121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #69431
    Oksi, de itt millió egy hiba lehet, pláne hogy nekem nem eredeti a dlc-k miatt meg a magyarítás is belejátszhatott. :)

    De annyira sincs türelmem manapság, nemrég jöttem erre rá, hogy ha valami baszakszik, és nem megy, és nem egetverően fontos, akkor szépen törlöm a gecibe és nem állok neki mint régen orákat bönygészni a netet, hogy milyen fájlt meg rar-t meg mittuomén mit szedjek le, meg hogy peccseljem.

    Ez manapság már nem nekem való.

    Hiszem azt hogy valszeg ez a steam-es origiben nem jönne elő, de hogy a dlc-t most megvegyem, ahoz nincsen humorom. :)
  • Moby
    #69430
    Húzd be konzolra.
  • SlickAdam
    #69429
    kb 1 honapja installaltam fel ujra a jatekot (tehat valszeg ugyanazzal a frissitessel, mint ti). tökeletesen ment, mint 2014-ben.
  • darkSectorxxx #69428
    Vannak helyzetek, amikor nem a vas a hibás.
  • Kandurex
    #69427
    Szóltál
  • Moby
    #69426
    Szóltam asszem.
  • darkSectorxxx #69425
    Dögöljek meg, te-én vagyok szerintem, most nekem is proba volt, kb 1 hete szántam el magam mikor kigyütt a Resi 7, hogy ha horror, akkor van magyar felirat pc-n akkor lepörgetem.
    Mostanáig feküdt a letöltések közt a játék, magyarítás a vinyón.

    Elkezdtem feltenni, amielőtt te szóbahoztad, 1.5 óra volt a telepítés.

    Én nem vágom, nagyon szarul fut, valamiért nem az elsődleges onitoron fut nekem alapbeállításokkal hanem a tv-n, ez jó is lenne, durr feltettem magyarítást, lépegettem a menübe x360 kontrollerrel, egyszercsak minden eltűnt, csak nézelődni tudtam, minden menüpont meg szöveg off...oksa feladatkezelő, bezár ennyi, mondom akkor inditok mégegyszer, pörög-pörög szuper, a Loading-nál a menü előtt egész egyszerüen csak loading ami amugy kb 15 másodperc volt eddig, kifagy....

    Mondom oké kilépés, feladatkezelő off, irány a vezérlőpult, törlés, sosetöbbet.
    Nem gond, hálisten van amivel majd lekössem magam ha lesz kedvem játszani. :D

    Csak érdekes volt visszaérve afórumba tőled is olvasnom, hogy hasonlóan te is jól jártál vele. :D
  • SlickAdam
    #69424
    akkor most topik -fav?
  • TDC Geronimo
    #69423
    mekkora puhapöcsök vagytok :D
  • Kongy
    #69422
    Én sem vittem végig, és nem is fogom. Az elején a láncfűrészes fickós részt végigvittem, és eldöntöttem, hogy nekem ez sok. :D Láncfűrész a gyengém.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.02.04. 19:06:41
  • SlickAdam
    #69421
    2014-ben raktam össze az elsö VAS-at. azota volt csomo hardver-es upgrade/downgrade vagy csak siman valtas.
    ennyi ido alatt nem volt annyi problemam, mint neked 1 nap alatt baszki.

  • Kandurex
    #69420
    A jó öreg PC gány villantott egyet.

    Feltelepül.
    Elindul.
    Csoda szép fekete csíkok.
    Fúj.
    Update.
    Nem indul.
    Not support hiba.
    Ok.
    Vissza az alap.
    Jöjjenek azok csíkok.
    1080P -be átállít.
    Kifagy.
    Töröl.


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.02.04. 19:03:27
  • Moby
    #69419
    Köszönöm a helyreigazítást. Igazi érték a jelenléted :D
  • darkSectorxxx #69418
    Most települt fel ez a rakás a dlc-kkel együtt, és magyar felirattal...meglássuk, de 28-ától minden játékot mellőzni kell.
  • Moby
    #69417
    És sok mást sem. Még.
  • TDC Geronimo
    #69416
  • darkSectorxxx #69415
    Dehogynem, letóltam, a polcomról, a poros tokot, azóta is a szekrény mögött van. :D
  • darkSectorxxx #69414
  • TDC Geronimo
    #69413
    nem toltátok le evil withint?! Ejnye... Én azóta is várom a folytatást. Reméljük idén bejelentik IDtech 6ra
  • Ulthane
    #69412
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    helyesen: 1070-nel
  • LBandi77
    #69411
    Ja.
  • Moby
    #69410
    Persze, ha jól rémlik megjelenés óta megvan. Sejtem, hogy jó. Jó az art, azt láttam. De ebben a zsánerben óriási a lemaradásom. Az Outlast is megvan mindenre, de sehol nem toltam le. Itt a resi7, belenyaltam, de az is áll. Na, az ilyenek miatt próbálom az idén minimalizálni a játékvásárlást.
  • Kandurex
    #69409
    Települ.
  • SlickAdam
    #69408
    ne vard! jatszd! jo jatek nagyon. mint irtam, jo a motion blur benne, 30-al is letolhato tökeletesen. egbe tolt DSR-el.
    50 fillerert van összes dlc-vel. vagy birtoklod mar?
  • darkSectorxxx #69407
    Mire gondolsz? Esőre áll? :D
  • Moby
    #69406
    Ha jól emlékszem kb ugyanezt írtam én is Kandurexnek.


    /mondjuk a játékról nem tudok sokat. Egyszer belekezdtem, de nem jutottam vele messzire. Máig várom, hátha rendbe rakják.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.04. 18:14:43
  • SlickAdam
    #69405
    persze, hogy nincs. 970-es se pörgött maxon (messze nem). összeganyoltak, az a gond.
  • LBandi77
    #69404
    Úgy érzem nagy vihar közelít itt a ps4 fórumban,ne legyen igazam.
  • Moby
    #69403
    Jó hír: 1070-el sincs meg.
  • Moby
    #69402
    Te aztán nagyon tudod hogy fut pécén komám!
  • SlickAdam
    #69401
    az a baj, hogy a 60 fps-re született motort ugy hasznaltak a barmok, hogy 30 fps-re löttek be...
    feloldottak a 30-as cap-et utolag pc-n, de anno a i7 4790K + 970-essel se volt meg a tükör hatvan.

    a standard 30-at viszont siman kirakja a geped, jofele motion blur-el.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.04. 17:49:54
  • samsung123
    #69400
    Éppen ez az, hogy nem GPU-ra van megirva...mert az energia és idő. Ha nem jött volna Pro szépen kihasználták volna a GPU-ra való kódolást, hiszen nem lett volna máshonnan erőforrást meríteni. Mert 2x GPU telejsitmányből 4x-5x erősebb CPU-t ki lehet váltani, ha hajlandóak lennének váltani a fejlesztők. De nemfognak mert jött Pro....és ott is hiába csak kevéssel tud többet a cpu, de gpu-ból pocskolhatnak és így a 4x telejsitményből marad az amit kapunk...felskálázás meg max stabilabb frame.
    Jobban nemtudom elmagyarázni az okokat, cska okozatot látjátok.
  • Kandurex
    #69399
    Easy? Nem, nem.
  • Ulthane
    #69398
    Kandur: termeszetesen Mobyra most se hallgass. Toljad nyugodtan.
  • Kandurex
    #69397
    I7-980? Oké, hogy csak "M", de a ~ 970 környékét hozza. És emlékeim szerint azon csak ment valahogy. De majd mondom, hogy mi volt.
  • Ulthane
    #69396
    En vegigtoltam, nekem bejott. Beteg nagyon. Es meglepoen nehez. Ha nem akarod szivatni magad, konnyu fokozatra tedd. Meglepoen hosszu, 20+ ora jatekido. Szerintem sokkal jobb volt, mint a Resi 7 harom oraja, amit azzal jatszottam.
  • Moby
    #69395
    Bele se kezdj. Az az evil within teknóban egy rakás szar a mai napig. Szaggatni fog kenyérvágó deszkádon, szólok előre.
  • Moby
    #69394
    >De akkor miért nem a grafika érdemi részére vagy a sok-sok framre fordítják NETÁN fizikára vagy AI-re a 4x erősebb pro erejét?

    Mert nincs 4c erő, csak a GPU fronton. A CPU meg nem helyettesíthető GPU-val. Másrészt a boost mode sem arról szól, hogy mindent alálapátol, amit csak lehet. Ma idéztem a EG/DF-ről. Az ott arról szól, hogy a kompatibilitás megtartása miatt, a cap-ek is maradnak. Csomó játék egyszerűen összefosná magát, ha a 30-as capet kitolnák hatvanra. Meg szerintem sokban amúgy sem tudná. A cpu a bottleneck.
  • Kandurex
    #69393
    Mondjuk most pont PC fogok játszani

    Meg nem értem mire a boldogság. Aktív betétes fika-szűrőm van.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.02.04. 17:41:41
  • Moby
    #69392
    >Inkább kritikusabb vagyok és nem megyek el a hibák mellett.

    A mainstream gamingben. Konzollal.
    :DDDDDDDDDDDD