121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #70902
    Már hogyne lenne? Az mind AI és CPU. Ez sose lesz 60 fps konzolon.
  • Maxyka
    #70901
    Ez a vár ostrom dolog ez nagyon ott van a szeren. Mi alapján lépnek szinre az alárendeltjeid jó kérdés, de rengetek potenciál van a játékban. Mivel csak alfa a videó így még nem biztos hogy így fog kinézni és futni a teljes verzió is.

    De térjünk vissza erre a 30fps-re. Fizika ahogy látszik nem nagyon van ez látszik is a leomló falakon vagy repülés közben, a pálya rész teljesen instanszolt, ha nem a fizika és a tér nagysága viszi el az erőforrást akkor mi?

    "AI és nemesis rendszer a játék alatt."
    Nemesis rendszer nek meg semmi köze a hardverterheléshez.

    Szerintem inkább köze van ahoz a "jó lesz az 30-on is ,faszom fog optimalizálni" felfogáshoz ami jelenleg konzolon terjed....
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.08. 17:09:58
  • Maxyka
    #70900
    Ne menj már! :D Amúgy hova lettek a felső hozzászólások , na mindegy...
  • Tatyla
    #70899


    megjött az új net...
  • TDC Geronimo
    #70898
    Ne mindig a grafikát nézzük. Itt van ezer npc, AI és nemesis rendszer a játék alatt.

    DEV mód be van kapcsolva videó alatt, végtelen a HPja is ha megnézed és folyamatosan tudja tolni kivégzést.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.08. 16:57:10
  • Maxyka
    #70897
    Remélem ez 60fps lesz mert a harmincat ez a grafika nem indokolja. ( de lehet sok volt a horizon )
    Brutál jó a rendszer amúgy :D De hova lettek az orc hp-k minden támadás execution? Na mindegy, ha annyira leköt mint az első rész akkor day1buy.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.08. 16:38:49
  • TDC Geronimo
    #70896


  • TBTPumpa
    #70895
  • n000rbi
    #70894
    Mit szívtál? Adj belőle!
  • Moby
    #70893
    Értem, és köszönöm! Mindazonáltal semmilyen blog semmilyen pontja nem mentesíti a felelőst a felelőssége alól! :)
  • n000rbi
    #70892
    Megnézted a blog-ot? Ott is írják a boost-ot külön pontban, hivatalos.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.03.08. 14:50:30
  • Moby
    #70891
    Köszönöm, innentől tehát TE vagy a holnapi megjelenés felelőse!
  • n000rbi
    #70890
  • n000rbi
    #70889
    4.50 holnap jön

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    boost mode-dal ;)
  • darkSectorxxx #70888
    Nekem a PS TV van csak, PS Vita-m nincs. :)
    Hát új kézi konzol szerintem egyhamar nem lesz, a Vita meg már olyan, hogy néha kiadnak kisebb címeket szerintem, de nagyon nem foglalkoznak már vele.

    Érdemes beszerezni, ha mondjuk mobil fronton szeretnéd használni, játszani vele, érdekelnek a játékok, amik vannak rá.
    Árban azért ez már nem egy akkora nagy szám szerintem.
    Neked kell tudnod, mennyire érdekel. Sok új AAA címre azért szerintem ne számíts mostanság, inkább a régiekkel számolj elsősorban.
  • Maxyka
    #70887
    Jah aktuál még a no mans sky is. Jön az új ápdét amivel bekerül a földi jármű, amit a kutya se kért ,persze az anno beigért tartalmakból mindig semmi. Kész,vége ebből soha nem lesz semmi , jó döntés volt anno hogy skippeltem. Majd az elite kárpótol ha kiadják végre idén valamikor...
  • Maxyka
    #70886
    Megvan még a vitád? Van értelme beszerezni egyet vagy csinál még kézikonzolt a sony? Nyilvan az új nintendoval jobban járnék de az árábol vehetnék egy prot is. (Lol)
  • TDC Geronimo
    #70885
    Noteba nincs benne, beta noteba se volt. Benne lesz a végleges fwbe is nem kell izgulni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.07. 19:58:15
  • Moby
    #70884
    Oric írja PH-n. Még nem 100, deeeee...
  • TDC Geronimo
    #70883
    Hol olvasod?
  • n000rbi
    #70882
    Wut??? Mér' nem?
  • Moby
    #70881
    Most olvasom, hogy a 4.50-ben nem lesz boost mode????
    Felgyújtom a sony-t!
  • darkSectorxxx #70880
    Aha.
    Én is mostanában ki szoktam kapcsolni full a gépet.

    De vagy az x360-nál vagy itt ps4-nél már nekem is volt ilyen hogy a játékot abbahagytam, bezártam rendesen ahogy kellett, és hosszú percekig ugyanúgy süvített a főmenüben, és kénytelen voltam kikapcsolni, majd elindítani újra, és akkor már ujra halk lett, nem emlékszem már melyik gépnél volt a 2 konzol közül.

    De igen rest mód erről szólna, hogy netán a gép abban a helységben van ahol alszol, akkor ne zúgjon már, amíg készenlétben hagyod.

    És ezügyben a terhelés "ugyanaz" mindkét konzolnál, amit komunikál a neten, hdd stb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.07. 17:34:51
  • mucsácsó
    #70879


    bocs ha vótmá'
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.03.07. 15:46:41
  • Rage47
    #70878
    De miért nem hibernálja a játékot magától? Fura ez. Van erre beállítás?
  • Evoluti0N
    #70877
    Jah. Nekem is játékkal rest zúg, játék nélkül csend.
  • Ulthane
    #70876
    Megnézem.
  • Tatyla
    #70875
    Ha fut a játék a háttérben és úgy van restben ne is csodálkozz hogy zúg
  • LBandi77
    #70874
    Rest.
  • LBandi77
    #70873
    Én még csak egyszer hagytam test módban és a feleségem szólt hogy " zúg az a szar" és tényleg.
  • Moby
    #70872
    >Játék fut a háttérben

    Akkó pörögni is fog.
  • Ulthane
    #70871
    Játék fut a háttérben, USB le van véve, a download engedélyezve van. De ki fogom próbálni, hogy futó játék nélkül is ilyen-e.
  • Moby
    #70870
    Attól függ mi van beállítva a rest mód alatt elérhető funkciókból, illetve hogy úgy megy-e el csucsukálni, hogy a háttérben megmarad a futó játék.
  • darkSectorxxx #70869
    Ha mindkettőtöknél fennáll a problem, akkor tuti nem egyedi hiba és orvosolni fogják.
    De akkor ez amióta megvettétek a gépet így van nem?

    Nooorbi is panaszkodott régen ilyen zajra, bár ő a tápegységet írta nekem.
  • LBandi77
    #70868
    Sőt nekem tegnap a hangtalan gépem úgy felpörgette a ventilátort nioh közben hogy azthittem fölszáll a gép.
  • LBandi77
    #70867
    Sőt nekem tegnap a hangtalan gépem úgy felpörgette a ventilátort nioh közben hogy azthittem fölszáll a gép.
  • LBandi77
    #70866
    Ugyanez.
  • Newfronter
    #70865
    Nálam nincs ilyen. Lehet újra kellene rakni a firmware-t nálad. Ha minden igaz az új fw ma jön ki, lehet érdemes lenne megvárni.
  • darkSectorxxx #70864
    Komolyabb átalakítás? az áramszünet az nem tervezett dolog volt. :D
    Meg szerintem a játék fagyások sem és fagyhat úgy le az automentés alatt, hogy szevasz mentés. :D

    Persze védekezel ellene, de NS-en azt írja nem kapsz lehetőséget másolgatni a mentéseket. (én így értelmeztem a cikket)

    Én a mobiltelefonon is mindig az az első hogy utánanézek a mentések helyének, lehet-e valahogy csinálni mentésről másolatot, vagy esetleg felhőmentés van, stb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.07. 08:33:43
  • Ulthane
    #70863
    PS4 Pro rest mode. Kezd vele meggyűlni a bajom. Az történik ugyanis, hogy hangos a konzol rest módban, gyakorlatilag ugyanolyan hangja van, mintha a dashboardban lennék. A sima PS4 rest módja gyakorlatilag hangtalan volt.

    A Pro-nál meg ,megy a venti, és a langyosnál melegebb a gép. Olyan, mintha csak a video jelet venné le a konzol, de a többi egység működésben maradna. Direkt megnéztem: tök mindegy, hogy van-e letöltés a háttérben vagy nincs, ugyanolyan a hangja.

    Nálatok mi a tapasztalat?