121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #67671
    milyen az az okos fps?
  • darkSectorxxx #67670
    Na ez fasza, inkább erre költök mint játékra. De gondolom 20k alap hangon.
  • TDC Geronimo
    #67669
    akarok egyet :y

  • TDC Geronimo
    #67668
    Hát pron is a végén voltak nagyon durva lassulások, de szerencsére korábban csak pár alkalommal jött elő
  • arty
    #67667
    képzeletben add hozzá a fix25frémet!
    na? megvan?

    akkor tudod, miért útálom.
    kevés játékot tesz tönkre a techno, ez köztük van.
  • TDC Geronimo
    #67666
    Moby, toljad le te is TLGt. Több órája fejeztem be, de még mindig...


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.10. 21:50:02
  • darkSectorxxx #67665
    Soha. :)
    Ezt nem idő kérdése. :)

    Egy és ugyanaz a rendszer, csak teljesítmény más, ez nem más rendszer, kompatibillitás az 100%, nem az van mint 2 generációnál, vagy mint pc-n mikor jön egy új win....:)

    Itt a legesleges legrosszabb ami történhet, hogy belefosnak a ps4 butitásba, és nem hozzák ki azt amit lehetne optimalizálás terén, és szar fps lesz, vagy a kelleténél több grafikai butítás...:)

    De ha felmegyek a store-ba 10 év múlva, ugyanazokat a játékokat fogom látni mint te. :) Te csak annyit kapsz pluszban hogy egy utólagos peccset tölt le a gép....:)

    De behűtöttem a sört, 2-3 év múlva ne feledd szavad, megtárgyaljuk. :)
    Valszeg a PS4-em meglesz, ha váltok is pro-ra, mert ahogy számítgattam nem lesz szükséges eladnom majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.10. 21:45:42
  • Ulthane
    #67664
    Na jo, ket ev mulva!
  • darkSectorxxx #67663
    No!

    Jövőre te fogsz, arra ráébredni, hogy nincs összeesküvés-elmélet....:D

    / úgy lettem, hogy azt hiszem xbox-ra szerettem volna régebben regisztrálni, de nem volt már több lehetőség....a 90. próba után beleszartam és beírtam 3 x-et a nevem után....csodálatomra ez szabad volt...ezért hagytam így...vagyis véletlen. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.10. 21:41:26
  • Ulthane
    #67662
    Te hogy lettel darksectorxxx?
  • Ulthane
    #67661
  • Ulthane
    #67660
    Majd nezel nagyot jovore, amikor jonnek a Pro-exkluziv jatekok. :)
  • darkSectorxxx #67659
    Elnézést, igazad van. :)
  • darkSectorxxx #67658
    Jó persze én elhiszem, hogy sokakat megtéveszt a mostani generációban zajló esemény, de nincs ok a pánikra....még. :D

    Sőt szinte 100%, hogy a PS5 sem lesz teljesen külön, új generáció.
    Valszeg maradnak ennél a receptnél. Most valszeg megtalálták azt a táptalajt, amiire egy sor generációt elültethetnek.... :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.10. 21:38:23
  • Ulthane
    #67657
    Darky, az higgy!
  • Ulthane
    #67656
    En is arra tippelek, hogy csirkekutya meg a kis pocs is megmurdal.
  • LBandi77
    #67655
    Darky te még mindíg nem tudod,erőt és mindent lebíró akaratot csak a ps4 pro ad,jobb mint a puffin lekvár.
  • darkSectorxxx #67654
    Sőtt, továbbmegyek, ez szerint csak kizárólag PS4-re jön, slim meg pro-ra nem... :P
  • darkSectorxxx #67653
    Csak hidj nekem. :D

    NEM LÉTEZIK OLYAN HOGY PS4 VAGY HOGY PS4 PRO JÁTÉK, ILLETVE PLATFORM!

    A PS4=PS4 Slim=PS4 Pro mind mind PS4....-----> mind mind PS4 (ugyanaz a generáció, egy a felület, minden!), ugyanaz, egyforma, mind egyforma. :D

    EZ EGY GENERÁCIÓ, EGY PLATFORM. SEMMI TÖBB......:)

    ITT AMI MAX PS4 PRO KIVÁLTSÁG AZ A 4K MINŐSÉG MEG A GRAFIKAI APRÓ TUNNING, DE ENNYI, AZ ALAP AZ UGYANAZ, MÉG HA RATYI FELELŐTLEN HANYAG MÓDON IS, DE A JÁTÉKOK MIND3 TIPUSÚ PS4-RE MEGJELENNEK! :D

    EZ NEM PS5, NEM MÁSIK GEN!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.10. 20:54:12
  • Totya42
    #67652
    Na jó, akkor most hibernálom magam megjelenésig. De messze van még, pedig nem is hittem volna, hogy igén egyáltalán kiadják.
  • darkSectorxxx #67651
    Jesszusom, ne kezd. :)
  • TDC Geronimo
    #67650
    TLG után gagyik az animok :(

  • TDC Geronimo
    #67649
  • TDC Geronimo
    #67648
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De "gyereksírás" is van. Szerintem is azzal van ott, aki életben maradt még rajta kívül és az egyik hím másik nőstény volt így lett kistrico :)
  • Totya42
    #67647
    Haverok Tamás helyett Totyának hívnak, mert az egyik régi csajom így hívott. A 42 meg a válasz a világmindenségre (Galaxis utikalaúz stopposoknak). :D
  • n000rbi
    #67646
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja, mennek a találgatások, hogy az, akivel harcoltak először, mert az "antenna" széthullása után elvileg csak ő maradt még életben - van még pár ilyen apróság, ha érdekel privátban elmondom, amiket ismerek
  • TDC Geronimo
    #67645
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem :o de ott nem csak trico volt, láttam még egy szempárt
  • n000rbi
    #67644
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kört véletlenül nem nyomkodtad, amikor a láncos barlanghoz ért a kamera? (felvillannak Trico szarvai egy-egy gombnyomásra :))
  • Kongy
    #67643
    A nyávogós, életképtelen, irányíthatatlan kölköt nem sajnálnám, amikor játszottam sokszor azt éreztem, hogy én magam fojtanám meg, mikor már huszadjára se arra ugrott, amerre akartam. :D
  • TBTPumpa
    #67642
    Ezt tudasd a Sony-val is. Az új Uncharted kiegészítőnél + The Last of Us Part 2-nél is csak a PS4 Pro-t reklámozzák, sima PS4 nincs említve. Biztos tudnak valamit.
  • TDC Geronimo
    #67641
    Najó most felröhögtem :D
  • Bandicoot
    #67640
    Van a szomorú szmájli mellett egy éljen jel is...Tehát gondolom nem csak a blöki hal meg hanem a baltaarcú gyerek is.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.10. 18:59:49
  • TDC Geronimo
    #67639
    Pont rád gondoltam, miután posztoltam. Tudtam, hogy így fogsz rá reagálni :D
  • SlickAdam
    #67638
    az a baj, hogy ennel a jateknal egy szomoru szmajli is szpojleres szerintem. mert hat mi mas törtenne...
    (gondolom latatlanban. de ne legyen igazam! nem kell cafolat se, az is szpojler! :) MINDEN SZPOJLER!!!! waaaaa. kö#$ög géming )
  • TDC Geronimo
    #67637
    Persze
  • n000rbi
    #67636


    Ugye,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kivártad a legeslegvégét, a credits után is?

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.10. 18:22:33
  • Bandicoot
    #67635
    Ez rendben de nyilván nem ilyenre gondolt.
    Mondjuk ott hiteltelenné válik az egész hogy "konzol autoaim" "analógnál nincs rosszabb" stbstb.
  • Totti5
    #67634
    Pekmenhez még okés volt, illevte a dedikált verekedős játékokhoz készült joy padok frankók.
  • Bandicoot
    #67633
    És ott kb ki is merült a joy minden előnye.
  • Bandicoot
    #67632
    Mi lenne ha a barátkozást privátban folytatnátok?