121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #70582
    Na, tegnap én is nyomtam picikét. A graf csodás, az összkép, az art direction, minden nagyon egyben van. A játékmenet nem igazán köt le, remélem később beindul, mert itt az eleje olyan szinten szájbarágós időkitöltő fasság, hogy konkrétan értelmezésképtelen hülyének néznek a készítők. De ami a legnagyobb gondom, az a hánytatóan szar fov. Konkrétan megölném, aki ezt belőtte ilyenre. A wow faktor egyelőre messzire elkerül, remélem valahol megtalálom benne.
  • darkSectorxxx #70581
    Hát igen, kapásból a kezdés mennyire durva meglepetés. :D
  • darkSectorxxx #70580
    Én pl csak néztem az elején a játéknak, fogalmam sem volt hogy így fog kezdődni, eléggé jól titkolták.
    Hud-ot én costum-re nyomtam, ami nem fontos azt off, ami meg kell azt dynamic. :)
  • Tatyla
    #70579
    Annyi még hogy a Guerrilla lófasz se mutatott meg szerencsére az eddigi videókban.
  • Tatyla
    #70578
    HZD helyzet jelentés:12 óra játék után level 19 és még a térkép negyede nyílt meg, a silent hunter stílust választottam, ja és
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van dungeon a végén boss harccal
  • TDC Geronimo
    #70577
    HUDot tegyétek egyből dynamicra.
  • Kongy
    #70576
    Na nyomtam egy másfél órát, eddig nagyon adja. Nem csak kinézetben, de játékmechanikában is emlékeztet a Primal-re, és egy cseppnyi Tomb Raider is szorult bele. :D Jótól lopni nem bűn, eddig jó cucc.
  • TDC Geronimo
    #70575
    Micsoda intro. Aloy <3 Zene <3 :D
  • darkSectorxxx #70574
    Még a nap végére elértem a legelső alkalomhoz,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahol már megkapom azt a kütyüt, amivel irányíthatok bizonyos robotokat
    ...:D Zsír.

    Az irányítás viszont nem fenékig tejfel. :D

  • Kongy
    #70573
    Na még 20 perc és lehet nyomni :)
  • Bandicoot
    #70572
    Hát. Jó kérdés mert ugye a gari a gépre szól annak a sorozatszáma szokott garin lenni. Szerintem hívd a Sony szervízt -már ha felveszik-.
    Ez remélhetőleg instant csere. Valami alapján csak meg tudják mondani hogy a géphez volt a controller (akár dobozon leírásban hátha ott a kontroller száma is).
  • darkSectorxxx #70571
    Hát ezt ők tudják megmondani, de mi akik azt a stílust nem kedveljük megérteni soha nem fogjuk, max elfogadni. :)
  • TDC Geronimo
    #70570
    Na már csak 1 óra :y
  • Moby
    #70569
    Én ebben a videóban sem látok semmi olyat, ami alapján egyszer is nekiülnék.

    Más.
    Volt már valakinek garis ügyintézése csak kontrollerre? Megvan mi okozza a gépem bajait. A kibaszott kontroller. Ami mostanra azt is csinálja, hogyha húzom a bal ravaszt, akkor tolja előre a bal analógot. De ennek kapcsán derült ki, hogyha nincs is gépre kötve(aka bekapcsolva), akkor a gépnek semmi baja. Élt 3 hónapot. Minőségi darab!
  • Maxyka
    #70568
    Valami oka csak van hogy jobban várják mint a TLOU-2 -t
  • darkSectorxxx #70567
    Nem kell tudnia, ha a játékos olyan hogy leköti az amit játszik akkor az bőven elég, van akinek az, van akinek ez, sok emberrel beszéltem, akik a Horizon-t nem tartják azért jónak mert robot állatok vannak benne, és nem szeretik az ilyet. :)
  • SlickAdam
    #70566
    ugy tünik nagyon valtozatos, szal' a multkori video meg nem jelent semmit. persze a butus hangok meg hümmöges idegesitöek, de az az igazsag, hogy tenyleg ilyen volt a regi jatekaikban is.
    kicsit at kell szellemülni hozza es akkor egy jofele idöutazas lesz.:)

    DK64 feeling nekem teljesen. nagyon szerettem
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.28. 22:23:47
  • n000rbi
    #70565
    Amennyire borzasztó volt a legutóbbi gameplay, ez legalább annyira meggyőző. Már csak azt kéne eldönteni, hogy prőre vagy sziccsre vegyem majd.
  • SlickAdam
    #70564
  • darkSectorxxx #70563
    :)

    Most a játék a pokkal szopat vagy mi, mert valami bug lehet a játékba nem hal meg, vagy 50 tüzes nyillal meglöttem a gyenge pontját és semmi.
  • Maxyka
    #70562
    MIndenki jön azzal, hogy csak addig játsza a horizont amíg nem jön a zelda de wtf. az mit tud az a játék amiért ezt érdemes letenni? Nem vagyok otthon a nintendo világában de mint külső szemlélő kapunk kvázi egy diablo3 féle grafikai stílusban tervezett (open world?) játékot de mi itt a különlegesség? valami gyerek kori játék rímék? Vagy mi? Nem értem...
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.28. 21:49:42
  • AntiHero
    #70561
    Akkor lapos ha eltérsz a fő storytol. Legalább is kezd ismétlődni a szerezz ennyi cuccot\bört\virágot féle mellék küldetés. :D
    A fő story az 5* Meg van pár érdekes mellék küldi is.
    De ha már most találkozok ilyen szedegetős küldivel, mi lesz később? :D
  • darkSectorxxx #70560
    Nem éppen lapos a story a játékban, van ám it történés :D
  • TDC Geronimo
    #70559
  • orichalcos
    #70558
    PC-ről? Szerintem CFW-s Wii U-ról. Na de ez itt off sry.
  • Kandurex
    #70557
    Meh? Mintha már streamelik is páran...
  • orichalcos
    #70556
    Csak nem működik. :( CEMU-val nézném, de nem tölt be.
  • n000rbi
    #70555
    Igen, hallottam, hogy a wiiu verziót már el is lopták...
  • Kandurex
    #70554
    Lehet tölteni a Zeldát, PC-re megjelent :))

    [komoly]
  • Moby
    #70553
    Dobtam rád egy privit.
  • n000rbi
    #70552
    Nem tudom, hogy egyáltalán veszem-e. Egyelőre a Zeldára csorgatom és más nem létezik :)
  • TDC Geronimo
    #70551
    Elvileg igen, de játékos tapasztalatok alapján is ez a vélemény :)

    Te amúgy később veszed vagy day 1?
  • n000rbi
    #70550
    Ezt mondták a df videóban is, nem?
  • TDC Geronimo
    #70549
    protipp (lál) : Akinek proja van érdemes a 4k módban tolni, mert szebb képminőséget kapsz és a ritka 1-2 fpses droppokért cserébe megéri. Persze aki perfekt 30at akar az választhatja a performance módot.
  • LBandi77
    #70548
    Én nemrég adtam el,konzolboltok 45-50 körül beszámolják ha náluk veszed a nintendo-t, pénzt nem adnak.
  • darkSectorxxx #70547
    Még nem elég jó. :)
  • Totti5
    #70546
    Nesze, Primal

  • TDC Geronimo
    #70545
  • Maxyka
    #70544
    tudom de csak 3at tett ki :(
  • n000rbi
    #70543
    Dark összes shotja ilyen.