121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #70542
    Rakjatok nem prös ingame shotokat pls :D
  • balee4
    #70541
    Köszi, ha sikerül eladni, veszek Switchet. :)
  • TDC Geronimo
    #70540
    4 óra
  • darkSectorxxx #70539
    Nesze PS4, meg Far Cry!

  • orichalcos
    #70538
    Költözöm pénteken, és PS4 marad lakotársamnál. Nekem meg csak XO-m van.

    Kandurex:

    Nem tetszik a befejezés konkrétan. Szerencsére a korábbi 4chan leak full kamu, de attól még nekem nem jön be az ending.
  • darkSectorxxx #70537
    Hát többet mint amiben nincs. ja.
  • Bandicoot
    #70536
    50. Ha 45-be viszik bólints.
    PH is megér egy próbát.
    Viszont készülj fel lesz pár Lakatos Alpacsínó aki ennyiért rárabolna (sajnos már ph-ra is megtanultak regelni de onnan hamar repülnek).....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.28. 19:05:15
  • Kandurex
    #70535
    50 a plafon szvsz, esetleg több, ha van hozzá játék
  • balee4
    #70534
    2013-ban vásárolt 500-as PS4-emet mennyiért dobjam fel jófogásra? Jó hülye vagyok, hogy nem adtam el még tavaly, a Pro megjelenése óta áll a szekrényben. :D
  • Totti5
    #70533
    Ja a karakter az elviszi a powát.
  • darkSectorxxx #70532
    Jó Far Cry oks....
    de az FPS, ott nincsen karakter...az a nem gyenge, mikor ilyen animésönnel meg fiszikszel van karakter is. :D
  • darkSectorxxx #70531
    Ebbe a Horizon-ba most nézem milyen 3d-s map van geci. :D
  • Evoluti0N
    #70530
    Kojima már csak Kojima marad: Mads Mikkelsen got lost when Kojima tried to tell him the plot of Death Stranding
  • Totti5
    #70529
    Én sem éreztem a növényzet spórolást pl a Far Cry Primalban, vagy a Witcher 3ban. Van/volt más játékokban is nagyon dúrván. Nyilván ez a legfrisebb fejlesztés ez lesz a legszebb.
  • Maxyka
    #70528
    Akkor holnaptól még csak az előrendelőknek lesz Horizon? Van egy érzésem hogy nem lesz egy darab sem az 576-ban.
  • zzeN
    #70527
    Az eddig is úgy volt, hogy ha megveszed USA store-on a játékot és UK-s a fő accod, akkor csak akkor tudsz vele játszani, ha UK-ban is feloldották? (Horizon nálam)
  • darkSectorxxx #70526
    Mivan velük? :D
    Lófityula, ez nem multi játék, hanem story-s single...azok ilyen kamu offline móddal rendelkezők. :D

    Még nem vagyok benne, mert reggel játszottam vele, most meg előről újra nyugodtan nekiállok, nem tudom a pontos adatokat, de lehet célirányosan mennyi a küldetések, mellékküldetésekhez, vagy kalandozni, de a story az elég erős, nem csak ilyen 2 ember áll azt nyomd a jó kérdést/választ, van sok átvezető...:D

    ha nem láttad még, nyugodtan nézz bele, ahogy gondolod. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.28. 17:21:32
  • arty
    #70525
    pl hany ora erdemi dialogus van benne? atvezeto? nem copypaste tajgeneratoros terulet?

    csak mert pl az emlegetett uncsi4ben 12 oran at haladtal ujabb es ujabb assetek kozt - kis tulzassal :)
  • arty
    #70524
    wildlands, division, for honor :p
  • arty
    #70523
    wildlands, division, for honor :p
  • darkSectorxxx #70522
    Most az összes sandbox létezését kérdőjelezted ám meg. annyira tartalom mint akár a Witcher-ben.
    Az miből áll?

    Nagy terület, küldetések, fejlődgetés, story. Szerintem ezt tartalomnak nevezik.
    De akkor a csőjátékokról nem is beszélve, ahol még ez senemvan. :D
    Szerintem a kérdést tetted fel rosszul, vagy nem tudom milyen választ vártál. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.28. 17:05:18
  • arty
    #70521
    a 29773726 m2 novenyzet tartalomnak szamit?
    vagy a grindeactivity?
  • Moby
    #70520
    LOL. Death Stranding easter eggek a HZD-ben :)
  • Evoluti0N
    #70519
    Kek. A Tearawayt pár napja vettem meg. Na mindegy. Jóféle. Szal nem sajnálom.
  • Moby
    #70518
    Mondjuk mióta rendszerszinten lehet konfigurálni a gombokat, gigantikus problémák ezek
  • Bandicoot
    #70517
    Számtalan játékban az l3. És nem kell nyomvatartani csak előretolod az analógot és megnyomod. Teljesen jó.
  • darkSectorxxx #70516
    Viszont egy negatív van szerintem, amit nem is értek. A futás az L3....

    Wtf.
    L3? Ki lesz nyírva a kontroller.
    BB és Das körrel futsz. Itt a Ni-oH, rátették az X-re.

    Most L3, nekem ez most iszonyat furcsa.
    Meg volt az elején, hogy ugrani kellett, legalábbis akartam és mivel jött az átvezető, az X-el mindjárt el is nyomtam.

    Meg a menü iszonyat zavaros még.
  • darkSectorxxx #70515
    Köszönöm, hogy helyettem leírtad. :)
    Azért a techdemokat ne keverjük már a játékok közé.
    Most a Horizon szépségét én legalábbis, ahogy máskor is a kategóriájában nézem. Úgy van értelme.

    Ilyen játéknál, ahol van normális tartalom is, és nem fps nézet, hanem karakter is ott van gecikevés van.

    Még a WD2 belefér, azt nem láttam gépen futni, nem tudom, de nem sok hasonló van.
    Ha lenne eszembe jutna, már amiket ismerek.
  • Moby
    #70514


    Hányózacskót vegyél!
  • Kandurex
    #70513
    Nincs! Nemisvót!

    (lehet ma veszem a VR cuccot )
  • SlickAdam
    #70512
    "... we set foot in a world that seems so mind-bogglingly vast, that feels so unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything; few, if any, ever deliver on it so irresistibly. "

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Breath of the Wild

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.28. 12:41:08
  • Moby
    #70511
    Attól még nem bassza agyon képminőségben? De. Szárazon. Az tűéles. Mindegy mit kell benne csinálni.
    Namost azért agybaszóan szép szendboxból is kinő éveként vagy egy tucat, köszönhetően például a ubisoftnak. Ittvolt nemrég pl. rögtön a WD2. De nincs egy hónap az Andromédáig sem.
    Szép játék, telivert filler tartalommal annyi van, mint a picsa. Élvezhető, jó, tartalmas...na abból olyan sincs nincs. Lehet, hogy a HZD az, csak ez valahogy itt most nem fontos senkinek :) A növényzetre kell kicsapni. Akkor csapjátok olyanra ki, ami tényleg szép. Arra ott a sétaszimulátor.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.28. 12:38:53
  • Grove4
    #70510
    Köszönöm szépen a választ! :)
  • AntiHero
    #70509
    Abban igaza van, hogy amit belinkeltek képet ott azért olyan éles a "játék\kép" mert igazából egy séta szimulátor az egész. Nulla ráhatás a környezetre. Csak mész és nézed milyen szép.

    Mint az Everybody's Gone to the Rapture.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.28. 12:33:58
  • Moby
    #70508
    >Képeket lehet mutogatni olyan játékokról, amiben aztán 0 lehetőség, meg interakció van, de a W3-on kívűl nem sok hasonló van

    Fogalmad nincs milyen játékok vannak. Rálátásod sincs. Seggbuta vagy hozzá.
  • TBTPumpa
    #70507
    Teljesen vállalható ez és a térkép is hatalmas. Jó lesz ez, valószínűleg nem is végzek vele a Mass Effect Andromeda megjelenéséig.
    Ki kell élvezni minden percét, mert szimpatikus a kiscsaj és a világ is.
    First world problems
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.28. 12:21:43
  • TDC Geronimo
    #70506
    a prő 1080pben rögzít
  • darkSectorxxx #70505
    Úgy hogy minden játék 1080p, mégis van amikor homályos egy játék attól független, akármilyen effekt miatt, vagy zizis a háttér, itt nem. Amikor forgatod a kamerát a karakter körül, akkor mossa az auráját Aloy-nak. De ennyi.
    Nem tuom én kicsit féltem hogy ez sok lesz egyszerre és minimum zizis lesz, de hála a jó istennek nem az.

    Meg a fény-árnyékkal is el lehet cseszni egy amúgy szép játékot.

    Ilyen látvánnyal ekkora területtel, ilyen fejlesztős téma nem sok van.

    Képeket lehet mutogatni olyan játékokról, amiben aztán 0 lehetőség, meg interakció van, de a W3-on kívűl nem sok hasonló van. És ez a komoly cucc, mert hogy az Uncharted szép, az oké, de tartalomban nincs is ennyi abban, minden tiszteletem mellett. De aztán mindenki eldönti maga, de a kávédaráló úgy hozza ezt 30fps-el, hogy páran nemrég még azt feltételezték, hogy a pro miatt elhanyagolják, ahoz képest meg...
  • AntiHero
    #70504
    Na akkor az eső mint olyan. Szép, most nem is 2 percig tartott.. csak nekem fura ahogy elkezdődik meg ahogy vége. Na, de ez legyen a legkisebb gond :D

    (semmi spoiler nincs a videóban, csupán megjön az eső majd távozik :D)
    (Az meg a ps4 hibája, hogy csak 720p-be veszi fel :\)


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.28. 11:58:41
  • Moby
    #70503
    Vannak boltok, akik nem foglalkoznak a streetdate-el. De ők sem adnak úgy, hogy beesel az utcáról. Azoknak hoznak idő előtt, akik kérik...időben.