121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #70622
    Én ámulok csak milyen a storytelling és mennyire érdekes és misztikus az egész világ. Alig tudom abbahagyni
  • Moby
    #70621
    Nem, majd talán pénteken.
  • Bandicoot
    #70620
    Kaptál másikat?
  • Moby
    #70619
    Bevittem a hireltechbe a kontrollert. Elkezdtem mondani, hogy mi a baja, és a munkafelvevő srác befejezte a mondatot helyettem...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.01. 16:51:11
  • Bandicoot
    #70618
    +1
    Nemcsak rendes motivációi és érzései vannak, az akció - sziklamászás is hiteles vele (rendesen izmos szálkás vállas sportos, nem egy hiteltelen modellcsaj). Nagyon jól felépítették.
  • darkSectorxxx #70617
    Ja bocs. :D
    Szóval ez most költői kérdés akart lenni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.01. 16:21:44
  • SlickAdam
    #70616
    darky. nem vartam valaszt. nem erdekel.:)
  • darkSectorxxx #70615
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Attól függ mire gondolsz, mi a jó, mert ha a skill-ekre, meg ilyenek, az nagyon fasza, nem túl extra, csak hozza az elvárt szintet.
    Történetileg is elég jó. Én féltem, hogy a történet kimerül a sok párbeszéddel, meg max 3-4 nagyobb kapocsként videó lesz, aztán ereszd el a kezem, menjek amerre akarok. De nem, ha mész a fő story-ban, akkor egy sima akciójáték is megirigyelhetné ami ebben van.

    Nekem egyértelműen az eleje tetszett a legjobban, aztán az a legelső havas rész is megért egy misét. Persze még az elején vagyok.
    De aki szereti a sok párbeszédet, az is kiélheti magát, mert van mit beszélgetni.

    Nekem mindig a gépekről a Crysis jut eszembe, nem tudom miért.
  • n000rbi
    #70614
    Mindig emlékeztettek rá, hogy miért -fav-oltam ezt a kurva topikot.
  • darkSectorxxx #70613
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kisbabát, nem azt hogy gyerekként megy a gampelay. :)
  • TDC Geronimo
    #70612
    Számomra a karakter/story/storytelling része a meglepő. Én GGtől nem számítottam ilyenre. zene csodálatos, ahogy a prezentáció is.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.01. 16:10:26
  • SlickAdam
    #70611
    szal jo a karakterfejlödes is-e?
  • darkSectorxxx #70610
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben most viszont egyet értek. Azzal ellentétben, hogy engem nem zavarnak a spoilerek. De mint megállapítás az igaz.
    Ez sehol nem volt benne, én megnéztem minden trailer-t meg a bevezetőt és sehun nincs. :D
    És nem 5 perc, max ha futsz, kb 30-40 perc volt nekem, de engem sem zavarna ha ezt nem tudtam volna, de az tény, amit írtál, hogy ez sehol nem szivárgott így ki tudtommal, max ha kihagytam trailert, de nem emlékszem rá. :D

    De no para, lesz ott még bőven sok újdonság.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.01. 16:09:57
  • Kongy
    #70609
    Pontosítok, ahogy a játékot elindítod már ezt látod, még mielőtt bejönne egyáltalán a főmenü. Endgame spoiler.
  • Totti5
    #70608
    CsakaZelda.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.01. 15:55:38
  • Maxyka
    #70607
    apropo most irtak sms-t az 576tól hogy megjött a horizonom mehetek átvenni.
  • Maxyka
    #70606
    Nagy spoiler kb 5perc a játék eleje. Afféle tutorialként.
  • TDC Geronimo
    #70605
    Nem tudom miért hagyod ki. Szerintem elég nagy meglepetést okozna.
  • n000rbi
    #70604
    Biztos, de az intrót is jobb esetben akkor látod először, ha megvetted a játékot.
  • Totti5
    #70603
    Intróban benne van, hogy játszani kell e vagy lehet e már passz.
  • Samurai84
    #70602
    Szerintetek érdemes belekezdeni a Division-be? Nemsokára lesz megint trial ki lehet majd próbálni. van még aktív közössége a játéknak vagy halott és hagyjam?
  • n000rbi
    #70601
    Engem nem zavar, mert valószínűleg kimarad a játék, de a többiek nevében köszi az ordas spoilert ;)
  • xido
    #70600
    és mindig jó húzás,ha gyerekkortól követhető a karakter..számomra mélyíti a szimpátiát...
    Utoljára szerkesztette: xido, 2017.03.01. 15:15:58
  • TDC Geronimo
    #70599
    Hát killzonek után nem gondoltam volna, hogy GG ilyen szerethető karaktereket alkot. Mondjuk tény, hogy azóta rengeteg új embert vettek fel direkt erre a projectre. Aloy már most az egyik kedvenc főhősőm
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.01. 14:57:47
  • TDC Geronimo
    #70598
    Lehet hogy jelentéktelen npcknél szar lesz a lip synch, de eddig nagyon jó, ahogy a voice acting is.
  • Fanatic12
    #70597
  • Moby
    #70596
    Szó sincs feladásról. Mindenképp végigtolom.
  • Maxyka
    #70595
    Lehet hogy ez nem a te játékod lesz, vagy beszippant egy idő után vagy megrág és kiköp. Nyilván nem tetszhet mindenkinek. Első 8 órában próbálják lassan adagolni aloy multját afféle prolog, hogy minél nagyobb kötödést alakítsanak ki a játékossal , nyilván így az érzelmi döntéseknek nagyobb hatása lesz a jövőben. Pl én ezért rühelltem a wd2-t. Kaptál egy karaktert nulla háttértörténettel és az egész motivációja egy morális és erkölcsi döntés áll, a nagy gonosz cégek elleni fellépés. Minden karakter totál jellemtelen volt. Talán Wrench volt az egyetlen figura ami egy kicsit is érdekelt. Na mindegy erről csak ennyit, a HDZ-azért komolyabban felépíti karaktereket és komoly motivációkkal támasztja alá a cselekedeteinket. De ha most abba hagyod az olyan mintha moziban felállnál a film közepén és kisétálnál mielőtt még elindulnának a cselekmények. Sajnos az eleje lassú storytelling. :\ Majd beindul
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.01. 12:04:21
  • partizan182
    #70594
    Aza baj, hogy nincs meg a baseline, ie. sose volt Zelda a kezében, nem tudja hogy egy tipikus Zela dungeonben több ötlet, szív, kreativitás és élmény van mint az elmúlt 2 év Activision játékaiban összesen.

    És erre jön még rá az openworld, freeform exploration, minden amit írtál. Jólesz na (majd egyszer emulátorral).
  • Totti5
    #70593
    Az hogy nem a nyugati sémát követi, hanem tele van különleges megoldásokkal, mechanikai elemekkel. Ráadásul ez lesz az első Zelda ami openworld, s egyből igen hatalmas. Fizika, környezeti interakciók, tárgykezelések, platforming, puzzle, akció, kaland elemek érdekes boss fájtok, felfedezni valók. Rengeteg minden van benne.
  • Moby
    #70592
    A világa szép és érdekes. Az engem is érdekel továbbra is.
  • AntiHero
    #70591
    Amugy engem anno ez játék nem fogott meg.
    Maga ez a robot dinók.

    Na de miota jatszok vele egyre jobban erdekel ez a világ. Mi tortént itt. Mik vannak amiket nem láttam.

    Azért külön élmény faktor mikor egy lepusztult utca maradványaira találsz ami szinte ki se látszik a növényzetből. De ha jobban körülnézel akkor kiderül, hogy egy régi város kereszteződésébe vagy éppen. :)
  • Tatyla
    #70590
    WD 2-nél azért lényegesen jobb, de te tudod szíved joga mivel játszol :)
  • Moby
    #70589
    Ha az első 5-8 óra a tutorial, akkor nem is akarok többet látni belőle. Nem vagyok a célcsoportban :(
  • ppista
    #70588
    Mondjuk ehhez tényleg nem tudok érdemben hozzászólni, mert azektől a címektől amit felsoroltál, engem a hidegrázás kerülget. Ráadásul, a Horizonnal ellentétben ezeknek még a stílusa sem tetszik. Főleg a WD2.-é. Brrr!
  • Tatyla
    #70587
    Még igazából semmit nem láttál a játékból az első 5-8 óra tutorial :D
  • TomStorm
    #70586
    Hát én elindítanám csak nem jött még meg:)
  • Moby
    #70585
    Nem, ez nem az openworld jellemzője. Ez a kevésbé jó openworld jellemzője. W3-at 2x toltam le, gtav-ötszintén. WD2 platina lett. Ezt még nem toltam eleget, hogy el tudnám dönteni, de egyelőre nincs is meg a húdeelindítanám étzésem.
  • ppista
    #70584
    A nyitott világú játékok jellemzője. Az agyondicsért Witcher 3. sem tudott engem tíz óránál tovább lekötni, hiába voltak aránylag ötletesek a küldetések. Ráadásul abban a harc felért egy kínzással.
    Meg fogom majd venni egyszer, mert a stílusa tetszik, de maga a műfaj nagyon messzire áll tőlem. Remélem a Sony nem kezd open world-öket gyártani, mert akkor morcos leszek.
  • TBTPumpa
    #70583
    Gyengepontokat nézed, illetve azt, hogy mivel sebezhető elsősorban?