121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #115962
    Egyetértek, nekem az egész biome is jött be talán a legjobban, tök jó volt a zene alatta, és a bossnál csúcsosodott ki teljesen :)
  • Mephike
    #115961
    Pontosan. Eszméletlen jó hangulatú volt az a boss. :)
  • mucsácsó
    #115960
    Hyperion? :)))
  • Mephike
    #115959
    A harmadik biomnak a boss előtti része tud néha fájni, illetve a berepülő kis rakétás robotgépek (talán drone a nevük?). De ennek a területnek lesz az egyik legjobb boss harca. Nekem csak egy boss volt, ami hangulatban verte, az pedig hallani fogod ha odaérsz majd :)
  • mucsácsó
    #115958
    nyugi, majd a 4. szerintem nagyot nehezedik a 3. után :D
    legalábbis én azzal szenvedtem kicsit, de utána ment simán már :)
  • Evoluti0N
    #115957
    Még mindig nem mondanám könnyűnek, de ma jobban ment, mint tegnap. A második bosst példáiul sokkal könnyebben legyőztem, mint az elsőt. Másodszorra összejött és előszörre is sikerült volna, ha legalább egy gyógyító cuccal vagy az újraélesztős asztronauta figurával mentem volna neki. Nem tudom, h vmiért könnyebb a 2. biome meg a boss vagy csak kezdek beletanulni a játék ritmusába, mechanikájába. A 3. biome eddig lófütty. :D
  • darkSectorxxx #115956
    Ja úgy igen...
  • Mephike
    #115955
    Jah, csak ez ugye az új generációs kártya már, amivel a bányászat már nem működik olyan jól, szóval ezért olcsóbb. Biztos lesz rá vevő, de úgy vagyok vele, hogy én még várok ezzel a vétellel.
  • mucsácsó
    #115954
    amúgy jah, pár hete még ~500k volt az RTX3070 - annak fényében extrán jó :D
  • darkSectorxxx #115953
    Hát igen az egy kicsit sok, bár ahoz képest hogy 3060 nem sok a mai árakat tekintve...
  • Mephike
    #115952
    Ma felhívtak az egyik számtech boltból, hogy megjött az akciós GeForce 3060-as kártyám, aminek az ára mint kiderült 250k pénz lenne.
    Azt hiszem ezt a pénzt inkább egy új XBox-ra teszem majd félre...
  • mucsácsó
    #115951
    szerintem is :) Ixion szopó, bár az is második nekifutásra ippppenhogy meglett, de amúgy szerintem többi boss nem olyan para.

    4. biome még nagyot nehezedik sztem az előtte levő 3.-hoz képest - de utána nem para, lenyomtam egyben az egészet egy levegővel elsőre :D

    nagyon jó gém volt, bár szerintem elbírt volna még jóval változatosabb szörnyeket is, és jobban generált, kevésbé egyforma helyszíneket ill. termeket, esetleg további eventeket/speckó tevékenységeket - de kitudja, lehet egyszer majd valami DLC-ben, vagy a folytatásban.. :D
    (jah és azt tartom, hogy a 2. biome nagyon szarul néz ki, és lehozós, főleg kinti részeken... :D #lastgenxar )
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.06.21. 13:26:20
  • darkSectorxxx #115950
    Gratula, szuper játék lett amúgy.
  • Tatyla
    #115949
    Tegnap meglett a Rachet platina 19 óra volt de ha hamarabb megnézem a void fegyveres trófeát akkor hamarabb kész lettem volna így még azzal tököltem
  • Mephike
    #115948
    Csak az eleje lesz nehéz, később hozzászoksz :)
    Nekem nagyon kellemes meglepetés volt ez a játék.
  • Evoluti0N
    #115947
    Basszus! Ez a Returnal nagyon nehéz. :D Szívok rendesen, de élvezem a kihívást.
  • darkSectorxxx #115946
    Szerintem az emberek szivatják lassan már magukat.
  • mucsácsó
    #115945
    nagyon durva összeesküvéselméletek a kövi Silent Hill-ről:

    TheBlueBoxConspiracy reddit

    ilyen volumenű szivatásban tuti benne van szerintem is Kojima keze, kizárt, hogy ez véletlen legyen :D lásd anno MGS5, PT...
  • darkSectorxxx #115944
    Gratula! :)
  • Seth
    #115943
    Számomra ez minden idők legjobb játéktrilógiája. Jó volt újrázni sokadik alkalommal is :)

  • darkSectorxxx #115942
    Ja a SH 2 volt a legjobb én is örülnék annak, de elég lenne nekem ha úgy Remake-elnék mint a Resi első részét. :P
  • Bercy #115941
    Értem a te álláspontodat. Mondjuk egy SH vagy RE játékban nekem is a légkör fontos. Az SH ezt régen nagyon hozta. De olyan régen volt már, hogy alig emlékszem. Én egy SH2 remakenek is örülnék amúgy.
  • darkSectorxxx #115940
    Hát belső nézetben ja mivel nem látsz magad mellé meg mögé a meglepetés ereje más meg ugye bele tudnak jönni az arcodba megijjeszteni.
    Ilyen téren egyetértek hogy illyesztőbb tud lenni.


    Ellenben a régi részeknek cserébe volt egy nyomasztó hangulata, ami nem a nézet miatt volt, szimplán mert más volt a játék amúgy minden téren.

    Én nem temetem , csak nekem nem tetszene és nem játszanák vele, annyit mondtam, pont ez miatt én már inkáb manapság irritálónak tarom azt ha belső nézetből kell játszanom, zavar hogy nem látok magam körül semmit, meg általában a fov is kicsi konzolokon legalábbis, mintha egy csőbe nézelődnél, egyeltalán nem adja vissza azt se amit valójában látnál 120 fokban kb...

    Nekem ez zavaró, és elveszi a kedvem a játéktól...másnak valszeg meg bejön.
    Én egy SH így nem tudnék élvezni az tuti ezért remélem hogy ez egy új IP inkáb.

    nekem nem lenen bajom talán a kis látoszöggel, de maga a harc, mozgás is EGÉSZEN más....

    Gondoljatok bele mondjuk milyen az irányítás egy belső nézetnél,a harc, meg minden, míg külsőnézetben sokkal egyszerűbb az irányítás, könnyebb hirtelen mozogni, iránytváltani, stb....
    Sokszor ilyen FPS-ekben a védekezés annyi hogy elkezdesz sétálni hátrafele háttal hogy ne üssenek meg.
    Pláne a régi fix kameársokban ahol arra mentél a karakterrel amerre húztad az analog kart, kb fél másodperc volt megfordulni és elfutni akár... itt meg mire megfordulsz meg elfutsz akár egy ütés elől az sok idő. Természetesen a játék erre van beállítva sokkal lasabbak az ellenfelek is, stb....

    Nekem már ez iritáló, mintha lebénult karakaterrel mozognék vagy valami 80 éves öregemberrel... nekem túl lassú már...és nehézkes...

    én ilyen apróságokra gondolok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.06.19. 08:52:04
  • Bercy #115939
    Ízlések. Én magam se tudom, hogy a Resi 7 vagy a Resi 2-3 remake kamerája tetszik jobban, de azért ha visszaemlékszem a 7-re ott nekem az fps nézet miatt jobban átjött a szorongás. A remakek inkább a nosztalgia miatt tetszenek nagyon.
    Szóval csak azt mondom, hogy én azért előre nem temetnék es SH-t, mert fps nézetes lesz.
  • darkSectorxxx #115938
    Szerintem meg mások szerint is nem időtmúlt, annyira nem, hogy ilyen nem is létezik, sőt indie szinten hálisten vannak még ilyen kincsek, nemrég linkeltem pont egyet ugye....

    Én elhiszem hogy valakinek tetszenek ezek az újak, de ez nem jelenti azt hogy idejét múlt, mert akkor a Resi 4 féle válnézet is az lenne....

    Gow-ról meg pont pár ismerőssel nemrég beszéltem, hogy fura a régi résznek sokkal jobban állt ez a dolog én sokszor végigvittem, kimaxoltam pl a régi részeket, ez az új rész meg kín volt harcolni így válnézetből, irritáló védekezés meg harcrendszer...
    Egyszer a story miatt végignyögtem és utána meg ennyi volt.

    PT demo-ban az égegyadta világon semmi extra nem volt azt kivéve hogy törölték és ezáltal híressé vált.
    Azé mert végigsétál egy karakter 20x egy folyosón még nem jelent semmit, amúgy is mondták hogy a végleges játék nem ilyen lett volna ez valami techdemo lett volna....

    Emlékeztek még a Resi 7 demo-ra???
    Hát és mi lett belőle? annak a sok extra dolognak, ami körbe lengte a demo-t, hogy a videókazettás dologgal tudsz menni az időben és így változik a környezet, meg a sok rejtvény?

    Azt mi lett a végeredmény, ja ....


    Pont a SH az ami szerintem rohadtul megint elveszne FPS nézetben a mai trendekkel.
    De max megint 1 sorozattal kevesebb, amivel nem kell foglalkoznom.
    Bár eddig se jelent meg része. :)

    Meg nem beszélve arról hogy mégis mikor kezdett el csökkenni a SH-ek minősége? egész véletlen az 5-6-nál, pont amikor változtattak a jól megszokott dolgon és egy egészen más nézetből egy light-osabb játék lett. Bár nekem azokkal se volt nagyon nagy bajom, de a SAH 1-4 sokkal jobban tetszettek régen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.06.19. 07:56:24
  • mucsácsó
    #115937
    Szerintem zseniális lett a RE7 és Village is, egyszerűen időtmúlt már a régi formula - ugyanez volt a GOW-nál is.. nagyobb stílusváltás, de mégis mennyire eltalálták :D

    Ráadásul a PT/Silent Hills is rohadt jó gondolat volt, szóval én nem félnék tőle :D kiderül...
  • darkSectorxxx #115936
    Hát nekem nagyon is, mert nekem egyik sem tetszett, de nem a fps nézet volt a legnagyobb bajom az újakkal.
  • Bercy #115935
    RE-nel sem sült el rosszúl a belső nézet.
  • darkSectorxxx #115934
    Mondjuk ezt mutogatták egy erdővel kicsit régebben hogy valami FPS játék lesz, belső nézetű túlélő horror, de ennek nem örülök ha a Silent Hill egy belső nézetű cucc lenne.
  • mucsácsó
    #115933
    ...vagy hatalmas trollok és nagyon durva gerillamarketing - vagy csak spirituális utód, de mindenesetre rohadt érdekes az egész.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.06.18. 15:42:22
  • mucsácsó
    #115932


    fura, hogy sehol semmi róla a magyar gaming sajtóban, de ez 99%, hogy Silent Hill lesz... :D full trailer elvileg vasárnap (június 20).

    What’s Going On With BLUE BOX Game Studios and ‘Abandoned’? Is it Really Kojima and Silent Hill?

    további bizonyítékok/egybefüggések redditen

    ...meg elég ránézni a videóra is :D úgyhogy valszeg tényleg készül PS5-exkluzív SH, és Kojima keze is benne - még ha lehet máshogy is fogják hívni.. :D

    ++++most vettem észre, ahogy elkezdődik íródni a játék címe a videó elején, az A betű helyett egy "S" van, és törlődik vissza :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.06.18. 15:33:55
  • darkSectorxxx #115931
    Resident Evil + Silent Hill inspirálta játék!

    Steam Demo


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.06.18. 15:16:03
  • n000rbi
    #115930
    Miyazaki puts Elden Ring’s difficulty on par with Dark Souls III due to its open-world nature as well as mechanics like stealth and the customizable spirit summons that should make combat less overwhelming.

    Mi baj van ezzel? Eddig is lehetett akár segítséget is hívni bossokhoz, meg azt emeli ki, hogy mivel open world, így talán kevésbé lesz frusztráló, hogy egy bizonyos bossnál elakad az ember és nem tud haladni. Eddig is voltak opcionális bossok stb. Nem kell itt beszarni, jó lesz ez.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.06.18. 15:12:39
  • darkSectorxxx #115929
    Igen önismétlés, a Sekiro jóval rövidebb játék mindezt az ismétlésekkel együtt. :)
  • Kandurex
    #115928
    nekem abba is volt vagy 30 - 40 órám, egyikbe se volt különösebben több....bár az igaz, hogy volt némi önismétlés benne, nem is kevés
  • darkSectorxxx #115927
    Kátr, pedig még élvezetesebb volt a harc szerintem mint egy DS-ben, noha tartalomban töredéke.
  • Kandurex
    #115926
    Az meg van, hogy azért tart ott a From, ahol mert a nehézség az alapkoncepciójuk? A védjegy, ami felemelte őket?
  • Tatyla
    #115925
    Igazából a Sekiro nagyon sok embert elrettentett (többek között ezért nincs meg nekem sem) a vásárlástól és ők most azt szeretnék hogy az Elder Ring több emberhez eljusson, nézniük kell az egész anyagi hátterét is
  • darkSectorxxx #115924
    Mármint ami neked tetszik?

    Demons Souls is az volt.
    Ha így nézed akkor 2023 előtt semmi nem lesz.

    Ratchet oké hogy szép, de azért nem túl sok a pálya benne, alig van mellékes feladat, és egyeltalán szinte nem is platformer játék, hanem inkáb egy akció.

    Ha valamiért gépet vettem volna, inkáb a Demons Souls.
  • mucsácsó
    #115923
    Miyazaki puts Elden Ring’s difficulty on par with Dark Souls III

    végülis DS3 annyira nem volt laza, pláne nem a DLC-k... dehát majd kiderül :\