121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #69191
    Pfff. Kapja majd a jó 5-6 pontokat :D
    Bugbear nélkül ez sem az igazi már... :(
  • Totya42
    #69190
    Nem kell semminek megoldódnia. Egyszerűen messze nem szar a rendszer. A ps3 idejében szar volt. Ma meg már sokkal jobb. Lehetne jobb is. Persze minden lehetne mindig jobb. De annyira messze nem szar, mint amennyire szarozzátok.
  • Moby
    #69189
    Mostanában nemnagyon. Hajtás van. De néha mostanság is toligatom. Jóaz. Kedvelem. De régebben ugyebár sokat. BB 300 órájából vagy 100 remoteban ment le :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.02. 20:23:49
  • Kandurex
    #69188
    Egyébként hol, milyen formába remote-zol Te ennyit?
  • darkSectorxxx #69187
    Nem, mert az több mint egy 5 órás shooter okádék, pont ez lesz az egyik gond, valszeg 9-et kap, mert megérdemelnék a csapat részéről, vagy 8-at kapna mert 9-10 az a nagyon magas szint volt régen, de nem kaphat 7-et meg 8-at mert a sok szar hozzá viszonyítva megkapja majdnem a max pontszámot.

    Pont ez a baj, ez nem azt jelenti hogy az összes 9-es értékelés kamu, csak az a pár ritka esetből manapság egy átlag+1 kategóriát csináltak.
  • Kandurex
    #69186
    Nem mintha nem tudnád bármikor megvenni :)
  • rico555
    #69185
    Remélem a középszerű Horizon 9/10-es értékelésén is ki leszel akadva :D
  • Moby
    #69184
    Vagy oké, értem, ne legyen igényeim, meg anyámat, stb. Oké. Értem.
    De miért írjuk valamire, hogy jó, ha nem jó? Miért örülünk a rengeteg eladott gépnek, ha mindegyik egy újabb szög a psn már elföldelt koporsójába?
    Én annak örülnék, ha arról cikkeznének, hogy újabb szerverközpontokat nyitott a sony Európában. Szarok az eladásaikra. Semmihez nem járul hozzá nekem.

    Valaki fel tud hozni egyetlen példát, hogy mi volt rosszabb, amikor mondjuk 20millió eladott gép volt csak? Bármi jöhet. Szabad a vásár.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.02. 20:08:01
  • Moby
    #69183
    Leírtam már százszor. Legyen hát százegyedszer:
    lemezzel nincs remoteplay. Én meg azt használgatom. Ráadásul van vagy 50 játékom megvéve ps4-re. Csak nem cvenném meg mégegyszer. Ráadásul időnként fizetek is ezért a szarért. Olyan ördögtől való, ha az embernek vannak igényei valami minimálműködésre?
  • Bandicoot
    #69182
    És ettől megoldódik hogy a psn még mindig vicc kategória ahhoz képest mennyi pénzt bezsebelnek a plus-ból kábé a semmire?:)
  • Totya42
    #69181
    Vedd lemezen. Multiplatform játékot felesleges, hisz pc-n minden szebb és jobb és a szar is ízletes. Arra az évi 2-3 ps4 exre meg ott a lemez ps-en, amit 2perc alatt felrak és játszhatod. Hol itt a gond? Simán ki tudod kerülni ezt a "borzasztó" letöltést (ami nekem ma reggel 10perc alatt szedte le 12gigás cod dlc-t, szörnyű volt, töltöttem egy kv-t és elszívtam egy cigit és már lent is volt, rettenetes).
  • Moby
    #69180
    Hát mer le kell tölteni valahonnan a játékokat. Itt is éppen játékot szerettem volna letölteni. A lemezezés szar, és lassú az is. Demivel szar, mindegy is, hogy lassú-e. Nem akarok én minden játékot eladni. Nem vagyok én Kandurex! :D

    Namost azért nem az a bajom a psn-el, hogy rettenetes. PS3 idejében tényleg az volt, sokkal szarabb mint most. bár tegyük hozzá, hogy ott sem a psn volt igazán szar, hanem a rendszer. A horrorisztikusan szar patch meg alapvető működés. A psn "csak" lassú volt. Akárcsak ma.
    Igen jelen voltam a ps3 érában. Az első naptól. Ha jól rémlik szumma 11 géppel .
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.02. 19:57:58
  • darkSectorxxx #69179
    Lassan a 9/10-es meg 4/5-ös követelmény az legalább 5 óra kampány és tegyél odébb legalább egy követ a játékban.... :O

    A megjelenő ezévi AAA játékokat kéremszépen majd nézze meg mindenki 80%-ban 4/5 meg 9/10-et adnak rá, ez tutkó....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.02. 19:48:24
  • Totya42
    #69178
    Nekem mindig maxon jön. Mondjuk amúgy se ez az egyetlen tulajdonsága egy ilyen hálózatnak. Bár látszólag mindenkinél ez az egyetlen mérce.
    De tényleg Moby Te minek használod? Ha a pc-d ennyivel mindig jobb, akkor miért nem elég az? A ps exclusivok majdnem mindegyike single játék, ha csak az exec miatt használsz pst, akkor azokat lemezen vedd és akkor használnod sem kell ezt a "rettenetes" psn-t. Problem solved.
  • Moby
    #69177
    Kéne még egy ötvenmillió eladott, aktív gép a csodarendszerbe, hátha tovább kupálná a gigakupálódást
  • Moby
    #69176
    Ez bizony szuperül ki van kupálva.
  • darkSectorxxx #69175
    10-es érték az viszont kevés, vagy ha jól használják nem tesz olyan pontos különbséget, érezhető különbséget, metán nem mindegy hogy 72 pont vagy 77. :)
  • darkSectorxxx #69174

    Vagy 100-as szinten alkalmazni, mint metacritic, csak a baj hogy a metán is ugyanaz a pontszám jön elő, csak 10x-es szorzóval, holott lehetne kb reálisan belőni egymáshozz képest, persze szigorúan stílusonként.

    De ja, amúgy ebben egyetértek, ezért nem nézek pontszámokat, semmit, csak a saját izlésemet.
    Nálammagamnál senki sem tudja jobban nekem mi tetszik.
  • Totya42
    #69173
    Az a "haldokló" psn elég rendesen kikupálódott. Sokat fejlődött. Nem tudom, hogy Neked volt-e ps3-ad, de mindegy is. Nekem nem csak volt, de én nekem a playstation a fő platformom, mindent azon játszottam a ps3 idejében is a megjelenése napjától és ég és föld a psn ma már attól.
  • TDC Geronimo
    #69172
    De, a pontozás szar. Ha érdekel olvasd el a reviewt, próbáld ki a játékot, nézz róla videót és döntsd el kell-e. Mai világban ezer lehetőség van már arra, hogy megtudd kell-e neked valami vagy sem
  • Ulthane
    #69171
    Nem a pontozasos rendszer a rossz, hanem , hogy szarul pontoznak.
  • TDC Geronimo
    #69170
    Pontozásos rendszert rég el kéne felejteni, meg azt is, hogy review pontok alapján vásárolunk. Ezerszer mondtam már.
  • Ulthane
    #69169
    Japan szineszek mondjak fel...tehat japan, mindegy milyen nyelven van. Tipikus japan noci hang. Utalom.
  • darkSectorxxx #69168
    Ennyi a lényeg, én visszakeresem a régi pontszámokat a régi FF VII, VIII-ról, azok nem kaptak szerintem 10/10-et csak 9/10-et.

    És azok mérföldekkel jobbak voltak szerintem.
    És azóta a léc, vagyis az a 9/10 az még magasabb szint lett, vagyis ha egy régi játékot nem tud megugrani egy mai, akkor a mai 9/10-ben szerintem értelmetlen a jelenléte.

    tökéletesen elég a 7/10 a mai nagy átlagnak, amik KORREKT játékok, nem átlag, meg nem átlag alatti fos játékok, a 7/10 az kérem szépen egy nagyon is jó pontszám, csak az a baj, hogy a legrosszabb videójáték kapásból 5/10 vagy 6/10, és egy átlag játék már kap 7-8 pontokat, amit lehet a gémerek 70% undorral játszik, teljesen felborult az értékrend.
  • darkSectorxxx #69167
    Nem, nekem tetszik a RE7.

    De faszoomat, ha ezeket mind 9/10 meg 4/5-re dobálják, akkor mi van azokkal a játékokkal amikbe 10000x ennyi tartalom és meló van? kibővítik a mércét 100-asra?

    RE7 jó, semmi bajom vele, de 9/10 az egy vicc kategória.
    FF XV vicc kategória, sé mehetünk tovább, nem csak a RE7-ről van szó, ez pár hónapja megy így, minden játéknak ilyen pontszámok mennek, holott az ÁTLAG NORMÁL játék az 5/10, vagyis a 6-7 az már átlag feletti, nem lenne szükség minden olyan játékra ami nem omlik össze day1 pecs nlkül ráakasztani azt a 9/10-et, így a többi játék, amibe több melót tólnak már értelmét veszti, vagyis ez annyit tesz csinálj átlag játékot, manapság az is majdnem hibátlan értékelve. LOL.

    Részemről ez vicc. :D
    Itt nem a RE7_ről van szó, én már rég túlléptem, akkor elmondtam a véleményem azt ennyi, ezt ti hozzátok mindig fel nem én. :D

    Mond azt hogy szerinted ami mostanában az elmúlt fél évben kapott 9/10-eket, MOND hogy az nem irreális, régen egy fejlesztő vért hugyozott, hogy 9/10-es pontokat kapjon a játkaira...nincs értéke a minőséget mutató skálának.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.02. 19:08:42
  • Kandurex
    #69166
    Abban igaz van, hogy 80% felett kapott az FFXV, ami egyszerűen értelmezhetetlen pontszám. Nem beszélve a Last Guardian hasonló értékelésétől.
  • Seth
    #69165
    Neked még mindig nagyon fáj, hogy jó lett a RE7, de neked nem tetszik .NiOh-nál is ez lesz? :D
  • darkSectorxxx #69164
    Minden 2. játék kap ilyen pontszámokat, lol.

    Manapság valamiért minden 2. legalább ka ilyen 4 vagy 8-9 pontokat...ez önnmagában nem minden, egy támpont, de ebbe a halmazba beletartozik a FF XV meg a Resi 7 is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.02. 18:51:39
  • Kandurex
    #69163
    Nioh. Egész jó a megítélése a kritikák szerint. Ki tudja? Lehet 0 day? Hmm!
  • darkSectorxxx #69162
  • TDC Geronimo
    #69161


  • Evoluti0N
    #69160
    Nem japán. Vmi kitalált nyelv van benne.

    @Moby Attól függ, h miért nem jött be az első rész. Ha maga az alap játékmenet (repülgetés, harc, stb.), karakterek, világ nem jött be, akkor ez se fog tetszeni.
  • Seth
    #69159
    Japán szinkron mondjuk pont nincsen benne :)
  • Ulthane
    #69158
    Ma olvastam rola az index-kritikat, ott is nagyon jokat irtak rola. Nekem tuti nem jonne be, ha meghallom mar a japan szinkronhangot, felall a szor a hatamon. Be vagyok oltva a manga, anime stb beteg japo dolgok ellen.
  • Moby
    #69157
    Ki kéne próbáljam legalább a demot :) Az első része megvolt vitán, de az nem jött be.
  • Ulthane
    #69156
    Ures Moby-frazisok ismet..tele van veluk a padlas.
  • Evoluti0N
    #69155
    Na végére értem a Gravity Rush 2-nek. Hatalmas előrelépés az első részhez képest, pedig az is tetszett. Látszik már ezen, h nem csak átirat kézi konzolról. És itt most nem (csak) a grafikára kell gondolni. Tartalmilag is sokkal több van benne. Az első részben van talán 6 mellékküldetés. Itt talán 50? Valami olyasmi. Emellett sokkal nagyobb a terület, sokkal hosszabb a főszál is, a kihívás feladatokból is több van és változatosabbak. Emellett bekerült pár új képesség, valamint 2 új gravitációs stílus és egy ultraerősvagyokmindenkitmegölök fajta is, amit időnként lehet aktiválni. Meg online fícsörökkel is bővült a cucc, amik teljesítéséért Dusty Tokenek járnak, amikért különböző extrák járnak. Az online dolgok alatt kell érteni a kincsvadászatot, amikor egy másik játékos által készített kép alapján kell megtalálni egy kincset, majd neked lefényképezni úgy, h mások megtalálják. Emellett a kihívás küldetések teljesítése után kihívhatsz random embereket, akik szellemképként látják a te karaktered és versenyeznek ellened. Valamint csak úgy randomban lehet készíteni képeket a karakteredről, vagy akár a városról és ezekért is kapsz tokeneket. Szal összességében nagyon jó és összetett lett. Két negatívumként azt tudom felhozni, h a mellékküldik minőségileg eléggé hullámzóak. Tele van rengeteg ötletes, jópofa, vicces, sokszor fordulatos mellékküldivel, de akad pár, ami szimplán idegesítő és az ember legszívesebben kivágná a kontrollert az ablakon. A másik meg, h nagyon kell farmolni a gemeket, h fejlessze az ember a képességeket. Nekem a végére mindegyik képesség kb. 80%-ra lett kifejlesztve. Ki lehet 100-ra is, mivel van olyan acsi, de az rengeteg extra munka.
  • Moby
    #69154
    Ha kell valakinek wildland meghívó jelezze. Remélem engedi elküldeni anélkül, hogy beaktiválnám. Közben kaptam én is mástól a main accomra meghívót. A kódot hiába adnám oda bárkinek, azt csak az adott emailcím alatt futó accounton engedi regisztrálni.
  • TDC Geronimo
    #69153
    ingyen R6 siege hétvége van mindhárom platformon. Aki teheti próbálja ki.
  • Moby
    #69152
    Ha egyszer beköszönsz parasztban, ne várj beszélgetést. Nincs hozzád kedvem.