bízom egy ideje Bioware-ben. Recept egyszerű: nem kell semmit se előrendelni és ha jó, akkor megjelenés után megveszed, ha nem, akkor meg nem.
  • TBTPumpa
    #67063
  • TDC Geronimo
    #67062
    *sem :)
  • TDC Geronimo
    #67061
    loál
  • Moby
    #67060
    Illetve azóta írtam ezt,_azt a játékról. De ha csak minden 10. Oldalt olvasod el, annak ez a vége:D

    /de nekem az a gyanúm, hogy az nem az én posztom volt amire hivatkozol, hanem bandicooté
  • Kandurex
    #67059
    Boldog új évet. Remélem a következőbe jönnek az igazán jó cuccok.
  • Bandicoot
    #67058
    Jó játékokban gazdag új évet !
  • Kongy
    #67057
    Boldog Új évet, reméljük nem lesz sok csalódás játékok terén 2017-ben.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.12.31. 18:30:48
  • TBTPumpa
    #67056
    Jobb játékokban gazdagabb és boldogabb új évet!
    Reméljük a Horizon és a Mass Effect nem lesz halálsz@r, ha végre valahára megjelennek.
  • n000rbi
    #67055
    Egy biztos: páratlan évnek nézünk elébe
  • TBTPumpa
    #67054
    Kell valami a harmadik részre, hogy a Microsoft ezt is kihúzhassa a kvótalistájáról.
  • Ulthane
    #67053
    Nahh, ma kiporgettem, TR Anniversary kiadast. Azt kell mondjam, hogy ez egy nagyon kompakt jatek lett, mondhatni kifejezetten jo. Tavaly boxon csak atszaladtam rajta, fele jatek kimaradt, de most a dlckkel egyutt alaposabb voltam. Kelloen hosszu, kelloen tartalmas, kelloen szep, ezt csak ajanlani lehet!

    Ezzel zartam a 2016-os evet. :)

    PS: Csak engem idegesit, hogy hogy a feneben tud Lara kesztyu nelkul a sziberiai hidegben barmit is megfogni, nemhogy eles sziklakon, kiszigelleseken elfagyott vegtaggal megkapaszkodni? Egy kurva kesztyut adhattak volna ra, semeddig nem tartott volna. :(
  • TDC Geronimo
    #67052
    Játékokban gazdag boldog új évet! :)
  • Ulthane
    #67051
    Remeljuk, hogy jobb jatekokkal, mint iden.
  • Ulthane
    #67050
    Kiplatinaztad? Par oldalnyi kommentel ezelott meg sirankoztal, hogy mennyire nem tudod szeretni a jatekot, es bezzeg az elozo reszt azt meg lehetett, de ezt, es hogy abbahagytad, mert mennyire erdektelen, stb.

    A te ujevi fogadalmad legyen ez: nem leszek hisztis 2017-ben!
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.12.31. 18:06:38
  • n000rbi
    #67049
    Boldog új évet srácok, 2017-ben folyt. köv. ! ;)
  • Moby
    #67048
    Fogalmam sincs miért a tiedre ment :)
  • darkSectorxxx #67047
    Ja csak mellékesen írtam, ha valakinek érdekeltje. :D Amúgy igen lemezes az olcsóbb.
  • n000rbi
    #67046
    Lemezes, ez a lényeg. (és drágább is digitben majdem kétezerrel még usák accounttal is, szóval nem értem mit akartál közölni :) )
  • n000rbi
    #67045
    Milyen steelbook?

    Ja megvan, UC4 gyűjtőire reagáltál, csak nekem válaszolva. Bepezsgőzni csak éjfélkor kell
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.12.31. 14:33:08
  • Kandurex
    #67044
  • TBTPumpa
    #67043
  • Moby
    #67042
    Moslékul néz ki az a steelbook, de ezt már kifejtettem korábban. Egy art apokalipszis. Egy förmedvény. Blöe.
    Mondjuk el lehet rejteni a dobozban.

    /mondjuk szvsz a doboz sem szép, de ez már az én véleményem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.31. 13:33:14
  • darkSectorxxx #67041
    Digiben is 40 dollár. = ~11.800 míg magyarba 13.490

    Titanfall 2 30 dollár. = ~8.800 / míg magyarba 10.490
  • darkSectorxxx #67040
    Faszányos.
  • TDC Geronimo
    #67039
  • TBTPumpa
    #67038
    Én ezen agyalok most erősen. Szép kiadásnak tűnik.
  • n000rbi
    #67037
    Most 26font (~10k) a Dishonored 2 zavvin, be is húztam.
  • darkSectorxxx #67036
    Ja hogy most kezdted. :) Én sok játékot vittem több platformon, persze nem azért mert platform, hanem mert a játékot szerettem.
  • Totti5
    #67035
    Nem játszottam máson ( semmit nem viszek végig még egyszer sehol, csak azért mert valahol jobb lenne, ha így lenne mindent nyomhatnák a gémer PCmen, de nem érdekel ).
  • darkSectorxxx #67034
    Végigviszed még1x pro-n?
  • Totti5
    #67033
    Eléggé agyonbaszó a Deus Ex képminősége Prón.
  • Tatyla
    #67032
    Ugye, nem is volt nehéz egy cseppet sem
  • Moby
    #67031
    Na. Mit mondjak? Nem vót szar esse :D

    Aki szintén lehetőséget biztosítana magának ilyen szépen csillogó serleg megszerzésére, annak tudok segíteni egy jóáras lemezzel. Keressen meg priviben. Én azthiszem már kifiléztem
  • Bandicoot
    #67030
    Ez a fullévados Hitman vastagon érte a 9 pénzt. Kismillióféleképpen kivitelezhető pályák, élő világ. Iszonyat mennyiségű challange és az egyedi célpontok a sztorin kívül. 3-4 órát szöszmötöltem egy pályán és még mindig nem jártam rajta mindenhol...+ nem sikerült megcsinálni hogy balesetnek látszon mindkét célpont.
    És az elusive célpont...Asszem ebbe is bele fog menni 50-100 órácska. Élmény az egész.:)
  • Bandicoot
    #67029
    Szegény macska megijedt ennek a baromnak a rikácsolásától és intézkedett...
  • mucsácsó
    #67028


    sorry ha vótmá :DDDD