121096

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • MrAndree
    #120613
    Én is kötődöm hozzá, első Fromsoft játék amivel játszottam. PCn, egérrel + billentyűzettel. Régi szép idők... :D
  • lwb
    #120612
    Jank Souls 2 :D Copy-paste bossokkal teli felfújt izé. Ettől még az én egyik nagy kedvencem is ez, nyilván mindketten meghülyültünk. :) A Majula theme pl. olyasmi, amit egész nap tudok hallgatni.
  • Ulthanito
    #120611
    Ez tényleg ízlés kérdése amúgy, de a felsorolt címekből én összesen egyet találtam, ami lekötött 2-3 órára, és az a Hifi Rush. Hogwarts majd akciósan érdekel, a többi meg semennyire sem.

    Zeldánál kicsit megroggyant a térdem, majdnem vettem miatta egy oled switch-t, már meg is rendeltem, majd utána lemondtam. Ennek két oka is volt: egyszer már eladtam egy Switch-t, kizárólag zeldát toltam rajta egyszer, másrészt láttam az új Zeldából egy before you buy videót, és az meggyőzött, hogy nekem ez nem kell.

    Bármilyen furcsa, most azon keveset, amit játszom, a Dark Souls 2 SOTFS-nel teszem.
  • Ulthanito
    #120610
    Mert az ország egyik legócskább fórummotorján csücsülsz.
  • MrDevil
    #120608
    mért nem lehet törölni a dupla kommentet ? :D

    Utoljára szerkesztette: MrDevil, 2023.06.27. 09:33:53
  • MrDevil
    #120608
    Sziasztok,
    Van aki erősítővel használja a Ps5-t?
  • TBTPumpa
    #120605
    Ritkán játszom vele, mert a sztorival végeztem már, az Endgame másodállás pedig hamar unalomba fulladt nálam. De amikor játszani akarok, állandóan jön valami áldás. Nyilván árnyalt a kép, mert ha minden nap játszanék vele, akkor nem tűnne fel, ha néha-néha probléma van szerver oldalról, de egyszerűen annyi más játékom van, amivel még játszani szeretnék (és játszom), hogy ritkán jutok a Diablo 4 elé. Véges a szabadidőm, így próbálom jól beosztani. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.06.26. 13:22:32
  • Seth
    #120606
    Nem untad még meg ?
    Én már megváltam tőle. 1x lement a story, utána még kicsit bohóckodtam vele nehezebb fokozaton, de nagyon meguntam.
  • MrAndree
    #120605
    Nekem tegnap is ment egész délután, este olvastam hogy gond volt vele de ezek szerint szerencsém volt.
  • Moby
    #120603
    >emellett a szerverproblémák/támadások miatt többször nem tudtam játszani vele, mint igen

    Azt nem tudom hogy csinálod. Megjelenés óta csak azzal játszom, tegnap volt először támadás/problémák, illetve olyan eset, hogy nem lépett azonnal.
  • lwb
    #120603
    Egyetértek. Szerintem is erős év ez a mostani. Pláne összevetve az előzőkkel.
  • Evoluti0N
    #120602
    Hi-Fi Rush, Dead Space remake, Metroid Prime Remastered, Hogwarts Legacy, Like a Dragon: Ishin, Resident Evil 4 Remake, Jedi Survivor, Zelda TotK, Steet Fighter 6, Diablo 4

    Még érkező játékok, mint a: Baldur's Gate 3, Starfield, Mortal Kombat 1, Alan Wake 2, új 2D Mario, Mario RPG Remake, Pókember 2, Cyberpunk kiegészítő.

    Igen, erős év.

    Direkt csak nagyobb neveket soroltam. Kisebb címeket, meg indie és VR játékokat kihagytam, mert már túl nagy lenne a lista.

    Amúgy meg ízlés kérdése, h kinek mi erős, de akármerre nézel, az átlagos gamer konklúzió az, h az idei év régóta az egyik legerősebb.


    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2023.06.25. 21:49:05
  • TBTPumpa
    #120601
    Igen, eddig mind kapufa, ha a technikai oldalt (ami jelentős hatással van a játékélményre is) nézem. Zelda, Jedi Survivor, Final Fantasy... A Diablo 4-et nem sújtja ez, de az meg baromi unalmas és másodállás érzést nyújt Endgame címén (emellett a szerverproblémák/támadások miatt többször nem tudtam játszani vele, mint igen). Mondhatni nagyobb volt a füstje, mint a lángja eddig minden idei címnek. Bízom benne, hogy az év második felében javulni fog a helyzet. Ez az év eddig nekem hatalmas csalódás.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.06.25. 21:37:10
  • Ulthanito
    #120600
    Erős év? (állvakarás)
  • Zóanagyvarázsló
    #120598
    Nem csak a usereknél van ilyen, emlékezhetünk, amikor a professzionális kritikus adott Rowling miatt minimális pontszámot a Hogwarts Legacyra. Vagy most nem rossz a játék, de transzfób és sztereotip, ezért 1/5 a Eurogameren a Miasma Chronicles, pedig azok szerint, akik játszottak vele, a review alapján pont nem játszotta végig a játékot az újságíró, mert akkor árnyaltabb lenne a véleménye róla.

    Meghülyült már mindenki. És nem azt mondom, hogy a minimumpontoknak nincs létjogosultsága, csak már tényleg elkezdett sérelmi politikás ideológiai/ízlésharccá válni. Lesz ez még rosszabb is.
  • hvitya
    #120598
    Nevetséges.
    Én még nem játszottam vele, de látni, hogy közelében nincs a 0 pontnak.
    Ez az egész felhasználói értékelés full felesleges.
    Manapság minden hülyeségen kiakadnak egyesek és ennek hangot is adnak.

    Nincs benne elég etnikum 0 pont

    Sokat tölt a játék, nem ezt igérte a szupergyors nextgen PS5, 0 pont

    Konstans 60 fps helyett néha beesik 29 alá, 0 pont.

    Őszintén kit érdekel?

    Hogwarts Legacy sokat töltött mikor a kastélyba rohangáltam, az új Zeldánál néha nagyon beesik az fps, de számomra ezek annyira banális dolgok.

    2 éve van lassan PS5öm, de egyszer nem fordult velem elő, hogy ezen pörögjek mások meg szó szerint idegösszeomlást kapnak, ha az adott játék nem kostans fps-sel fut.
  • Evoluti0N
    #120597
    A metacritic user pontokat sosem fogom komolyan venni. Főleg, h bárki pontozhat, anélkül, h bizonyítania kéne, h megvan neki a játék.

    Szerk: Amúgy nekem tetszik, de annyira nem vok elájulva tőle. Főleg ilyen erős évben, mint az idei nem egy annyira kiemelkedő darab.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2023.06.24. 14:20:59
  • TBTPumpa
    #120596
    A gyűlöletcunami ezt a játékot is elérte...


    Vannak akik 0 pontot adnak az egész játékra, mert nem tetszik nekik a harcrendszer, vagy a grafika... 0 pontot... Mintha totál rossz és élvezhetetlen lenne, pedig messze van ettől a szinttől a játék.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.06.24. 14:04:34
  • Seth
    #120595
    Na az Eikon harcok egy más tészta. Néha annyira túlkoreografált, és mellé annyira közel van a kamera, hogy nem látni mi történik. Persze robban meg hangos minden, az cool
  • Seth
    #120593
    Én nagy FF fan-nak tartom magam, de nem tartom 10/10 játéknak, még talán 8 is jóindulattal. Semmi FF nincs már ebben pár klasszikus karakteren kívül (Cid, Chocobók, Mog, summonok). Olyan, mint a most túltolt fantasy sorozatok (Witcher, Rings of Power, Willow,Wheel of Time,GOT), amiket, ha csak 1 percet látsz belőlük, vagy képet, nem lehet megkülönböztetni, annyira egy kaptafa
  • Kandurex
    #120593
    Szerintem nincs benne egy második végigjátszás. De egyszer nagyon érdemes

    Ifrit és Garaguda vagy ki harca…atyaisten! Pusztult a világ :D
  • TBTPumpa
    #120592
    Pedig azt mondják, hogy 10/10 a játék :D

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.06.24. 10:38:35
  • Ulthanito
    #120591
    Én tegnap toltam le a demót, jó film volt! :-D

    Nekem semmilyen elvárásom nem volt ezzel kapcsolatban, az előző részt megvettük digit felesben egy barátommal, egyikünk se játszotta végig.

    Jó hosszúra sikerült, belepakoltak mindent, amit tudtak az elejébe, jó vegyes érzéseket hagyott nálam is hátra. Egyrészt úgy vagyok vele, hogy na, erre kíváncsi lennék, folytatnám, másrészt ott van rögtön az az érzés is, hogy úgyse tolnám végig. Engem kifejezetten zavart az állandó akadás-röcögés, és hogy a világa elképesztő steril. Csak és kizárólag arra tudsz menni, amerre a fejlesztők akarják, felfedezési lehetőség nulla, élettelen az egész környezet. Az egyik résznél egy csóka ott mókolt valamit egy fával a kertben, gondoltam odamegyek, megnézem, hátha egy mellékküldetés lesz. Aha, oda se lehetett hozzá menni, nemhogy még szóba elegyedni vele..

    A harcrendszer jó, bár nálam kimerül abban, hogy nyomkodom az x-et meg a háromszöget, én képtelen vagyok megjegyezni a kombókat, ez persze nem a játék hibája,

    Nem tudom mennyi mélység lesz benne, én nem játszottam az előzményekkel, csak az előző résszel, de ez eddig kevésbé tűnt FF-isnek.

    Egyszer talán majd akcióban, pár ezerért, vagy amikor bekerül GP-ba.
  • Voltan
    #120590
    Igen :D
    Bár - és ezt TBTPumpa-nak is írom, simán benne van, hogy nincs már igazán türelmem egy csomó dologhoz, amihez pár éve még volt, lehet, hogy ez kiégés, vagy természetes folyamat az öregedéssel, nem tudom, de ez van.

    Mindenesetre tényleg sokszor konkrétan fennakad a szemem, amikor látom, hogy megint egy sétálós-beszélgetős átvezető következik - amiben a szövegeket nem lehet skippelni mondatonként, mert természetesen cutscene-ként működik, tehát csak az egészet egyben lehet, mert hát hogy a fenébe ne :D:D:D
  • Moby
    #120589
    Ha a véleményed, és a DF elemzést egymás mellé teszem, pont kijön belőle a tenoutoften játék, ahogy azt a tesztek mutatták :DDD
  • TBTPumpa
    #120588
    Mozstakkornemérdemesmegvenni? :(
  • Moby
    #120587
    Red Matter 2 platinán van, eddig a "legszebb" játék PSVR2-n amit láttam. Nem grafika összetettsége szempontból, hanem felbontás/összhatás szempontjából. Végre nem a szokásos homályszar, mint a sony játékai. Persze ehhez a vlégtelensgégig kellett egyszerűsíteni a scene-t, és amellett, hogy mennyire szegényes felépítésben a pályák, még így is képes beszaggatni. Ez egy rettenetes hiba volt ezt a HMD-t ezzel a felbontással ráereszteni erre a csoffadt gépre. Méghogy nem kell a PS5 PRO...LOL
    Hubrist még nem láttam, de nyilván meg fogom venni, mert annyira semmi nem jön erre a VR-ra, hogy azt a keveset, ami normálisnak mondható muszáj megvenni rá. Amíg ki nem jön a quest3, aztán eltakarodik a háztól.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2023.06.23. 21:27:42
  • NEXUS6
    #120586
    A Hubris meg a RM2 is hasonló stílusú, sci-fi felfedezős kaland, sokk puzzle elemmel, KIBA JÓ grafikával (mindkettő benn van a jelenlegi PSVR2 topban). Felváltva nyomom őket, most épp a Hubris van többet elővéve, de nem sietek velük. A RM2 inkább olyan retro/oroszos stílusú, kicsit karikaturisztikusabb jellegű, de egyik sem veszi halál komolyan magát, elég könnyed a Hubris is, ott is jönnek a kisebb nagyobb poénok a kísérőtől. Az elején az RM2-nél talán kicsit elgondolkodtatóbba poénok és mindenről ad valami kis infót, a Hubris talán nem ennyire kidolgozott, ott a grafika az erősebb. Mindkettő beszippantott, hogy a bóklászás során elvesztem a szobámban és csak azon kaptam magam, hogy bejelzett, mert megközelítettem a határt, csak azt nem tudtam melyiket is. :D

    Hú a Synapsba nem merek belevágni, ez a sok neonfény nekem valszeg már sok lenne. Szal a látvány miatt ezt inkább kihagyom, bár én is elgondolkodtam a beszerzésén.
  • Voltan
    #120585
    Egy kis vélemény úgy 8-10 órányi FF16 után.

    Mixed bag, ez passzol rá szerintem a leginkább, nagyon vegyesek a benyomásaim.

    Kezdem a jóval.

    A harcrendszer nagyon jól működik, tipikusan a "könnyú megtanulni, nehéz belejönni" eset, sok trükk van benne, minden nagyobb összecsapáskor tanulok valami újat. Pörgős, gyors, látványos. Az irányítás el van találva, kézre áll, bár még jópár opciót nem oldottam fel, a végére már lehet, hogy kicsit komplikált lesz. Tényleg a DMC 5 jutott róla eszembe, ami egyáltalán nem rossz, meglepően pörgős, és van egy "badass" érzése.

    A világ és a sztori alapvetően érdekes, a bevezető nagyon-nagyon jól sikerült - ezt bárki kipróbálhatja, a demó az, gyakorlatilag - tényleg beszippantja az embert, és tudni akarja, hogyan tovább. Ezt bizony nagyon ügyesen csinálta a kiadó, tökéletes mézesmadzag.

    A fő karakterek elég jól ki vannak dolgozva, érdekesek is, és némelyikük egészen összetett jellemmel rendelkezik, már 8-10 óra után is érzek jellemfejlődést némelyiknél. A jó kidolgozás a főszereplők kinézetére is igaz, nagyon jó munkát végeztek a designerek.

    Hangok-zenék - profi munka, tényleg mozifilmes minőség. A szinkronhangok eltaláltak, és jó a színészi munka is (a fő karaktereknél mindenképpen), nagyon ritkán volt "gagyi" érzetem a párbeszédeknél is eddig, ami egy japán játéknál szokatlan kissé, de mindenképp jó hír. A hangeffektek is el vannak találva, erre is fordítottak nem kevés energiát, szintén megvan a filmes feeling. A zenéket is méltatták már többen, igazán epikus soundtrack-et dobtak össze, főleg a nagyobb harcokban, kritikus jeleneteknél jön elő nagyon, profi és művészi munka, elismerésem, tényleg.

    Grafika - néhol - itt-ott kimondottan látványos tud lenni a dolog, a mozgalmasabb átvezetőknél, komolyabb harcoknál van egy jópár álleejtős jelenet, ami nagyon faszán néz ki. Néhány helyszín is nagyon jól mutat, ezekből a későbbiekben még sok lesz, még az elején vagyok. Valamint a fő karakterek nagyon szépek, a különböző anyag-textúrákat nagyon faszán megjelenítik pl. a ruháikon. Valamint a fény-árnyék hatások is elég látványosak tudnak lenni.


    És a kevésbé jók:

    A játékmenet maga szerintem nagyon idejétmúlt már. Eddig legalábbis viszonylag kicsi, egyáltalán nem open world jellegú mini-területeken kellet bóklászni, tipikus JRPG-s üres, funkció nélküli területek, kóbor ellenfelekkel, alapvetően nagyon kevés tennivalóval. Körbejárom a területeket mindig, de semmmi érdekessel nem találkoztam eddig, itt-ott egy item (javarészt potion, vagy crafting material), lődörgő ellenfelek egy tök statikus tájban. Majd ha elérsz a piros X-ig, akkor jön egy átvezető, meg jó eséllyel egy boss. Ennyike. Véleményem szerint ez azért 2023-ban pöppet már kevés. Később lehet, hogy rácáfol a játék, meglássuk.

    A játék ritmusa túlságosan változó. A pörgős rohangálós-harcolós részek után jön egy ultra látványos és nagyon pörgős boss csata, majd teljesen leül az egész, mert elkezd bombázni a játék vontatott, unalmas és LAAASSSSSÚÚÚÚÚÚÚÚ töltelék párbeszédekkel, amit a második után legszívesebben átnyomnál, de nem mered, mert hátha fontos sztori elemről maradsz le. Az esetek úgy 60%-ban persze nem, de ezt nem tudhatod előre, tehát szemforgatva végighallgatod a "Szomszédok" párbeszédeket, mire végre megint megkapod az irányítást. Sajnos nagyon nagy a kontraszt az izgalmas, pörgős részek, nagyon látványos, akciódús átvezetők, élvezetes harcok, majd a rögtön ezeket váltó teljesen leült, vontatott és tulképp érdektelen részek között.

    A grafika számomra legalábbis egy pár tényleg jól sikerült helyszín részlet, pár jól kidolgozott karakter, és bár tényleg moziba illő átvezetőt leszámítva semmi igazán lenyűgöző. Az eddigi helyszínek többnyire olyanok, hogy egy 5-8 éves játékban is lehettek volna, ehhez nagyban hozzájárul a statikusságuk is. Az ellenfelek, a másodrangú NPC-k mind eléggé középszerűen néznek ki, főleg ha a főbb karakterekkel, és az 1-2 tényleg szépre sikerült részlettel hasonlítjuk össze. Nem csúnya az összhatás, de szépnek semmiképpen nem nevezném.

    A technikai része a játéknak eléggé nyögvenyelős - értsd akadozik elég rendesen, ez már szintén ki lett vesézve, a részletesebb mód nagyjából tartja a 30 FPS-t (nem mindig sikerül), a performansz mód viszont iszonyat ugrál, és látványilag is észrevehetően rosszabb. Ez mind érthető lenne, ha tényleg besza-behu látványt nyújtana a játék, de ez néhány elemet leszámítva sajnos koránt sincs így.

    RPG elemek hiánya - ez mondjuk ízlés kérdése, de nekem olyan érzésem volt, hogy ezt elsősorban akciójátéknak szánták, a szerepjátékos elemek nagyon le vannak egyszerűsítve, a fejlődéstől kezdve, a tárgymanagement-en át, a karakterek közti interakcióig, minden csontegyszerű. Tudom, hogy az ilyesmit az eddigi FF-ekben se vitték éppen túlzásba, de itt tényleg látványosan fapados.

    Végül - ez is változhat a későbbiekben - a mellékküldetések. Na, ez az, ami tényleg nagyon gáz már a mai időkben. Eddig kizárólag a - menj oda két szobával arrébb, vedd fel a tárgyat, hozd ide nekem, illetve vigyél el 3 csomagot 3 embernek ugyanazon a térképen - típusú mellékküldikbe futottam bele, amik azért anno már a WoW-ban is nagyon gázok voltak, az meg egy 20+ éves MMO. Véleményem szerint, ha tényleg csak ennyire tellik, akkor inkább hagyják ki ezeket a játékból, mert csak a renoméjukat ronják vele. Azért láttuk már párszor, hogy lehet igazán jól mellékküldetéseket írni egy játékba, nos, nem így :D


    Összeségében azért pozitív a benyomásom, mert a pozitív elemek tényleg elviszik a hátukon, de tény, hogy van benne jópár olyan elem, amik már nagyon avittasan hatnak jelen korunkban. Persze lehet mondani, hogy ez egy FF, meg JRPG, meg hogy ezek stíluselemek. Igaz, csak ezeket minden más jellegű játéknál kifújolná a közönség, kicsit ideje lenne fejlődni koncepcionálisan szerintem.

    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2023.06.23. 17:40:44
  • Evoluti0N
    #120584
    Ja meg Synapse is jön július elején. Az is érdekesnek ígérkezik.
  • Evoluti0N
    #120583
    Nice. Hubris meg Red Matter 2 is érdekel. Mindkettő lazán befér a FF16 meg a Shadow Gambit közé.
  • NEXUS6
    #120582
    Tegnap végre kijött a Hubris VR-ra. A videók alapján gondoltam, hogy szép lesz, de azért 1-2x így is leesett az állam. Nagyon jó kis játék, ennél sincs szerencsére demo érzésem, minden nagyon jól működik benne.
    Kezdek teljesen ráállni a vr játékokra, pláne, hogy fele annyiba kerülnek, nyilván, rövidebbek is általában, de nem is molyol el napi 5-6 órákat az ember VR-ban.
  • Moby
    #120580
    SX-en van normálisan működő VRR (LFC-vel). PS5-önn nincs. Összevissza szaggatás van, ha kiesik a rangeből. Szart sem ér a sony félig implementált VRR-je. Nem lehet az egyiket a másikkal összehasonlítani.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2023.06.22. 11:48:24
  • lwb
    #120580
    Series x-en vittem végig a jedi survivort és nem volt annyira gáz az a performance mode nekem. A központi bolygón a település szar volt, de ott csak sétálsz meg küldetést veszel fel, semmi se történik. A legtöbb akció zárt helyen volt, ott meg tartotta a 60-at vagy legalábbis közel volt. Szabad pályán egyes bolygókon voltak gondok, de semmi elviselhetetlen. Mondom, series x-en, ps 5-öt nem néztem. Nekem teljesen játszható volt a játék, kipróbáltam qualityban is és az nem jött be egyáltalán.

    De nyilván embere válogatja.
  • Moby
    #120578
    Annál is, meg ennél is brutálisan szar a perf. mód, és attól jobb a 30fps, még akkor is, ha nem annyira stabil az se. De ha engem érdekelne, valszeg inkább megvárnám azt a 6 hónapot, és nyomnám pc-n, amikor kijön. Meg hátha addig rendbeteszik ezt is, vagy legalábbis leáll ez a bullshitmarketing, hogy patchelni sem kell, annyira kész van :D
  • lwb
    #120578
    Nem néztem a DF videót még, csak leírásokat olvastam, ahol a quality módot ajánlják inkább. Nyilván ha megveszem, majd eldöntöm magam, mert pl. nekem a Jedi Survivor series x-en teljesen játszható performance mode-ban, eszemben sincs átmenni qualityra.
  • Voltan
    #120577
    A baj az, hogy mindemellett olyan hú de nagy "nex gen" látványorgiával sem találkozhattunk még. Vicces, de sztem ami grafikailag, és technikailag megközelítette azt, az a Ratchet volt, azok közül, amiket játszottam.

    Ez a FFXVI bár szép tud lenni, de ez a szint - kis túlzással talán - PS4-en is látható volt, egy pár nagyon látványos jelenetet leszámítva.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2023.06.22. 10:38:04
  • Moby
    #120576
    Ha mázlid van, akkor a készítők jó kompromisszumokat kötöttek helyetted. Hogy ez itt most az FFXVI kapcsán megtörtént-e majd eldöntik a vásárlók. De hogy technikai szempontból ez nem egy követendő példa, abban biztos vagyok. Meg valahol mulattat, hogy mekkora faszverés van körülötte, hogy nincs day1 patch, ami van persze, de egy day -2 is elfért volna. Meg hogy oktatják a szakmát. Ami igaz. Nagyotmondásban feltétlenül. :D
  • Moby
    #120575
    Valamit félreértettél szerintem.
    Igen, hátradőlsz, és élvezed amit kapsz, legyen az bármi és bármilyen, mert nem tehetsz mást. A konzol mindig ez volt. Nem kompromisszummentesség, hanem maximális kompromisszumkészség.
  • blackfire001
    #120574
    Pontosan!
    Mi az általános vélemény? Veszel egy konzolt és játszol. Nem kell bajlódnod az optimalizációval, elvárható hogy jól fussanak a játékok hiszen fix hardvered van. Míg PC-n vakarhatod a fejed ha valami nem megy jól, nézegetheted az újabb hardvereket folyamatosan, hogy mit kellene fejleszteni stb.
    Konzollal hátradőlsz, elindítod a játékot és élvezed míg PC-n benne van a pakliban, hogy pont a te konfigodon nem megy valami jól.
    Nem akarok flexelni, középkategóriás PC-m van, és nem egyszer azért vettem meg valamit inkább PS5re mert - bár megvolt az ajánlott gépigényem PC-re - úgy voltam vele, hogy inkább játszok konzolon, mert azon biztos jól fut.
    3 évvel a PS5 megjelenése után vagyunk és ez már nincs így.

    Én azt mondom, hogy a jelenlegi grafikai szint az teljesen jó és inkább jó teljesítmény mellett kapjunk lenyűgöző játékélményt. A szájtátós játékok (vagy mondhatnám akár techdemonak) pedig ugyan úgy megvannak, lásd Senua, Horizon, Plague Tale és jól futnak. Ilyesmi volt anno a Ryse is.