121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #67349
    Visszatérve arra, hogy a Hitman mennyire "szép". Háát, ha erre valaki azt mondja, hogy gyönyörű (mint ahogy mondta is), vagy azt, hogy szép, akkor már bocs, de azzal nagyon komoly problémák vannak. Ritka rusnya a játék, na.

    Gyönyörű Hitman 1

    Gyönyörű Hitman 2



  • darkSectorxxx #67348
    Hahaha, ez télleg vicces :D
  • Bandicoot
    #67347
    Akkor bocs. TG törölget.
  • Moby
    #67346
    Vagy inkább ne legyen egyik sem. Mutassák hogy fut ps4-en.
  • orichalcos
    #67345
    HG az én vagyok, Árpi csak TG. :D
  • TBTPumpa
    #67344
    Igaz.
  • Bandicoot
    #67343
    Inkább mint órákon át hangzatos Zen ömlengés meg lóulevelapi áradozás legyen szokásos vörös bullshit módon...
  • TBTPumpa
    #67342
    Ott úgyis a zöld technológiát fogják mutogatni. Exkluzív effektek, mert az Nvidia megteheti.
  • TDC Geronimo
    #67341
    Tegnap néztem gameinformer videót és pont azt mondták, hogy teljesen hasonló élmény lesz, mint az első rész, mert új karakterek, új galaxys, új főhős stb. Mindent most ismersz meg
  • TDC Geronimo
    #67340
    Ha eddig nem mutattak lófaszt se most már ne is mutogassanak. Nemsokára itt van úgyis. Amúgy ma hajnalban jön videó nvidia ces keynoteról
  • darkSectorxxx #67339
    Szuper....

    Amúgy az sem gond ha 1 héttel a megjelenés előtt ömlik a gameplay, csak nekem konkrétan ez a sötét kis részlet a játékból frankón nem mutat semmit a nagy egészből.
    Persze az sem jó éppen ha mutogatnak gameplay-t csorog a nyál és kell várnod 2 évet amire talán ha fele olyan minőségben kapsz valamit....God of War????

    Na mindegy én örülnék, ha jönne egy ME amiben ugyanazt éélném át, amit az első részben kaptam, vagy hasonlót, de lehet erre egy tesztidőszak kell majd, amikor mások előttem letesztelik majd.
    PLÁNE ha fityfene pre-order extra jár majd mellé.
  • Bandicoot
    #67338
    A "másik fórum" az a ph playstation topikja tele önigazoló slimes szerencsétlennel akik váltig állítják hogy niccskülönbség, élükön a slim tulaj hg-val aki törölgeti a pro tulajok kommentjeit?:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.04. 20:20:15
  • darkSectorxxx #67337
    :D

    Tiszta bunkók, már ne is haragudj, hogy ne lenne eltérés, egy "Pro" nyi eltérés van!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.04. 20:21:18
  • Kongy
    #67336
    Én mondtam, hogy márciusban Andromeda :D
  • TDC Geronimo
    #67335
    Itt a trailer. Ez mind ingame. Így néz ki

  • Bandicoot
    #67334
    A DA:I látványával sem volt gond elavultabb motorverzió mellett. Egyes helyeken mai napig gyönyörű.
  • TBTPumpa
    #67333
    Oszt minek? Nem tudok több gépen egyszerre játszani.
    PS4 Pro van, a másik fórumon írták, hogy semmi különbség nincs a két gép között (PS4 vs PS4 Pro) úgyhogy simán PS4-nek hívom, mert meghunyászkodás van.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.04. 20:11:58
  • darkSectorxxx #67332
    Mindkettőre! :D

    De mire veszed? PS4-re vagy PS4 pro-ra? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.04. 20:10:30
  • Moby
    #67331
    Persze, nem erre gondolok, csak nem kellett itt akkorát ugrani, pusztán az akkori szintet hozni ma is. És az sem kis dolog, ha ez sikerül.
  • TBTPumpa
    #67330
    Akkor már csak az a kérdés, hogy PC-re vagy PS4-re vegyem-e?
  • darkSectorxxx #67329
    Hát ezaz, de nyíltabb világú mint egy Battlefront vagy Battlefield, és nem annyira kötött játékmenet, vagy de, ha magas árat kell fizetni..
  • TDC Geronimo
    #67328
    Hány nyílt világú fb játék volt az új updatelt enginen? (megsúgom, egy se) Amúgy meg ME se lesz teljesen open world
  • darkSectorxxx #67327
    Ja mintha eddig annyi nyiltabb világú fb játék így nézett volna ki.
    Pont ettű félek, ha így fog kinézni, mi lesz az ára.
  • TDC Geronimo
    #67326
    frostbite... úgy fog kinézni.
  • TDC Geronimo
    #67325
    rdr2 (úgyis jövőre halasszák)
  • Bandicoot
    #67324
    Az év első felében ellőnek mindent mi marad a 2. felére?!...:) A szokásos copypaste szemeteken túl....
  • darkSectorxxx #67323
    Ebben azért egyetértek, ha azt kapjuk valóban amit mutogattak az összevágásokban az azért nagyon durva....

    Elvileg ezt ígérik:
    Ez pedig nagyon-nagyon jól fest

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.04. 19:48:40
  • TDC Geronimo
    #67322
  • TDC Geronimo
    #67321
    Nézd meg a 3at mai szemmel és nézd meg andromedat. Kurva nagy különbség van ám közte. Én tegnap nézegettem pont videókat. Az idő megszépít tudod jól :)
  • Moby
    #67320
    >an incredible engine that’s delivering a tremendous graphical jump from the trilogy to Mass Effect: Andromeda.

    Na mondjuk BS szárazon. Már a 2-3 is olyan olyan kuuurva szép volt, hogy a gatyába csinált tőle mindenki. Fasságokkal nem kell tüzelni a népet.
  • darkSectorxxx #67319
    Amúgymeg!!!!

    Crash Bandicoot Remaster 40 dollár.
  • Moby
    #67318
    Tényleg, má keverem. De a március vége tudott volt :P
  • TDC Geronimo
    #67317
    Boxon placeholder március 31 volt :P

    Ezt a dátumot a dark horse comic leakelte még korábban
  • Moby
    #67316
    Napok óta tudjuk. Xboxon elspoilerelték a megjelnés dátumát.
  • TDC Geronimo
    #67315
    Márciusban Horizon, Nier, mass effect, Nintendo switch launch. Wallet am cry :D

    Nincsjáték(tm)
  • TDC Geronimo
    #67314
    On behalf of our teams across Montreal, Edmonton and Austin, I’m excited to announce that Mass EffectTM: Andromeda will be launching in North America on Tuesday, March 21, 2017 and beginning Thursday, March 23, 2017 in Europe. We appreciate your patience (and in fact, even your lack of patience in some instances) as we’ve been focused on completing the game. Here’s a little bit of context into how we’ve gotten here.

    Mass Effect: Andromeda is our most ambitious Mass Effect game to date. We’re telling completely new stories, creating new characters, new planets, new species, and introducing new gameplay systems. And for the first time, we’re bringing Mass Effect to the FrostbiteTM game engine, an incredible engine that’s delivering a tremendous graphical jump from the trilogy to Mass Effect: Andromeda. To deliver on this, we’re taking all the time we can to make sure you’re getting the best possible experience.

    Over this holiday break, developers at BioWare took home a version of the game in what we call the “holiday build”. This is a longstanding studio tradition that goes back to the early days of the original Mass Effect. Many load up a PC or console and go home to play as much as possible at their leisure. Coming back from holiday, the feedback has been great. Getting the endorsement from members of our studio, many of whom played key roles on the original trilogy, was definitely a key factor in helping us lock in on the date.

    Even more exciting for us over the last couple of months has been seeing the excitement build in the community as we’ve started to share more about the game. The passion you have for the franchise continues to drive us. And now, we’re just a couple of months away from delivering a brand new Mass Effect experience to you for the first time in five years – richer, deeper and ready for exploration. We’re excited about how far we are going with the franchise, and we hope you find it’s been worth the wait.

    See you in Andromeda,
  • Totti5
    #67313
    Jöhet a rap tréler?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.01.04. 19:36:16
  • TDC Geronimo
    #67312
    Akkor hamarosan beindul a PR gépezet. Engem mondjuk nem kell meggyőzni. Szabit veszem is ki rá :D
  • darkSectorxxx #67311
    Hát addig még többet akarok tudni róla, szinte semmit nem tudni..... :)
  • darkSectorxxx #67310
    Én ez év végére számoltam. Az kemény. :D