121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #70942
    Asszimilálódik minden az igényekhez. Evvan.


    /mindazonáltal a ME sosem volt cső, ezzel együtt néhány bukfenctől eltekintve egész ügyesen oldotta meg a feladatot. De openwolrd sem volt, legalábbis biztosan nem a mai értelemben.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.08. 20:24:59
  • TDC Geronimo
    #70941
    Nekem ez a kötelező open worldösdi nem tetszik itt :(

    Tök üresnek néz ki az egész. Adjanak cső mass effectet jó karakterekkel meg storyval.
  • Moby
    #70940
    Fű, remélem az óderwőd lehúzza a faszba. Az nekem már egyfajta garancia, hogy nem egy újabb félbites villogó pixelhalmaz-futásszimulátor. Bár valahol belenyugodtam abba is, hogy ez a jövő. A nintendo még tehetne az Elburjánzó Sekélyes Fos mindent elborító győzelme ellen, de a racionalitás sokkal inkább azt mondatja, hogy a konzolfront már rég elesett, végérvényesen.
  • TDC Geronimo
    #70939
  • darkSectorxxx #70938
    Nem tud ntfs formátumot a konzol, sem ez sem semelyik.
    Ezért is basz oda amikro mkv filmeket akarnál nézni letöltve. :)

    Az új 4.5-nél nem tudom viszont, ami most jön, az lehet engedni fogja, de inkább szerintem nem.
  • darkSectorxxx #70937
    Hát várjuk, bár ebben az évben én nagy meglepetéseket nem várok. :)

    De ettől még szerintem hogy ebben a játékban minden komponens, ha nem is hihetetlen, de átlagon fellül van, és egyben van, nem lesz szavazásokon soha v játéka.

    Az év játéka inkább egy multiplatform, amit több ember megtapasztalhat és elsajátíthat, nem csak youtube videókból értesül a játékról.

    Amikor zavaznak akkor mindig arra fognak, ami saját élményt adott, szóval én inkább vagy egy Mass Effect-re tippelnék, vagy ha kijön egy titkos überfasza cucc, akkor arra.
    Ha nem Mass Effect, akkor szerintem valami más összetettebb alkotás, netán multiplayer orientált játék, valami, ami gecisok embert érint.

    Egyénileg meg aztán Isten tudja kinek mi az év játéka, az meg aztán emberenként más. ;)
  • Moby
    #70936
    fat32-re formázd.
  • TBTPumpa
    #70935
    PS4 Pro előlapi USB csatija nem szereti a Pendrive-ot? Képeket szednék le gépről, de nem látja az eszközt. Vagy külső merevlemez kellene neki USB-n keresztül?
  • Moby
    #70934
    Van már alaplap, ami befogad 8 ryzent? :O Linket!
  • arty
    #70933
    jó neked... most a rysen1300-ig hátradőlhetsz!
  • Kongy
    #70932
    Várjuk ki azért az E3-at. ; )
  • Moby
    #70931
    Hát nem :(
    Viszont annyira boldog vagyok hogy nincs benne, hogy inkább vettem egyet a pécébe, csakhogy meglegyen a az egyensúly a lelkemben!


    /egyébként nem mértem, csak virtuálisan egymás mellé helyeztem őket, hogy legyen min kacagni ^.^
  • arty
    #70930
    te mérted a ps4 áru, ps4 fogyasztásu cpu-d a géphez, akkor én is megtehetem!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    persze nekem, itt, egészen másféle aspektusból kellett lemeztelenítenem a procid éshát lássuk be, senki nem lenne boldog, ha a 7700k lenne a mostani amd apu helyett a gépben... TE SEM!

    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.08. 19:50:40
  • TBTPumpa
    #70929
    2017 ősz. Lehetséges, hogy az aktuális Forza ellen akarják küldeni? :)
  • darkSectorxxx #70928
    Shadow pedig elég jól fest, U4 meg Horizon az nem multiplatform, ne akarjatok naponta ilyen szintű optimalizált játékokat, nekem inkább a stílusával van bajom, ez a Gyűrűk Ura téma, nem minden szempontból tetszik.

    Biztos hogy ez alatt Unreal 3 lesz? Az régi motor már. :P
    Szerintem legrosszabb esetben is a 3.5-öt teszik, de az is meglepne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.08. 19:49:45
  • darkSectorxxx #70927
    ja értem mire mondod.
    Hát igen nem ismerheti senki a jövőt.
    Bár nagyjából mindenki tisztában van az ezévi lehetséges játékmegjelenésekkel AAA fronton.

    Én félek a Mass effect-től hogy nem lesz kellően jó. Valamiben elkurják, mert nem figyelnek oda eléggé.
  • Totti5
    #70926
    Ez nem baj, hisz közben a lényegre koncentrálnak:

    Fittipaldi EF7 Vision Gran Turismo



    Amúgy mikor jelenik meg? mondták már? vagy kuss van.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.08. 19:45:30
  • Moby
    #70925
    Hopszika Nem rossz, de azé az uploadon, meg a pingen még tóhattak volna picurkát.
  • arty
    #70924
    egy óragyártó is együtt promózik a pléhsztésönnel?
    komolyan, sonynak ilyen "hírek"-re futja ezzel a fossábutított gété résszel kapcsolatban? :(
  • Kongy
    #70923
    Ismerem jól az OW-t, nézem is őket mindig, de ezt attól még korai kijelenteni márciusban, akárki is mondja.
  • mucsácsó
    #70922
    Sajnos van rá esély, hogy átcsúszik... :( lehet, hogy még tovább is... elég nagy csönd övezi a játékot, de én azért bizakodó vagyok... nagyon remélem, hogy jön még idén!

    ez a Shadow of War meg.... benyomtak alá egy Unreal 3-at, vagy miez a "látvány"? :DDD konkrétan egy lastgen siralom egy Horizon után nézve... nekem tuti skip.
  • darkSectorxxx #70921
    OW nem pártatlan, ezt elmondták már sokszor, hogy SAJÁT ÉLMÉNYT írnak le.....szóval nem olyan mint egy elvileg "szakmai" teszt.
    Próbálnak objektíven hozzáállni, de Zoly legutóbb is mondta egy videóban, hogy ez ami tesztek itt vannak, ezek az OW-s tagok élményei alapján készülnek.

    Szóval nem szabad ezt tényként kezelni.
    Nem mintha a sok érdekből pontozó oldal tényeket közöl a teszteknél.
  • TDC Geronimo
    #70920
    Nálam toronymagasan a zelda az első és még sehol se vagyok benne :)
  • TBTPumpa
    #70919
    RDR nem jön idén, abból 2018 eleje is lesz a Rockstart ismerve.
  • Moby
    #70918
    Fullhd. Hdmi(vagy DVI-D). Ezek a legfontosabb paramétereid
  • Moby
    #70917
    Semmisefontosabb mint a fogyasztása. Olyan fontos szempont, hogy fogyasztásmérővel alszok!

    /a grafikát meg talán hagyjuk. Ezt itt inkább ne, mer ha csak megemelem a valóság kavicsát grafikatémában konzolkontextusban, már kitesznek az sg-ről :DD
  • Moby
    #70916
    Remélem ettől azért jobb lesz az év hátralévő része.
  • Kongy
    #70915
    Mondjuk ezt így márciusban kijelenteni korai.
  • Totti5
    #70914
    Sok minden az lesz, de még csak március eleje van s már jött egy Zelda is. Mondjuk RDR 2 évében kétlem hogy a Horizonnak vagy másnak esélye lenne rá.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.08. 18:32:24
  • TBTPumpa
    #70913


    Év játéka esélyes. :)
  • TBTPumpa
    #70912



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.08. 18:27:58
  • arty
    #70911
    ott legalabb van felhoben is mentes...
  • arty
    #70910
    es annyit eszik mint a teljes ps4, grafikaban meg a huszadat se tudja :p
  • Tibitron79
    #70909
    Akkor milyen tv-t javasolsz? amin ment ps3 az jó lehet?
  • Moby
    #70908
    Na ennek se a képaránya, se a felbontása, se semmije nem jó. Rá lehet kötni (ha igaz, van rajta DVI), de erre inkább ne kössél konzol, köszönet nem lesz benne.

    /bár simán lehet, hogy nem is fogad fullhd jelet sem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.08. 18:09:54
  • Tibitron79
    #70907
    LG22eb23
  • Moby
    #70906
    Biztos vagy abban az usb-ben?:)
    Írd le a típusát.
  • Tibitron79
    #70905
    Sziasztok. Szeretnék ps4 prot monitorhoz csatlakoztatni. HDMI bemenet nincs rajta, csak usb, és vga.Lehet-e hdmi-vga átalakítóval közel normális minőségben összekötni a PS4-el? Van hangkimenet a monitoron, oda gondolom elég bedugni egy hangfalat, vagy fülest és lesz hang. Köszi előre is!
  • Tatyla
    #70904
    milyen hozzászólások?
  • Maxyka
    #70903
    Te akkor az AI.ról beszélsz nem a nemesis rendszerről, a nemezis rendszer az teljesen más és semmi köze ehez.
    Ai valóban cpu viszont kicsit túlzás hogy sok npc lenne -e a közeledben és nem agysebészek.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.08. 17:23:40